Keresés

Részletes keresés

DuneResidence Creative Commons License 2012.12.15 0 0 41868

Akkor a kérdéseidre válaszolva!

Igen, utazási irodán keresztül történik minden a Magyar jogszabályok szerint!

Ha problémája van valakinek, ahogy kérdezted, az már lefoglalta az utat és vélhetően kint tartózkodik, minden információ birtokában, elérhetőségek és kinti személyes kontaktokkal felvértezve!

Nem értem miért kell letámadni valakit aki segíteni szeretne, tavaly és tavaly előtt is sokan próbáltak információt gyűjteni erről a szállásról, de nem nagyon volt hol. Most van és ez is baj.

Kedves Őrült elmebeteg!

Normális hangnemben válaszoltam mindenkinek, nem értem az agressziód okát?!?!

 

Előzmény: őrült elmebeteg (41864)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.15 0 0 41867

Egy bulgár cég!

Nem SP hanem SD!

 

 

őrült elmebeteg Creative Commons License 2012.12.15 0 0 41866

ami egy LITVÁN cég

 

vagy ukrán?

Előzmény: ltcrr (41865)
ltcrr Creative Commons License 2012.12.15 0 0 41865

Ezen túlmenően: a hivatkozás megnyitása után a további szállodákra lépve említi, hogy az sp management group ajánlásával....... ami egy LITVÁN cég.

Ebben különösen meg fogok bízni azt hiszem.

Előzmény: stevie-13 (41862)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41864

vegyél már vissza az arcodból emberke!

 

van utazási irodád? van engedélyed utazásszervezésre?  

 

ha problémája van egy kint lévő turistának, az kihez forduljon? az e-mail címedhez? 

 

foglalási díjat kérsz?   lemondási díj is van?   és milyen számlát adsz?  bolgárt?  a nav tud róla?

 

úgy hirtelen ennyi kérdésem lenne...

 

 

 

 

Előzmény: DuneResidence (41860)
János 2 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41863

Az a "mag" akik ezen fórum legtöbb hozzászólását írták nyugodtan mondhatom  "profik" Napospartban és Bulgáriában. Időnként előfordul esetleg kötekedő hozzászólás, de nem jellemző, annál inkább jellemző egymás segítése. Mondhatom azt is jellemzően a 60 000 Ft/ fő alatti, környéki ajánlatok a legnépszerűbbek. Itt is segíteni akartunk, akinek nem kell, hát nem kell. Egyébként a társaság jelentős része már le is foglalta, vagy eldöntötte a jövő évi szállást. A nagy profi irodák árai alá nem igen lehet menni, sem elő- sem főszezonba.

Jó nyaralást mindenkinek, részemről lezártnak tekintem.

 

Üdv: János

stevie-13 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41862

http://duneresidence.hu/kapcsolat.html

 

 

 

A honlapotokon csak email és mobil telefonszám.

 

Ez nem túl bizalomgerjesztő.

 

 

Előzmény: DuneResidence (41860)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41861

Nyugodtan huzzátok le az oldalt, itt ebben az országbaan úgyis ez a divat :)

 

 

János és én sem az oldallal foglalkoztunk, csak leírtuk, hogy mi hogyan választunk szállást magunknak.

 

 

Előzmény: DuneResidence (41860)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41860

Nyugodtan huzzátok le az oldalt, itt ebben az országbaan úgyis ez a divat :)

Akkor lepődnék meg, ha nem így lenne....

Szép estét!

Előzmény: János 2 (41859)
János 2 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41859

Én általában először a rengeteg ajánlatot összehasonlítom: ár-érték, elhelyezkedés, korábbi vélemények. Majd zongorázom a kedvezményeket, időpont ár, 7=5 stb. Ahol ezt a lehetőséget nem találom nem foglalkozom vele, én e-maileket nem írok. Kiválasztom a néhány megfelelőt, bemegyek az irodába és eldöntöm, lefoglalom. Ti vagytok a magyarországi képviselő? Hát nem tudom !!.

