Keresés

Részletes keresés

evike007 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 2912
sziasztok!
ujra itt technikai problémám volt!
Extrák néha vannak!most jobban !A Front!:)))))) és Kamilla én is szopogatom ,mármin a Validolt:))mail menni fog!
samtronn Creative Commons License 2008.07.21 0 0 2911

Nem javasolt semmit, csak hümmögött.

 

Köszönöm a segítséget, rákeresek.

Előzmény: dr_agy2 (2907)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.20 0 0 2910
Sziasztok!
Hogy vagytok az extrákkal? Senki sem panaszkodik:))) Örülök!
dumdumka1 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 2909

Szia!

 

Én is fel vagyok háborodva, nagyon megrázott a dolog, de igaza lett a háziorvosomnak, azt hallotta, h mostanában gyakrabban járt kivizsgálásra és tuti azért, mert volt panasza, azt meg már a hírekben is olvasom, amit ő is állított.

Hogy vagy?

Már olyan rég nem írtam, h elfelejtettem a jelszavamat,újra be kellett regisztrálnom.

Üdv!

Előzmény: home3 (2899)
dr_agy2 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 2908
Bocs, a Google-ba természetesen a "lorazepam" szót írd. Tévedésből elütöttem, a z helyett a mellette lévő t billentyűt nyomtam meg.
Előzmény: dr_agy2 (2907)
dr_agy2 Creative Commons License 2008.07.20 0 0 2907
Nézd meg az alábbi honlapon a lorazepam hatóanyagú gyógyszerek listáját. Bőven van belőlük:
http://drinfo.eszcsm.hu/
De, ha beírod a Google keresőbe a lotazepam szót, meglátod, mi minden van róla.
Mellesleg nem csodaszer, rengeteg hasonló hatású M.o.-on forgalomban lévő szer lézetik. Talán inkább bizd az orvosodra, mit javasol neked.
Előzmény: samtronn (2906)
samtronn Creative Commons License 2008.07.20 0 0 2906

Üdvözlet Mindenkinek!

 

Egy olasz gyógyszer magyarországon hozzáférhető megfelelőjét keresem.  Az orvos, akihez fordultunk tanácstalan volt.

 

 

 

Előre is köszönjük a segítséget.

Kaamilla Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2905
Szia evike007!
Ma dög meleg volt, és nehéz napom volt, 100 km, állásinterjú, féltem, hogy egyfolytában extrázom majd, és ma semmi, mi a fene ez? Talán a front? jó hatással volt rám? nem is tudom milyen front volt, azt hiszem hideg.Na majd a holnapi napom meglátom, mert szopogatom a Validolt. Üdv.
Előzmény: evike007 (2904)
evike007 Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2904
Szia Kaamilla!
Én is érzem mindennap és szinte egyfolytában hol jobban hol rosszabbul!De menj el a dokihoz annyit megér!
Majd irok de szombaz után addig bébiszitterkedek:)
Előzmény: Kaamilla (2903)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.16 0 0 2903
Szia evike007!
Én nem is tudom, állítólag vannak olyan extrák amiket nem érez az ember, de az milyen extra amit mindennap érez az ember azt sem tudom, mert én most minden nap érzem, és egyfolytában szinte, ez normális?
Rég írtál nekem? Mi van veled és az extrákkal?:))
Előzmény: evike007 (2902)
evike007 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 2902
Sziasztok!
Gondolkoztam tegnap annyit,szerintem tul vállalta magát!36 évesen már rég abab kellett volna hagynia/pl mint Kovács Ági/nem birta szive aterhelést!20 éve csinálta az nagyon sok!valamelyik riportjában mondta hogy már érzi nem birja az iramot!Szegény és ráment:(((Sajnálom nagyon!
Más!Ma vigyázat extrásoknak több extra lehet!A front!Fogjuk rá:)))
de pont itt olvastam már egy jó régi hozzászolást,hogy ha jön az extra ráver a szegycsontjára és helyre áll:))mint egy defiblirátor:))És müködik!!!!!!!!!!eza legjobb benne!!!
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2901
Szia Csinyke2!
Teljesen igazad van, talán minden azon múlik, amit leírtál. :)))
Előzmény: Törölt nick (2895)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2900
Szia home3!
Egész biztosan kifáradtál, és az eset is megdöbbent, a pszihé okozza, egész biztos, én is mindíg későn fekszem, kifáradok, és csodálkozom, hogy extráim vannak, meg engem is lehangol az ilyen eset. Ki vagy fáradva. Pihenj, pihenj, ezt magamak is gyakrabban kellene mondanom. Üdv. Kammailla
Előzmény: home3 (2899)
home3 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2899

sziasztok.

