Keresés

Részletes keresés

GYURMÓKA Creative Commons License 2012.12.31 0 0 41899

Szia !

Az , hogy a Baikallal meg voltatok elégedve, őszintén meglepett, igaz én 2006-ban jártam a hotelben , a Zefír szerintem jobb lesz. Vegyes vélemények voltak róla, de 2012-ben nem volt rá panasz a Neckermann szerint, állítólag sokat javult ! Az animátoros dologhoz nem tudok hozzászólni, érdeklődj a Neckinél. Mivel náluk ez is kiemelt hotel, lehet, hogy lesz animáció, tudomásom szerint eddig nem volt.A repülőjegy vásárlással mindenképp várjatok, most még nagyon drága a wizz, a neten olvastam egy elemzést, ami szerint utazás előtt 1-3 hónappal érdemes foglani, de mindenképpen nézd a honlapot hetente.

A reptérről a Napospartra a 10-es számú busszal lehet eljutni,a reptérről kijövet át kell menni a felüljáró alatt a körforgalom túloldalára. (nem jobbra,-mert az a megálló Burgasba visz) hanem a túloldalon balra. Nem bonyolult. A jegy 6 leva/fő

üdv

Gy

Előzmény: adnaw (41897)
gyobi Creative Commons License 2012.12.31 0 0 41898

Szia!

Ezek a képek biztos, hogy nem a NBS-ben készültek. Mi a legfelső emeleten voltunk. A kilátás gyönyörő volt, a tengert láttuk, de a partot nem. A homokdüne zavarta a kilátást.

Előzmény: János 2 (41895)
adnaw Creative Commons License 2012.12.31 0 0 41897

Sziasztok, előző évben a Naposparton a Hotel Baikalban voltunk, junius közepén, szuper idő is volt,mindennel meg voltunk elégedve,ár-érték arány , kocsival Románián keresztül :). Idén a Zefirben foglaltunk szállást, amiket visszaolvastam jókat írtatok róla. Szintén junius közepén megyünk, ami érdekelne:

1. az egyik cég ajánlatában szerepel animátoros "gyerekbuli" a másikban nem :) ...most volt?

2. repülővel mennénk, mikor érdemes foglalni, jelenleg 135 ezerért van a wizznél családonként 2 felnőtt 1 gyerek, a vistánál valamivel kevesebb, kérdezném a rutinos repülőzőktől érdemes e várni kb. márciusig, megy e lejjebb 100 ezer körülire?

3. Burgaszból helyi járattal tervezzük az eljutást, hanyas buszra szálljunk, illetve a Naposparton hol kell leszállni, azt látom a térképen hogy egy körforgalom után, de hátha emlkékezne valaki a megálló nevére, köszi

DuneResidence Creative Commons License 2012.12.31 0 0 41896

Minden eddigi és lendő vendégeinknek Boldog Új Évet Kívánunk!

Találkozzunk 2013-ban is.

www.duneresidence.hu

János 2 Creative Commons License 2012.12.30 0 0 41895

 Szerintem ezek a tengerre néző szobák. A SÜD-é nem ilyen

 

Boldog Újévet mindernkinek.

 

János

GYURMÓKA Creative Commons License 2012.12.29 0 0 41893

Szia !

Köszönöm, és Neked , valamint az összes topictársnak kívánok Boldog Újévet, kellemes 2013-as bulgáriai nyaralással. Ha van kérdésed, írj nyugodtan, szívesen válaszolok !

üdv

Gy

Előzmény: Jucó72 (41890)
Jucó72 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 41892

Köszi a választ. Nekem mindenképp csak július 1-jétől kezdődik a nyár, mert pedagógus vagyok, így az előszezoni kedvezmények nálam nem élnek, a július 4-i indulást nézegetem. :)

 

Én is mindenkinek jó tervezgetést kívánok!

Előzmény: nessebar (41891)
nessebar Creative Commons License 2012.12.29 0 0 41891

Szia !

 

Mi is ötödjére megyünk vissza ebbe  a szállodába . Mivel  a Neki ebben az évben megkurtította a 7=5 akcióját / korábban jun.28-ig adta , most csak jun.20-ig adja / javaslom más utazási irodát is megkérdezni . A napokban láttam a St..rtutazási iroda ajánlatát , ők még jun.28-tól is adják a kedvezményt .

Jó tervezgetést !

Minden kedves fórumozónak Boldog Új Évet kívánok !

Előzmény: Jucó72 (41890)
Jucó72 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 41890

Köszönöm a válaszod! Ezek szerint nagyjából mindegy, hogy melyik részbe kapunk szobát.

Ha lesz még kérdésem, mindenképpen jelentkezem. Boldog új évet!!! :)

 

Előzmény: GYURMÓKA (41889)
GYURMÓKA Creative Commons License 2012.12.28 0 0 41889

Szia !

