Keresés

Részletes keresés

hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7471

Igen magam által fogok gyógyulni , de ti jól nyomogatjátok a billentyűket. Mert sokat jelent,ha erőt meríthetünk valakiktől,egy lökés a gyógyulás felé.

Előzmény: ghepard (7469)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7470

Igen, de más flórájával, meg a mosatlan gyimilccsel  - mert én is mosatlanul szoktam befalni, miután rávetem magam, amint megvettem, most pl szőllőt -, hogy a Helicobacter fertőzés esélyét növeli...ez a baci emberről-emberre megy át, meg talán mosatlan gyümölccsel is, s utána vígan tenyészik a savban....:(

Előzmény: ghepard (7468)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7469

Mi csak nyomkodjuk itt, vagy ott a billentyűzetet. Teljes mértékben magad által fogsz meggyógyulni....... Ha hiszel abban, amit csinálsz és tapasztalod a javulást is, akkor még több erőt ad.........

Előzmény: hbummm (7460)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7468

A másik bacijaival így is úgy is meg kell bírkoznod, nem is kell hozzá csokizni. A tested legyártja az ellenanyagokat  és onnantól forognak benned. 

Előzmény: hbummm (7461)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7467

Hát lehet, az biztos....... Az meg ne legyen baj, hogy más flóra is átjár, termelsz  ellenanyagot utána és aztán nyomhatod már a gyomrodba is bármikor...... :)

Előzmény: Törölt nick (7459)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7466

Az igen...:)

Előzmény: Törölt nick (7458)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7465

Az nagyon fontos tényező. Gondolom azért hisz már, mert lett egy kis jó tapasztalata valamivel, amit saját erőből csinált. Ez feldobja az embert, felszabadít a test egypár anyagot, amitől a további gyakorlás sima ügy és ezáltal a javulás is....... Idővel az ember olyan dolgokat is észrevesz majd, amit nehéz elmagyarázni, segíteni fognak a továbbiakban...... 

Előzmény: Törölt nick (7457)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7464

Azt nem mondom, hogy okos lennék, csak próbálok természetes úton segíteni a dolgokon. Ma már nem is igen engedhetném meg nagyon magamnak az orvosokat meg a gyógyszereket, meg mindenféle drága cuccokat stb - nincs lóvé rá. A természetes úton is el lehet érni jópár dolgot, nems célért teszi az ember, ezért jobban megbecsüli az eredményt is.......  

Előzmény: hbummm (7456)
hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7463

Rendben.

Előzmény: Törölt nick (7462)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7462

Majmegmutatom, miregondolok....:))

hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7461

Aszt is csak érzéssel, kéjesen,kevés nyál átadással,bacik nélkül.

Előzmény: Törölt nick (7459)
hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7460

Meggyógyulok általatok, hiszek benne, szeretlek benneteket.

Előzmény: Törölt nick (7457)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7459

...de lehet jó nyálasan  csókolózni is. Igaz akkor idegen aurák és flórák is átjárogatnak:)

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7458

Zellerrel szoktam nyáladzani, az a világ legerősebb lugositója...

Előzmény: ghepard (7454)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7457

Te már meggyógyultál, ha hiszel benne.

Előzmény: hbummm (7453)
hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7456

Gratulálok te is okos,tájékozott,ember vagy. Uram atya milyen érdekes dolgok,soha nem hallottam ilyen  dolgokról. Akkor amikor ,rágózunk több nyál termelődik. Ez nekem jó lesz nyáltermelőnek. S majd rá gondolok,a citromra s összefut a nyál a számban, ez is jó. Sokat lehet ezen fórumon,tanulni köszönöm nektek. helló.

Előzmény: ghepard (7454)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7455

Meg fogsz gyógyulni és kész. Ezek nyugtatnak. S idővel azt az érzést meg fogod tanulni bárhol elérni, vagy előhúzni a tarsolyból - zene nélkül. Magad is zenélhetsz magadnak szinte bárhol. Az is jót tenne, pontosan úgy mint velem tette. S aztán már az se fog kelleni, anélkül is menni fog. Egyre kevesebb dolog fog kizökkenteni az egyensúlyodból, így nem fog feleslegesen sav termelődni benned........

Előzmény: hbummm (7453)
ghepard Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7454

Hát azt többféleképp is lehet. Legegyszerűbb az, ha rágcsál az ember valamit. Van ugyebár rágógumi is, de abban mindenféle sz*jrajt van. Mondjuk fog az ember egy sárgarépát és úgy 45 percig juttatja el lassan a gyomrába. Vagy egy almát is lehet hosszú perceken át rágcsálni, míg szinte folyik le. Közben annyi nyál termelődik, hogy szinte még a szomjat is eloltja. Ha az ember csak úgy lehörpint 3-4dcl vizet vagy facsart gyümölcslevet, vagy valamiféle teát stb, akkor szinte semmi nyál se megy le, hisz 1-2mp alatt már lent is van mindenféle rágcsálás nélkül. De, ha például savas, savanyú lé megy le (például citromlé), akkor az annyiból jobb, hogy talán már nem kell a gyomornak annyi savat utánatermelni.