ujra itt. kkmd, dumdumka bocsanat hogy nem jelentkeztem... jol voltam. végeztem a sulival is. de sajnos mint ma mar emlitettétek történt egy olyan dolog egy igazi sportemberrel ami mindenkit megrázott. sajnos nagyon jol ismerem hogy mennek a dolgok, meg sem lepödöm csak lesulyt. az élsportban sajnos bennevan. csökkenteni lehet, 0-ra szürni nem. ennek ellenére nagyon pipa vagyok minden ilyennél, mert a sportorvos nalunk egy évben 1-szer egyenlö a semmivel nagyjabol. bar jobb mint vannak olya orszagok ahol nincsis sportorvos.

mindenesetre ezeket mindig magamra veszem tulzottan:( nemakarok visszakerülni a körförgasba hogy elkezdek félni hogy velem is ez törtenhet meg. mostanaban eléggé sok minden dolog volt, hetvegen volt is nehany extram, pedig amugy mar tök elmultak. de még mindig megijesztenek. egyik ejszaka meg nemtudtam elaludni mert ugy ereztemösszevissza ver a szivem, pedig nemis vert összevissza amikor megneztem. nemtudom mi van velem megint:( lehet kicsit kifaradtam?:(

 

 

Előzmény: Sandy girl (2897)
Sandy girl Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2897

Kedvenc kajak-kenusom volt, és nagyon nagyon sajnálom:(

Nem értem ezeket a sportoló halálokat, focisták, stb. Állítólag rendszeres orvosi vizsgálat alatt állnak, gondolom ebbe beletartozik a szívvizsgálat is, és mégis bekövetkezik. Talán a túlhajszoltság, vagy ki tudja:( Sajnálom!

