Keresés

Részletes keresés

gyobi Creative Commons License 2012.11.20 0 0 41777

Ma kaptam árakat a Neckermantól, az árak elszomorítottak. Lehet, hogy nincs még kedvezmény mert az árak az egekben. Hozzáteszem, szerintem a kedvezménnyel sem lesz sokkal megfizethetőbb. 2 felnőtt + 3 gyerkőc júni végére a NBS-be 960 euro, a legolcsóbb a hotel Madara 713 euro.

 

Ami érdekes, hogy az árakat euróban adták meg. 

borkasga Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41776

Felhívtam az egyik utazási irodát, és azt mondták, még a kedvezményeket nem töltötték fel az ajánlatokhoz. Maa még csak a teljes árral tudnak számolni, néhány szállodánál. Remélik holnap már teljes képet kapnak. Lehet a Burgas Beach-nél is még ez a helyzet?!

Előzmény: T-boy01 (41775)
T-boy01 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41775

Ma kaptam egy infot, amit nem tudok másként értelmezni, mint hogy a Neckermann bújtatottan árat emelt.

 

Évek óta visszajárunk a napospartra a Burgasbeach szállodába egy gyerekkel, aki már felnőttnek számít, így csak a pótágy kedvezményt kaptuk a 3. főre.

 

Az idén már nincs pótágy kedvezmény.

 

Három teljes felnőtt ágyat kell fizetni, miközben a szobában nincs (biztosan tudom, hogy nincs) három tejes értékű ágy, mert az egyik egy kinyitható fotelágy.

 

Ha valaki illetékes megcáfolna, annak örülnék.

GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41774

Szia !

 

Én csak azt írtam le , amit itt a fórumon olvastam a többiektől. Soha nem voltam még június elején, közepén, viszont az utóbbi években több panaszos bejegyzés írtak a júniusi időjárásról a topictársak.

 

üdv

Gy  

 

Előzmény: stevie-13 (41772)
János 2 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41773

Szerintem is mindenki úgy utazik, ahogy akar és akkor amikor akar. Mi 2011-ben június 10-én indultunk, spóroltunk néhány ezret. Én megfogadtam  soha többet.

Nem kell meghallgatni amit írunk, nem véletlenül olyanok az árak a jún 15, 22, indulással amilyenek. A 2012-es év az utóbbi 100 év egyik legmelegebb éve volt.

 

Üdv: János

Előzmény: GYURMÓKA (41769)
stevie-13 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 41772

A június eleje-közepe tényleg elég kockázatos időjárási szempontból.

 

 

Gyerekek, ne hülyéskedjetek már.

 

Júniusban Magyarországon is simán 30 fok körül szokott lenni a hőmérséklet. Ez a tipikus.

Persze vannak kivételek, volt olyan nyarunk a közelmúltban, amikor július közepéig rettenetes volt az idő, esett és hideg volt, de éppen ez volt az atipikus.

 

 

Előzmény: GYURMÓKA (41770)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41771

Semmit nem lehet készpénznek venni. Az idén voltam június első hetében Szozopolban. A hét második felétől kánikula volt, meleg tengerrel. Évekkel ezelőtt kétszer is voltam június végén, de majd megfagytam a tengerben.

Előzmény: GYURMÓKA (41770)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41770

Szia !

A június eleje-közepe tényleg elég kockázatos időjárási szempontból. Tavaly, vagy előtte írt ide egy szintén Bulgária-fun topictársunk. Egy kedves hölgy, sajnos a nevére nem emlékszem, de sokat segített mindenkinek. Ők rendszeresen június elején mentek, és az utóbbi években nagyon megszívták. Azt írta indulás előtt, hogy a tenger 16-19 fokos ! A nyár vége szerintem is jobb, ha a levegő csak 25 körüli, de a tenger meleg.

üdv

Gy

Előzmény: Béci 72 (41765)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41769

Szia !

