Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Veisace Creative Commons License 2001.06.07 0 0 60
ZEMA

A Caesarban milyen sziréna van? Mekkora a Db-e?
a ct-210 mennyibe kerül?

Hallottam olyan riasztóról is olyasféle mint a pager csak fejlettebb. A telefonodon jelez hogy baj van. Egy olyan mennyibe kerül? És annak menyni a hatótávolsága?

Előzmény: ZEMA (45)
frescho Creative Commons License 2001.06.07 0 0 59
Sziasztok!

A gepemben aksi lekoteset kovetoen nem uzemel a riaszto. Allitolag ujra kellene programozni. hol foglalkoznak Falco riasztoval? Esetleg valami leras, hogy hogyan kellene csinalni?

Bye

Fresi

kivi Creative Commons License 2001.06.07 0 0 58
ZEMA,
levelet kaptál.
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 57
Bocs! Most látom hogy 36eFt! Még ennyit is megér..:))))
Előzmény: end0 (56)
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 56
Nos, csak a prospektusban szereplő cégeknél érdemes beszereltetni a riasztót (Mivel elvittem egy általam sokra tartott híradástechnikai szakihoz aki már nem 1 riasztót szerelt be, és a használati utasítás alapos áttanulmányozása után nem vállalta a beszerelést..)én a XIII.ker. Reiter F. u.-nál szereltettem be kb. 10eFt volt emlékeim szerint!

Éles riasztásra még nem volt ok,ezügyben nem tudok nyilatkozni! Viszont én +szereltettem be egy belsőtéri mozgásérzékelőt is!

A sziréna amit így adnak elő: "3-hangú, 128dB sziréna. Nem "játék" hang" szerintem karcsú,úgyhogy érdemes beszereltetni egy +önakkus szirénát!

Mindent összevetve (most akciósan) 32eFt ennyit mindenképpen megér!

Előzmény: Gotfroa (55)
Gotfroa Creative Commons License 2001.06.06 0 0 55
Szia!
Hol, ki, mennyiért rakta be? Volt-e már alkalma, hogy riasszon, (éles teszt) vagy még nem érte támadás a kocsidat?
Got
Előzmény: end0 (54)
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 54
Nekem ilyen van,(kb.1éve) és eddig semmi gond nem volt vele!
Előzmény: Gotfroa (50)
Mogorva Creative Commons License 2001.06.06 0 0 53
Szerintem az a lényeg, hogy ne egy sziréna legyen, hanem több... Egyrészt ha az egyiket ne adj isten megtalálják és sikerül kiiktatni, akkor még mindig ott üvölt a másik... Amellett, hogy egy zárt térben baromi nehéz lokalizálni egy ilyen erős hangforrást. Meg aztén fáj ám rendesen. :))
Én két darab 160dB-es piezosugázós olcsó szirénát fogok benyomni a két első ülés alá. Szedje ki a CD fejegységet, ha tudja. :))
Előzmény: Eclipseboy_ (52)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.06.06 0 0 52
Én most gondolkozok a riasztóm cseréjén és pontosan ez jutott eszembe, hogy a szirénát az utastérbe kellene beszerelni a kivülállókat úgysem érdelki ha megszólal.
Előzmény: Mogorva (42)
Mogorva Creative Commons License 2001.06.05 0 0 51
Nekem egy Eurocar 125P nevű riasztót javasoltak, beltéri radarral, központi zár és ablakemelő modullal, bezserelve 50 körüli áron.
Ismeri valaki ezt a típust?? Esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban? Megköszönném...

Eurocar riasztócsalád.

Gotfroa Creative Commons License 2001.06.05 0 0 50
Érdeklődöm, hogy van-e valamelyikőtöknek tapasztalata/tudomása az AMAX3540EK szerkezetről? A neten (www.secalarm.hu) találkoztam eddig csak vele, de nagyon kellemesnek hangzik... aztán ki tudja?
Got
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 49
ZEMA
bocsi és köszi
Előzmény: ZEMA (48)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.04 0 0 48
EISACE:

Te inkább maradjunk a ZEMÁnál:))))))
Persze hogy tudja ezek má mind tudják...ebben még reléegység is van tehát ha nincs benne centrál akkor csak 2 v. 4 motort kell hozzá venni és nem kell vezérlö elektronika....

Előzmény: Veisace (46)
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 47
ja és ez a pagert lehet vibramotorral is szerelni tudod ha mondjuk Dizsiben vagy akkor nem hallod.
Előzmény: Veisace (46)
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 46
Zelma

Amit te ajálntál az tudja vezérelni a központi zárat?

Előzmény: ZEMA (45)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.04 0 0 45
EISACE:

A Caesar elég megbizható riasztó....már több mint 100-at beszereltem belöle(2db-bal volt 1000HUF-os gond).....nem tudom hogy melyik tipusát nézted ki....de most a CT-210 est szereltesd be amiben egy jopofa rablásgátlás is van...
A pagerröl meg annyit hogy nekem már segitett....500 méteren belül álltam a egy háztömb másik felén és a riasztot nem halottam csak a pagert....éjszaka is jo ha elég mélyen alszol akkor erre biztos megriadsz:)))))

Üdv:ZEMA

Előzmény: Veisace (44)
Veisace Creative Commons License 2001.06.02 0 0 44
Sziasztok

az autoriasztok.hun Caesar nevü riasztókat árulnak szerintetek milyen?
+14000ért adnak olyan távkapcsolót ami jelez neked ha buzerálják a kocsit.
Csak az a baj hogy 500-800merig jó. most félig csinálnak egy értelmes dolgot. mire jó 500mig?