 

Üdv: János

DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41858

Bővült a menüpont, elkészült a jelenlegi kínálat további szállodákkal kiegészítve.

Került ki körülbelüli ár is a szállodák mellé.

Bár tudja mindenki, hiába hirdetnek 60.000 Ft-ért egyiptomot, ha kiválasztod az időpontod és az nem az utószezon vége akkor lesz belőle 150.000 is!

http://www.duneresidence.hu/

Előzmény: DuneResidence (41857)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41857

Kedves Stevie!

 

Természetesen meghallgatom a véleményed, de még nem láttam jól használható rendszert ár kérdésében, ami ne változott volna napi szinten, főleg főszezonban.

Az én nyaralási szokásaimat tekintve inkább elküldök 10 perc alatt 10 emailt, majd aki veszi a fáradságot és foglalkozik velem, elolvasom az ajánlatát, amiben minden le van írva.

Onnan kiválasztom azt ami nekem szimpatikus és megrendelem.

Természetesen nem lehet minden felhasználónak, vendégnek megfelelni, de én a normális kommunikációt fontosnak tartom.

Tiszteletben tartom a véleményed!

 

 

Előzmény: stevie-13 (41856)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41856

véleményem szerint egyszerűbb megírni egy három soros emailt, mint kitölteni az oldalon egy sokszor érthetetlen előfoglalási rendszer kérdőívét

 

 

Ez igaz, de nem csak ez a két rendszer működik a világon.

 

Ha próbáltál már magadnak szállást foglalni vagy nyaralást szervezni, tudhatod, hogy az interneten elképesztő a választék, és az ajánlatok nagy része jól áttekinthető. Ebben a mezőnyben az a szolgáltató, aki nem tud azonnal konkrét ajánlatot adni (az ár nem derül ki világosan a honlapról), az egyszerűen kiesik a versenyből.

 

Természetesen le lehet söpörni egy felhasználói véleményt, de akár hallgatni is lehet rá. Nem hiszem, hogy annyi féle ár és kedvezmény lenne, hogy ne lehetne egy áttekinthető táblázatba foglalni.

 

(Mivel láttam már igazi tour operatort közelről, jó sejtéseim vannak, hogy miért választottátok ezt az árazási módszert, de az utazók szempontjából ez akkor sem kényelmes megoldás.)

Előzmény: DuneResidence (41855)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41855

Történetesen eddig is ment, véleményem szerint egyszerűbb megírni egy három soros emailt, mint kitölteni az oldalon egy sokszor érthetetlen előfoglalási rendszer kérdőívét, és azon tanakodni, vajon valóban benne van e minden adat, kedvezmény, és a végső ár megfelel e a kifizetett árnak.

Azon véleményen vagyok, a kommunikáció fontos az ügyféllel, mi később is figyelemmel kisérjük vendégeink igényeit ha változás van,  esetlegesen bajban segítünk és a helyszínen is Magyar nyelvű segítséget adunk. Vendégeink visszatérő vendégek, teljes megelégedéssel. Lentebb olvastam János hozzászólását, miszerint a Burgas vendége volt, és meg volt elégedve az ellátás színvonalával. A Burgas ugyan azon érdekeltségekbe tartozik mint a Dune, így érthető a kedvező ai, és magas szolgáltatás.

 

Előzmény: stevie-13 (41854)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41854

Emailben tudunk adni árajánlatot, miután leírja a kedves vendég, mikor és hány fővel, milyen ellátással szeretne részt venni a nyaralásban.

 

 

Ez így szerintem nem fog menni.

Előzmény: DuneResidence (41852)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41853

Amit még elfelejtettem közölni, az akciókról és hírekről facebook oldalunkon is lehet tájékozódni.

http://www.facebook.com/dune.residence.3

DuneResidence Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41852

Kedves János!