 

Meg akkor is lehet kicsi gyors mozgásokra késztetni a szájüreget, mikor nincs benne kaja. Például halk mély hanggal, vagy hang nélkül is, mintha vacognának a fogaid. Ekkor is megindul a többlettermelés, lehet vele a fogakat szépen tisztán tartani a nyelv segítségével is.  Én fa fogpiszkálót meg erős de nagyon vékony műanyagfóliát használok minden étkezés után (még a természetben is, ott találni mindig alkalmas dolgot), semmi fogkrém, fogkefe csak néha este - de akkor is fogpaszta nélkül. Még azt is el lehet érni, hogy a vákuumhatás felhasználásával mindenféle eszköz nélkül is ki lehet tisztítani a fog közötti területeket is - a vákuumnak hatalmas ereje van. A nyelvvel mindenhova el lehet jutni a szájban és így jól át lehet mosni gyakrabban is az egész szájüreget, beleértve a fogakat is - s így a baciknak nem sok esélyük van. 

 

Vagy elég csak rágondolni például egy citromra és máris csurog az ember nyála, ha még magad előtt felszeleteled - nem is kell megenned, szinte jóllaksz a nyáloddal....... :)) 

 

Szem előtt kell tartani, hogy kb 2000 fajta baktérium, vírus stb él bennünk folyamatosan. Egyedszámuk hogy meghaladja sejtjeink számát és súlyra kb 1000-1200 grammot nyomhatnak. Csak a szájban többszáz féle van. Résen kell lenni. S ha csak úgy legurítja őket az ember (nyál nélkül) a gyomorba, akkor ott a savas közegben sokkal gyorsabban fognak szaporodni és idővel bajt okozhatnak a testben....... 

Előzmény: hbummm (7440)
hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7453

Mert a nappali relax zene hallgatás,egészen más mintha csöndben,sötétben,lefekvéskor, egyedül nyugisan a zene bűvöletének,át adod magad egy kellemes,jó érzésnek. Malcsik ezektől a dogoktól, megfogok gyógyulni hamar.  Helló szép reggelt.

Előzmény: Törölt nick (7452)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7452

Más dolgok veszik el a figyelmed Hbummm? Rangsorolni kell, életünk ettől függően sikeres....

Előzmény: hbummm (7441)
hbummm Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7451

Balibey nem bántottál meg semmivel,csak leírtad  mit tapasztalsz a betegséggel kapcsolatban. Én is le írtam a mit érzek, szép napot.Hbummm

Előzmény: Balibey (7449)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.03 0 0 7450

....bocsesz, a Pánik a Jaffa Kiadónál jelent meg, de a neten a cim alapján is könnyű rákeresni, ma is láttam egy libri boltban....:)

Előzmény: hbummm (7448)
Balibey Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7449

Hbummm!

 

Remélem nem bántottalak meg vagy ilyesmi, én csak leírtam, hogy én mit tapasztaltam.

 

szia

hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7448

Lehet vissza tér nekem is lehet nem, majd elválik mit hoz a holnap. Majd elválik, de mindent elkövetek hogy jobb legyen. Reggel futok, tornázok, figyelem elterelés,és jól érzem magam a mozgástól. Azt én sem értem a másik Pánikos könyv ajánlat,mit jelent. szia

Előzmény: Balibey (7447)
Balibey Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7447

Köszi szépen az infót  a könyvről.

 

Hbumm: nem akarlak elkeseríteni...Isten látja lelkemet, de volt, hogy 8 hónapra abba hagyta a légzési - mellkasi panaszokat, aztán ezév február óta megint ez van porondon, ha nagy ritkán fáj a gyomrom akkor viszont megszűnik, mintha nem is létezett volna sose.

 

:(

 

Balibey

 

Malcsik: pánik - jaffa?????? Ezt nem értettem.

hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7446

Hbummm....)

Előzmény: Törölt nick (7418)
hbummm Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7445

Balibey a Pánik könyvet meglehet rendelni Malcsik 7444. olvasói vélemény is van róla. Nekem az asztmás tünetek, hál már elmúltak,remélem végleg. Az idő változást, viszont sokszor érzem. De nekem sokat javult az állapotom, mióta meg próbálok pozitívan hozzá állni, a dolgokat más szem szögből nézni. És gondolom a gyógyteák  mellett ,a gyógyszer is hatásos.

Előzmény: Balibey (7442)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7444
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7443

Pánik - Jaffa :)

Előzmény: Balibey (7442)
Balibey Creative Commons License 2013.10.02 0 0 7442

Kedves Mindenki!

 

Írtátok nekem tegnap, hogy nektek is volt - van asztmatikus tünetetek.

Mikor jelentkezik nálatok ez? Pl.: esős, viharos idő, vagy terhelés vagy mindegy jön és kész?

És ha van - volt , tehát jelentkezett ez a jelenség, akkor meddig dekkolt nálatok?

 

Illetve még egy kérdésem volna, viharos, esős időben, havazáskor nektek nem romlik ezerrel a refluxotok?

 

Köszi előre is a válaszokat! :)

 

Amúgy kinek hogy telt a nap?

 

Kerestem a Pánik című könyvet, basszus sehol, se alexandra, se ulpius.... :(

 

Balibey

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!