Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4878
Most képzeld el ezt a szégyentelen nőszemélyt! - pár nap múlva lógatni fogja a lábát a Kejjfeltoronybúl... Baromira irigykedem ám!!

Hogy én mennyit dumálok ma!!! Szóljatok már rám, hogy kotródjak!

Cic

Előzmény: ananova (4876)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4877
Mit tettem én?!? Mindjárt a szívemhez kapok! :-)))
Férjeink nem egy helyen képeztetik magukat??? :-|
Zsörtölődős sárkány - ezexerint mi is egy helyen képeztetjük magunkat...hihihi...:-))) Majd alkalomadtán magunka szállingózunk, no de addig is... :-)))

Ez már csak egy ilyen nap, ilyen is, sőt gyakrabban kellene!!! Miccósz?

Cic

Előzmény: Jere (4875)
ananova Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4876
Párizs, Párizs???
Irigyellek ám...és visszamennék, de még hogy...
Előzmény: csinnnKA (4861)
Jere Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4875
Monix! Ne tégy ilyen felelőtlen kijelentéseket! Ezzel már Ananova és Cic is próbálkozott, nekik sem ment! (Szerencsére!)
Ancsúr-Laci, nem te vagy a hibás, ez már régóta érlelődött...
De most, hogy így kiadtam magamból, már sokkal jobb!
Cic, a legfőbb vádpont az volt, hogy a Drágám nagyon hűségesen megcsinál mindent, ami ki van adva "parancsba", de hogy magától eszébe jutna, hogy lépjen valamit az ügyben, vagy lenne valami ötlete-javaslata! (Mármint baba-ügyben.)
De én meg biztos egy zsörtölődős sárkány vagyok! Nyugodtan meg lehet írni, bírom a kritikát (csak nem szeretem), és legalább egy kicsit magamba szállok!:-)

Hát, ez tényleg egy ilyen nap, ma nem sok munkát tudhatok magam mögött!

Brummucka Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4874
Susok: naná,hogy kaptam ráadásul 24-t. Nagyon köszi. Válasz ment.
Lyvilla Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4873
Monix, ha ez tényleg igaz, nem vállalom veled a délelőtt megbeszélt közös utat. Még féltékeny lenne a férjem...
Előzmény: monix (4867)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4872
Milyen jeleket?
Előzmény: monix (4868)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4871
Ha már ötgyerekes családapa, akkor akár gömbaladár@tvk.hu is lehetne...:-))
Előzmény: Ancsúr (4869)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4870
Tegyük fel, hogy igazad van...:-))) Szerintem is jó néha ökörködni egy kicsit, különben begolyózik az emberlyánya...
Az ötgyerekes családapaságra azért befizetnék!! :-))
Előzmény: monix (4867)
Ancsúr Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4869
Jó előre eltervezhetted ezt az álarc ügyet, ha már az e-mail címedet is ilyen néven adtad meg!
Előzmény: monix (4867)
monix Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4868
Amúgy ezeket a jeleket, amiket itt beiktattok, hol lehet elsajátítani. Én is iktattam az elobb, de csak érzésre. Tudom, hogy nem vagyok egy PC-zseni.
Na én le is lövöm magam, mert csak idétlenkedek itt. Ma már csak akkor írok, ha velos mondani valóm van. Szóval ma már nem írok, azt hiszem.
monix Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4867
lányok és fiú,
Most olyan jó itt hangulat. Végre nem csak görcsölünk, és panaszkodunk. Az is jó, de ilyen könnyed duma is jó néha. Igazam van vagy igazam van.
Nekem is olyan macerának tunik felvergodni Pestre innen. És mi van ha nem értek szót veletek egyenes adásban. Így olyan jól elvagyok, egy álarc mögött, de most felfedem magam: igazából 5 gyermekes családapa vagyok. :-))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4866
dume=duma, ha megtanultam volna hejessen írni ugyebár.... :-))
Előzmény: Törölt nick (4864)
Ancsúr Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4865
monix Akkorát kell készíteni, hogy beleférjen a dióhéjba, ennyi a titka. :-)

ujonc Nálunk mindig is könnyed volt a családi élet, ez legfeljebb egy kis pluszt vitt bele ;-)

jere Nem csuklottam, de ha egy-egy megszólalásomnak, vagy ténykedésemnek ilyen "súlyos" következményei vannak, akkor jobb, ha ha meg sem szólalok, illetve nem csordogálnak rólam hírek. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4864
No akkor dume ezerrel...

