Keresés

Részletes keresés

hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7441

Nagyon nyugodtság árad, ezekből a zenékből. Köszönöm, este a csöndben,sötétben,nagyon jó hatással van rám. Most is jó, csak most más dolgok is elveszik az ember figyelmét. szia .

Előzmény: Törölt nick (7436)
hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7440

Köszönöm szépen,nagyon érdekes dolgok ezek, a nyál képződést hogy csinálod ? Akkor neked igen ellen áll a szervezeted,a baciknak ? Jó tanúságos dolgok ezek. szia.

Előzmény: ghepard (7439)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7439

Hát az rendben, hogy onnan leviszi a gyomorba. De azt már nem mondta, hogy mi lesz aztán. A gyomor rájön, hogy valami van ott és savat termel a feldolgozáshoz. Így megintcsak holtvágányra kerül az ember, mert feleslegesen savat termel. Aztán meg a szorongással tetézi, meg a feszüléssel stb. A savas közegben meg jól szaporodnak a bacik meg a vírusok. A nyál viszont tele van olyan anyagokkal, amik felveszik a harcot a bacikkal meg a vírusokkal  - a nyál lúgos közege nem tesz jót nekik és így már "kivégezve" mennek lejjebb a gyomorba, melynek savas közegében már nem szaporodhatnak, mivel már csak táplálékul szolgálják az embert. Nagyvonalakban, népnyelven kb így látom. Tehát én inkább fokoznám a nyáltermelésemet, amit már jó ideje művelek is. Az még a szomjúságot is oldja. Ráadásul, hogy még több picivel legyek ellenállóbb, gyakorlatilag nem is mosom meg a gyümölcsöt meg a zöldséget sem (persze némelyiket meg kell pucolni). Első hallásra ez pofonvágja a mai embert, de azok a törzsek mondjuk, ahol simán megélik a 100 évet átlagban - se bővelkednek nagyon a modernkori higiénával. De csak ellenállók valahogy, ha addig bírják...... Én is ellenállóbbnak érzem magam. Ha van valami sérülésem például, akkor a seb minden nélkül simán be tud gyógyulni. Régen a legkisebb seb is durván be szokott gyulladni - mostanában egész más a helyzet. A víz is amit itt ott iszom, az gyakorlatilag az a víz, amit sajátkezűleg húzok a kútból a kertben, pár méter  mélyről...... Az egy kicsit más víz, mint ami a csapból csurog.......

 

S ott van még a gyógyszer és a víz kombinációja. Az se valami jó kombó..........

Előzmény: hbummm (7435)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7438

Hát még ezt....remélem nem vádol senki azzal, hogy zenei oldalt írok, mert ez közvetlen a témához, a relaxációhoz tartozik.

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7437

Ezt is csípolom:)

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7436

Igen Mazzy-nak majd minden zenéje kikapcsol engem, az a nyugodt decens, lefelé eső hangzás kifejezetten nyugtató, próbáld ki a többit is, kiváló relax!

 

Előzmény: hbummm (7433)
hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7435

Ghepard akkor miért mondta nekem a gyógyszertáros hölgy,még a betegségem kezdetén,hogy reggelente igyak meg 1 pohár langyos vizet. Mert szerinte a nyelőcsőből, a garatból lemossa,az ott lévő savat,te hogy gondolod mi a véleményed erről ?

Előzmény: ghepard (7434)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7434

S az öreg ferdeszemű doki tolmáccsal közölte, a víz nem jó, felhigitja a gyomorsavat, nehéz, kitölti a gyomrot s nyomja alulról a gyomorszájat. A sav ráadásul az intelligensch szervezet következtében visszadúsul..

 

Na ezért sem iszom gyakorlatilag vizet. S nem csak étkezés után, hanem úgy általában. Csak a nagy melegben, vagy a terhelések után. De kaja után mindig igyekszem kerülni még akkor is. Eszek mindeig annyi friss zöldséget meg gyümölcsöt, hogy nem kell még víz is.  Hát igen, a gyomor érzékeli a koncentrációt és mikor olyan adatot kap, hogy kicsi a sav koncentrációja (mert tele van folyadékkal) - akkor igyekszik még többet termelni. S lassan a sok savtermeléstől aztán valami felmondja a szolgálatot........