Megkerestem a papírokat, és én is hozzád hasonlóan sokat spóroltam azzal, hogy nem csomagban foglaltam. Az én esetemben "forintosítva", ha nem is a fele, de közel annyi volt az utazásom. Konkrétan: csomagban 160 ezer lett volna (1 ágyas szoba) , és így 100 ezerből kijött , buszjeggyel, mindennel együtt.Na, de mindenki úgy utazik, ahogy akar, nekem a 60 ezres különbség

sokat számít, és jövőre is mindenképpen így megyek !

üdv

Gy

Előzmény: János 2 (41767)
áim Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41768

Ha segítség kell a repjegyfoglaláshoz, akkor szólj, szívesen segítek! A megfelelő kártyával elég komoly összeget lehet spórolni.

 

A június közepét szerintem is gondoljátok át! Pláne kisgyerekkel. Nem csak a tenger hideg, de a medencéket sem fűtik, gyakorlatilag nem tud majd fürödni.

Előzmény: gemike7 (41764)
János 2 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41767

Nekem se több se kevesebb. Nincs okom, hogy valótlanságot írjak.

 

Üdv: János

Béci 72 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41766

Szia!

 

 

Két éves kor alatt úgy tudtam,hogy ingyenesen repülnek a gyerekek.5 évvel ezelőtt még így volt.Ha azóta sem változott,akkor 3 főre fizettek 150.ezer forintot?Annyit megér ez Nektek?

Ismerőseim aug.végén repültek idén négyen,elég sokáig kivártak a jegyek megvételével,így mindennel együtt 100.ezer forintból "megúszták".Tavaly mi is (négyen vagyunk) főszezonban kb.ennyiért foglaltunk.

Azt javaslom,hogy nem kell bedőlni az első ajánlatnak!

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: gemike7 (41764)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41765

Szia!

 

Én a helyedben,azért meggondolnám a június közepére tervezett nyaralást.Többen jelezték már,-akik mindkét verziót kipróbálták-hogy előszezonban a tenger még nem biztos,hogy meleg.Nem is túl olcsó ár,amit írsz,így nekem nem tűnik első olvasásra túl nagy akciónak.

Persze ez csak egy vélemény.Idén június közepén már kb.23 fokos volt a víz,ami nagyon jónak mondható erre az időszakra,viszont előfordult már ebben a hónapban a 20 fok is,míg augusztus vége felé csaknem "garantált" a 25 Fok.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: gemike7 (41764)
gemike7 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41764

szia !

köszi hogy segíteni próbálsz , nállunk kicsit macerásabb a dolog mert 3 felnőtt és 1 gyerek utazik. megkérdeztem családi szobát nem kaphatunk mert azt csak 2 felnőtt 2 gyerekre jár, a harmadik felnőtt az öcsém ,ugye nem akarok vele egy szobába lenni , ő neki kénytelenek vagyunk 1 ágyast foglalni amire felárat kell fizetni .

most néztem a wizz.-nél 151.000ft lenne a repjegy. 2013.-06.18.-TÓL , 4 főre. 2 bőrönddel.(nincs exkluziv kártyám ) plusz kb. 10.000ft a biztosítás .a szálloda 200.000ft..-ra jön ki. (a bookingon is kb ennyi a szálloda ) plusz a transzfer .

tavaly 380.000ft.-ra kaptam árajánlatot , szóval én nem látom a félárat.

még egyszer köszi a segítséget.

üdv

gémike

 

Előzmény: GYURMÓKA (41762)
János 2 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 41763

Szerintem is fölösleges és drága a komplett repülős csomag. Már pontosan nem emlékszem, de az egyéni szállás+Wizzair kevesebb mint fele volt a már említett időpontban, mint a komplett repülős csomag. A Wizzair jegy olcsób volt, mint a repülős csomag reptéri illetéke+kerozin pótdíj. Helyi utazás pedig nem probléma.

