Keresés

Részletes keresés

budai2 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13796

Nem tudom.

Nekem kevés szőlőm van,, mindössze 16 tőke. Én műanyaggal bevont drótkötelet használok (átmérő 4), amit leértékelt ruhaszárítókötélként olcsón vettem.

Az oszlopok közötti távolság kicsi, kb 4 méter, ezért végeken feszítőt sem kell használnom. Sajnos, szőlőkordonból nem vagyok profi, eddig terjed a tudásom, meg a tapasztalatom. Ne haragudj, többet nem tudok segíteni (nem azért, mert nem akarok!).

Előzmény: ..janos.. (13795)
..janos.. Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13795

Akkor mi az elvárás a dróttal kapcsolatban, horganyzott acél huzal?

Vagy micsoda?

Előzmény: budai2 (13794)
budai2 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13794

Attól függ, hogy mit értesz azon, hogy "drót".

 

A kordonhuzalnak teherbírónak kell lenni, és a haszálat során nem szabad jelentős mértékben megnyúlnia. Nem jó az, ha belóg és a szél hatására  ide oda mozog, mert kifárad és eltörik.

Ha dróton valami vékony huzalt értesz, akkor az a  kis szilárdsága miatt valószínűleg nem jó. Maga a horganyzás az nem probléma, sőt.

Előzmény: ..janos.. (13792)
budai2 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13793

Egy érdekességről számolok be.

Egymás mellé telepítettem két db. Néro oltványt 3 évvel ezelőtt, és most vettem észre, hogy az egyiknek az alanya nem lett tökéletesen kivakítva és kihajtott.
Számomra meglepő módon ez a példány (a nem tökéletesen kivakított alanyú) lényegesen jobban fejlődött, mint a másik.
Úgy látszik, mintha az alanyról növekvő vessző levelei egy plusz energiát adtak volna az alany gyökérfejlődéséhez.
Ez azért érdekes , mert megszoktam, hogy gyümölcsfák alanykihajtását gondolkodás nélkül meg kell akadályozni.
Úgy látszik, szőlőnél ez másként van.

..janos.. Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13792

Hali.

 

Szőlő kordon huzlanak jó a sima horganyzott drót?

anegytech1 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13791

Úgy néz ki, hogy végülis 10 tőke is elfér :D. Tudom, nem túl sok, de a régi szőlőkön általában nagyon sok a szőlő. Már talán 50 évesek is elmúltak, de életvidámak :). Ezekből is csak 8 tőke van, de több kiló szokott maradni, amit már úgy kell megunkba tömnünk vagy elosztogatnunk, hogy ne rohadjon ránk. Borból pedig tényleg csak néhány palack borra gondolok.

Jelenleg a következő szőlőket válogattam össze: 2 tőke Csabagyöngye,  2 tőke Irsai olivér, 3 tőke Néró és 3 tőke Suvenir. Ez így talán elég változatos enni, bort pedig inkább a fehérből készítenék, habár olvastam, hogy Néróból is lehet finomat készíteni.

Előzmény: Flanell (13787)
kisannar Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13790

az átmérőjükre gondolsz? hogy olyanok, mint egy pálcika?

 

ja, mondjuk nem annyira erősek, de a hajtás sem lenne olyan vastag amibe oltani akarnám

 

meg mondjuk az oltáshoz közel azért már kilyönne 1-2 megfelelő átmérőjű is...

Előzmény: sziszka4791 (13789)
sziszka4791 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13789

szerintem azok a hajtások még elég ropik

Előzmény: kisannar (13788)
kisannar Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13788

Aha, értem, akkor Te ezért csinálod így...

 

De viszont lenne egy kérdésem ettől függeetlenül, illetve egy kicsit a témába vágóan: ha most kibontom a tavaly őszi oltványokat, illetve az idei el nem ültetetteket és visszavágom 2-3 rügyre öket, akkor a levágott nemes részt még szerintetek hűtőben tárolva tudnám a későbbiekben zöldbe fás oltással hasznosítani?

Előzmény: sziszka4791 (13785)
Flanell Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13787

6-8 tőke enni, meg még bornak a maradék?  :)

Ha csak ennyiben gondolkodsz, szerintem vegyél különböző csemegefajtákat, ha jók, akkor lelegelitek a nagyját, aztán ha mégis marad valami, azt bele lehet tenni a meglévőkből készített mustba.

 

Fajtában nem tudok segíteni, de az Irsai nagyon rossz nem lehet a céljaidra, ha mégis ezt választod.