 

Emailben tudunk adni árajánlatot, miután leírja a kedves vendég, mikor és hány fővel, milyen ellátással szeretne részt venni a nyaralásban. Közvetlen a Dune Residence tulajdonosával állunk kapcsolatban, mondhatjuk a Magyarországi hivatalos oldala!

Igen, a Dune Residence vendégei a Burgas Beach Hotel teljes szolgáltatását használja, értem itt a medencéket, konyhát, éttermet, partot és mindent ami az all inclusive szolgáltatásban benne foglaltatik. Lehetőség van csak szállás foglalásra is, ebben az esetben is megkapja a vendég, a Hotel szolgáltatásait, kivéve az all inclusive-ot.

 

Üdvözlettel:

Kapás Krisztián

Előzmény: János 2 (41851)
János 2 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 41851

Heló!

 

Megnéztem a weboldalt, én konkrét árszámítást, árajánlatot nem láttam. Kik vagytok tulajdonképpen közvetítők, vagy micsoda.

 

Együtt vagytok a Burgas Beachal, mert az ő étkezőjük és medencéjük van a fényképen. Konkrét ajánlatokat, számításokat szíveskedjetek megjeleníteni. Ahol külön kérdezni kell amellett sokan elmegyünk.

Üdv: János

Előzmény: DuneResidence (41850)
DuneResidence Creative Commons License 2012.12.13 0 0 41850

Üdvözlök minden kedves fórumozót!

Szeretném itt is megosztani, hogy elkészült a Napospart egyik legszebb részén lévő Dune Residence Luxury apartments weboldala.

Friss információkkal, képekkel, kapcsolati email és telefonszámmal, mindenkinek nyugodt szívvel merem ajánlani.

Jelenleg előfoglalási lehetőség van kedvezményes áron, ami egy 4 személyes (kb 60 nm-es) apartmanban és a hozzá tartozó Hotelben lévő all inclusive ellátással (bővebben a weboldalon) július elejére már 7700Ft/Fő/naptól van lehetőség. Gyermekeknek kedvezmény!

Várjuk kedves vendégeinket.

www.duneresidence.hu

oktato70 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 41849

Köszi a választ!

Előzmény: TomCruiser (41848)
TomCruiser Creative Commons License 2012.12.10 0 0 41848
Szia!
Miskolc, Globusz Travel-en keresztül a Frosch Touristik
Gmbh! 06-46/411-422 És ha sietsz Még van hely! Mi 24-en
megyünk! vonat keletiből indul mi 12.40 kor szállunk fel
Szolnokon!
Előzmény: oktato70 (41847)
oktato70 Creative Commons License 2012.12.09 0 0 41847

Szia!

 

Hol foglaltatok ennyiért?

 

Előzmény: TomCruiser (41832)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.12.08 0 0 41846

Szia !

Néhány évvel ezelőtt én is gondoltam rá, hogy vonattal kéne menni,mert szeretek vonattal utazni.Aztán utánanéztem, de amikor kiderült, hogy Bulgária területén a Nessebar gyors átlagsebessége (vágányzár nélkül ) 40km /h, és valószínü ugyanaz a szerelvény jár, mint amikor először voltam Bulgáriában (1980-ban), akkor lemondtam a vonatozásról. Ráadásul akkor még olcsóbbak voltak a repülőjegyek, mindössze 4 ezer forint volt a különbség. Most lehet, hogy jóval olcsóbb a vonat, mint a wizz, de fel kell készülni arra, hogy a vonatok több órát is késhetnek (idén így volt)

üdv

Gy

Előzmény: knorti (41845)
knorti Creative Commons License 2012.12.08 0 0 41845

Mi autóval voltunk Bulgáriában, először éeletünkben. De biztos, hogy visszajáró vendégek leszünk.

