Keresés

Részletes keresés

Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3717

3.6.12 van fenn, de chrome alatt sem megy (IE alatt sem, de az legalább nem meglepő).

 

 

Előzmény: Törölt nick (3707)
lengyelpiac Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3716

A fejlesztéseknek köszönhetően azontúl,hogy - ha jó irányba történnek - "felhasználóbarát" lesz az oldal, még a piaci pozícióját is megőrzi. Ez igaz bármely oldalra. Had ragadjam meg az alkalmat, hogy megköszönjem Bomlat és gepesz hozzászólásait, rávilágítottak olyan problémakörökre, amelyek eleddíg elkerülték a figyelmem.

Előzmény: Spandau1 (3699)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3715

Erre már régen rájöttem: minden progi csak 90%-os, mindig kell egy plusz program vagy kézi trükk a maradék 10%-hoz.

 

Előzmény: caterina3 (3713)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3714

Nézd meg,hogy a firefox-od van,hogy az előzmények törlésénél milyen kategóriák vannak bejelölve.

Előzmény: Törölt nick (3712)
caterina3 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3713

Használom én is a Cleanert, de amellett nekem még kell manuálisan is dobálni.

Előzmény: Garbai Sándor (3710)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3712

probáld törölni a cookie-kat

Az szokott segíteni.

Lehet hogy benne maradt valami régebbi beállításos.

 

Ha nem akarod az összeset,akkor csak azokat töröld amik a vatera.hu-hoz kapcsolodnak.

 

Előzmény: Régiségkereskedő (3709)
caterina3 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3711

Értem. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.

Előzmény: Régiségkereskedő (3709)
Garbai Sándor Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3710

Vagy használjon EasyCleaner progit. Ingyenes.

 

Előzmény: caterina3 (3706)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3709

Köszönöm a segítséget, de ezeken már mind túl vagyok.

Net amúgy gyors, más oldalakkal nincs gond, egyedül a vaterával,

és ezzel is csak amióta "fejlesztik".

Előzmény: caterina3 (3706)
caterina3 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3708

(Úgy tudom, ide menti le a gép a meglátogatott weboldalakat, egy idő után irgalmatlan sok lesz ott.)

Előzmény: caterina3 (3706)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3707

Nekem is ilyen porblémám volt, frissítettem a firefoxot, megszünt.

Előzmény: Régiségkereskedő (3697)
caterina3 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3706

Szia! Én nem tapasztaltam ilyen gondot, és én valóban szoktam üríteni a Windows Temporally Files nevű, ideiglenes fájlokat tartalmazó könyvtárat (gyanúm szerint ez azonos lehet a gyorsítótárral), így lehet, hogy nem írnak hülyeséget. Ha ez nincs rendszereseb ürítve, az amúgy is nagyon lelassíthatja a gépet, tehát érdemes. Ezt úgy találod meg, ha az intézőben bejelölöd azt, hogy a rejtett fájlokat is lássad, majd belemész: C/Dokumentumok/Az a felhasználónév, mely alatt netezni szoktál/Local settings/Temporary Internet Files/Content 5/ott mindent! Fontos, hogy ne az internetes felhasználó, hanem a rendszergazda alatt csináld mindezt, mert úgy látsz mindent. Nekem ez így bevált, érezhetően gyorsabb utána a gép, a netezés.

Előzmény: Régiségkereskedő (3697)
gepesz Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3705

Nem. Ha számlát kaptál valahol  már pedig kaptál minden nagyobb áruházban, írtál már alá?

Előzmény: Feryll (3702)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3704

Ami azt illeti az ebayrol másoltak a mostani update-ban egy csomó mindent. (DSR(csillagok),külön oldalon az extrák,képfeltöltés )

Ami persze nem rossz,tekintve hogy pár megszokott funkciót hiányoltam :-)

 

Másrészt az ebayon is pontosan ugyanolyan szívás,fél -egy évenként frissítik a kategóriákat,bevezetnek új megnevezéseket (némely tételnél triplázott a kategória,és az újralistázáskor az új kategóriát úgy kell egyenként bejelölni :-( )

 

Ahogy nézem ez leginkább a velejárója ezeknek a rendszereknek.

