Keresés

Részletes keresés

Frajti Creative Commons License 2013.04.12 0 0 3340

Van rá egy jelentkező topikon belülről, még előtted volt, ill. még egy már a hirdetési oldalról. Nem aggódom érte, mert amúgy jó ajánlat. Ja volt, pofátlan is, el is hajtottam. :D

Előzmény: Nickelkekati (3339)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.12 0 0 3339

viszont lehet a komplett canga is elmenne ám. : D 

 

Egyébként a srác nem mondott sokat a conti gumikra, sajna, csak annyit, hogy "nagoyn jó ajánlat", azóta se semmi. Bár azon az áron elpasszolható, trekkingre tökéletes suhanót tesz.

Előzmény: Frajti (3338)
Frajti Creative Commons License 2013.04.12 0 0 3338
szinte minden eladhato. told fel a megszokott hirdeto oldalakra
Előzmény: Nickelkekati (3337)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.12 0 0 3337

Kíváncsiságból kérdezem, lenne valaki, akit érdekel 8s campa gruppo? Mirage fékváltókarok, szinte újak, Athena hátsó váltó, Mirage Ultra Torque hajtókar angol csészével, veloce kétforgáspontos fekete fékek, a porfújt változat, athena agyas mexico 1968 felnis kerékszett 8as sorral, keveset futott, cst ultra race gumikkal.. vagy ilyen kriptaszökevény alkatrészek eladására ne is számoljak? : D

Frajti Creative Commons License 2013.04.11 0 0 3336
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 3335

Eladó egy Merida Matts TFS 100 bicó. Adatok:

Adatok:

Váz: Merida Matts TFS 100 22"/55cm
Kormány+Stucni: BikePositive
Teleszkóp: SR Sontour Rux 150mm
Első+Hátsó kerék: BikePositive Zero
Gumiköpeny: Maxxis Medusa
Középcsapágy: BikePositive
Hajtómű: Shimano Alivio
Pedál: BikePositive Pop Jump
Első váltó: Shimano Alivio
Hátsó váltó: Shimano Altus
Fogaskoszorú: Shimano CS-HG30-8I
Sebességek száma: 3x8
Fék: Tárcsa: Shimano SM-RT51
         Adapter: BR-M465
Fékváltókar: Shimano Altus ST-EF 29

Az ár tartalmaz: Merida váztáska + BikePositive nyeregtáska + Cateye Velo 5
kilóméterórát.

 

Ár(fix): 70.000Ft

+5.000Ft -ért adok: Acor zsebszerszám(Acor ATL 2304-hez hasonló), B+
zsebpumpát, tartalék belső+foltkészlet, E+H sárvédő, nyeregcsőre rakható
csomagtartót, 1Db Tioga Factory DH tartalék külső(~90%-os állapotban), 1Db
tartalék fékpofa(gyári csomagjában).

Használt állapotban van a gép, itt-ott esztétikai hibákkal(kőfelverődés, pici
rozsdafoltok), de tökéletesen működik. Első bicónak tökéletes!

Csak személyes átvétel! Találka megbeszélhető a vevő és a köztem lévő távolság
felénél(Szarvas-Békés megye)!

 

 

 

Frajti Creative Commons License 2013.04.10 0 0 3334

Köszi, válaszoltam.

Előzmény: Nickelkekati (3333)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.10 0 0 3333

Írtam Frajti mailt a gumikról. : ) Hátha dűlőre jut a dolog, mert ajándékozós kedvedben vagy, mint látom..

 

Még mindig nálam porosodik egy teljes Altus A20 váltásszett kifogástalan műszaki állapotában, fékváltókarok. első-hátsó átdobó, ez cakkpóder 4000. 

Esetleg a csúnya nagy 21.5 collos MTB váz, nyeregcsővel-nyereggel, kormánycsapággyal, kormányszárral, középrésszel, és dísz hajtókarokkal (utóbbi sajnos kopott fogasú, nem cserélhetőek a lánctányérok...)

 

a vázszett így mindennel 4.500

 

Posta élő lehetőség. De mivel az elmúlt hetekben több pénzt hagytama  postán és a MÁV-nál, mint amennyibe norm. kéthavi gázszámlám kerül, így érthető módon csak módjával vállalok át belőle, pl. 25%-ot. :( Megszorultam ilen célokra, sajnálom.

Frajti Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3332

Majd egyszer elmesélem egyben a sztorit, ez így eléggé vázlatos. De nyilvánosan nem írom ki.

Előzmény: Longboat (3331)
Longboat Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3331

Nem mondod, hogy régi ismerős képes durván 7 rugón szarozni, ráadásul úgy, hogy az árút új állapotban kéne visszavennie? Ez azért komoly szintű szarháziság.

Előzmény: Frajti (3330)
Frajti Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3330

Ez egy bonyolult ügy, régi ismerős, nem hittem volna, hogy ekkora tajparaszt tud lenni, de most itt nem elemezném ki a helyzetet, csak egyszerűen áll valamiben a pénzem az ő hülyesége miatt, vissza meg nem veszi a cuccot. Pedig tök új...

