Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.09 0 0 692
Kezdesz egy dolgon lovagolni, s közben erre próbálom felhívni a figyelmet.
Az erotikus masszázs pont az erogén zónák (a nemi szerv kivételével) stimulálása.
És a fülcimpa pontosan ilyen!!!!!!! :-)))
Akár a nyak, a fenék, a has, a hát, derék, kar....és még ezer apró pont, hölgyenként változik. A mell, klitorisz egyértelmű, direkt izgatás.

De szerintem, itt be is fejezhetjük ennek a témának a tovább boncolgatását.
A lényeg, hozzád úgy mennek, hogy erotikus masszázs és meglepődnek, ha máshol nem azt kapják, amit tőled. A baj csak az, hogy azt hiszik az volt a béna, mert nem erotikus masszázst adott, hisz a puncijukat kihagyta.:-(((((((

Sok sikert! :-))))))))))))))

Előzmény: Kovi Mark (691)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.10.09 0 0 691
Kicsit lesarkítjuk a dolgokat, azt hiszem!!!!

"ha Te úgy gondolod, hogy egy erotikus masszázs tényleg annyiból más, hogy az intim részek érintve és ingerelve vannak!!!!!!!!!!!!"

Egy ilyen masszázsnál az a fontos, hogy mi az igénye az ügyfélnek és én ezt milyen módon tudom teljesíteni!
Van akinek az az erotikus ha a fülcimpáját masszírozzák simogatják hosszan és még sorolhatnám....
Egy a lényeg, akikkel idáig találkoztam és masszíroztam hölgyeket akár pénzért akár nem senkinek nem volt kifogása az ellen amit csináltam és elégedettek voltak.....
Előzmény: Törölt nick (674)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.10.09 0 0 690
OHHHLÁLÁ!űCsak nem egy profi erotikus masszőrrel van dolgom?!
Talán, igen?! Mert akkor nem ebben a topicban a helyed...
Esetleg nem olvastad el a topic címét vagy értelmezni nem tudod?!
"Első erotikus masszázs élményem" és nem "profi erotikus masszőrők vita fórum"!
Írd le az élményedet ha van egyáltalán?!:-D
Előzmény: chabie (672)


bibega Creative Commons License 2010.10.09 0 0 689
Nem keresek csak infót gyüjtök.Véletlenül kerültem erre az oldalra és mikor nézegettem a topik címeket akkor megláttam és benéztem.Nem hiszem ,hogy annyira nyitott vagyok ,hogy akár a telefon hívásig is elmennék.Tényleg csak érdekelt:).de kösz a segítséget.:):)A tegnap történteket nem írnám le ,de kedvesen utasítottam vissza:)
Előzmény: Pinologus (688)
Pinologus Creative Commons License 2010.10.09 0 0 688
Akkor hajrá!
Keresel egy szolgáltatót a masszázsinfon, vagy máshol. Telefonon felhívod. Ha a telóban szimpi, időpontegyeztetés után megkeresed. Ha belépéskor nem jön be, valami kifogással (útközben kaptam egy telefont, rohannom kell, majd máskor, vagy más nem túl bántó) pá-t intesz. Ha bejön, engeded a dolgokat, hadd follyanak. És már meg is szerezted a tapasztalatot. Ha kellemes, megismétled, ha nem, megtudtad, "mit nem szeretnek a tigrisek" (Micimackó).
Ha már itt írtál kérlek, írd meg az első tapasztalatodat is
Előzmény: bibega (687)
bibega Creative Commons License 2010.10.09 0 0 687
Hát Drága !!
Egyik sem nyert.Elváltam .Így nem megcsalás a cél.Puszta kíváncsiság ,mert még nem próbáltam.A szexuális életem ,hál istennek teljesen rendben van.Tehát nem pasit keresek:)vagyis nem itt:):):)Elég színes a szexuális életem
.Szóval csak úgy érdekel ,mivel nem tudok róla semmit.Én úgy működök ,hogy addig foglalkozok egy témával még kielégítő tudást nem szerzek róla.Más dolgokkal is így van.El olvastam az említett hozzá szólásokat is:):) Érdekes volt.Azért a hajam más kategóriába sorolnám:):) De tetszik a hasonlat:)Mintha egy kis ingerültséget vélnék felfedezni az írásodba.Bocs ha kizökkentettelek tudatlanságommal:):)
Előzmény: Pinologus (685)
Pinologus Creative Commons License 2010.10.09 0 0 686
Bocs, félrenyomtam a válasznál.
Előzmény: Törölt nick (683)
Pinologus Creative Commons License 2010.10.09 0 0 685
Farkát csóváló ülő juhászkutya legyek, ha értem, tulajdonképpen mit is akarsz. De szerintem Te sem érted egészen pontosan.
Kedves Bibega!
Pro primo: van párod? (férj, élettárs, tartós barát)
Ha van, akkor pro secundo: döntsd el, mit szeretnél?
-megcsalni a párod (ld. Chabie 340. hsz-ét).
-szexuális kielégülést
-házaséleted színesebbé tételét.
Az eslő esethez keress magadnak szeretőt.
A harmadikhoz a pároddal tanuljátok meg a szexuális praktikákat - a kár a masszírozást is.
A középső esethez fordulj szolgáltatóhoz.
De ahogy ha a saját hajad nem tudod kezelni, és fodrsázhoz mész, akkor se zavar, ha a Te hajad aznap a 20., amelyiket ondoláls a fodrász, nem tudom, miért zavar, ha a puncid a 20., amelyiket kezelésbe vesz.

