Keresés

Részletes keresés

Thomas Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3113
http://gyor.varosunk.hu/ceg?id=61
Tud erről az urról valaki többet. Éppen izomlazitó fájdalomcsillapitót keresek a guglén és ugye a diclofenacra csunyákat ir és amikor beirtam még a bioptron lámpát ez jött ki...
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3112
Szia janise!
Két hét múlva megyek rögenre, addig sajna nem tudok mit mondani, csak azt hogy nagyon fáj a gerincem. Igazából nem emeltem meg, de ahhoz nem kell sok hogy megint kiszakajon. Nagyon remélem hogy nem ez lesz a diagnózis, mert nagyon félek a műtétektől. Sajnos a négy év alatt több műtétem volt, nem csak gerinc, és ózkodok tőle. Reménykedek hogy ne keljen mégegyszer a kés alá feküdni.
Neked is jobbulást kívánok!
zsoka
Előzmény: janise (3101)
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3111

Ez ugyanaz, csak a szine más és félbe lehet hajtani.

Én a gyógyászati segédezközben néztem meg.

Előzmény: aned (3107)
aned Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3110
hello, az alvitálos sima ék alakú kivágás nélkül, nekem ez inkább az ÜLJFIT márkanevűnek tűnik amit be is linkeltem
Előzmény: janise (3105)
aned Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3109
sorry, így már jobb a link...
aned Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3108
ez az?

http://www.omker.hu/hu/shop/product/99
Előzmény: sziporka66 (3104)
aned Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3107
na és hol lehet kapni, vagy ez nem bolt specifikus? email ment
Előzmény: sziporka66 (3104)
ica66 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3106

Szerintem azért jó, mert a farkcsontnál nem nyomja felfelé a gerincet, amikor ülünk. Olyan mind, ha a WC –n ülnél.

Majd én is kipróbálom a gyógyászati boltba,

ha kell 2-t, veszek a súly miatt, de lehet, nem kell.

Előzmény: sziporka66 (3104)
janise Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3105
Sziasztok!Ilyen gerincvédő párnát még nem láttam,csak olyat ami ék alakú ,kivágás nélkül.Úgy tudom,hogy Alvital néven fut egy ilyen párna termék család,de hogy van -e közte az általatok keresett termék azt nem tudom.Talán jobb patikákban rendelésre meghozzák!Bocs,ha nem tudtam segíteni.
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3104
Hivatalos neve: Gerinckímélő űlőpárna.

Az egyik helyen 2 800-ft, a másiknál 3 800-ft volt. Mondtam is magamba ez aztán az ár rés, 1-km belül.

1-órát ültem rajta, nekem szuper volt. Persze mindenkinek más és más. Ha valakinek van, mondjon információt.

 

Ha a székhelyed Gárdony, akkor igen, a Rezsők mind rá mentek, és még a pilates is.

A paksi lakosnak is ugyan ez. Hétfőn adom fel.

 

Előzmény: aned (3103)
aned Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3103
szia,

én is szeretnék egy ülöpárnát ( is ) venni a labdán kívül, az r-medest néztem, de még nem vettem meg, ez viszont nagyon tetszik és jóval olcsóbb mint az r-medes. van ennek neve, hol kapható?
ps: dvdket megkaptad?
Előzmény: sziporka66 (3102)
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 3102

Az orvosom ezt azt a gerinc kimélö ülö párnát ajánlotta ülésre.

Ék alakú és kihagyja a farcsontnál a nyomást.

Aki tud valami informáciot szivesen venném.

Az ára 2 800-ft, kiprobáltam 1-órára,nagyon szuper.

A labdát elvetette.mert nyomás alat tartja a gerincet,ez viszont teher mentesiti.

A labdával össze nem lehet hasonlitani a komfort érzetet.

 

janise Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3101
Szia Zsóka megemelted magad,hogy erős fájdalmaid vannak,vagy újabb sérved van kilátásban?Én is beadattam magamnak mindent amit az orvos javasolt,szerintem elkezelgetett volna még egy darabig,de 3 hónap után sem javultam,kértem az mri.vizsgálatot.Azt mondta,hogy ez egy igen drága vizsgálat,gyakran nem is indokolt.Erre kimutatott egy kiszakadt egy másik sérvet,ami még egészben van.Jobbulást kívánok!
Előzmény: Törölt nick (3097)
janise Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3100
Hogy én milyen önző beteg vagyok,még jó hogy ott a rendelésen nem kezdtem el méltatlankodni az időpont miatt.Lehet ,hogy egyből ajtót mutattak volna.
Előzmény: bela2200 (3099)
bela2200 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3099
A 2-3 hét tényleg jó időnek számit, ennél kevesebb csak a közvetlen életveszélyes eseteknek jut. Tényleg teli vannak állandóan, szerintem olyan 90 %-on lehet a kihasználás. Kevésnek is érződik a tartalék, hiszen az egész országból oda kerülhetnek a gerincsérült balesetesek.
Ha már meglesznek a szükséges vizsgálatok, akkor már várhatod a telefont.
Én pontosan egy hónapot vártam, de akkor viszont másnapra hivtak be. Még jó, hogy össze voltam készülve mint egy mindenórás kismama.
Előzmény: janise (3094)
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3098
Így már tudom, ne haragudj.