A szállodában volt 2 középkorú házaspár akik vonattal jöttek. Nekik nagyon bejött a vonatozás. 30 órát mentek, mert a románoknál sokfelé volt vágányfelújítás és 30-al tudtak csak menni. De nekik bejött, hálófülkében voltak, vittek 1 karton sört élvezték az utat. Annak ellenére, hogy pl a románok nem engedték leszállni őket a megállókban, fent kellett maradniuk a vonaton. Bulgáriában simán leszálhattak már. Ha jól rémlik 30.000 volt a jegy/fő oda-vissza.

Nálunk mondjuk kizárt, hogy valaha is vonattal menjünk, pláne két kisgyerekkel. 

Jeff. Creative Commons License 2012.12.07 0 0 41844

Megjelent a Robinson Tours 2013-as előfoglalási katalógusa: http://robinsontours.hu/katalogus/4

Béci 72 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 41843

Szia!

 

Én kb.6-7 évvel ezelőtt jártam ezen a vonalon,télen.A a hálókocsis szerelvényben-ha egyáltalán volt ilyen-már nem volt hely,így ülve kellett volna aludni,de amúgy se tudtam.A szerb szakaszon a vonat minden "fánál "megállt,furábbnál furább emberek szálltak föl-le.Valószínű,hogy nehéz anyagi körülmények között éltek,ezért voltak ennyire ápolatlanok,"rossz külsejűek"A talicskás nénin és a raffia zsákban kismalacot cipelő bácsin kívül voltak ittas bulizó fiatalok,zsebesek,örömlányok stb.Fütés nem volt,szinte látszott a lehelletem.Az ablakon kinézve sem fogadott felemelő látvány,még jó,hogy igen gyér volt a közvilágítás:kitört ablakú,lukas tetejű,száraz kóróval körülvett kicsi kunyhók,szinte mindenütt szemét.A bolgár határnál kb.egy órát vártunk,nem tudni miért.A belgrádi csatlakozást nagy rohanás árán még sikerült elérnem,a szófiait már nem.

Fél nap múlva jött volna a következő vonat,így Burgaszig inkább busszal mentem.Azon gondolkoztam,hogy ez nyáron is így működik?Vannak emberek,akik ezt "önként és dalolva",kicsi gyerekekkel ,bőröndökkel bevállalják.Örültem,hogy az én családomnak nem volt ebben az élményben része.Nekem ez az utazás kicsit sok volt,pedig bejártam fél Európát biciklivel,egyedül.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: ltcrr (41842)
ltcrr Creative Commons License 2012.12.05 0 0 41842

szia!

miért volt "halálfélelmed"?

Előzmény: Béci 72 (41838)
Ivett91 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 41841

Szia!

 

Én inkább a buszos utazást javaslom vonat helyett... Mi tavaly busszal voltunk, igaz voltak gondok, de az leginkább a helyi idegenvezetőnek volt köszönhető... Találkoztunk sok vonatossal a szálláson, de az ő elmondásuk szerint a vonat még rosszabb volt.

 

Üdv.:

Ivett

Előzmény: TomCruiser (41832)
áim Creative Commons License 2012.12.03 0 0 41840

Tényleg nem vagyunk egyformák, de így kerek a világ :)

 

Mi három gyerekkel próbáluk (13, 6, 4 évesekkel), megoldottuk, odaértünk, de azért voltak problémáink... idén, és reményeink szerint jövőre is inkább a wizz-t választottuk a máv helyett.

 

De az biztos, hogy egyedül, vagy egy-két felnőtt társaságában kifejezetten élvezném is! Kell egy jó könyv, egy fényképező, és kaland az utazás is :)))

Előzmény: Béci 72 (41838)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.12.03 0 0 41839

Mi még csak a Szófia-Burgasz vonalat ismerjük vasúton. Nekem nagyon bejön, anyukám halálvonatnak hívja, a fiam szerint irtó hosszú, a férjem is nehezen viseli. Íme a "Misu családom"!

Előzmény: Béci 72 (41838)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!