 

Már több helyen láttam faiskolában szőlőoltványt Pesten, ám kétlem, hogy ilyenkor nagy választékot találnál. Inkább csak olyan kereskedőknél, akik az illendőnél nagyobbat akarnak szakítani.

De ha tudsz ingyen vagy olcsón telefonálni, és rászánsz egy órát, akkor ülj le a monitor elé, és hívogasd végig a kerületedben lévő faiskolákat, hátha.

Előzmény: anegytech1 (13784)
Flanell Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13786

Én úgy tudom, ez a 22-25 (vagy akár 30) fok csak két hétig szükséges, ameddig elkezd összeforradni a nemes az alannyal. Utána (ha már majdnem kezdenek kibomlani a rügyek) kirakásig 5 fokon tárolni.

Előzmény: sziszka4791 (13785)
sziszka4791 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13785

A szőlő oltásában mármint kézben oltásról lévén szó kezdő próbálkozó vagyok. A mikéntjét a you tubról néztem le a szőlőtermesztés c. kisfilmből. Ott mutatják hogyan is kell. Amugy Én is átoltani szoktam ez az első ilyen próba.Egyébként ott hangzik el  22-25  fok  fürészporban nedves helyen stb.

Előzmény: kisannar (13781)
anegytech1 Creative Commons License 2013.04.06 0 0 13784

Sziasztok!

 

Régóta van szőlő a kertünkben, régen az egész terület szőlős volt, most már csak nyolc tőke van, amiről nem tudom, hogy milyen szőlők lehetnek, de valószínűleg fehér borszőlő fajták (az egyik finom roppanós, muskotályos ízű, a másiknak elrághatatlan a héja és kissé savanykás).


Ültetnék még néhányat, egyelőre most csak 6-8 tőkét. Borkészítéssel eddig nem foglalkoztam, de idővel ki szeretném próbálni, ezért arra gondoltam, hogy olyan szőlőfajtát ültetnék, ami vegyes felhasználásra alkalmas. Vagyis, ami enni is finom, de a maradékot meg tudom csinálni bornak.

Kezdeti utánaolvasás után jelenleg az Irsai Olivérre gondolok, mert elég igénytelennek tűnik, mellesleg korán érő, aminek örülnék, és bort is készítenek belőle.

Érdekelne a véleményetek, hogy jól választok-e, ha irsait veszek, illetve van-e esetleg jobb/más ötletetek. A lényeg az lenne, hogy ne legyen nagyon érzékeny, mert ugyan mindig próbálok rendszeresen permetezni, de van, amikor csúszok vele. A kertben egyébként homoktalaj van, domboldal teteje, környező nagy fák miatt nem tűzi egész nap a Nap, de elég fényt kap a terület.

A szőlő oltványokat jövő héten venném meg, és jövő hét hétvégén ültetném. Budapesten tudtok esetleg olyan faiskolát, ahol szőlőoltványt is lehet kapni? Mert különben csak neten tudom megrendelni postai utánvéttel.

 

A segítséget előre is köszönöm!

jacsoj Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13783

Időközben rájöttek, hogy az alanynak nem elég a filoxéra tűrőképesség, hanem a talaj mész tartalma sem mindegy, és a növekedés erőssége, és a nemes vessző tűrőképessége is különböző.

Előzmény: sziszka4791 (13777)
jacsoj Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13782

A Pölöskei nem igazán borszőlő, inkább csemege, ha beérik mindkettő nagyon finom.

Az érési ideje október eleje- közepe! Ekkor szép sárgának kell lennie.

Permetezni minimálisan kell, de fagyérzékeny, mert korán hajt, és ha túltermi magát, akkor a vessző elfagynak.

Ha borként fogyasztod a termést, akkor inkább maradjon a rizlingszilváni, de kóstolónak ültess vagy tíz tő Pölöskeit.

 

Előzmény: sziszka4791 (13780)
kisannar Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13781

Valaki legyen oly kedves, hogy megírja már nekem, hogy akkor a szőlővesszőt hideg vagy meleg helyen kell gyökereztetni???

 

Józan gondolkodással nem az lesz a melegen gyökereztetésnek a vége, hogy a hajtás megindul a gyökérzet meg még nem tud kifejlődni és nem lesz tápanyagutánpótlás?

Vagy ez tökre nem így van?

 

Akit esetleg zavarna már, hogy még mindig ezen a kérdésen lovagolok, az kérem nézze el nekem!