Előzmény: Törölt nick (7406)
hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7433

Köszönöm Malcsik Mazzy-tól,a nyugtató zenét,nagyon jó hallgatni,s közben  elmélkedni,szuper nagyon jó figyelem elterelésnek. köszike Hbummm

Előzmény: Törölt nick (7418)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7432

:), vannak ilyenek........

 

Vannak olyan magas szinten levő meditálók, hogy képesek úgy irányítani a gondolataikat s azok útvonalait, hogy ha rájuk tesznek mondjuk jégkockát, akkor teljesen elhitetik magukkal, hogy izzó parázzsal érintették őket s a helyen égési sebnek megfelelő elváltozás keletkezik....... Tehát gyakorlatig ezt csinálja rengeteg ember szinte folyamatosan és hosszú időn át (napokon, hónapokon), mikor feleslegesen rágódik valamin - ami aztán be is köszönt valahogy........

Előzmény: Törölt nick (7430)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7431

Igen az okokat meg kell(ene) találni és aztán módosítva ezen azon kiküszöbölni a kárt......

 

Hát igen, a rezgésekben nagy erő van, így a hangokban is. Például a franciák valamikor a 60-70-es években pusztán egy speciális hangágyúval kb 5km-es távolságból (!) ledöntöttek valamiféle falat..... Persze meg kell tanulni használni, mikor, mit, hogyan mennyit stb, mert ártani is lehet, hisz roncsolni is képes a hang....... Ezért sokszor hangsúlyozom is, hogy csak nagyon halkan és mély hangokkal próbálkozzunk eleinte, már ha valakinek esetleg az eszébe pottyanna......... De nemcsak hangokkal lehet rezegtetni a testet, van egypár más lehetőség is, mint írtam már......

Előzmény: Törölt nick (7427)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7430

Igen:) S már 20 éve  leesett az állunk a sztorin, hogy  egy fiatal lány azt hitte terhes, s nőni kezdett a hasa, aztán kiderült, csak beképzeli, s a zsírréteg kezdett gyors, s abnormális vastagodásba....:)

Előzmény: ghepard (7428)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7429

Ez a kép nekem is meg van. Valaki úgy 3 éve küldte mailban. Hát igen, a legnagyobb ellenség talán saját maga az ember magának. De így, ha ügyes, akkor a legtöbbet is tehet saját magáért. Csak tenni kell, nem várni, hogy majd más vagy másvalaki megteszi.......

Előzmény: Törölt nick (7426)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7428

Hát az ember rengeteg dolgot be tud magának képzelni, aztán idővel a test mintha teljesíteni igyekezne ezeket a gondolatokat. Sokszor olyan bajokat betuszkolunk az agyunkba, aik még nem léteznek, de a sok rágódás rajtuk odáig vezethet, hogy tényleg kialakulnak. S innen egy ördögi kör...... Te is tettél nemrég egy szép történetet, mikor ketten ugyanabból a zacskóból szedték a kekszet vagy mit, de a nő azt hitte, hogy a férfi az övéből szedeget - milyen gondolatai lettek. Én is írtam már régebben egy többszörös gyilkos haláláról, mikor meghalt a beadott teljesen semleges folyadéktól, mert azt hitették el vele, hogy az halálos méreg és így fognak vele végezni a villamosszék helyett..... Rengeteg ilyen és ehhez hasonló eset van........

Előzmény: Törölt nick (7425)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7427

Gephard, a reflux okáig mindig vissza lehet ÁSNI! Magától nem jön létre ez a betegség, talán még extrém esetekben sem, pl: óriási túlsúly, született rekeszsérv, tunya életmód halmozott előfordulásakor...

 

A rezgésekben hiszek, az élet alapmozgása. A mantra-hang visszahat a pszichére, s így az egész szerevezetre, tehát hatásos. Ez kétségtelen. Csakhát meg kell tanulni az alkalmazást, s el kell hinni a hasznosságát. Ha a tudat ELLENÁLL, ellenérveket sorakoztat, akkor a gyógyhatás eleve csonkulhat.