A vatera kategória rendszere amúgy is sok javításra szorul,valsz lesz még pár update mielőtt tényleg jó lesz :-)

Apropó,a vaterán probálta valaki az új HTML funkciót?

Miket lehet belefüzni az oldalba?mindent,korlátozás nélkül?

A licenszbe korlátozva van valamiképpen a HTML-ezhető tartalom?

Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3703

Névreszóló ("áfás") számlát állítasz ki, és a termék mellé rakod. Ha vállalkozó vagy. Ha nem, akkor semmilyen számlát nem állíthatsz ki, persze.

Előzmény: Feryll (3702)
Feryll Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3702

Mármint én csak azt ismerem amikor előveszed az indigós tömböt, de azt alá kell íratni a vevővel nem?

Előzmény: Pavel (3701)
Pavel Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3701

A paypalos számlát nem tudod használni, azt az eladótól kell kérned (ha ad).

Vaterás eladásról meg simán írhatsz számlát, mit gondolsz problémának?

Előzmény: Feryll (3700)
Feryll Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3700

Üdv!

Szeretnék üzletszerűen eladni vaterán és adózással és számlázással kapcsolatban lenne kérdésem. (például az egésznek a menete, illetve ebayről, ha vesz az ember akkor a paypal által kiállított számlát, vagy bizonylatot lehet-e használni? vaterán, hogy állítassz ki számlát az eladásaidról ? stb.)

Kérem valaki aki ad el rendszeresen válaszoljon, akár privátban is.

Előre is köszönöm.

Spandau1 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3699

 

Az új fejlesztés áldozata voltam ma én is :)

Nem kevés terméknél kellett módosítanom ezt - azt. Ami azt illeti...... nem egy felhasználó barát az oldal ismét.

A gyakori " módosításokkal " kezdik agyonütni az oldalt. Hogy szerintük ez kinek jó ? Mert a felhasználónak biztos nem. Max. azoknak, akik néhanapján 1-2 tételt elakarnak adni.Azok nem veszik észre ezt a gyilkos módszert.

Előzmény: Vadista Szandál (3696)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3698

Ennek a Vateranak a webszerkesztoi tuti, hogy nem normalisak !!!

A Gyujemenybe raktak a regi penzeket, aztan tovabb bontottak onnan is, a magyar papirpenzeket is tovabb, osszeomlesztve a papir a femmel ahh, ha ennyire dilettans balf...ok, miert nem kerdeznek, vagy hagytak volna az egeszet ugy ahogy volt !

Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3697

Áh, katasztrófa az egész.

Kategóriabontás, meg ez a pipálós keresés/szűkítés egy vicc.

(Plusz akkora blődségek vannak benne-márhogy művészettörténeti, képzőművészeti szempontból-,hogy hú.

Metntség sincs, ha hülye vagyok valamihez, akkor megkérdezek egy okosat és ennyi.)

Nem is értem miért kellett hozzányúlni, egy áttekinthető, megszokott, működő dologhoz.

 

A másik: a fejlesztőnek akkora körmöst bírnék adni (fejesvonalzóval), hogy idén már csak könyökkel tudna gépelni.

Hogy a rossebbe lehet az, hogy soha semmilyen oldallal nincs gondom, de mióta átvariálták a vaterát, azóta

kb. ötből egyszer tudok simán felmenni, a többi alkalommal lefagy, meg akad, meg minden. És akkor fórumban írják

az okosságot, hogy üríccsed a gyorsittótárat, meg frissíccsed a windózt és akkor majd jó lesz neked.

Lószart. Én hülye vagyok, nekem hülyebiztosra fejlesszék az oldalt.

 

Tényleg, valakinek valami ötlete, hogy mit csinálok rosszul?