Előzmény: bm613 (3329)
bm613 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3329

Hogy a fenébe tudott téged átverni valaki bringaügyben?? :-(

Előzmény: Frajti (3326)
Frajti Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3328

Nem. :(

Pont ez a baj, 32től felfelé vagyok jó.. :(

Előzmény: Friczy (3327)
Friczy Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3327

Nem kell helyette 25-ös?

 

Előzmény: Frajti (3326)
Frajti Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3326

Valakit nem érdekel véletlen egy pár supersport plus, full új, 28-622, igen bonyolult módon megszopatott, akitől vettem, de nekem nem jó méretben, 3800/db áron adnám tovább. Köszi.

gyuri62 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 3325

Eladó a képen látható sérülésmentes KCNC Aero Bar könyöklő (Kormánybefogó: 31.8 mm) + adok hozzá egy bilincs nélküli Vision TT-bar könyöklőt, ami kompatibilis a KCNC bilincsével. Ár: 18000 Ft, alkudozni nem szeretnék, ha kell ennyiért, vidd és használd egészséggel.

colnago01@freemail.hu , 06202063120

 

bossery Creative Commons License 2013.04.08 0 0 3324

Most úgy néz ki a Maxi beszámolná ebbe: http://maxi-bike.hu/content/fuji-v-rosias-tva-shimano-deore-disc

 

Megnéztem, egyben van, 19-es, méretben jó, kormányt kell cserélni, mert nekem keskeny. Városi és kirándulós bringának sztem megfelel, de várok véleményeket....:) A teló nem nagy durranás rajta, de lockolható és elég merev a váz is, igaz a középcsapágy egyszerű négyszöges, azt valszeg cserélném. Az állítható stucni helyett kapna egy 110-es fix-et.

Előzmény: Nickelkekati (3323)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.08 0 0 3323

Hahó. : )

 

Már javasoltam, de próbálkozz meg ctc meg retrobike fórumokon is, az angolok ilyen téren nem sajnálják a pénzt. Nem tudom, milyen áron kínálhatod, de szerintem 380 euró környékén mindenképp.

 

Üdvözlet.

 

Egyébként, úgy néz ki, lesz még 1-2 apróságom..

 

Vázszett 5ezerbe
váltásszett hajtással 5 ezerbe

vagy váltásszett magában 4ezer.

 

ezek egész jó darabok. a váltásszett hajtással egy első-hátsó átdobó és fékváltókar párt foglal magában, meg egy hajtókart.
a vázszett meg természetesen azt, ami a vázon van.. középrész, kormáncsapágy, villa, kormányszár, esetleg kormány-nyeregcső...

 

Nem rossz darab egyik sem, igaz, a hajtás igazi low-end Altus A20, de tök jól működik, semmi gond nincs vele. A vázszett meg csúnyácska már, de nem rossz darab, nem igénytelen hi-ten acél, a hegesztések is finomak.

 

Ilyen téren szerintem nem rossz ajánlat, de lehet, túláraztam : -| 

Előzmény: bossery (3321)
Subaruwrxsti Creative Commons License 2013.04.08 0 0 3322

Szia, tudod, sokszor nem ilyen egyszerű a helyzet a jelenlegi keresetekhez, tehát úgy általánosságban véve a lehetőségekhez képest.
Próbáld meg a vaterán kívül felrakni több oldalra, biztos, hogy jelentkezni fognak idővel. Általában azok, akik eladták előző bicajukat, azok fognak, a nulláról nem nagyon szoktak ilyen árban venni, esetleg cserélni akarnak sokan (90%-ban olyanra, aminek semmi értelme senki számára).

Remélem sikerül eladnod, ha nem, legutolsó lehetőség az Ebay! :)
Üdv

Előzmény: bossery (3321)
bossery Creative Commons License 2013.04.07 0 0 3321

Úgy látszik kishazánkban az Olmo márka nem igazán ismert. Hiszen nincs nagy érdeklődés erre a kerékpárra, ami nem átmatricázott valami, hanem eredeti. Összes látható felirat gravírozott  klasszikus  cr-mo vázú  olasz kerékpár.....

http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/olmo-orszaguti-campagnolo-szettel-l154138.html

 

Ha nem hát, nem, még 2 napig hirdetem itthon, utána felteszem az Ebay-re, ott ezek kétszer drágábban mennek.....

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.06 0 0 3320

Nyíregyházán

Előzmény: Törölt nick (3319)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.06 0 0 3319

2013. április 6-án egy Árpád utcai társasház közös, LEZÁRT tárolójából elloptak egy teljesen egyedi építésű, fekete színű ÖSSZECSUKHATÓ mountain bike-ot. A kerékpár feltűnő fényvisszaverő matricákkal volt felszerelve. Aki látja vagy akinek felkínálják megvásárlásra, kérem, értesítsen a publikus e-mail címemen! Köszönöm!

