Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3926

Elég nagy baklövést csinált a vatera, egy csomó funkció nemműködik: kereső, megfigyelt aukciók... panaszkodnak is rendesen a forumon.

digicat Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3925

Az átállás során biztos nem ez lesz az egyetlen hiba.

Előzmény: Törölt nick (3922)
caterina3 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3924

Számla és garancia nélkül, milyen bájos. :-)

Előzmény: Törölt nick (3923)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3923
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3922

A segítségeteket szeretném kérni!

 

Tegnap regisztráltam a Vaterán, de sajnos a biztonsági regisztráció (felhasználó ellenőrzése) során a megadott telefonszámra nem érkezett meg az SMS (biztonsági kód), majd végül mégis azt válaszolta a rendszer, hogy a két lehetőséget elhasználtam. Megadtam másik tel. számot is, de azzal is így jártam.

 

Írtam az ügyfélszolgálatnak, akik azt válaszolták, hogy:  

 

"Köszönjük levelét!

 

Ön egy új SMS kódot kérhet a "Személyes menü - Biztonsági regisztráció"

menüponton keresztül."

 

Így ismét próbálkozhattam, de most sem sikerült. A rendszer üzenete: "Az SMS elküldése nem sikerült! A hiba oka:Sikertelen kapcsolat!"

 

Ismét küldtem egy e-mailt az ügyfélszolgálatnak, de már válaszra sem méltatták.

 

Nem tudom, hogy mi a megoldás. Én vagyok technikai analfabéta, vagy valami nem működik náluk? Az bosszant, hogy nálam sokkal analfabétább ismerőseim is tudtak regisztrálni minden gond nélkül régebben.

Vax Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3921

Naponta, de már van új modellem.

Jelenleg teljes a káosz. Sikerült egyesíteni a hátrányokat. Olyan, mint a fotelágy.

Előzmény: Spandau1 (3920)
Spandau1 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3920

Majd a Pietrox megmondja :) Több éven keresztül a Teszveszesek istene volt :)))) Sokan szeintem házilag szobrot is emeltek neki :))))

Előzmény: caterina3 (3916)
prs Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3919

Jogos, támogatom az ötletet.

Előzmény: Vadista Szandál (3910)
caterina3 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3918

:-)))

Előzmény: Vadista Szandál (3917)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3917

ne panaszkodjatok, mert megint leállítják egy kis hibajavításra:)

Előzmény: caterina3 (3916)
caterina3 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3916

Még a Teszveszen kapott értékeléseim is eltűntek, így ezek alapján sem tudom visszakeresni a kedvenc eladómat. :-( És a neve alapján sem jön be... Ez hogy lehet?

Előzmény: Régiségkereskedő (3915)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3915

És még tegeznek is!!!

 

(Vaterán viszont máris vettem egy jó kis (nagy) képet az újraindulás örömére. Öröm, bódottá.:))

Előzmény: Vadista Szandál (3913)
caterina3 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3914

Most egy picit elcsattant az agyam. Beléptem a Teszveszre (én eddig is fönt voltam ott is, ugyanazzal a nicknévvel), és eltűntek a személyes oldalamról a megfigyelt aukciók stb. Csak a vaterás cuccok vannak ott, amit a Teszveszen jelöltem be, az mind eltűnt! :-((

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3913

be tudtam lépni tényleg a teszveszre.

és akkor where shall, I shit? kérdezné a művelt angol...

néhai kismamákat fogok letámadni?:)

 

a lőtéri ebet nem érdekli a teszvesz, muszájból meg kellett venni a vaterának, nehogy konkurensé tudjon válni.  a szerencsételen Sanoma meg eladta, de jól tette, gőzük nem volt hogyan kellene üzemeltetni.

Előzmény: Régiségkereskedő (3912)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3912

S tényleg.

 

Fennvagyok a teszveszen is. Tádádádáám.

Előzmény: Vadista Szandál (3909)
Ladybee Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3911

Már fogható a Vatera adás!

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3910

Volna egy szerény javaslatom a vatera felé.

 

1,

aki 0-ás vevőnek ad valamit el az kapjon valamilyen értékelhető bónuszt.

 

ÉS/Vagy

 

2 , tegyék lehetővé a 0-ás vevők default kizárását a vásárlók közül.

 

Indokaim:

 

Az internet penetráció oly méreteket ért el (hurrá), hogy félanalfabéta polgártársaink is bőszen vásárolnak. Elvileg.

 

1, indok. Olyan terméke van az eladónak ami becsábítja, regisztrálásra készteti a vevőt. A megboldogult nyuigdíjpénztárak sokezer forintot adtak vala egy új ügyfélért, honorálandó lenne itt is az ilyen.

 

2, Mivel meg kell tanítani

-internetezni

-vaterázni

-emailezni

-átutalni

-úgyis csak egy szirszart vesz elsőre, nem éri meg a fáradtságot.