Előzmény: ghepard (7424)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7426

Sógor, a műtét utáni gyógyszerek csak hajlamositottak, az aggodalom, a folyamatos idegfeszültség, hogy tökéletesnek akartam ismét tudni a szervezetemet, s a műtétet is meg kellett ismételni, az orvoskeresés vezetett a nyelőcsőgyulához, majd annak múltával az önvizsgálat, a vizsgálatok, s azok nyomán a vélt ingerek létrehozták a pánikosok rettegett kognitiv reflex-mechanizmusát. Szédülést, kaparást, fájásokat éreztem bizonyos napszakokban, bizonyos helyszineken, stb.... Beleástam magam e kórba, s alapos tájékozódás után még ki tudtam hasalni a szárazföldre a lehúzó ingoványból...segitett a sport, a diéta, az önnevelés, így ismét"hedonista" vagyok....)egyelőre:)

 

Amiket leirsz az a pánikbetegség mechanizmusa, gratulálok, hogy ki tudtál jönni belőle, saját magad fejlesztette placebóval, ahogy irod, bár én nem ezt a szót használnám. A placebo álgyógyszer, s ehhez az állapothoz nem gyógyszer kell, mert NEM BETEGSÉG, hanem rossz beidegződés, állapot, amin magad is segíthetsz. (kivéve bizonyos alkatú embereket, súlyos eseteket. stb...)

Sajnos éppen az átlagnál jóval érzékenyebb, intelligensebb emberek betegsége. De a sors igazszágos, mert éppen ők ismerik fel nagyobb bizonyossággal az állapotukat, s nekik megy leginkább az öngyógyitás, az irányított tudatosság...

 

A versenyszellem, önmagunk túlhajtása mindebben csak hátráltat.  Érdemes elgondolkozni mivégre zsigereljük ki magunkat? Okvetlen szükséges ez? Talán nem is kell a civilizációból "kiköltözni", elegendő jobban szemügyre vennünk: mik a valós szükségleteink (akár társadalmi elvárásokat is hozzászámitva), s mik a felduzzasztott igényeink? A kettő között szakadék tátong:))))

Előzmény: sogormail (7421)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7425

Hali Bali, a hörgőtükrözés annak a folyamatnak a része volt, amikor egy elszúrt sérvműtét után agyonaggódtam magam, s mindenfélét beképzeltem, tehát már tüneteket produkált a szervezetem okkal, ok nélkül. Konkrétan nyaki diszkomfort-érzetem volt, gége alatt, majd úgy éreztem-képzeltem a nyelő és a légcső találkozásánál éreztem valami viszketést kaparást. Hála a rákpropagandának, ilyenkor az ember rémeket lát, soxor ok nélkül is. De volt vagy 4 gyomortükrim is egy év alatt:) Rengeteg ultrahang, algarati tükrözés, Mr-ek, CT-k, röntgenek. De leginkább én "trükköztem" a szervezetemmel, merthogy mindennek agyi, tudati oka van. Szerencsére a tünetek pszichoszomatikusak, s legfeljebb az ennek talaján kialakult idegi problémák hoztak létre kisebb eltéréseket, pl a savfeláramlást erősitették, amire mindig hajlamos voltam. Nem más ez, mint az aggodalomban, idegességben összeszoruló gyomor felnyomja a bennéket. Akinek fázós a keze, s még szobában is irhakesztyűben fejti a keresztrejtvényt már ősszel, annak az erei szorulnak igy idegesen össze, s nem kap a végtag elég vért. Aki pedig nem tud rendesen pisilni mindig, annak néha a hasi zsigerei feszülnek be, valós szervi problémát szimulálva.

 

Tanulságul - mert nem baj hogy volt nekem, a született hedonistának, aszkéta és túlélő sportembernek egy ilyen évem is -, az kínálkozik, hogy az orvosok csak végső esetben és néha tudnak segíteni, amikor már végképp nem érzel más megoldást, de leginkább saját magadon segíthetsz. Válaszd az életet, ne figyeld magadat túlságosan, mert akkor a szervezeted az elvárásoknak megfelelően cselekszik, s produkálja a tüneteket. A tünetek pedig egy idő után alakot, szervet váltanak, menekülnek előled, ha megpróbálod kideriteni, hogy tényleg van-e okuk...:) Közben szép lassan pokollá megy az életed, vagy élvezheted persze ezt is, de akkor mazo leszel....:)

Előzmény: Balibey (7419)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7424

Jól írtad szerintem is a dolgokat. Csak két dologban pontosítok a magam részéről. Az hogy mit dúdolok tulajdonképen (majdnem) mindegy, de nem mindegy, hogy dúdolok vagy nem. Például a TM tanfolyamokon hajmeresztő pénzeket szednek azért is, hogy mindenkinek mintegy kiosztanak egy ún. mantrát (általában egy szó, de lehet több is), amit aztán az emberkének kell(ene) ismételgetnie. Hát, ha valaki ezért ad lóvét, nincs mit hozzátennem...... 