AncsúrLaci! Micsoda agyhalott duma az, hogy "Kedvesem nevén fut a dolog"?!? Hát kérem szépen nem vagytok Ti EGYTESTEGYLÉLEK?!?!? :-)))) Mondom én, akinek a Zura egy emelettel lejjebb lapít és még csak bele sem szagol a topicba, de megkapja még a magáét, úgy sem hiszem el, hogy ennyit dolgozik levegővétel nélkül...:-))

Jere! Mit mondtál szegény Párodnak, hogy "kiakadt"? :-)

Tali - nattyon jó ötlet!! Mondjuk ahhoz képest, hogy az eddigi kettőből én hármon nem voltam ott... Mindig rossz lett végül az időpont s innen a tanyáról felvergődni a faluba... Szerintem Isten is csak rossz kedvében teremtette ezt a vidéket - no meg engem is...:-((

Cic

monix Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4863
Újonc,
Köszi. Ez egyszerunek tunik. Lehet, hogy csinálok. A Fostimonról úgy emlékszem van szó Berkuék kiadványában, majd otthon megnézem, és holnap begépelem neked, ha addig nem ír senki. Én csak a Clostyt ismerem, és a Serophent hallottam, ami ugyanaz teljesen mint a Closty, csak más gyártó.
Előzmény: ujonc (4860)
ananova Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4862
Tubi, én irtam cimet... és most tökre magam alatt vagyok, hogy hol akadhatott el a dolog...
Még a múlthéten leleveleztük...
De azé, elküldöm mégegyszer...
Előzmény: 2B or not 2B (4852)
csinnnKA Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4861
Jól van, Csibém, most menek el itthonról úgyis ügyintézni + shoppingolni (már az útra), MALÉV is útba esik jövet-menet, de azért estvefelé, vagy max. holnap benézek ide is, meg a postaládafiámba is! Püsszantalak! :-* Már iccse vagyok! :-)
Előzmény: Törölt nick (4856)
ujonc Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4860
Jó nemdolgozást Mindenkinek!
Én is odatartozom!
Monix, én azt hiszem, hogy a dióhéjbabát úgy kell csinálni, hogy a dióhéj a bölcsője, benne pedig pl. cseresznyemagból a baba feje, rajta meg egy pici takaró! Legalábbis kiskoromban kaptam egy ilyet, és az így volt csinálva!
AncsúrLaci! Nálatok nem lett könnyedebb a családi élet, mióta olvassátok a topicot? Mert nálunk is mindig mese-este van, és a párom érdeklődéssel hallgatja a történteket (mint rendes férfi).
Kedves Hormonfrakció!
Fel tudná valaki sorolni, hogy milyen gyogyik vannak a peteérés elősegítésére?
Kíváncsi vagyok, hogy a Fostimon kb. milyen helyet foglal el köztük!
ujonc
Jere Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4859
Ancsur férje, Laci! Ha délben netán csuklottál volna, akkor én emlegettelek!:-) Ebéd közben szegény férjemnek én is előhozakodtam a "bezzeg a topicos férjek" témával. (Manka, ezt a támadást egyébként már a te méled óta fontolgatom...:-) )
Szegény drágám csak pislogott. Mostmár egy kicsit sajnálom is a dolgot. :-( Lehet, hogy túl sokat várok tőle?
Ancsúr Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4858
Azért mégsem akarok én túl sokat írni, mégiscsak a Kedvesem nevén fut a dolog. Természetesen ma is viszem az adagot, "ahogy szoktuk".

Laci, a férj

ananova Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4857
NA, milyen szépen összejött a banda! Csak úgy izzik a net a sok áldolgozóstól, antilapitóstól...nekem is itt van nyitva mindig, de most még a monitort is elforditottam, mert biztos, ami biztos. Most már igazán furdal a kiváncsiság, hogy vajh ki is rejtőzik egy egy nick mögött!!!Manka, Szóval, én is csak egyetlenegy talin voltam, de akkor nosza, szervezzük meg... de nem ám igérgetni, hanem eljönni.És nem bánjuk, jöhet a Postás is!!!
Én már elmondtam a férjemnek, hogy ha jönne egy ilyen dundibb boriték, akkor abban a dióhéj baba van. Előszőr tökre csodálkozott, azt sem tudta mi az. De, ő úgy van vele, hogy ha ez az én boldogságomhoz kell, vagy jobbá teszi a napjaimat, akkor hajrá! Igy voltunk a szélcsengővel, és az AnneGeddes képekkel a szobában. A képek is pihiztek elég soká, mire azt mondtam, hogy na, most kirakom őket, és lám, semmi kifogása nem volt ellene.
Azon röhögtem,igy magamban a monitor előtt, hogy itt egymás szavába vágunk, a talin, meg majd lapitunk, mint egy sülthal. Mondjuk, ahogy magamat ismerem, én nem annyira. Meg a hozzászólásokból itélve, fel van itten vágva a nyelve jópárunknak.
No, kéretik feldobni egy dátumot, aztán meglátjuk, hogy hányan leszünk, és akkor lehet szervezni, hogy hová is menjünk.
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4856
CsinnnKA! :-))
Szóval te is csak lapítasz otthoni kis magányodban mi?!? Na megájjá csak!! :-)) Emilke ugyan megérkezett, majd alkalomadtán visszaküldöm!

