Keresés

Részletes keresés

ghepard Creative Commons License 2013.10.09 0 0 7591

Olvastam én is azokról a piramisokról, meg valahol japán partjai körül, hogy még jóval régebbi nyomokra bukkantak a tengerfénéken......

Előzmény: Törölt nick (7580)
ghepard Creative Commons License 2013.10.09 0 0 7590

Hát igen, az is egy természetes dolog, de itt tájainkon mostanában úgy van beállítva, mintha az világvége volna.

Előzmény: Törölt nick (7572)
ghepard Creative Commons License 2013.10.09 0 0 7589

Pontosan, mint már emlegettük az ellentéteket. Ellentétek nélkül mit sem érne kicsi világunk, nem is létezne. Bennünk is kell hogy legyenek ellentétek, hisz ezek hajtanak, hogy egyensúlyba hozzuk azokat. Olyan egészségesen én is fel tudom magam turbózni, az kell a focin is, meg a gerelynél is például. Hisz másképpen feleannyit se dobnék, vagy a focin mindenki átmenne rajtam és én senkin se tudnék átevickélni. A meleget is bírni kell, a hideget is, a világost is és éppúgy a sötétet is. A gyomor szempontjából is jó, ha álljuk az édességet, a savanyút, a húst, az itt ott felhörpintett alkoholt, ne legyünk oda a kirántott hústól stb........

 

Nagyon szépen írtad - a szélsőségek birtoklássa........ Például a szem javításánal olyan szélsőséges dolgokat csinálok, hogy ahhoz kellet egy kis bátorság....... De fizikailag és kémialilag meg biológiailag is megalapozottnak tartom - azért gyakorlom a dolgokat, hogy ne csak tartsam a szintet, hanem fejlődjek is még mindig.......

Előzmény: Törölt nick (7570)
ghepard Creative Commons License 2013.10.09 0 0 7588

Igen, hozzáillő szép zene..........

Előzmény: Törölt nick (7568)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7587

Boszniai Piramisok, hát nagyon érdekes, az ős szüleink építették, s energia árad belőlük. De hogyan jött létre a világ mindenség,amiben élünk, s az a sok csodálatos minden ami körül vesz bennünket. Hegyek, tengerek, a nap,a hold,a csillagok,a sötétség,a világosság ? Érdekes dolgok ezek ki tudja mi irányít,, s ki irányít, bennünket embereket.

Előzmény: Törölt nick (7580)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7586

Minden kornak megvan a szépsége,s varázsa, csak egészség legyen, egy idős férfi is lehet vonzó, a nőkre hát mit mondjak? Mindent megteszek, hogy fitt,s vonzó legyek. Ez a Barbara valóban szép nő. Ez a Herkules pedig ez igen,micsoda izom együttes,mi sok edzői-munka állhat mögötte. Hogy futsz össze az erdőben,mikor forgatnak ? Úgy látom ez egy kopár,dombos terület, vagy bemennek az erdőbe is, szerintem a forgatás helyszínét lezárják te hogy keveredsz oda ? Palácsik Tímeáról semmi véleményt nem mondok.

Előzmény: Törölt nick (7583)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7585

Minden kornak megvan a maga szépsége,s varázsa, egy idősebb férfi is lehet jóvágású, az idősebb nők hát nem tudom,mindent elkövetek,hogy csinos maradjak,s fitt, s szépnek lássanak.      Ez a Palvin Barbi valóban szép, nő  A herkules ez igen micsoda erő,izom,s milyen sok edzői-munka állhat mögötte. Palácsik Tímeáról nincs véleményem.

Előzmény: Törölt nick (7582)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7584

Ha a kozmikus törvények,az a sors, mi az a karma ? Ami előre eldönt mindent,nekem jó lenne el döntené a vágyam. Hogy ott legyek,egy csöndes,nyugodt helyen, s be teljesedne az amire vágyom,s akihez,majd valamikor,egyszer ha elmúlik a reflux kórság rólam.

Előzmény: Törölt nick (7580)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7583

Végül a témához egy altató - relax - video az öregségről: ( alegszebbí)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7582

sosem szakad le a szivárvány:)))) mert ILLÚZIÓ, s azok sokmindent elbirnak:

HERKULES erejük van:

 

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/vilagsztarok-forgatnak-budapesten/

 

állandóan a forgatásba ütközök az erdőben, ahol futok:)))))már a főszereplővel összabariztam, de csak egy szimpla erős ember....

hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7581

Ha szegény Israel 300 kg hogyan bírja el a szivárvány ?  Igen leszakad felhőstől együtt vissza a földre szegény. De látom a hamvait a vízbe szórták akkor a tenger mélyén,alussza örök álmát.        Igen a versben az előadó,ahogy mondja a hang szín nagyon sokat számít, de a lényeg a szöveg, amit nekem mond az a valami.

Előzmény: Törölt nick (7575)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7580

továbbmegyek, az hogy egy földi paradicsom, Hawai népe ezt az énekest nemzeti szimbólumnak, ezt a zenét himnuszának nevezte ki arra utal: az ELVÁGYÓDÁS extra erős még egy ilyen helyen is, vagyis nem az objektiv körülményektől (hideg, szegénység, éhezés) függ, hanem bele van kódolva az emberiségbe... talán ez a sorsunk

Érdekes hír...

 

 

http://ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/10/hivatalosan-is-megerositettek-boszniai.html#.UlCm2tJ3bhA

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7579

nefeledd, a szivárvány MINDENT elbír, s aki ott van az nem akar visszajönni, annyifelé mehet...a gondtalan élet nemcsak lehetőség, hanem ésszerűség mindennek tükrében, valamint egyfajta kötelesség, hiszen minden más kötelem (emberi, társadalmi) az természetellenes! az együttélés alapszabályait persze be kell tartani, ha tömegben élünk...