 

Hát én vízben nem próbálkozom ezzel. Ott ez veszélyes dolog, mégpedig pont a légzés miatt. A légzést tudjuk irányítani is, de csak bizonyos határok között. Azzal tehát nem lehet senki öngyilkos, hogy azt mondja, hogy nem fog lélegezni és kész - amint elájul, máris lélegezni kezd, mert a tudatalatti irányítás beindítja. Ha az emberke a vízben ájul el, akkor ott ugyebár levegő helyett vizet szippant be, ami halálos lesz, vagy lehet.

 

Na meg már írtam, hogy a hanggal tarkított légzéstechikákkal elég tetemesen megnövekedhet a nyáltermelés, ami szintén jó ellenszer lehet a reflux ellen is....... Már a sejtek regenálódásának serkentése miatt is. Percenként hogy kb 3milió sejt pusztul el a testben. Ezeket pótolni kell. Ebből tetemes rész az emesztéssel kapcsolatos sejteket is érinti, melyek az egyik leggyorsabban megújuló sejteket tartalmazzák (a leggyorsabb a bélben, kb 24 óra, gyomor kb 4 nap stb). A táplálék bevételekor (rágás, nyelés stb) rengeteg miniseb keletkezik, több száz - ezeknek fel kell épülniük úgy ahogy a másik kajálásig..... 

 

A gyorsan megújuló szövetek meglepően nagymennyiségű sejtet termelnek.
Kiszámították, hogy az emberi élet során, hozzávetőlegesen, az emésztőcsatorna 7600
kg, a csontvelő 5600 kg, míg a bőr 80kg szövetet termel...... Hát elég tetemes súly..:)

Előzmény: sogormail (7422)
ghepard Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7423

Ha még visszább mennél, akkor lehet találnál valamit, hogy mi vezethetett a refluxig. Hogy úgy megjelent, ahogy írod - annak is csak van valami oka........

Előzmény: sogormail (7421)
sogormail Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7422

Lehet a legzestechnika javit a refluxon, sokszor az is javit, ha jon a "gorcs", akkor felall es kihuzza magat az ember. Ezek e tornak, legzestechnikaval mozgatott rekeszizom biztos segitenek valamit.

 

De ennek semi koze a CO2 szintedhez 

 

-Uszok azert tudnak gyorsabbak lenni "levegovetel" nelkul az elejen, mert a hirtelen nagy energiat igenylo, robbanasszeru mozgashoz a szervezet un. anaerob energiatermelest folytat amihez "nem kell" oxigen. Ellenben nagyon rovid ideig fenntarthato, atletaknal is 2 perc alatti "munkavegzes" - sprinterek. Nyilvan vesz kozben levegot, de az energiatermeles anaerob modon oxigen nelkul mukodik. Uszoknal raadasul a nehany tized mp, hogy nem emelgeti ki a fejet a vizbol, na az szamit. 

 

-HA te azzal edzel, hogy benntartod a levegot, nyilvan az anaerob rendszer is fejlesztheto, sok mindentol fugg. De semi koze, hogy mit dudolsz hozza. 

 

-HA valaki hosszutavfuto akar lenni, akkor meg nem az anaerob rendszert kell edzeni, hanem az aerob rendszert, ergo olyan energiatermelesi fazisban kell futni sokat, ahol aerob a mozgas. Alacsony pulzusszam, nem zihalo levegovetel, de az oxigennek aramlania kell! Ilyenkor atalakul az izom szerkezet, mas lesz az aterezettseg es a mitokondriumok "szama" (tobb het-honap-ev). 