Pontosabban szólva tudom, mit is szeretnél: egy olyan pasit, aki kényeztet, mindent megcsinál, de semmit nem kér, amiről azt gondolod, megcsalod vele a párodat. Csak a legőszintébben kívánom Neked, találj magadnak egy ilyen marhát.
Előzmény: bibega (682)
chabie Creative Commons License 2010.10.09 0 0 684
Ajánlom  figyelmetekbe a 229. és a 340. hozzászólást.
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 683
Hm...szerintem félre értettél, vagy mellé néztél.
Szó sem volt puszilgatásról...sőt a masszőr, ill. masszőz a kezén kívül semmi más testrészével nem ér hozzád.

Ráadásul nem nekem volt gondom a sorszámokkal.:-)

Valóban fizetett szolgáltató...csak nem mindegy miért fizetsz és mit kapsz azért?!
Ráadásul a fogalmakat se keverjük. Én csak ennek bátorkodtam hangot adni.

Aki azt mondja, hogy erotikus masszázs = normál masszázs+intim testrészek érintése+ejakuláció, az vagy nem volt még normál masszázson vagy fogalma sincs milyennek kellene lennie az erotikus masszázsnak.
Azt hiszem egyik állításom biztosan igaz!:-)))
Vagy még sem? Olyan kis határozatlan vagyok!:-))))) ;-))))

Egyébként meg nem állt szándékomban a véleményedet megváltoztatni, befolyásolni.:-))))


Előzmény: Pinologus (681)
bibega Creative Commons License 2010.10.08 0 0 682
Köszönöm ,hogy megerősítettétek a hitemet abban ,hogy nem nyúlkál senki:):)
Hát én azért nehezen viselném ,ha én lennék a huszadik.Hát azért a kíváncsiságom nem múlt el.Ráadásul ma volt a srác aki szokott masszírozni és tőle is megkérdeztem.Hát érdekes masszírozásban volt részem.:))))))) de mivel mint férfi nem jött be ezért finoman kitértem előle:)
Előzmény: Pinologus (681)
Pinologus Creative Commons License 2010.10.08 0 0 681
Nem változtatom meg a véleményemet.
Amit Te gondolsz, az az intim együttlét. Ott lehet egymást megmasszírozni,puszilgatni stb. Az a szerelmesek világa. És nagyon szép világ.
A masszőr - akárhogy fejezi be a masszírozást - fizetett szolgáltató. Ha az se zavar, hogy aznap a Te lábad, nyakad, talpad, stb. a 20., amit meggyúr, miért zavar, ha a hímtagod, puncid is a 20.
Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 680
:-))))
Örülök....:-)))

Ennek megfelelően mindenki eldöntheti mit is, és kit is keres!
Mert nem mindegy.

