Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3705
mostmár szinte mindenki rajta van csak én nem.
B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3704
.
B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3703
Tallózás...feltölt....beszúrás....mehet
B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3702
a beszúrás elmaradt
Előzmény: B-csabi (3701)
B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3701
és tovább
Előzmény: B-csabi (3700)
B-csabi Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3700
Akkor itt az igért képek a teljesség igénye nélkűl aki nincs a képeken az jelezze és kiegészitem a sorozatot
Előzmény: szabiv (3697)
szabiv Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3699
Mi a trükkje a képfeltevésnek? Egyszerüen nem ir ki semmi hibaüzenetet csak nem rakja föl a képeket.
Előzmény: Levays (3698)
Levays Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3698
Na mégegyszer.... Nem sértésnek szántam mert én is ritkán használom a képfelrakást mindig újratanulom meg elfelejtem... Szóval Mérnökferinek reagálnék a csupa kedves ember van itt megjegyzésére.... Ez igy is van ahogy irtad, néha van egy kis összezördülés ami belefér még, és mindig van békebiró is. Én is az érzékenyebb kategóriához tartozom, de mivel az emberek többségét személyesen ismerem ezért már kevesebbszer sértődök meg. Sajnos nem mindenki olyan jó természetű mint a DUTRANCS. Olyan figyelmes volt most is, hogy hivott péntek este, hogy mindenkinek mondjam Mezőkövesden, lélekben velünk van és irigyel bennünket mert nem lehet most itt. Általam is üdvözöl mindenkit a fórumon !!! Személyes ismeretség után már másként alvasgatjuk a hozzászólásokat. Kell csinálni egy találkozót mert, most is csak elmentünk egymás mellett Mezőkövesden is pedig sokan ott voltunk biztosan.
Előzmény: szabiv (3697)
szabiv Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3697
Na még egyszer
szabiv Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3696
Na a képek azok nem mentek el valamiért.
Előzmény: szabiv (3695)
szabiv Creative Commons License 2008.09.08 0 0 3695
Pár kép Mezőkövesdről
Előzmény: B-csabi (3693)
mérnökferi Creative Commons License 2008.09.07 0 0 3694
Tényleg csupa kedves ember "jár" erre a fórumra :-)
Kíváncsian várom a képeket Mezőkövesdről!
Előzmény: B-csabi (3693)
B-csabi Creative Commons License 2008.09.07 0 0 3693
Nem kell ezt ennyire komolyan venni most már látom,nincs itt kling bárki beleszólhat,ugyanúgy elolvassuk a magáé,tied hozzászólásait is az meg ha esetleg nem értünk egyet egymással az nem baj ,mert ha nem igy volna akkor lehet hogy unalmas is volna a fórum néha még igy is az ha pangás van ezentul is várom a hozzászólását,sőt ez a kis vita után én is elgondolkoztam egy kicsit és önkritikát gyakoroltam
Szerencsésen megjártuk Mezőkövesdet elmondhatom nagy só volt csak néhány mozzanat pár mondatban,mert eléggé elfáradtam,képeket később teszek fel.Dankó Árpi barátom és barátai elhozták a 65 lovas Deutz motort és be is inditották,kb 50 traktor,20 vendég stabilmotor,1800 évekbeli ekékből szép kiállítás,4-5 ezres látogató,a traktorok között egy dr 50 es dutra is volt mintha valaki ez után érdeklődött volna a múltkor ,és persze részemről egy kis fricska a trehányságomra az orrom előtt elkelt a kis Cormik 220-ezer forintért,de azért Derecskén se lesz rossz helyen.
Előzmény: vendel. (3688)
kis59 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 3692

Már nagyon várjuk a mai híreket.

Sajnos nekem pont ilyenkor fix  programom van, jó lenne duplikálódni...

 

 

mérnökferi Creative Commons License 2008.09.06 0 0 3691
"Pléhúsz és hotib"
Nagyon örülök, hogy ilyen családszerető, rendes embereket ismerhetek meg (ha csak virtuálisan is) itt a fórumon! Úgy látszik aki a gépeket szereti rossz ember nem lehet :-)
Előzmény: pléhúsz (3686)
mérnökferi Creative Commons License 2008.09.06 0 0 3690
Kedves Vendel!
Legyünk önzetlenek! Örüljünk, ha segíthetünk :-)
Légyszíves nem megsértődni, és továbbra is oszd meg velünk véleményedet tapasztalataidat.
Üdv.
Előzmény: vendel. (3688)
hotib Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3689

Pléhúsz ,szerintem az ifjúságra szánt idő a legjöbb befektetés.Én is ha akármilen fáradt is vagyok , ha a kislányom a traki vagy motoral akar (játszani) idöt szánók rá.

Az óvisokat is elszoktam vinni kirándúlni dutrával gesztenyét szedni, szölöt köstölni .

Tavaly az egyik kisgyerek azt monta , az apúkájának is van trkija de ö még ijen jó kirándúláson még nem volt.

Előzmény: pléhúsz (3686)
vendel. Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3688
Mivel a kérdés nem nekünk szólt, így a választ sem tőlünk várta.
Azt hittem ezen a fórumon segítik egymást az itt lévők, de tévedtem.
A körbe nehéz bekerülni.
üdv. vendel
Előzmény: mérnökferi (3685)
rali Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3687
De nagyon mentem volna, de bányászni menek épp.....
Előzmény: pléhúsz (3684)
pléhúsz Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3686

Persze csak nyelvbotlás volt, hogy téged kifelejtettelek. Merre laksz, gondolom messze? Jó lenne kombájn vásárláskor nem egyedül menni.