evike007 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2896
ma meghalt Kolonics Gyuri!:(olimpiai bajnok kenus!Hirtelen szivmegállás:(((klassz!szivritmuszavar!
Sajnálom!
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.15 0 0 2894
Szia evike007!
Mi van veled? Vannak ám extráim, nem tudom akkor mikor először bevettem a Validol, tényleg esküszöm, mintha elvágták volna. Korai volt az örömöm.
Előzmény: evike007 (2892)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.13 0 0 2893
Szia evike 007!
Egy valami biztos, hogy a Validol után teljesen elmultak az extrák, egy felet szopogattam, és tök nyugodt lettem. Nem vicc, de szedten xanaxot is, de úgy, hogy azt én este szedek 0,25-öt, és a Validolt du. szedtem. Próbáld ki nyugodtan. Most sietek, majd írj, én is írok. Kamilla
Előzmény: evike007 (2892)
evike007 Creative Commons License 2008.07.12 0 0 2892
Szia Kaamilla!
nekem meg egész délutáén tegnap,már azt hittem kihivom a dokit de este ahoyg lefeküdtem 8 kotr teljesen elmultak!
Lehet hogy neked enynire használ??Xanaxot nem vettél be tegnap??Én Xanax mellett nem merem bevenni bár BFeri nem rég azt irta nyugidtan!Lehet nekem si az keleltt volna tegnap!De már anynit köhögtem még mellé!Ma eddig elég töürhető egy-két kisebb extrám volt csak%lehet tényleg az ideg meg a légköri hatások/tegnap melegfront jött/!!!Nos most ezt fogom figyelni!De megint irtam egy kardiologusnak és ha azt irja emnjek be hozzá megteszem!legalább a magam megnyugtatása érdekében is!
Pusz:Éva
Előzmény: Kaamilla (2891)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.12 0 0 2891
szia evike007!
most szopogattam el egy fél validol-t, és egész délelőtt extráim voltak, most nincs, lehetséges, hogy ez a validol ilyen jó lenne?
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.11 0 0 2890
Szia evike007!
Hát akkor kell nekem mind a kettő, mert szorongok is meg sokszor kedvetlen is vagyok, mikor dolgozom, nem érzem az extrákat, de mikor leülök, nyugiba vagyok rögtön, szörnyű meleg van. Még lehet, hogy főzök egy galagonya teát, és lefekszem. Majd írj, ma elfáradtam, még írni sincs kedvem, meg extráim is vannak. Kaamilla
Előzmény: evike007 (2889)
evike007 Creative Commons License 2008.07.11 0 0 2889
szia Kaamilla!
bajanak nem baj de ,de kettő egyszerre szerintem sok!Bár a xanax inkább kedélyjavito ez a validol megszorongás csőkkentő!
Nálam ma is jönnek mennek az extrák:(
Előzmény: Kaamilla (2888)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.10 0 0 2888
Szia evike007!
Olvastam az e-mailt, most nekem kell rohannom, majd írok bővebben, de a xanax mellett nem lehet néha a validolt szopogatni? Bár a xanaxot, majd elhagyom még kb. 10 szem van. Pedig a xanax mellé szedtem valerianát is. Az baj?
Előzmény: evike007 (2887)
evike007 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 2887
szia Kaamilla.)
a galagonyával én is igy voltam előszőr:)azt hittem megpusztulokd ehosszutávon jó!!
a terhelésre kardiologusbeutaloja kel !menjel hozzá egy misét megér!!Irtam mailt!
pusz:Éva
Előzmény: Kaamilla (2886)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.09 0 0 2886
Szia evike007!
mielőtt olvastam volna a leveled, vettem galagonya teát én is, és közben el is mentem leszürni,mert már vagy fél órája ázott. Most meg majd feldobom a talpam tőle. Ma egay ismerősömnél mértem a vérnyomásom, az ő mérője, olyan, hogy hallani a szívveréseke, és az enyém úgy ver, hogy pici szünet, aztán ver nagyobbat. A tiéd is? A pulzusom 94, de most elhatároztam, mivel van 10 km-es körzetben terheléses ekg, elmegek, lehet, hogy még pénteken. Mit szólsz hozzá? Érdemes? Tudod, még mit akartam ma venni a gyógyszertárban? Olvastam, hogy van valeriana meg mentol együtt, de nem tudom mi a neve, te tudod? És ma lefekszem legkésőbb fél 9-kor, mert állandóan éjszakázom.
Ezeket a hülye extrákat, majdcsak kivégezzük. Üdv. Kamilla
Előzmény: evike007 (2885)
evike007 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 2885
SZia Kamilla!
De aranyos avgy:) abetalockot nem irják csak ugy fel!nekem 7 évig jó volt miota klimaxolok nem jó! adilibogyó meg a xanax:) mi más lenen!!
a galagonyatea mehet bármivel!
nekem si van megint napom ota hol délelőtt hol délután mikor hogy!Azt irta netdoki ne hsiztizzek nem halnak ebbe bele4A kardiologus is azt mondta,meg mindeki akkor hadd dobbanjon legalábbérzem meg van még!csak ne lenne olyan rossz érzés!Néztem én i miylen gyógyik lennének jó rá!van sok fajta de kimondottan erre nincs !mind bétablokkoló +vérnyomácsökkentő!Állitólag vanank ant arythmiás gyógyik is de nekünk nem kell.))állitólag:)ha meg meghalunk legalább nem kell utánunk nyugdijat fizetni:)
Előzmény: Kaamilla (2884)
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.08 0 0 2884
Szia evike007!
És a galagonya teát lehet a rivoval együtt? Én is extrázom, csak azt tudnám, hogy kb. 3 hete, mikor mondtad, hogy jó a xanax rá, el is múlt, lehet, hogy pszihésen bemeséltem, vagy mi a fene volt, most megint extra. Pl. én arra is gondolok, hogy mindíg későn fekszem le, és nem pihenek rendesen. Nagyon unom az extrát. Én viszont szedek hormont, akkor meg miért van mégis ez? Mennyit beszélünk róla, és megoldás nem létezik? Mondjon már valaki valami tutit! Te evike007 milyen dilibogyót szedsz olyankor?
Látod a Nebilet mellet is van. Ki érti ezt. Jó lenne már ha egy normális orvossal találkozna az ember aki elmondaná mi van, és adna megfelelő gyógyszert is.
Tul.képpen mit használnak szivritm. zavarra? A betalokkal az én ismerőseim meg voltak elégedve, abból van két féle, de az egyiket folyamatosan lehet csak szedni, amit a barátnőm szed azt alkalmanként is, és azt mondja, használ neki, ha rájön a szrtm. zavar. Na megyek is az orvoshoz és iratok betalokot, amit nem muszály minden nap szedni? Na, mondjatok valamit!!!!! :))))))
Előzmény: evike007 (2883)
evike007 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 2883
sziasztok!
na ma egésznap extrűáztam:(hiába dupla gyógyszer!Most a frontra fogom!!De apajzsmirigyes beutalom megvan.))megyek a héten!!DE tudni kell az is a csökkent hormon hiány miatt alakul ki:!!!!Tehát az si klimax,mert nincsenek hormonok mik védjenek!
Kamilla pánikolok ám csak akkor hamm egy didlibogyó pár orára jó az is:))mit csináljak ha mindig eszem magam rá mehetek!!
DE ez extrákra és aszivre nagyon jó a galagonya tea !!lehet filterest kapni!!nekem van már iszogatom!napi 1 pohárral egyelőre!
szép napot!!
kkmd Creative Commons License 2008.07.05 0 0 2882
Helló lányok,
én is a változókorra fogtam, minden bajomat, oszt kiderült, hogy pajzsmirigy túltengés miatt pörög a szívem:-((( jobb, ha mindenki megnézeti a TSH-t is, ha ilyen jellegű panazsai vannak!!!
Kaamilla Creative Commons License 2008.07.04 0 0 2881
szia evike007!
Te már egész jól vagy, ha nem is törődsz vele, hé, te nem is pánikolsz. Hurrá!:))))
Előzmény: evike007 (2880)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!