Amit/akit itt a fiúk erotikus masszőznek neveztek...hát...:-)))))) mindennek nevezném, csak nem annak!:-)))))))))
De egészségükre.

Kívánom mindenkinek, hogy legyen része, igazi EROTIKUS vagy lingam/jóni masszázsban!! :-)))))
Előzmény: Törölt nick (679)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 679

Kedves Búgó-Csiga, így korrekt, ahogy írod: megerősítem.

Nyilván, hogy - mint minden más - a határok itt sem pengeélesek, de az értelmezésed és leírásod helyénvaló.

Előzmény: Törölt nick (678)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 678
Na tegnap kicsit beleástam magam ebbe a témakörbe.
Igen, amit Te gondoltál az az erotikus masszás.....nincs intim területek érintése!
Van viszont (mell, punci kihagyásával) erogén zónák masszírozása. Ami által érik el azt amire Te gondolsz, nem feltétlen orgazmust, csak ahhoz közeli állapotot, magyarul felajzást. Persze, nő függő, hisz van olyan nő is, aki simán egy járó autó motorháztetejére ülve is képes elélvezni egy idő után....de ez szerintem kicsit extrémebb példa.

Szóval amit Kovi Márk említ, az már a lányok esetében jóni-masszázs, fiúk esetében lingam masszázs. De ez már több, mint erotikus masszázs.
Persze...nem mindegy, milyen szemüvegen keresztül értelmezzük a fogalmakat. :-))))

De kérlek "jo masszor" erősíts vagy hazudtolj meg!:-)))))

U.i.: "Volt egy hozzá szólás ,aki azt mesélte,hogy a hölgy a végén kielégítette."
Nos ez ha nem lingam masszázs volt, ami viszont nem csak az utolsó 2 percben szól a hímtag masszírozásáról, akkor ez egy sima "bújtatott szex munkás" szolgáltatása volt.
Ma már nem konzum lányoknak nevezik őket, hanem masszőznek.
Aki valóban masszőz, az nem fejezi be kielégítéssel. Aki speciális masszázst ad, az meg nem csak a végén a "rárántással" tudja le a hímtag masszírozását.
Én legalábbis ezeket a megállapításokat, tényeket, infókat találtam tegnap a neten!
Előzmény: bibega (677)
bibega Creative Commons License 2010.10.08 0 0 677
Hú !!
Teljesen össze zavartok:):) Én csak kíváncsiskodok ,de nem értek hozzá.Volt egy hozzá szólás ,aki azt mesélte,hogy a hölgy a végén kielégítette.Én csak arra lettem volna kíváncsi ,hogy a női páciensnél ,hogy történik ez a masszázs.Én úgy gondoltam ,hogy semmi féle fogdosásról nincs szó ,csak arról ,hogy bizonyos pontokat masszíroznak ami kiváltja ezt az érzést.Bocs ha hülyeséget írtam.Mert én nehezen tudom elképzelni ,hogy elmegyek egy szalonba (a hely mindegy) És ott egy vadidegen hapsi fogdosson.Mondjuk az nap én lennék a 13.nő.Hát ez elég meredek:):)
Előzmény: Pinologus (676)
Pinologus Creative Commons License 2010.10.08 0 0 676
Akkor én köszönöm, de nem kérek seemiféle erotikus masszázst.
Számomra ui. az erotikus masszázs azt jelent, hogy a masszőrhölgy alaposan megmasszíroz (itt fáj, ott fáj, akkor itt erősebben, ott hosszabban, Ő tudja, mi kell arra a testrészre éppen), és a végén "az intim testrészek" érintésével kielégít.
Ha másra vágyok, akkor partnert keresek. De az nem erotikus masszázs, hanem finom előjáték.
Előzmény: Törölt nick (675)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 675
Jól tetted, kedves Búgó-Csiga, hogy beleütötted az orrodat: jót s jól írtál. Egy erotikus masszázs annál sokkal-sokkal több, mint hogy valakit kézzel kielégítenek. csak egyet érteni tudok ... 
Előzmény: Törölt nick (674)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 674
Csak olvasgatlak benneteket, nem volt még részem és nem is masszírozok, de oktató anyagot már láttam, és nagyon szomorú, ha Te úgy gondolod, hogy egy erotikus masszázs tényleg annyiból más, hogy az intim részek érintve és ingerelve vannak!!!!!!!!!!!!