 

-Az mely belegzesek es kilegzesek, ergo co2 szint csokkenes a szervezetben erdekes dolgokat okozhat. A co2 szint vezerli a legzest, ha tul alacsony hiperventillaciohoz vezethet. Lehet a vegen zacskot kell huzni a fejre:) Buvarok hasznaljak a tecnikat a legszomj "szint" kitolasahoz, sajnos paran mar belehaltak un. sekelyvizi ajulas kovetkezteben. etc..

Előzmény: ghepard (7399)
sogormail Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7421

Nem kotekedes jelleggel, de anno azt irtad, hogy gyogyszer okozta refluxod van, akkor minek ennyi vizsgalat? 

 

Szendivel en vigyaznek. Nem hulye ember, nagyon nem az:) Csak a sajat elkepzeleseihez szokta valogatni a tudomanyos vizsgalatokat.. A panikrol semmi extrat nem ir, termeszetes reakcio etc.. Csak eleg nehez kikoltozni a a civilizaciobol..

Till Atilla filmje a temaban erdekesebb!

 

A panik nem egyszeru tortenet, mert a panikosok nagyreszenel van mihez kotni a tuneteket. Tomegiszony, valami jelenseg, munkahelyi stressz etc.. De van egy resz akiknel villamcsapasszeruen elojon es a kivalto ok, nem igazan meghatarozott.

Nalam a reflux tunetek nem gyomoregessel, hanem a rekeszserv okozta "kajavisszagurulas" hanyingert okozva, kezdodott. CSak megjegyzem semilyen stressz kivalto faktor nem volt akkor. Utana azon kezdtem parazni, hogy barmikor elhanyhatom magam.. Ennek az lett a vege, hogy lettek bozinyos fontos esemenyek, meetingek vagy ha pl. meg kellett szolalnom angolul (akkor meg sz.rul ment) beutott a gondolat, hogy hanyingerem lesz, mire fuldoklo kohogesbe es "hanyasba" kapcsoltam:) Es ezek a tunetek erosodtek.. Nesze itt a panik, viszont ehhez a tunetekhez konkret esemeny tarsult mindig.

Megoldas az volt, hogy keresni kell egy "megoldast" ami kesobb inkabb placebo lesz. En elmentem pszichiaterhez, olyanhoz aki a terapiat javasolja gyogyszer helyett! es kozben elhuztam kulfoldre. Ergo betettem magam abba a kozegbe ami a kivalto ok. Dokineni erre azt mondta, hogy jo az irany, de kertem hozza egy doboz nyugtatot! Kb. 2szemet ettem meg belole negyedelve es a vege az lett, hogy betettem a taskaba egy zacskot es egy bogyot. Mivel mindig nalam volt elobb utobb placebo lett, mert eleg volt ragondolni, hogy ha gaz van beveszem.. 

 

Ellenben az egyik haveromnak aki panikos es nem a "meghatarozott" kivalto ok kategoriaba esik, neki hosszu evek es hosszu terapiak.. 

 

A rossz hir, hogy ennek a refluxhoz nem sok koze volt, mert az igyis ugyis van.. Egy tunethez volt koze a "hanyingerhez".

Előzmény: Törölt nick (7417)
hbummm Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7420

Köszönöm Malcsik 123 a Szendi-Pánik könyvet megveszem. Igen mikor éjszaka szív remegésre kelek pánikolok.De meg próbálom most már uralni ezt a helyzetet.Igen hiányzik az életemből valami,üresnek,érzem, s boldogtalan vagyok. Biztos gyógyulást hozna egy igazi szerelem, figyelem elterelésnek is jó lenne.Ezt egy jó barátnak írom,nehogy félre értsék e dolgot a  nick társak. Köszi.

Előzmény: Törölt nick (7417)
Balibey Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7419

Kedves MALCSIK!

 

Köszi a tippet, bármit megpróbálok, ami segíthet a szitun! :)

 

Miért mentél te hörgőtükrözésre?

 

Mi volt a panasz amiért ezt kellett csinálni?

 

Tényleg, neked milyen panaszaid vannak?

 

Szia, Balibey

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7418

Végül a zene, imádolom Mazzy-t, elalvás előttre:)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7417

Mindkettőtöknek ajánlom akkor Szendi Gábor Pánik című könyvét, rengeteg hasznos, terápiás tanácsot is tartalmaz. Szerintem mind2-őtöknek pánikbetegségből kinőtt IBS-szindrómáitok vannak, s ez nem betegség, hanem egy rossz gondolatkör, amiből ki lehet törni.