Előzmény: hbummm (7576)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7578

igaz!

Előzmény: hbummm (7576)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7577

Bocs, szar ez a fórum, nem rakja be azonnal, aztán ismétlésnek tűnik....a klipről még: 2.50nél látszik a zászlótska, hogyhát "IZ lives", vagyis Israel, az énekes él, amit a zenéje is sugall, a halhatatlanságot...minek hát izgulni, minek szorongani, a kozmikus törvények, a sors, a karma mindent eldöntött, ELŐRE..."Hawai Bugy:))))éljünk kedvünk szerint...ahogy jólesik:)

hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7576

 

Lehet szegényt a szivárvány el sem bírja,300 kg-akkor nem lóbázgathat valami kényelmesen,hisz vissza pottyan a földre szegény ahonnan, elindult egy távoli útra-ahonnan nincs vissza út.  Malcsik 123. Az előadó is nagyon jó, a hang ahogy mondja,de itt a lényeg a szöveg,amit imádok.

Előzmény: Törölt nick (7571)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7575

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7574

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7573

Ez a hivatalos video újabb változata, még csak 34 millióan :) nézték meg...az előzőt 89 millióan....akkor honnan számít értelmesnek, sikeresnek egy PRODUKCIÓ, egy érzés megzenésítése...:)

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7572

Egyébként a hawai klip végefelé jellegzetesen egy helyi temetési szertartás zajlik, az énekes hamvait szétszórják korsóból a vitorlásról, ünneplik az eltávozást egy új világba, akárcsak a budhista szertartásokon....a gyász a halállal kapcsolatban a hajtós, versengő és sikerorientált, (értsd nyugati ) társdadalmakban komor, szomorú, sötét, s ezért szül sok-sok SZORONGÁST, ami megbetegedésekhez, így reflux-hoz is vezet!

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7571

szegény Israel 300 kila fölött lengette be a mérleget, nem bírta sokáig, a soványak élnek hosszan:) De 30 év alatt is alkothatott maradandót, aztán ő is a szivárvány fölé került, s onnanlógázza a lábát, de valószínűbb hogy újjászületett, mondjuk norvég halász képében a középkorba...merthogy a reinkarnációs vonal nem követi az időrendet, az idősíkok mindegyike mellettünk van, s átjárhatók a lelkek számára.....:O

 

A versben meg Jóska Attila mellett Latinovits az érdekes, amúgy a video-vágás, -feliratozás is frankótska:)))

Előzmény: hbummm (7569)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7570

Valóba Ghepard, de kell a nyugalom mellett néha a felindulás, az izgalom, a lelkesedés, sőt az indulat is. A nyugalom nem nyugalom ezek nélkül, vagyis a keserű nélkül nem édes az édes (Vanilla Sky)...Az arányok érdekesek, az állapotokból való átjárhatóság, a szélsőségek tökéletes birtoklása...ezért szép a mérsékelt égöv, van benne tél, hideg, hó, s van benne nyár, forróság, kánikula....a Kanári szigeteken , ahol örök tavasz van  tudom elrohadnék az egyhangúságtól, bár most odavágyom:)))

Előzmény: ghepard (7567)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7569

Szia Malcsik 123. Ez a zene a  hawaai férfitól tetszik,igen ismert zene sokszor halottam már. Ez a pasi fiatalon, mibe halt meg? A túlsúlytól,valamilyen szervi betegségben ? Különben köszi a verset, nagyon szeretem,jó hatással van minden porcikámra,az egy relax nekem,mert úgy hatja át az egész testem,imádom,ma már nagyon sokszor meg hallgattam. S fogom is mindennap.köszönöm szépen.

 

Előzmény: Törölt nick (7568)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7568

Erre rímel a fiatalon meghalt  hawaai énekes nemzeti himnuszként is emlegetett zenéje, spirituális tartalmakat hordoz dallamvilágában s szövegében:))

 

Előzmény: ghepard (7563)
ghepard Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7567

Igen, idő kell, béke és nyugalom. Ezek egyszerű dolgok, az ember aszongya, hogy mély légzés, az egyserűen hangzik. De, míg el jut odáig, hogy egyetlen egyszer lélegezzen percenként és ezt simán tudja akár egy órán át is művelni - na az már nem is olyan egyszerűnek néz ki, pedig ugyanaz a dolog, csak sokat kell gyakorolni, hogy minden nehézség nélkül menjen......

Előzmény: hbummm (7566)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7566

Mindenhez idő szükséges,főképp az ilyen dolgokhoz melyeket elég nehéz elsajátítani.

Előzmény: ghepard (7561)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7565

Ghebard ismerem ezt a számot,nagyon szeretem én is, az anyám mindig ezt hallgatta most meghallgatom  köszi.

Előzmény: ghepard (7563)
hbummm Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7564

Ghepard nagyon szeretem azt  a számot,az anyám  az nagyon sokszor,hallgatta.

Előzmény: ghepard (7563)
ghepard Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7563

Ha már be lett ide téve egy két dal, nekem akkoriban ez volt a kedvecem s még mostanában is néha néha meghallgatom. Egy dal Blacktól a Wonderful Life (Csodálatos élet)........

 

http://www.youtube.com/watch?v=7HdjUWon444

Előzmény: hbummm (7560)
ghepard Creative Commons License 2013.10.08 0 0 7562

Hát mondjuk én nem tudom, van e Isten, de saját maga majd elintézi a dolgokat. Ha így él és ilyeneket fog továbbra is csinálni, előbb utóbb úgyis megcsínyli. A sorsát senki se kerüli el, a végén úgy is ugyanoda jutunk mindannyian.......

Előzmény: hbummm (7559)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!