 

Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.06 0 0 3318

amikor 20-at írok, azt felújítva értem, egyébként 12-ért fikszen vihető, sőt, alkudozni is ér. :-)

Előzmény: Nickelkekati (3317)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.04 0 0 3317

van egy ilyenem:

 

http://bolha.testbike.hu/hirdetes.php?clid=138812

 

amit szívesen odaadok 20ba. Ha érdekel valakit : )

AVB Creative Commons License 2013.04.04 0 0 3316

2013. április 7-én ISMÉT! Alföldi Veterán Börze Szolnokon!

Maradunk az új helyszínen:
Szolnok - Logisztika
i Központ, Téglagyári út 36. (a Téglagyári út legvége)
Az ország egyik-, a Keleti régió legnagyobb veterán börzéje!
Adás - vétel - csere! :-)
Több infó a helyszínnel, és a börzével kapcsolatban: alfoldiveteran.hu

 

pdenes89 Creative Commons License 2013.04.03 0 0 3315

Sziasztok! Pár eladó országúti,mtb alkatrész, árak a fotók alján.

Érdeklődni lehet: p_denes[kukac]ymail.com vagy 70/219-HÚSZ-09

 

 

   
 

Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.03 0 0 3314

http://wheeldoctor.hu/ náluk van minden amit megkívánsz. Ami nincs, arról érdeklődj mélben-telón.

 

Vagy ha tudsz szerezni régi, jó minőségű menetes agyat (pl. maillard agyakat sokat nyűztem, nagyon jól futnak.. vagy campy) akkor arra kiváló 1sebis vagy fixi kerékszettet lehet építeni masszív erős felnikkel. Sőt, ha fikszest készítesz, akkor nyugodtan használhatsz membránvastagságú oldalfalú régi országúti felniket is, mert erősnek erősek, csak épp' fékezőfelületük nincs, de az meg egy fikszin kit érdekel? :-) 

Előzmény: K.Laszlo 68 (3312)
Nickelkekati Creative Commons License 2013.04.03 0 0 3313

Kerékszettekről, ha kompromisszummentes megoldást akarsz, akkor Wheeldoctor.

 

Olcsón jó, új, gyári, kézzel fűzött, minden.

 

Egyébként van egy-két dolgom, értékfelmérés kéne..

 

van egy Patai Szabó vázas MTB Alivio 3*7es szettel, (váltók-fékváltókarok-hajtás) alhonga v-fékekkel, miche nyeregcsővel, kormánycsapággyal, kormányszárral. Mennyit érhet?

 

Van egy lepukkant francia középrésszel, francia fejcsapágymenettel, 24-es nyeregcsővel bíró peugeot vázas 1sebim, hájtenacél (karbolite 103, de szép muffolású, friss festésű, króm villás) nem túl régi építés, nem túl régi alkatrészek (egy telet használtam, csak sárban-hóban-esőben, így értelemszerűen strapabringa). Ez mennyit érhet? (gyári alkatrészek, váltók, ilyesmik megvannak)

 

Meg van egy télies kerékszett is raktárban, shimano 105 agyak, hetes sor, felniszalag, mavic ma2 felni, viseletes küllőzés, de felütés-nyolcas nincs, szép állapotú agy-felni. 

 

Ez a három portéka milyen értéken kelletheti magát?

 

csak hogy pontos legyek:

 

mtb:

http://aprod.hu/hirdetes/egyedi-patai-szabo-vazas-mtb-IDu82t.html

 

kerék-pezsó:

http://foto.testbike.hu/index.php?p=showgl&gid=12810&pp=mygl

http://foto.testbike.hu/index.php?p=showgl&gid=12777&pp=mygl

 

igazából a kerékszett még használható, az mtb nagyon jó, a pezsó is, mert hibátlanul megy, gyors, könnyű (a szar csövek ellenére is), csak hosszú távon szívás lenne megtartani, mert csak rossz időben, csak mocsokban megyek vele, s azért a franciaságokat nem olyan könnyű pótolgatni, ha esetleg elszakadna valami a középrésznél, netán kikotyogósodna a kormánycsapágyam. : -)

K.Laszlo 68 Creative Commons License 2013.04.01 0 0 3312

Sziasztok!

Csepel Royal 4* 56 os vázméretű kerékpárhoz keresek kerekeket!Ebben kérném  a segítségeteket.

Köszönettel.

bossery Creative Commons License 2013.04.01 0 0 3311

Eladóvá vált kiváló OLMO országúti kerékpárom.

Eredeti "Hand made by Olmo", kézzel gyártott ORIA CR-MO, könnyű acélvázas országúti kerékpár, full Campagnolo Avanti szettel.

 

http://apro.bikemag.hu/browse/orszaguti/kerekpar/olmo-orszaguti-campa-szettel-l154138.html

 

Cross/trekking bringa érdekel cserébe esetleg...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!