XP sp2 van fönn, segédprogik, kiegészítők napi szinten frissítve ha kell.

(Azt ne írjátok, hogy frissítsem a windowst, nem opció, ez egy olyan limited edisön, amit nem lehet frissíteni.;-))

 

(Sp3 meg folyton összecsúszott, de ha nincs más ötlet, felrakom megint. Grr grr.)

Előzmény: Vadista Szandál (3696)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3696

Akkor írja azt, hogy gyönyörű. Szép magyar szó. A csodaszép az egy elkoptatott frázis, ilyen gyakran nincsenek csodák. Negédes szó, engem kiráz tőle a hideg. De ez szigorúan a szubjektív magánvéleményem.

 

A vatera hosszas fejlesztásek után ismét eggyel több kattintásra kötelezi az eladókat, feltöltéskor immáron külön lapon vannak az extrák, le kell tekerni és egy plusz OK. Komolyan, aki ezt tervezi sosem töltött még fel terméket?

Előzmény: Graubünden (3689)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3695

Ezek az emberek illúziót vesznek, nem képet. Az illúzió lehet egy név vagy akár (mint ahogy néhány hozzászólással lejjebb elhangzott a marketing fontossága) néhány hívószó a termékleírásban.

 

Itt például jobban megtérült a befektetett munka: http://antik.vatera.hu/festmeny/tajkep/regi_olajfestmeny_szigno_thorma_1_ft_rol_186236431.html

 

Asszem Montaigne-nak nagyon igaza volt:

 

"Mivel hogy az emberek, fogyatékos voltuk miatt nem érik be jól csengő pénzzel, hadd adjunk nekik hamisat."

 

 

 

(Hoppácska. Duna Autonómián nem tudom milyen film megy, de valakire épp rátoltak egy hamis Rembrandtot.

Míly aktuális.:))

Előzmény: Törölt nick (3693)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3694

most néztem,olyan 10-15 eFt egy vászonra nyomtatott kép,kerettel.

:-)

Előzmény: Törölt nick (3693)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3693

A méreten kívül a különbség az,hogy a hamisított 30 sFt-ért ment el,a valódi ócska meg 12 eFt-n áll,két nappal az aukció vége elött.

Az,hogy milyen minőségű teljesen más kérdés :-)

 

De ezek alapján,ha 15eFt-nek vesszük az alap árat,akkor a hamisítványt a piac egészen jól beárazta.

10 eFt-ra taksálta a hamisító által beleölt időt :-)

 

Őszintén szólva ezek után nem értem,hogy miért töri magát az ürge ennyire.

Előzmény: Régiségkereskedő (3684)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3692

A gyermekkori emailcímem, és ritkán nézem, de már csekkolom is.

Előzmény: Ladybee (3691)
Ladybee Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3691

Küldtem emailt, lehet, hogy a publikus cím nem él ? :-)

Előzmény: Régiségkereskedő (3690)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3690

Ez a titok nyitja.:)

 

Amúgy ezzel pont én is így vagyok. Irritál.

Előzmény: Vadista Szandál (3688)
Graubünden Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3689

Akkor Te kivétel vagy, mert a legtöbb emberre és vásárlási kedvére pozitív hatással van, ha ilyen pozitív töltetű szavakkal jellemzik a terméket. Ha ugyanazt a terméket meghirdetik egyszer csodaszép, másszor hihetetlenül ronda jelzőkkel, az első esetben többen mutatnak iránta érdeklődést. Mondjuk, ők a befolyásolhatóak. De ez a pszichológia szerepe az értékesítésben, a vásárlók befolyásolása.

Előzmény: Vadista Szandál (3688)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3688

de ehhez nincs odaírva, hogy csodaszép....:)

 

ez a szó nálam kivágja a biztosítékot, semmit nem veszek meg ha szerepel a leírásában pláne a címében ez a jelző. meghagyom félanalfabéta ingatlanosoknak.

Előzmény: Régiségkereskedő (3685)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!