Cicka

Előzmény: csinnnKA (4853)
monix Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4855
Kérdezem. Szóval Kedves Laci, hogyan kell?

Tubi,
Van web lapja is a Gynevacnak ha érdekel.
itt

Mióta Mosómasa megtanított itt nagyzolok ezzel a tudásommal, mintha annyira profi lennék.

Előzmény: Törölt nick (4851)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4854
DE JÓ! Majd szorítunk Neked, hogy az új munkahely (is!) összejöjjön! Hidd el, bizotsan sikerülni fog!!

Cic

Előzmény: 2B or not 2B (4852)
csinnnKA Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4853
Mogyiné & Ancsúr!

Szintén zenész?! Mármint hogy hypothyreosis???
Én meg úgy jártam, hogy a vetélés utáni hormon-kivizsgálásnál megállapították, hogy a TSH, T3-T4 szintem a normál érték alsó határán van, de mindenképpen a normálban, nem kell vele vacakolni, gyógyszerek stb. Erre a régi dokim, aki volt szíves elcseszni engem, piti kis hozzá nem értése miatt, azt mondta, hogy azért mégiscsak kell egy kis L-Thyroxin.
Namármost! Annyira zseniálisan csinálta, hogy a nyáron már sikerül 0,0-ás leletet produkálnom. Nem vicc... elbőgtem magam, amikor megkaptam a kis szelvényt, és néztem a 0,0-t, ami hogy úgy mondjam, kicsit távol van a kívánt normál értéktől.
Azóta javult a helyzet, baba-ügyileg már nem befolyásol, bár a terhesség alatt nekem is majd szigorú ellenőrzésre kell járnom emiatt (is), mivel az adagot módosítgatni kell majd.
Ti mennyire értetek hozzá? Úgy értem, nekem kicsit zavaros az adagolása, most ippeg 75 microgramnál tartok. Szóval minél többet szedsz, annál alacsonyabb vagy annál magasabb lesz a véredben a hormon értéke? Mert ezt nem értem! :-(
Szóval úgy látom, hogy megalakul a hormon-frakció hypothyreosis-szekciója?
Na pussz, majd iccaka jövök, mert drágán ketyeg a vekker itthonról! :-***

2B or not 2B Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4852
Helló fiúk , helló lányok!
Most fel vagyok dobva, mert úgy néz ki , lesz állásom!!! Gyerek van , de munka nincs… Kb. másfél éve izmozok, hogy valami összejöjjön. Oszt se gyerek, se munka:-( Lehet, hogy minden egyszerre fog bejönni? …Jaaaajjj!!!!Nem könnyű a nők élete !!

Örülünk,hogy a babákok célbaértek!
Ancsúr! Gratula a kreativitásotokhoz :-) !!! Na meg a párodhoz :-))) Drukkolunk Nektek is !!

Ananova!
Na , hát nemtom a többivel mi van, biztos jönnek majd, én, aki címet írt, annak feladtam…

Caldea! Szívesen küldök, de a címed nem tudom , írd meg légyszi !

Köszi az infokat a Gynevac-ról. Nem nagyon ismertem eddig, csak a sikertörténet nyomán lelkesedtem be. Nekem valszeg nem is lesz rá szükségem…Bár lehet hogy jobb lenne, ha lenne?

Sziasztok: Tubi

Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4851
Kérdezd meg AncsúrLacitól! :-)))))))
Előzmény: monix (4850)
monix Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4850
Amúgy érdekelne, hogy hogy a fenébe lehet dióból dióhéjbabát csinálni. A dióhéj stimmel, és hogyan tovább? Elképzelni sem tudom, nem hogy kivitelezni. Nem vagyok túl kreatív, és a kézügyességem sem valami jó.
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.17 0 0 4849
Kedves Laci, az Ancsúrférj!

Engedelmet kérek meghunyászkodni, hogy csak a Lányokat szólítottam fel munkafelfüggesztésre, antilapításra és írogatásra. terméeszetesen RÁD is vonatkozik, majd csak megszokom a lökött agyammal, hogy még egy férfijú is a teljes körű tagunk lett. Arpg ugyi mostanában még csak erre sem szagol, Kovács Ernőnek meg a hírét sem hallottuk. Tényleg, mi van Velük? Tud valaki valamit? Bocs ha valamelyik teremtés koronáját kihagytam volna, nem kívánom megint megrótttttatni magam (micsoda egy nyelvész veszett ma el bennem ! :-)) )!
Na szóval ott tartottunk, hogy ha már azzal híreskedtél itt tegnap, hogy Nálad nyitva van egy ablakban egész álló nap a topic, akkor tessék aktívkodni is!! :-))

Cic

Előzmény: Ancsúr (4848)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!