Előzmény: sziszka4791 (13777)
sziszka4791 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13780

Kösz a gyors választ.És még egy kérdés aki ért hozzá:Zömében chardonnay szőlőm van és ehhez jön ami nem fogy le csemegék és minimális rizlingszilváni.Ebből áll össze a háziborom.Ugyebár mivel örökség Apám után adott a dolog de a rizlingszilvánit le kéne váltanom. Ez kb 30 %-a a 500 nm területnek. Az érési idő miatt, hogy egybe szüreteljek szürkebarátra,vagy pölöskeire gondoltam. Ti mit szoltok? A pölöskei mellett a rezisztencia szól :) vagy esetleg jótanács?

Előzmény: Flanell (13778)
Flanell Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13779

30 év tuja után egy kicsit lehetne aggódni, de nagyon akkor sem kéne, legfeljebb eleve nagyon savanyú talajon.

 

Nálam a Mátraalján is van filoxéra, meg az észak-alföldi telkemen is.

Előzmény: B.Zoli79 (13775)
Flanell Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13778

De, 99 %, hogy filoxéra-ellenálló. (100 akkor lenne, ha ismernénk a fajtát, mint ellenállót.)

Az összes nálunk közismert amerikai direkttermő ellenáll neki, ezért is terjesztették el anno őket.

(Meg nem csak az amerikaiak, hanem az elterjedt interspecifikus fajták is, azaz amik az amerikaiak hibridjei.)

Az ellenállóság a gyökérre értendő, mert a direkttermők levelein szépen megél.

Előzmény: sziszka4791 (13777)
sziszka4791 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 13777

Érdeklődnék a hozzáértőktől!

Leoltottam 30 db pölöskei muskotályt,most nyirkos fürészporban előhajtatom 23-24 fokon.A kérdés :alanynak valamilyen aprószemű sötét direkttermőt kaptam Ha ez nem a kifejezetten nem az  oltványosok álltal használt alany akkor nem is olyan ami ellenáll a filoxérának?

Az alany aprószemű mélysötétkék igen késői éréső magos,szinte csak mag, és héj.

Farang01 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 13776

Szia! Én a helyedben nem kockáztatnék európai vesszőkkel ha nem homokos a talaj. Hogy mekkora a veszély az attól is függ, hogy a környékeden mennyien termesztenek szőlőt és mennyire ápolják azt. Én szőlőtermesztő vidéken élek ahol nagyon sok az elhanyagolt ültetvény és sajnos jelen van a filoxéra. Ha közel s távol senki nem termeszt szőlőt akkor minimális az esélye, de én még ezt a minimálisat sem kockáztatnám. Gondolj bele, ha évek múlva már gyönyörű a lugasod, gyönyörűen terem és ne adja Isten akkor jelenne meg...
A másik érv a gyökérnemes vesszők ellen, hogy az oltványok növekedési erénye általában jobb és gyorsabb a dugványnál és lugasról lévén szó ez is fontos szempont lehet.

Előzmény: B.Zoli79 (13775)
B.Zoli79 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 13775

Üdv. Minden kedves fórumozónak!

Szeretnék csatlakozni e kis társasághoz, és sok kérdést feltenni.

 

Volt szőlőlugas helyére, 2010 tavaszán tujákat ültettem és most ismét szőlőt akarnék akkor ez okoz problémát?

Nem savanyította el a talajt azóta?

Vagy az alanyok bírják az ehez hasonló megpróbáltatásokat?

Manapság mekkora veszélyt jelent az európai veszőkre a filoxéra?

Nálunk nem homokos a talaj, bár van másik helyen lugasom és az él és virul. Kell-e aggódnom?

Mert azt olvastam hogy csak homokos talajra való a gyökérnemes vessző.

Köszi a válaszokat előre is.

Tibcsooka Creative Commons License 2013.04.03 0 0 13774

A korábbi évekbn ilyenkor már rügyfakadás után voltunk. Most meg jó lesz ha április legvégére elérjük ezt.

Nem tudom mennyire lesz a késői fajták éve az idei. A  lemosópermetezéssel is még űgy néz ki várhatok két hetet is.

Nem is csoda hogy ezen a fórumon is alig van bejegyzés, mert egyszerüen nem történik semmi, csak várhatjuk türelmetlenül februárvégi hőmérsékletek közt a tavaszt.

SzucsCsaba Creative Commons License 2013.04.03 0 0 13773

Sziasztok!


Tavaly metszettem először szőlőt, az idén második alkalommal.