 

Ez így kegyetlen, de kezelhetetlenné tud válni simán mikor 3-4 láma betámad és háborodik fel, mi az hogy a rózsaszín csekken címre küldve az nem átutalás, miazhogy nem viszem az apróságát egy méterrel sem közelebb a fellelési helyéhez, stb.

 

Miért ne lehetne diszkréten letiltani ezen vatera etikettileg fejlesztendő vevőket?

 

 

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3909

megy

caterina3 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3908

Teljesen egyetértek Veled, ezzel gyakorlatilag lehetetlenné tették, hogy karácsonyra ott vásárolhasson még az ember, mert a leállás után már esetleg nem ér oda a termék időben.

Előzmény: hantorish (3903)
Régiségkereskedő Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3907

Ennek épp hogy semmi értelme, amiatt amit hantorish is levezetett. Anyagilag inkább bukó.

Amit esetleg el tudok képzelni, hogy miért volt ilyen sürgős, hogy még idén belevágjanak, talán

az, hogy az idei nyereség egy részét inkább fejlesztésre költötték, mint hogy befizessék adóba.

De ez színtiszta spekuláció, of korz.

 

(Amúgy meg inkább hajlok arra, hogy sima bénázás.)

Előzmény: lengyelpiac (3901)
Tiborc2008 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3906

"Az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot a karbantartás ideje alatt nem lehet felvenni."

 

 

Ez kb. azt jelenti:

Ne tessék minket sürgetni.

Majd működünk, ha nekünk tetszik.

Észre fogja venni.

Le teccik lenni sz..va.

 

Tiborc2008 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3905

Óhatatlanul felmerül, hogy a karbantartás nem az igazi ok.

Nehéz elhinni, hogy ennyire ostobák, hogy ilyenkorra időzítik.

digicat Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3904

És az átállás miatt lesz rengeteg hiba, melyek ki tudja mennyi további leállást és hibás aukciót eredményeznek.

Előzmény: hantorish (3903)
hantorish Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3903

Akkor a másik oldala saját példával.

 

15-én (tehát ma) zárult volna 3 olyan aukció is, amelyet meg szerettem volna rendelni karácsonyra. Így ma átutaltam volna a pénz, ami pénteken megérkezik, így az eladó hétfőn postázhatja, így biztonságosan megjön szerdáig, csütörtökig.

 

Így viszont 17-én lesz a vége, tehát a pénzem jó esetben hétfőre oda ér, majd kedden postázhatnak és karácsony előtt már rizikós a két napos posta.

 

Ergo kereshetek más lehetőséget, ami 100 %-os (mégiscsak karácsonyról van szó). És ezzel szerintem még nagyon sokan így vannak.

 

Pont beletrafáltak szerintem ebbe az időszakba. Azért jópár fejben rendet kellene tenni, mert ennél ostobább időpontot nem is találhattak volna... Pont a múlthét és ez a hét volt szerintem a csúcs az eladások terén. A posta miatt már jóval kevesebben fognak jövőhéten leütni terméket.

 

CSAK GRATULÁLNI TUDOK :).

Előzmény: lengyelpiac (3901)
lengyelpiac Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3902

Az allegroup.hu Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Recepciós munkatárs (részmunkaidős munkavégzéssel)

 

Lehet, hogy el kellene vállalnom? :))


lengyelpiac Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3901

pusztán üzleti szemmel megfigyelve:

1. 2 napig ingyen tölthetett fel bárki , azaz: megnőtt a potenciális áruk száma a piacteren (amelyek után majd lehet jutalékot fizetni sikeres eladás esetén)

2. még karácsony ELŐTT összevonják a piactereket, ezáltal megduplázva annak esélyét, hogy a meghírdetett termékek el is keljenek (magyarán azok után jutalékot kapjanak)

 

Ergo: mindez az idei profit maximalizálása miatt van, meg persze azért hogy jó legyen neked ! :))

Előzmény: Spandau1 (3900)
Spandau1 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3900

Sima hatalomfitogtatás ? Ugyanis normális ember ilyet nem tesz. Na de vatera / teszvesz ? Most ráfogják a " közösülésükte " :) Simán megtehették volna később is.

Előzmény: Vadista Szandál (3899)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3899

magam sem értem miért a karácsonyi forgalmat kell kettévágni, mi lehetett annyira sürgős, hogy 10 napot ne bírt volna ki.

Előzmény: boxer-gs (3898)
boxer-gs Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3898

Mondjuk a se szó-se beszéd fogalom nem áll, de tényleg érdekes (hülyeség) az időzítés.

Amúgy is egyre jobban túlbonyolítják az egészet.

Előzmény: Tiborc2008 (3897)
Tiborc2008 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3897

Tetves vatera karácsonyi ajándékvásár kellős közepén se szó-se beszéd, fogja magát, és karbantart vagy két napig.

Nem csinálhatták volna karácsony és újév között?

Nyomorultak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!