Szerintem.....nem ártana utána nézned!
Bocsánat, hogy beleütöttem a nózimat....:-))))
Előzmény: Kovi Mark (670)
szamóca1111 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 673
Nekem most szombaton lesz az első, hogy engem masszíroznak, majd elmesélem milyen volt. Én már csináltam és elég jól sikerült. :)
chabie Creative Commons License 2010.10.07 0 0 672

Azt hiszem,kissé nagyon ostobaságot írtál.

De kezdőtől nem is várhatunk mást...

 

A rossz szájíz ellen meg igyál meg két unikumot ! :)

 

Persze azt sem várom el,hogy ismerd ezt a régi viccet...

Előzmény: Kovi Mark (670)
bibega Creative Commons License 2010.10.05 0 0 671
Szia4
Hát köszönöm a felvilágosítást.Azt gondolom ennek ki próbálása még várat magára:)
Előzmény: Kovi Mark (670)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.10.05 0 0 670
Egy normális erotikus masszázs= egy normál masszázs kiegészítve az intim helyek érintésével és ingerlésével....
A többi Tőled meg a masszőrtől függ csak, mert van aki tovább is megy lesz belőle egy kis szex is a masszőrrel.
Én ha pénzért csinálom, akkor ez nem fér bele ha nem pénzért , akkor lehet szó a kölcsönösségről.....
Persze ez mindenkinél máshogy van, viszont nem árt ha masszírozás előtt konkrétan megbeszéled a masszőrrel mi az amit szeretnél és mi az amit nem, nehogy avégén rossz szájízzel végződjön a dolog....
Előzmény: bibega (669)
bibega Creative Commons License 2010.10.01 0 0 669
Ez kedves ,de én azt sem tudom miből áll egy ilyen masszázs:)Én csak kíváncsi vagyok.Nem szeretném ,ha ez kimaradna az életemből:)Azért némi felvilágosításra lenne szükségem:)
Előzmény: Törölt nick (668)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.01 0 0 668

Kedves Bibega, én jóval olcsóbban megmasszírozlak; ráadásul ne vagyok tejbetök és nem vagyok kezdő. Azaz - a szavaiddal élve - baromi jó :))

Előzmény: bibega (667)
bibega Creative Commons License 2010.09.30 0 0 667
Hú az nem semmi:) Ahhoz baromi jónak kell lenni .Nem is tudom eldönteni ,hogy ér e ennyit egy ilyen masszázs:)Eddig én elégedett volt a "szolgákkal":) Mivel ad ez többet?? Segítsetek megértenem:)Annyira kiváncsi vagyok.Mert ha nem több akkor én olyanért nem fizetnék amit egyébként is megkapok:)Segítsetek a kis vuknak:):):):):)
Előzmény: Kovi Mark (666)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.29 0 0 666
Ja, így messziről csinosnak tűnik...
Egyszer amikor utána néztem akkor a legolcsóbb 7000 Ft volt.
Amúgy ilyen tíz feletti összeg reális.
Én is óránként 15 000 Ft-ot fogok elkérni a hölgyektől akiket majd masszírozni fogok ha egyszer beindítom a bidzniccemmmett!:-D
Előzmény: AndersFRIDEN (663)
bibega Creative Commons License 2010.09.29 0 0 665
Szerintem még fiatalabb is ,deolyan tejbe tök féle:)Nekem nem volt elég férfias amegjelenése sem.alacsony volt és az a fajta aki berekja a hasát a nadrágba:)
Előzmény: AndersFRIDEN (664)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.29 0 0 664
Miért nem volt az eseted?Hogy nézett ki a pali?Vagy túl koros volt hozzád?
Előzmény: bibega (653)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.29 0 0 663
1 óra 12,szerintem nem sok,amúgy meg sehol sem olcsóbb..

egyébként ő az imádom!...
Előzmény: Kovi Mark (661)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!