Amit írtál a gyereked nem a rozsda irányába fejlődik, pedig egy apa a fiúgyerekében különös folytatást remél. Amíg a fiam nem született meg a nővérének kellett az UE-28 ast vezetnie 5 évesen, ment neki. Mászóban, csak kanyarodnia kellett, mi meg szórtuk villával a pótkocsiról a trágyát. A fiam születése után békén hagytam a lányom gépileg.

Mint tudjuk az ember legjobb barátja a kutya volt, most az internet. Eleinte dúltam, hogy a computer ellopta a gyerekeim, most némileg mederbe szórítottnak mondható néha. Nagy baj alig vagyunk a gyerekeinkkel. Én annó állandóan apámon csüngtem, ültem a lóvon, miközben ő ekézett, ugyanúgy lovaskocsival jártunk piacra, stb. Most igen komoly programot kell előállítani, amely leküzdi az internet eszement lövöldözős és sehova sem vezető szimszes és üres játékait. De a dolog nem reménytelen, a fiam most 11 éves, ha sikerül ellopnom a számítógéptől, mert erősen ujjbegyre gyúr a fiú, akkor csodálatos együttléteink vannak. A napokban elhatároztam legalább napi egy órát csak nekik, ill. hetes szinten 7 óra. Amikor csak az övék vagyok. Nem csesztetés az ebédnél, meg már megint hogy néz ki a szobád, ezek az idők nem számítanak bele. Veszek valami csónakot a Dunára,  bicajozunk az ártérre, fűzfasípot faragunk, csupa retró. Amíg nem mondják fater mi ez már megint ez a dedó.

Előzmény: mérnökferi (3685)
mérnökferi Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3685
A 3666-3667sz. hozzászólásomat nem olvastad? Nem akarok tolakodó lenni, de lehet, hogy az én szerény tapasztalatomból is tudnál hasznosítani valamit.
Előzmény: pléhúsz (3683)
pléhúsz Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3684
Szép napot, sok élményt kívánok a Mezőkövesdre eljutóknak.
pléhúsz Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3683

Kedves Csabi és Laci, köszönöm a kiterjedő magyarázatot kombájnilag. Most eléggé sok teendőm van, amit kettesben a dutrával töltök. Vannak események is, 2 napja kigyulladt alattam a tarló a gyümölcsösben tárcsázás után. Mikor kiértem a sor végére irdatlan nagy füst, gondoltam is ki az az eszement aki ilyenkor tűzel, csak közben nagyon közelinek hallottam a tűz pattogását, akkor jöttem rá hogy a traktorból gyulladt fel a táj. Elmentem lapátért és ahogy egykor a tűzoltóktól láttam elkezdtem a szélét csapkodni, de azért a lánglovagoknak is szoltam, biztos ami biztos. 3-4 percre már hallottam a szirénát. Megoldottam volna magam is mire odaértek. A tűzoltók továbbra is minden elismerésem élvezik, az egyetlen bakancsos szervezet akinek én pénzt adnék.

A másik, a kerítés mellett berepültem az UE-28-al egy vízvezeték árokba, amit én ásattam ki markolóval csak már elfelejtettem és a gaztól nem is látszott. A lendülettől az első kerék átment rajta, a bal hátsó meg beleragadt, kiemeltem a tárcsát és mindenfélemódon próbálkoztam kimászni. A gép úgy állt mint a kiállításokon hajdan orral felfelé, az első híd az árokból kiszedett hupacon. A gép borult volna fel főleg rá a kerítésre, az eleje ágaskodott az égnek. Gondoltam felhívom a markolóst húzzon ki. Tettem egy utolsó próbát, leeresztettem a tárcsát és mászóban indítottam, engem is meglepett alapjáraton kijött.

bagoly01 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 3682

Köszönöm Neked és "rali"-nak is a jó kívánságokat!

Eröltetni én sem fogom,egyenlőre tetszik Neki!

 

Előzmény: mérnökferi (3679)
1102 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 3681
üdv fügeglx küldtem emilt meg kaptad?
Levays Creative Commons License 2008.09.03 0 0 3680
Köszönöm a figyelmességedet, mert már nem is igazán emlékszem mikor is volt szó erről.... Még mindig aktuális, tehát holnap rákérdezek. Köszönöm !!
Előzmény: fecó1966 (3678)
mérnökferi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 3679
Mikor az én gyerkőceim ekorkák voltak én is bíztam bent, hogy érdekelni fogják a gépek. Mindenre felültettem őket, vezettettem velük, stb. aztán mégse :-(
Tiszta szívből kívánom, hogy sok örömöd legyen a picibe!!!!!!!!!!!!
Előzmény: bagoly01 (3675)
fecó1966 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 3678
Sándor egyszer azt irtad keresel kéthengeres rs-09 motort. az alábbi elérhetőségen árulnak rs motort és sok mindent mást is.tel 06705616079 bukkhegyi@citromail.hu helyileg kiskörös
Sihuhu Creative Commons License 2008.09.03 0 0 3677

Üdv!

 

Van egy eladó prospektusom HSCS traktorokról 1939-ből.  Alább látható mindkét oldala. Ha valakit érdekel, akkor itt elérhető vagyok:  fazekaszs kukac hotmail.com

 

Zsolt

rali Creative Commons License 2008.09.03 0 0 3676
Nagy gépész lesz belőle!
Jó egészséget, sok boldogságot kívánok neki.
Előzmény: bagoly01 (3675)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!