Előzmény: sramk (43)
sramk Creative Commons License 2001.06.01 0 0 43
Hi mindenkinek!

META riasztót akarok szereltetni az autómba.
Két típust ajánlottak. Az egyik az M870A, a másik az M2087. Az utóbbi többet tud, de állítólag nem olyan megbízható.
Van valakinek gyakorlati tapsztalata ezekről a típusokról?

Üdv: sramk

Mogorva Creative Commons License 2001.05.30 0 0 42
Az ilyen esetek megelőzésére alkalmas lehet, két darab nagyteljesítményű 120-130 dB hangnyomást keltő sziréna elhelyezése az utastérben. Tolvaj legyen a talpán, aki a két fájdalomküszöb fölött üvöltő rejtett sziréna mellett nekiáll kiberhelni a berendezést a kocsiból. Persze ettől a szélvédőt még beverik, hogy bejussanak. :(

Én most újitok be egy PUG 205 TD-t. A hátsó kalaptartóban van két nagyméretű Pioneer hangszóró... előre félek, mi lesz, ha valami baromállat kinézi magának.

Mindenesetre meglepő élményben lesz része, mikor a csomagtartóba és az utastérbe elhelyzetett szirénák rázendítenek. Persze a szomszédoknak is, de ez kit érdekel ilyenkor?? Komolyan gondolkodom valami leselejtezett tűzoltóautó sziréna beszerzésén is... :) Annyit megér, amennyi helyet elvesz a csomagtérből.

Előzmény: johnblow (41)
johnblow Creative Commons License 2001.05.29 0 0 41
Üdv,
Egy olyan risztó érdekelne, amiben van olyan funkció, hogy azt is "érzékeli", ha valaki egy bizonyos ideig a kocsim körül ólálkodik. (A probléma, hogy a mostani riasztóm nem szólalt meg akkor sem, amikor kilopták az első szélvédőmet:-((.
Tegnap pedig az ablakomat törték be a hifi miatt..)
Szóval érdekelne minden, ami az ilyenjellegű támadásokat elhárítja. A kocsit elkötni nem nagyon tudják az egyéb mechanikus és "trükkös" védelmi dolgok miatt, de azért bosszantó, hogy mindig lelopnak róla valamit...

Aki tud, kérem mondjon valami okosságot.

Köszi
JohnBlow

Macimedve Creative Commons License 2001.05.29 0 0 40
Ott már csak a képviselet van, szervíz nincs. De ha felhívod őket, adnak szervíz címeket. Nekem lenn van a kocsiban a szám, ha addig nem írja be senki, ebédkor felhozom.
Előzmény: rönóember (38)
barnabocs Creative Commons License 2001.05.29 0 0 39
sziasztok!

az alábbi érdekelne:

DOBERMAN 901K tipusú riasztóról minden amit csak lehet tudni.

elöre is köszi

rönóember Creative Commons License 2001.04.03 0 0 38
tsá!
tudja valaki a pontos címét a Villányi úti LaserLine szervíznek, tel.szám is elég volna. Kösz
ZEMA Creative Commons License 2001.02.27 0 0 37
Barnabocs!

-Fix kodos riasztó, centrálvez., szerelve: 15.000.-

-Ugrokodos,1távkapcs ,sziréna nélkül,immobi funkcioval ,ütésérzékelövel, centrálvez., szerelve 20.000.-

-Ugrok.,2távk.,sziréna,ütésérz.,immobi funkcioval,centrálvez.,szerelve 25.900.-

Ilyen riasztoim vannak most.Bejelentkezés 2-3 nappal elötte:06-209-124-971

Üdv.ZEMA

u.i.:Hozott anyagot is beszerelek.És minden nemü elektromos javitás.

Előzmény: barnabocs (34)
480T Creative Commons License 2001.02.27 0 0 36
Sziasztok,
Saját, többszöri tapasztalat után merem ajánlani bárkinek Őt:

Alarmland
Busai Zoli
2632582
06309502950

Egyedül dolgozik a srác, jó pár éve már. Klímázik, autóhifi, és riasztók, immok mindenféle.
Hibát is keres, és soha nem fikázza a mások munkáját. Ha kell, segít eladni a régi riasztódat is.

Ja és ha nem sikerül valami nem kell fizetni!

Lacka

TCSA Creative Commons License 2001.02.27 0 0 35
A Vilcomp kft. az orvosság a bajodra :o))
Egyszerűen _minden_ van náluk...
Előzmény: barnabocs (34)
barnabocs Creative Commons License 2001.02.27 0 0 34
sziasztok

segitségre lenne szükségem egy olcsó riasztót vagy egy központizár távvezérlt keresek egy 14 éves gyári központzárral ellátott autóba

a lényeg a központizár távvezérlése lenne

elöre is köszi

ZEMA Creative Commons License 2001.02.23 0 0 33
Szakyy!

A Gamma-t a Villányi uton szervizelték de már átálltak a Laserline-re ,De szerintem még foglalkoznak javitással( 1 távirányitó 5000HUF).

Zema

Előzmény: Szakyy (30)
TCSA Creative Commons License 2001.02.23 0 0 32
Az hogy az olcsóbb kategória gány, a drágábbak meg "buták" és azok se túl üzembiztosak.

Szakyy: szerintem ilyen cég nincs, de ha lesz is, az többe kerül mint ha újat tetetnél bele.

Rigoletta Creative Commons License 2001.02.23 0 0 31
Mi a baj a Piranhaval?
Előzmény: ZEMA (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!