A sok névvel elveszek,de a szándék fontosabb.

Előzmény: Törölt nick (3097)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3097
janise!
Én a Synocrom injekciót kaptam 3-3 db és 70.000Ft fizettem érte. és egy nulla. semmit nem ért. érdemes lenne vissza menni, de szerintem hiába, mert a doki nem válal érte felelőséget, ő csak beadja.



sziporka66!
Ha úgy mondom Szegedi Erzsi, Ametiszt KLub, akkor biztos hogy tudod hogy kivagyok.
mert azóta is levelezünk. Csak ide most léptem be, mert itt olyan aranyossak vagytok, hogy máris tanácsokat adtok nekem, KÖSZÖNÖM.

zsoka
Előzmény: janise (3095)
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3096
Szia Zsóka!

Ne haragudj és ne is, sértődj meg, de nem tudlak beazonosítani.

Annyian keresnek meg emailben, levélben és személyesen is (ma is ketten),

hogy egyszerűen nem tudom a neveket nyomon követni.

Örülök, hogy a torna jó Neked.

A térdbetegeknek most a synocrom injekciót ajánlják (a betegek a váróba

dicsérték). Az unokatestvérem meg a zöld kagyló kivonatot használja

(neki meg az használt).

Írd be a Googlébe a két nevet, ha több információt akarsz.

Szorítok, hogy jók legyenek az eredményeid.

 

Janise

A három hét jó időpont a mai helyzetben, és a legjobb orvos helyen vagy. (idézöjelbe jó).

 

Saughassy

Jobbulást neked.

Előzmény: Törölt nick (3093)
janise Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3095
Zsóka!csak nem a Diprophos nevű szteroidos nyavalyát döfték beléd!Én is kaptam ebből a csodaszerből,azt modta az orvos nekem is hogy egy csapásra elmúlnak afájdalmaim tőle.hát,nem jött be,talán egy-két hétig hatott valamit,viszont mellékhatásként 2hetente menstruálok azóta.
Előzmény: Törölt nick (3093)
janise Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3094
szia!Most értem haza,az Amerikai útról,hétfőn megyek az előzetes orvosi vizsgálatokra,meglepődtem amikor közölték kb.2-3 hét múlva műtenek (ha addig nem őrülök meg a fájdalomtól)és ezt vegyem sürgősségi ellátásnak.Sajnos nem ismerek egy orvost sem,azt sem tudom ki fog műteni,de ha azt mondod jó helyen leszek meg vagyok nyugodva!
Előzmény: bela2200 (3088)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3093
Szerbusztok!
Zsoka55 vagyok. nagyon régóta olvasgatlak benneteket, és sokat tanulok tőletek. 4 éve műtöttek kiszakadt porckorong sérvel. Eddig úgy ahogy megvoltam, de sajnos most újra előjöttek a fájdalmaim. Kéthét múlva megyek megint gerinc RGt-re. addig valahogy majdcsak kibirom. Van egy közös ismerősünk a sziporka66, nagyon de nagyon rendes egy sorstárs, megkértem hogy tudna e nekem küldeni Rezső Cd -t, egy hét és már nálam is volt a Cd. nem gondoltam volna hogy ismeretlenül is ilyen önzetlen, és rendes legyen valaki. Úgylátom nagyon sokan szeretnétek tőle kérni, én csak javasolni tudom a tornát mindenkinek nagyon szuper. Igaz most egy kicsit hanyagolom, a fájdalmaim miatt de nem hagyom abba. A térdemnek viszont nagyon jó. Sajnos az is pocsékul fáj, néha alig birok felkelni az ágyról. Kaptam 3-3 injekciót de semmit nem ért, pedig az orvos azt mondta hogy minimum fél évig tünet mentesnek kell lenni, hát ez nem jött be, nekem még egy nap sem volt fájdalom nélkül. De ahogy olvasgatlak benneteket, mindenkinek megvan a kis baja problémája. Én is szeretnék hozzátok tartozni, mert nagyon jó kis összetató csapat vagytok, akikhez az ember bizalommal tudna fordulni.
Mindenkinek nagyon jó egészséget, és kitartást kívánok.
zsoka
Előzmény: sziporka66 (3089)
Saughassy Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3092
Hat igen, en ma mertem meg a jobb vadlim vastagsagat, es 1 centivel kisebb mint a bal. Lehet, hogy nem uszom meg a mutetet? :/ Pedig a hatam nem faj, csak ez a rohadt labzsibbadas ne lenne.
ica66 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3091
Thomas így van, de ez a férfiakra is vonatkozik, ha műtéten túl vannak.