 

Üdv: János

 

 

 

 

Előzmény: GYURMÓKA (41762)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.17 0 0 41762

Szia !

Tudomásom szerint változatlanul csak a Neckermann és a Robinson Tours szervez utakat Bulgáriába.Kizárásos alapon csak az utóbbi lehet. Én változatlanul mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne foglaljon csomagot ( repülő-transzfer -szállás), hanem vegye meg a hotelt, aztán foglaljon repülőjegyet a wizznél, a transzfert pedig olcsón , és könnyedén meg lehet oldani (ugye, kedves János!). Semmi értelme sok tízezer forinttal többért komplett csomagot befoglalni, amikor busszal egyszerűen, és könnyen el tudod érni a szállodádat. Ha valakinek szüksége van, hogyan kell megközelíteni a reptértől a szállodát busszal, szívesen segítek !

 

üdv

Gy

Ui: Ráadásul jövőre a wizz menetrend is sokkal jobb, mint idén, így nem kell izgulni, hogy az első busszal eléred-e a gépet ?

Előzmény: gemike7 (41761)
gemike7 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 41761

sziasztok!!

Beszéltem az utazási irodás ismerősömmel ,de még repülős utat nem lehet foglalni a Neckermannál. Talán majd 20.-a után , most kezdik a feltöltést ,most még csak szállást lehet foglalni az egyéni utazóknak.

Viszont nézegettem a startutazást és ott már találtam repülős utat. sőt van hosszú turnus is.10 napos. Hotel Amfora.

Itt elég jókat olvastam róla.

Itt valaki azt írta ,hogy a startutazáson most a Neckis ajánlatok vannak fennt, de ez nem igaz ,mert a Necki állítólag euróban fogja megadni a 2013.-as katalógusban az árakat.

nem tudjátok még melyik utazási iroda lehet fennt bulgáriával a startutazáson ??

üdv

gémike

 

Béci 72 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 41760

Szia!

 

Köszi!

Így a képek megmaradnak nekem...Egyébként szombaton hajnalban már fórumozol?Nem tudsz aludni?

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: János 2 (41758)
Gzsolo Creative Commons License 2012.11.17 0 0 41759

 

Minden hátsó szándék nélkül kérdezem.

Eleve miért csinálsz 2 MB.-os képeket, ha nem profi fényképész vagy és nem a kép részleteinek kinagyítására kellenek?

 

 

Előzmény: János 2 (41758)
János 2 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 41758

Próbáltam, de nem sikerült, a méretük több mint 2MB és ide nem tudtam lekicsinyíteni é-mailra viszont sikerült.

 

Üdv: János

Előzmény: Béci 72 (41757)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41757

Szia!

 

Köszi szépen az e-mail címemre küldött képeket!Nagyon szépek!Feltehettél volna esetleg egyet-kettőt a fórumra is,hogy a többiek is lássák.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: János 2 (41749)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41756

Szia!

 

Köszi!

Van esetleg fényképed a panorámáról?Biztos tuti lehet!

Üdv.:

Béci

Előzmény: János 2 (41755)
János 2 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41755

Üdv Béci, Gyurmóka!

 

Szeretném hangsúlyozni nem akarom előtérbe helyezni egyik szállodát sem. Én azt írtam, amit láttam és pontosan ez a cél, amit írtál. Az áraik ebben az évben szinte forintra azonosak voltak. Mi is akkor voltunk amikor Gyurmóka, /aug 28-szept 4./ az ár februári vásárlással 59 ezer valamennyi/per fő. Hasonló az NBS is.

Az a véleményem, hogy most az igazi főszezoni ár egy hétre 90 ezer körül lehet, vagy több.

 

Melléfogni tényleg nem lehet bármelyiket választod. Szerintem azért kapkodni nem kell.

 

Üdv: János

Előzmény: Béci 72 (41754)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41754

Szia!

 

Én sem vagyok oda a felhőkarcolókért.A panoráma az egy nagyszerű plusz,de nem minden!