A hotel neve helyesen : Nessebar Beach Nord & Süd ( A Club Oázis Neckermann csak külön szolgáltatás). Valóban, az egyik legjobb hotel a Naposparton, jómagam is már ötödjére megyek vissza, és ha visszakeresel,nagyon sok jót olvashatsz róla.

A kérdéseidre a választ a 28642,28677,és a 28746-os hozzászólásaimban találod, de ha van egyébb kérdésed, szívesen válaszolok !

üdv

Gy

 

Előzmény: Jucó72 (41888)
Jucó72 Creative Commons License 2012.12.28 0 0 41888

Sziasztok!

Tavaly voltunk először Bulgáriában nyaralni, a Paradise Beach szállodában a Neckermannal. Nagyon tetszett, elégedettek voltunk. Idén is Bulgáriába szeretnénk menni, főleg a gyerekek miatt, akik beleszerettek a tengerpartba. Most a Neckermannál a Club Oázis Neckermann Beach szállodát néztük ki. Úgy olvastam, hogy itt többen is voltak ebben a szállodában. A Necki honlapja is írja, hogy 2 épület van Süd és Nord. Itt úgy olvastam, hogy inkább a Südről írtatok. Mi a különbség a kettő között? Van különbség? A foglalásnál nem teszik fel a kérdést, hogy melyikben szeretnénk lakni. Tud valaki erről írni nekem? A honlap alapján, meg amiket itt olvastam a nyáron, nagyon tetszik a szálloda. 

Köszi a válaszokat.

stevie-13 Creative Commons License 2012.12.24 0 0 41887

Nagyon köszönök minden segítséget, tanácsot előre is!

 

Egyelőre ezt olvassátok el:

 

http://www.utikalauz.hu/index.php?p=folap&id=955

 

http://hurrabulgaria.blog.hu/

 

:-)

Előzmény: Hunreal (41886)
Hunreal Creative Commons License 2012.12.24 0 0 41886

Sziasztok!

A tapasztalt Bulgáriába utazók segítségét szeretném kérni! :) Úgy alakult, hogy a barátnőmmel és még 3 jóbarátommal 2013 augusztus végén kilátogatunk a napospartra. Tapasztaltak igazából nem nagyon vagyunk, hiszen mindannyian "csak" huszonévesek vagyunk. Nem bíztuk azért magunkat a véletlenre, mert kihagytuk a hazai utazási irodákat és direktben szerveztük le a szállást. Ezt választottuk: Aparthotel Sunny Beach Hills - Lili's Apartments (Reméljük, nem nyúltunk mellé).

Autóval mennénk, de Románián keresztül. Tudom, hogy sokan ellenkeznek és inkább Szerbiát ajánlják, de nagyon szeretnénk megnézni Erdélyt, mert soha nem voltunk arra. Úgy tervezzük, hogy Nagyvárad-Gyulafehérvár-Nagyszeben-Râmnicu Vâlcea-Pitești-Giurgiu majd Ruse-Razgrad-Shumen-Nessebar írányvonal mentén indulnánk. Keményen be a közepébe! :)

Vélemény? Volt erre valaki? Utak? Tanácsok?

Mire kell figyelni? (Ez lesz a 2. külföldi utunk) Az autó még nem saját (szülők), ezért kell valami nemzetközi kölcsönadási papírt írnunk? Ha igen, akkor elég valami angol otthoni sufni tuning fogalmazás vagy van valami hivatalos form kell? Úton mire figyeljünk? Ez az én tudatlanságom (ezért bocsi), de MO-RO-BG között vannak határok vagy már felszámolták, mint Szlovákia, Ausztriánál? Ha igen, akkor a határnál a személyin kívül mit kérnek? Melyik sorba kell állni? Mit nézhetnek meg? Mire kell nagyon odafigyelni? Milyen kutaknál tankoljunk? Van e lopás, figyeljünk e fokozottan az értékeinkre? Útszéli éttermeket, büféket ajánlotok?

Bulgáriával kapcsolatban első körben az érdekelne, hogy nektek hogy tetszik(ett). Nesebar és Napospart? Mit érdemes megnézni? Milyen lehetőségek vannak? Mit kóstoljunk meg kötelezően? :)

Árak. Ezzel kapcsolatban bármilyen információt nagyon szívesen várok. Mi kb. mennyibe kerül stb..

Orvosság. Mit vigyünk? Ott is van ilyen hasmenéses szitu, mint Tunéziában? :)

Nagyon köszönök minden segítséget, tanácsot előre is!

Üdv,

Hunreal

utazo idegen Creative Commons License 2012.12.24 0 0 41885

Mindenkinek Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepet és jövóre jó szervezést .

őrel Creative Commons License 2012.12.21 0 0 41884

sztivi

 

engem is elért a végzet...

Béci 72 Creative Commons License 2012.12.20 0 0 41883

Szia!