A tippet kösz, majd a legközelebbi műtétnél alkalmazom.

Előzmény: Thomas (3090)
Thomas Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3090

Nejlonacskó jól körberagasztva (nem pillragasztóval, hanem vizálló ragtapasszal) a seb körül, Akár 2 réteg is ami két szigetelést jelent, és akkor majd a 2. héttöl tudsz óvatosan zuhanyozni...

bevált.

Nem mosogat,

nem föz és

nem csinál uzsonnát a gyereknek.

Rompez!!!

Előzmény: ica66 (3087)
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3089
aned

Oké köszi, majd várom a borítékot.

Úgy látom a leszázalékolásnál, bekeményít a kormány.

 

 

Előzmény: aned (3081)
bela2200 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3088

Nyugi. Az Amerikai úton a legjobb helyen leszel és néhány nap után már vigan járkálsz a folyosón.

A fegyelem és az óvatosság viszont nem hangsúlyozható eléggé. 

Előzmény: janise (3086)
ica66 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 3087
Még talán annyit vigyél szivacsot, mert csak mosakodni szabad 6-hétig, tusolni nem.

Azért húz rá még 1-hetet a biztonság kedvéért.

Ülni valóban tilos, még enni is állva.

Ha ki iratod magad egészségesnek számítasz, úgyis alkalmasságira küldenek.

Ha dolgozni szeretnél, kérj az idegsebésztől igazolást, hogy ezt a munkakört elvégezheted.

Ezzel a műtéttel 9-honapig táppénzen lehetsz, tovább nem.

Most ne a háztartás a gyerek vagy a férj a legfontosabb, ha nem te, magad.

6-hét után majd ők, most te vagy a fontosabb, a további életedet ez határozza meg.

 

6-hét a további évekhez semmi……

Előzmény: janise (3086)
janise Creative Commons License 2008.04.02 0 0 3086
Sziasztok gerincesek!visszaolvastam,az eddigi írásaitokat,hát néhányan írtok ijesztő dolgokat.Kicsit be vagyok rezelve.Nem hittem volna azonban,hogy ilyen sokan küzdünk hasonló problémákkal.Én még  (4o évesen)túl fiatalnak hittem magam ilyen betegséghez,de olvasom,vannak nálam sokkal fiatalabbak is.
janise Creative Commons License 2008.04.02 0 0 3085
Szia!Köszönöm a részletes felvilágosítást,ezekre nem is gondoltam .Ülni kb3 hónapja nem tudok,ezt már megszoktam,de hogy mi lesz a háztartással,pláne hogy mikor mehetek vissza dolgozni....Hát nem valami jó kilátások.A jelenlegi fájdalmaimat viszont szerintem,nem lehet fokozni.Szégyelem magam,de ha nincs itthon senki üvöltök ajdalomtól.
sziporka66 Creative Commons License 2008.04.02 0 0 3084
Először is nem lesz semmi baj,igy indulj neki.

 

A nehezén túl vagy. Ha kihoznak a mütöböl az örjitö fájdalom, megszűnik és csak a derék fájdalmad lesz.

Fontos, a műtét után, 6-hétig nem szabad ülni. Állva teszel mindent, csak a WC –n szabad ülni. Aki ez időszak allatt ül, annak késöbiekben rengeteg problémája lesz. Nekem az orvos kikötötte, mind a 3-mütétnél. Könnyü kaját egyél, mert nem tudsz rohanni a WC-re. Buborékos vizet tilos, mert a műtét hason fekve végzik, és hányni fogsz. Zoknit vigyél, mert lefagy a lábad. Hálóinget vigyél, ne pizsit mert nem fogsz tudni belebújni. A leg fontossab meg ne fázz (a trüsszentés miatt visszamehetsz a műtőbe, fel nyílik a belső seb). Az első pisilés a leg fontossabb. Könnyü poharat és szivószálat vigyél. 6-hét alatt ne csinálj semmit (főzés mosás, takarítás). Az egyik szobatársam 2-hét múlva teregetet, azonnal visszavitték a mütöbe.

Azota folyamatos a fájdalma és 35-éves.

Én nem fogattam látogatót(orvos tanácsra), féltem hátha valaki bacival jön.

Akkor vége a dalnak.

 

A legfontossabb ennél csak jobb lehet.

 

 

A 3014 írásnál találsz filmet a műtétről, ha akarod, meg nézed, ha akarod nem.

Maj te eldöntöd. Egy kalappal.

Előzmény: janise (3082)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!