A hozzászólások alapján mindkét szálloda nagyon kedvelt,és kitűnő ár-érték arányú nyaralást kínál,így nem lehet nagyon melléfogni,bármelyik mellett is dönt az ember.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: GYURMÓKA (41753)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41753

Szia  !

 

Az tény, hogy a Burgas Beachből  sokkal szebb a tengeri panoráma , mint az NBS-ből

hiszen közvetlenül a parton van, de a Burgas Beachnek is vannak olyan szobái, amelyek 

pont háttal vannak a tengernek, és a főút felé néznek.  A másik, hogy nekem nem tetszenek a 20-22 emeletes szállodák, a kisebb, alacsony építésű hotelekben jobban érzem magam . Az NBS-nek is van közvetlen tengerparti lejárója , 2-3 perc alatt leérsz, és 

ez nem több idő, mintha lejössz a 18. emeletről  (főleg, ha sokat kell várni a liftre) 

 

De senkit nem akarok meggyőzni, a Burgas Beach is nagyon kedvelt hotel, kiváló szolgáltatásokkal, és sokan utaznak oda is vissza

 

üdv

Gy 

Előzmény: Béci 72 (41750)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41752

T. János  !

 

Ne haragudj, de nincs igazad. Az tény, hogy vannak olyan szobák -alsó szinten, ahonnan 

csak a medence, illetve a homokbuckák láthatók, de a harmadik emeleten  az L  betű szárának kb. a közepén található szobákból  kiválóan látható a tenger, és

még az elé épített szálloda sem zavarja a látványt. Szobaszámokat is tudok. A 480-nal kezdődőkből  abszolút jól látszik a tenger. Ez a saját tapasztalatom, tavaly a 489-esben

laktam.

 

üdv

Gy 

Előzmény: János 2 (41749)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41751

Szia !

 

Igen ! (7=5 akció -vagyis 7 éj 5 éj árán)

 

üdv 

Gy

Előzmény: nessebar (41746)
Béci 72 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41750

Szia!

 

 

Attól ,mert van egy apartmanunk,még nem ismerek minden szállodát.Egyébként is nagyjából képben vagyok,hogy melyik is az NBS szálloda.A tetejére viszont még nem volt alkalmam felmászni,így nem is tudhatom,hogy látszik-e a szobákból a tenger.Sejtésem az volt,hogy a homokdűnék és a távolság miatt csak korlátozott mértékben látszódhat.

Gyurmóka barátunk fotóján most egyértelműen látom,hogy mire számíthatok,ha itt foglalunk szállást.Nem erre való a fórum?Természetesen igazad van,hogy a Burgas Hotel szobáiból sokkal szebb a panoráma.Tudnál esetleg hozzávetőleges árakat mondani főszezonra?

 

Előre is köszi!

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: János 2 (41749)
János 2 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 41749

T. Béci! T. Gyurmóka!

 

Elnézést, hogy belebeszélek. Az NBS-nél tenger felé néző szobáról beszélnek. Miért? Mert előtte homokdűne van, Továbbá állítólag oroszok által felépített üres szálloda, más szállodának a medencéje. Tehát a tengert csak kukucskálva látod legfekjebb 150-200 m-ről. A feltett kép ezt jól mutatja.

Ne haragudjatok, tisztelem becsülöm az NBS híveit.

Béci! A képeid és az általad ajánlott apartman alapján én azt gondoltam ismered a térséget.

 

Üdv: János

Előzmény: Béci 72 (41747)
gy_cs Creative Commons License 2012.11.15 0 0 41748

Üdv!

 

Ez az első emeletről készített kép, nem túl jó, de azért egy kicsit látszik a tenger.

Nem a legjobb helyről készült, s sajnos sikerült elé építeni egy új szállodát is.

Vannak szobák ahonnan jobb a rálátás.

 

 

gycs

Előzmény: Béci 72 (41747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!