Csercsapos váltómetszést (hosszúcsapos váltómetszést) próbáltam alkalmazni, amihez viszont alapvető az első világos rügy meghatározása. Ez számomra mindkét alkalommal nagy dilemmát okozott.


Van valamilyen praktikus módszer az első világos rügy egyértelmű, biztonságos meghatározására?


Az első jól fejlett rügy a vesszőn?

Vagy esetleg az első normális hosszúságú ízköz alsó rügye?

Vagy az első jól kivehető szárcsomón (megvastagodáson) elhelyezkedő rügy?

Esetleg a legalsó befelé, fás rész felé néző rügy?


Köszönettel.

Indian72 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 13772

Én a Detersol és Sanaton szereket ajánlanám. A kettő kb 2000 forint (lehet kicsit több) de 1000 litrenyi hordót lehet vele megtiszítani. Még a penészes, dohos hordókat is rendbehozza. Nálunk a kertész átruházban is kapható, de borász szaküzletben szerintem bárhol megtalálod.

itt találsz leírást is:

http://www.bi-bor.hu/termekek/tisztit-fertotlenit/sanaton

http://www.bi-bor.hu/termekek/tisztit-fertotlenit/detersol

Én azt tapasztaltm, hogy a folyamatok után több öblítővizet érdemes használni mint amit javasolnak. Illetve a teljes folyamat végén én kiforráztam a hordót.

Persze mindez kkor érvényes, ha a hordók nem száradtak szét. Ahogy azt mások is írták.

Előzmény: AKG89 (13766)
medveger Creative Commons License 2013.03.31 0 0 13771

No, nagyjából ezek azok a paraméterei, ami miatt az összeset átoltottam olaszrizlingre. :-)

Előzmény: Zalancelot (13770)
Zalancelot Creative Commons License 2013.03.29 0 0 13770
A Rizlingszilváni alapvetően borszőlő.Csemegeszőlőként nem telepítik jellemzően.Hobbizóknak én nem ajánlanám, mert a legkényesebb szőlőfajták közé tartozik.Réz és kén bonyolult időjárási és fertőzöttségi viszonyok között annyi nek, mint a szentelt víz!Csak szellős helyre érdemes ültetni, mert minden betegség a leghamarabb megtalálja.Aki mindezek ellenére rá vetemedik, az sok munkával brutális termést takaríthat be róla, és jó közepes minőségű bort készíthet belőle.
Előzmény: ..janos.. (13760)
AKG89 Creative Commons License 2013.03.25 0 0 13769

Köszönöm a tanácsokat! Ma megyek a pincéhez és belekukkantok a hordókba...

GENOM_66 Creative Commons License 2013.03.25 0 0 13768

Üdv!

Én szótfogadnék az unokatestvérnek! Ennyi idő kénezetlenül, óhatatlanul problémát okoz a hordónak. Magyarul v.milyen szintű penészesedés szinte biztosan van benne. Kénezetlen hordó tapasztalatom szerint gyorsabban is korhad. Lehet ugyan kis mértékű penészt trisózgatni, belsejét gyalulgatni, de tökéletesen a penész íz nem el tüntethető a fából. Nincsen annál nagyobb méreg, mikor egy szépen érett, igéretesnek induló termés kellemetlen ízt, illatot kap a hordótól. Én inkább vennék v.mi megbízható helyről használt hordót pár ezer Ft-ért, a nagyapait pedig szépen leápolnám és dísznek jól mutathat.

Bocsánat ha egy kicsit konkrét voltam, de már én is megjártam!

Előzmény: AKG89 (13766)
jacsoj Creative Commons License 2013.03.24 0 0 13767

Gondolom a hordó pincében volt tárolva, és nem száradt szét.

Először bele kell nézni, hogy milyen a belseje. Égő gyergyát kell belelógatni. Ha elalszik, akkor elemlámpa égőt.

Ha 6-7 éve a hordók ki lettek mosva, és ki lettek szárítva, akkor viszonylag tisztának kell lenni.

A vizsgálatok után egyet kiválasztasz, hideg! trisós vizzel kimosod alaposan, tiszta vízzel kiöblítgeted, majd napokig kicsepegteted úgy, hogy ne legyen nedves a belseje. Ezután egy kénszálat elégetsz benne, bedugva a nyílásait.

Kb egy hónap múlva belenézel, és ha tiszta belül, akkor őszig havonta kénezed.

Ha még ősszel is tiszta, akkor forró vizes trisós, majd citromsavas mosás.

Előzmény: AKG89 (13766)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!