 

Nekem szintén IBS jellegű gyomorfájásaim lettek tavaly, s ebből ki tudtam lépni, de refluxom, idegi alapon még megmutatkozik, mégpedig enyhe diszkomfortérzet képében, a nyelőcső és garat tájékán. Korábban agyonvizsgáltattam magam, fantasztikus s embertpróbáló vizsgálatokon mentem körösztül (pl hörgőtükrözés)  így próbáltam megnyugvást találni, de ez nem járható út. Súlyosbitja a tüneteket. Járható, ha lexarod az egészet, s elterelsz. Vicces, de a legkeményebb elterelés, ha szerelmes leszel. Akkor ezek a testi aggodalmak szétfoszlanak, mint a felhő. Dehát ez nagyfokú tudatosságot, némi szerencsét, meg bevállalást feltételez. Vannak azért más elterelések is.

 

Szendi egyik tanácsa például a halálfélelemre (amikor a szívmegállástól félsz, pl éjszaka)  az, ha tudatositod magaddal, hogy ebbe semmiképpen nem lehet belehalni. Vagyis képzeleghetsz a szív megállásáról, de belehalni úgysem fogsz. Semmi rossz nem történik veled, legfeljebb elromlok az éjszakád. Ha pedig nem tudsz aludni, akkor ne is akarj. Gondolj arra, hogy csukott szemmel is pihensz, így is kihasználod az éjszakát. S ha feladod a görcsös aludni akarást, egyszercsak elalszol...:) Ha nem, az se baj.

Előzmény: hbummm (7415)
Balibey Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7416

Szia hbummm!

 

29 éves lány vagyok.

 

Igen van ilyen tünetem meg, rohan a szívem+kihagy, meg extrázik agyba - főbe!

 

 

hbummm Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7415

Nekem is van Mitrális bill: mellső vitorlán prolapsus MI: I-II fokú. Genetikailag az anyámtól örököltem. Nálam a tünetek, 2 éve,szapora szív dobogással,kezdődtek. Már akkor is az Anamnézis : psychésen megterhelt,feszült,ideges.Mostanában,hajnalban arra ébredek,hogy remeg a szívem.Akkor Malcsikra gondolok, a mondatokra,melyek jó hatással vannak rám.Mert olyankor félek hogy megáll a szívem.Neked van ilyen tüneted? Tudom ez a téma nem ide tartozik,de jó hogy valakinek leírhatom. 28 éves vagyok.És te hány éves vagy ?

Előzmény: Balibey (7408)
Balibey Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7414

 

 

Szia Malcsik!

 

Köszi az infót, egyetértek vele, próbálkozom is zenével, olvasással, nyelvtanulással. De nem tudom annyira elterelni a figyelmemet, legalább is egyenlőre.

 

Malcsik neked milyen tüneteket csinál ez a szemét?

 

 

Balibey

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7413

Hbumm-nak a  7411-es bejegyzésével értek egyet, ezt fogadd el:  IBS kemény de eltereléssel, spirituális fejlődéssel azért  érdemes legyőzni. A chron azért szintén kemény, soxor csak műtéttel  lehet gyógyitani, az IBS-t Te is tudod belülről. Fontos oldal: http://neuroterapia.hu/index.php/105-kezdolap-kiemelt-cikkei-zt-news-modul/157-intro

 

Olvasd el innen is az idevágó részeket.http://vastagbel.hu/gasztroenterologia/a-reflux-betegseg

 

Végül Szendi Gábornak is van egy könyve a pánikbetegségről, ő is szót ejt az IBS-ről.

 

Végülis generális gyógyszernek tartom az ELTRELÉS-t, s amíg a reflexpályák nem mélyülnek el nagyon, meg nem rögzülnek túlságosan  addig mindegy mivel (sport, érzelem, utazás, költözés, vagy csak egy megszállottságig hajtott hobby), de végezz elterelést....+önszuggesszió, meditáció..

Előzmény: Balibey (7408)
Balibey Creative Commons License 2013.10.01 0 0 7412

4 éve kezdődött.

 

Balibey

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!