Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Szamarazoli Creative Commons License 2009.11.13 0 0 65
Ja még valami boccs...:)

Gondolom sok Lada rajongó van itt...ha neadjisten valaki orosz Lada honlapra bukkanna, és érdekelné mi van ott, nyugodtan kérdezhet mert tudok oroszul...
Messze nem anyanyelvi szinten, de azért eléggé..

Na csá
Szamarazoli Creative Commons License 2009.11.13 0 0 64
Sziasztok megint

Megnéztem a lengyel oldalt, amit Szega mondott ( utólag is kössz mégegyszer)
Hát apám......egy tucat törölköző kellett, úgy csorgott a nyálam....amit csak eltudtok képzelni...24-es Volga, Nagypolák, kispolák, waresz( egy másik fehér lépcsőshátú), Kedvencem a Skoda 120-as, Trabi, Lada 1200-es..egyszóval minden....
Remélem legalább a töredékét árulni fogják ezeknek nálunk is....
Nagy koponya lehetett aki ezt kitalálta, hogy olcsón meglehessen ezeket szerezni...
Ami meg a minőséget illeti, nem kell kibontani, és akkor nem törik le semmi róluk....:)
Én mindig kettőt veszek, egyet kibontok és a polcra , hogy bármikor gyönyörködhessek benne, a másikat eldugom tartaléknak kibontatlanul...igaz így nem kis pénzem fog elmenni...de addig amíg meg nem veszem amiket akarok legfeljebb leszokok egy darabig a piáról, lottóról, piáról, szexújságokról, piáról, cigiről, piáról meg ilyenekről...ja meg a piáról is....
De talán a Nagy Polski a legszebb az egész sorozatban...komolyan mint egy valódi..
Tudom lehet hogy fárasztó a dumám nektek gyűjtőknek , de nekem ezek újdonságok....szerintem mindenképp éremes rájuk áldozni, ha már sajnos az utakról úgyis letúrták és eltűntették őket a jellemtelen kurva Suzukik meg Opelek...
Értékek egy változó világban...
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.13 0 0 63
Értem, köszi.
Csinálhattak volna korhű magyar rendszámokat is, hamár magyar piacra szállítják őket...
Előzmény: Tarjáni (61)
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.13 0 0 62
Sőt mi több a csomagban küldenek egypár rendszám-matricát is pluszban.
Kb 10-et
Előzmény: smcqueen (60)
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.13 0 0 61
Ahogy előttem is írták: cseh.
Azaz Csehszlovák. Hogy korhűek legyünk.
Előzmény: Csoki bácsi (59)
smcqueen Creative Commons License 2009.11.13 0 0 60
Én sem kaptam még, akkor várok türelemmel, ez az igazi retro mi? A második változat már a Lada felirat miatt is jobb. A CBJ-s rendszám szerintem cseh, a fekete alapú pedig lengyel. Érdekes, hogy többféle van.
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.13 0 0 59
Amúgy a CBJ-s rendszám milyen országot próbál leképezni?
Előzmény: Tarjáni (56)
saxi1982 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 58
Hehe...Örülök,hogy valaki megkapta már.Pedig már kezdtem azt hinni,hogy humbuk az egész. Nekem még mindig nem jött semmi. Kissé "cseszlovák" ez a lassúság.
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 57
Nekem fehér alapú a rendszám, de a fekete alapú, lada feliratos jobban tetszik! :-)
Előzmény: Tarjáni (56)
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.12 0 0 56

Kolléga előfizető és ma kapta meg.
És lőn meglepetés!
Más a Ladájának a rendszáma, fekete alapon fehér és van egy + matrica is hátul!
Na kinek - melyik fajta Ladája van?

 

emtiza Creative Commons License 2009.11.12 0 0 55
Megrendeltem és ma kaptam meg a 3 autót. A feladási dátum 10.-e volt.
Előzmény: smcqueen (54)
smcqueen Creative Commons License 2009.11.12 0 0 54
Sziasztok!

Olvastam, hogy 10-én lesz az első postázás, én viszont még most sem kaptam meg az első két autót. Valaki, aki megrendelte, megkapta már őket?
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.11 0 0 53

Hali Srácok! (Kedves Kollégák!)

 

Megérkezett a triumvirátusos képem!  ;)

 

Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.11 0 0 52
Maszkolgatással megoldható (főleg maszkoló folyadékra gondolok).
Jó kérdés a festék, ha lámpabúrással kenem le, akkor az nem lesz túl szép a piros alap miatt, ha meg sima sárgával, az túlságosan elütne... :-S Valahol a kettő között.
Előzmény: pedrito77 (51)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 51
Ha nem veszed ki a lámpát, akkor szerintem nem tudod megcsinálni szépre az index elkülönítést sem. Hogyan tervezed? Citromsárga "lámpabúra" festékkel rákensz a pirosra kívülről?
Előzmény: Csoki bácsi (50)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.09 0 0 50
Ki kellene venni a hátsó lámpákat a krómkerethez, de ezt egyelőre nem tervezem, fontosabb, hogy az irányjelző elkülönüljön.
Előzmény: pedrito77 (49)
pedrito77 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 49
A sárvédőívek is krómdíszlécesek voltak... Meg a hátsó lámpákra is meg lehet kockáztatni a krómkeretet. Rossz ezek nélkül látni, de hát a csomagolást védeni kell! :-) 
Előzmény: Csoki bácsi (48)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.08 0 0 48
A Ladánál a küszöblécet kellene megfesteni, a hátsó lámpán az irányjelzőt, a C oszlopon a szellőzőrostélyt, az elefántfüleket, plusz a homlokfali irányjelző sincs rendben. Esetleg még a motorháztetőn a szellőzőnyílásokat.
A Waresznál pedig szintén a hátsó irányjelzőket és a jól megtárgyalt kupakokat lehetne festegetni :-))
Előzmény: Tarjáni (45)
szega Creative Commons License 2009.11.08 0 0 47
Igen, 2000-ért nagyon rendben vannak.
De most voltam kint a börzén, ahol a külföldön már megjelent modelleket is árulták, szép pénzért (4500-5500 Ft). Vettem egy Volga M22 kombit, ez csak az orosz szériában jött ki, kérdéses, hogy idehaza lesz-e?
A vaterá-n 5500-tól indulnak, és ott aztán könnyen elszabadulnak az árak. De mindenki maga dönti el, hogy mennyit ér neki egy adott típus.
Előzmény: Szamarazoli (46)
Szamarazoli Creative Commons License 2009.11.08 0 0 46
Köszönöm szega a kimerítő választ..megnyugodtam..jó lenne egy ilyen kiskocsi még akár 2000-ért is, ha belegondolok, hogy máshol mennyiért fosztogatják....(hokimodell, Hevesi Krisztián)...
Tarjáni Creative Commons License 2009.11.07 0 0 45
Küszöbdíszléc hiányzik a modellről ugye?
(Többi trivi)
Előzmény: Csoki bácsi (44)
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.07 0 0 44
Egy irányjelzőt, egy díszlécet és egy szellőzőrostélyt nem odavaló színnel festeni elég nagy durvaság lenne... :-))
Előzmény: Téboy1 (42)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 43
Igen,erre gondoltam....  Tényleg dísztárcsa szerepel rajtuk,mint a Ladákon,majd ezt váltotta fel a Wartburgon a kupak.... Remélem nem tévedek,bárminemű kijavítás szívesen fogadok,bár nézzétek el nekem,akkor még tökmag voltam...
Előzmény: Tarjáni (33)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 42

Kedves Csoki bácsi!

 

Mint modellező arra hívnám fel figyelmedet,hogy igyekezz minél eredetibb festést adni nekik,nehogy elrontsd egy nem odavaló színnel!

B.GY Creative Commons License 2009.11.07 0 0 41

Sziasztok!

 

Köszönom a kimerítő választ.Akkor várok türelemmel.Remélem a posta nem teszi tönkre a csomagot.

 

Üdv.Gyuri

Előzmény: Téboy1 (40)
Téboy1 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 40

Kedves Kolléga! (Lásd alább...Más HSZ-ásából magoztam ki,amit leírt,de nyugodj meg!)

 

"Kedves ...!

 

A postai levelezőlapok folyamatos érkezés és feldolgozás alatt vannak. Az első postázás november 10-én lesz. A megrendelése alapján a csomagjában akkor a 2 és 3.számot, valamint az ajándékposztert és versenymotor modellt fogja találni.

 

A postázások fix időpontban havonta vannak, amikor az adott hónapban megjelent két számot postázzuk, így nem érdemes megvennie újságosnál. Ugyanúgy hozzájut a lapokhoz a havonta történő postázásban.

 

(...)

 

Üdvözlettel:

Retróautók a keleti blokkból Ügyfélszolgálat"

 

Üdv: Téboy1

Előzmény: B.GY (37)
JumboJet Creative Commons License 2009.11.07 0 0 39
Vaterán lehet kapni ezt,meg másféle modelleket is ebből a sorozatból.

Szerintem a veréb drágán méri....
JumboJet Creative Commons License 2009.11.07 0 0 38
Én is vettem a ezeröcsis példányból. Ezért a bevezető árért megérte. A modell tetszetős kidolgozású,nyilván nem Herpa minőség,de bőven elfogadható. Viszont a bal első lámpát mintázó műanyag még a dobozában kiesett,mint a bal hátsó ablak is. Viszont a hozzá kapott pravda,már annyira nem tetszett. Csípázom az űrkutatást meg a kezdeti próbálkozásokat is,de szerintem jobban bele lehetett volna mélyülni az autó műszaki dolgaiba,változataiba stb.... Veszem a következő számokat is.
B.GY Creative Commons License 2009.11.06 0 0 37

Sziasztok!

 

Előfizettem az újságra,de még nem hozták ki.Állítólag az első meg a második számot küldik egyszerre.Nem tud valaki valami infót,hogy a rendeléstől számítva mikorra várhatom?Vagy írjak egy levelet a kiadónak?

 

Üdv.Gyuri

Csoki bácsi Creative Commons License 2009.11.06 0 0 36
Én festegetni fogok, ha időm engedni. A Ladán is több alapvető részletet kell kijavítani, amik nélkül bűn lenne eltenni...
Előzmény: pedrito77 (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!