 

2007-ben,amikor arra jártam novemberben,történt egy balaset az alagutaknál.A kamionosok már több mint egy napja ott álltak és teljesen berendezkedtek a letáborozáshoz.Terelőút akkor nem volt.Egy helyi bácsi mutatott egy földutat,ami felkapaszkodott a hegyre,majd jópár kilóméter után valahol Nis külvárosában értem ki.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: stevie-13 (41880)
utazo idegen Creative Commons License 2012.12.20 0 0 41882

Jámbolig van meg az autópálya

utazo idegen Creative Commons License 2012.12.20 0 0 41881

Hát lassan igy van!!!!!

Előzmény: őrült elmebeteg (41871)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 41880

Az autópályán kívül akkor is kellene lenni más útvonalnak is,hisz a helyiek,biciklisek,lovaskocsisok nem mehetnek fel az autópályára.

 

 

Van másik útvonal: amikor pár éve az alagutakat újították fel, akkor letereltek egy másik útra. Niska Banjánál tereltek le, és Crveni Breg faluban jöttünk vissza.

 

 

Előzmény: Béci 72 (41879)
Béci 72 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 41879

Szia!

 

Az autópályán kívül akkor is kellene lenni más útvonalnak is,hisz a helyiek,biciklisek,lovaskocsisok nem mehetnek fel az autópályára.Majd meglátjuk...

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: stevie-13 (41878)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 41878

A Nisava-völgy miatt nem egyszerű az autópálya megépítése.

 

 

Valami olyasmi a terv, hogy egy darabon a mostani út lesz az autópálya egyik iránya, és 5-10 kilométerrel arrébb építenek egy másik utat, ami a visszafelé vezető útpálya lesz.

Előzmény: Béci 72 (41876)
Vahurka1 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 41877

Szia Béla!

 

Ti mikor mentek és melyik szállodába? Mi szintén az NBS-be megyünk július elejétől nagyjából a közepéig. Már nagyon várjuk a pihenést és a feltöltődés ott.

Én bedöltem és nem vártam még 2-3 napot a startutazásos árig - így euroban fizethetek, míg a startutazásnál Ft-ban és jelenleg már a startos az olcsóbb...

 

Üdv, Norbi

Előzmény: Hidvegi55 (41873)
Béci 72 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 41876

Szia!

 

Természetesen arra az útra gondoltam,amelyik Piroton át vezet Szófiába.

A Nisava-völgy miatt nem egyszerű az autópálya megépítése.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: stevie-13 (41875)
stevie-13 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 41875

Augusztusban Szerbiában nem volt változás,Nis után,Leskovac környékén le kellett térni az autópályáról,ez tuti,hogy még most is így van.Bulgáriában kb.Slivenig lehetett menni a pályán,innen már csak 1 óra Burgasz.

 

 

Te meg milyen utakon jársz? :-)

 

Leskovac nem esik útba, Nis után Pirot az útirány.

 

Szerbiában a Nis-Pirot-Dimitrovgrád autópálya tervbe van véve, de csak hosszabb távon.

 

Ellenben Bulgáriában a nyár elejére teljesen elkészül az autópálya Szófia és Burgasz között.

Előzmény: Béci 72 (41874)
Béci 72 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 41874

Sziasztok!

 

Ez minket is érdekelne!

Augusztusban Szerbiában nem volt változás,Nis után,Leskovac környékén le kellett térni az autópályáról,ez tuti,hogy még most is így van.Bulgáriában kb.Slivenig lehetett menni a pályán,innen már csak 1 óra Burgasz.

 

Üdv.:

Béci

Előzmény: Hidvegi55 (41872)
Hidvegi55 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 41873

Szia Vihurka1!

Azt hiszem 2013-ban is lesz lehetőségünk találkozni, mi is ismét megyünk !

Előzmény: Vahurka1 (41799)
Hidvegi55 Creative Commons License 2012.12.17 0 0 41872

Sziasztok!

Az érdekelne mit tudtok a szerbiai és bulgáriai autópályákrol, hol tartanak, meddig  van kész?

őrült elmebeteg Creative Commons License 2012.12.16 0 0 41871

vígan lemegyek Bulgáriába minden gond nélkül.

 

gondolom most már kocsival elég a 10 óra  (oda-vissza)

Előzmény: utazo idegen (41870)
utazo idegen Creative Commons License 2012.12.16 0 0 41870

Míg eldől kié az utazási iroda Ukrán v Bulgár addig beülök az autóba és vígan lemegyek Bulgáriába minden gond nélkül. És nem kell utazási iroda magad úra vagy .

őrült elmebeteg Creative Commons License 2012.12.15 0 0 41869

elnézést, kicsit túlreagáltam

 

 

 

megadnád az utazási iroda elérhetőségét

 

Előzmény: DuneResidence (41868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!