Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

errorHUN Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18313

Sziasztok!Keresek 1 db Dayton 205/55 R15 méretű használt gumit. Olyan szerencsétlenül jártam, hogy egy éles padka az oldalát hasította ki és javíthatatlan lett->mindez Zadarban. Hát nem volt egyszerű,de egy szintén használttal jöttünk haza.Nincs esetleg elfekvőben valakinek?

  

AAAAAAAAAAAAAAA
extrembmx Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18312

Ha nem boldogulnál,kp zár motorom,vagyis az az egység ami a képen van van még 3 db... az anyós oldali,és a két hátsó...

Előzmény: zsadi85 (18308)
errorHUN Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18311

Előzmény: zsadi85 (18308)
errorHUN Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18310

Ja,kép...

Előzmény: zsadi85 (18308)
errorHUN Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18309

Így néz ki a zár belülről. Csavar ki, szegecs lefúr ovatosan, szétjön.Mikrokapcsoló kb.300,-Ft,átforraszt,összerak,kész.Üdv

Előzmény: zsadi85 (18308)
zsadi85 Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18308

Sziasztok!

 

Az anyósülés felőli központi zár motorom megmakacsolta magát és sem kulccsal, sem távirányitóval nem működik.

A kábelszakadás kizárva, mert a vezetékek és a csati ok!

Gondolom nálam is a végállás mikrokapcsolója lesz a ludas csak nem tudom hol találom( a zárba lenne)???

Kerestem képeket, de nem találtam róla, pedig tudom, hogy volt már szó róla, ha valaki megtalálná megkiöszönném, ha belinkelné nekem.

 

flenfer Creative Commons License 2012.08.20 0 0 18307

Hát igen! Sajnos ez az igazság. Csak még az bosszant kurvára, ha egy ilyen b..zit megelőzöl, még villogtat, mutogat. Egyszer volt, hogy megelőztem, villogot, mutogatot. Megálltam, megállítottam, megkérdeztem hogy mi baj van? Azt kérdezte tőlem, hogy normális vagyok e? Hogy merem őt megelőzni ezen az úton (hegyi út!). Hát csak úgy, hogy kb 15 éve járok ezen az úton majdnem minden nap. Utána javasoltam neki a tömegközlekedést, mert mindenki jobban járna. Utána összehasonlítottam egy nemi szervel.

Előzmény: Törölt nick (18306)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18306

Régebben én is egy Vekit tapostam, ezért is olvasom a fórumot nap mint nap, és bár már BMWm van, hát én pont ma írtam a BMWfórumon, mert írtó bosszantó, mikor vezetni tanít a köcsög k.anyja... bemásolom ide egy az egy a kis véleményem.

 

Ma és tegnap újfent volt szerencsém Békés megyébe leugrani, meg vissza összesen 500 km erejéig. Meg kell osztani kis magyar valóságunkat:

1.
A 4-es út halál. Minél többet járok arra, annál nagyobb az esély egy csattra. Utálom, mint a szart.
2.
Az úton hétvégén nincs (csak elvétve) kamion, cserébe viszont vannak faszok, akik óra szerint 79-80 km per óra (Valóságban kb 74-75km/h) sebességgel mennek a kilencvenes úton.
Nekik kívánom, hogy mikor előzöm őket, az ő f...ságuk miatt, őket ijessze meg valaki, akitől 3x pördül meg, és utána az ijedségtől okádik az út mellett... (előzzé' meg ha sietel valahová, én nem sietek... hogy mögöttem sor van? Az nem érdekel, biztonságos nekem a 60, a többi le van szarva)
3.
Kedves Suzukis, Chevrolet mittudoménes, Citroen c1-es, Peugeot 107, és minden egyéb kisautót vezető és azt nagy mellénnyel birtokló barátaim! Rá kell jönnöm, hogy olyan idegbeteg népség vagytok, mint a kutyám körül a csivava. A kutyám szarik a csivavára, miközben az ordít, hogy SZÉTTÉPLEK, MEGÖLLEK A K.ANYÁD, GYERE IDE... NEM MERSZ MI, TE KÖCCCSÖG? ITT B.LAK MEG MIKÖZBEN KULÁZOL, ÚGY KÚROM MEG A GITTELŐDET, TE VAKARÉK...
Eközben persze az én kutyám szemlélődik, nézelődik, odasandít, majd továbbmegy. Hát ez jut eszembe, miközben odalépsz előttem az M5, a 4-es, a 405-ös a 46-os, és a 47-es úton, okádod a füstöt, és hallom hogy ezer, ezerkettő de nemritkán ezernégyes motoroddal "odalépsz" bazmeg', a kis szerencsétlen csivavád meg ordít kifelé és hallom, hogy könyök-könyök-könyök -mondja a pici motorod 130-nál. És ott mész előttem, idegesítesz, hallom, ahogy mondod az asszonynak, hogy most megmutatod ennek a béjemvés köcsögnek, hogy mi a magyarok istene, odaversz, én meg elámulok... nyomod neki, kicsit előrehajolsz a kormányra, hogy jobban menjen a verda..................

DE NEM MEGY BAZZ!!!!

Takarodjál el az útból, és megköszönöm! Mindenkinek, aki miatt nem kell lassítani, megköszönöm neki mindig, neked is meg fogom! A német lehúzódik baszki, legyen akármekkora autó alatta, ha nem akar menni, nem megy és lehúzódik, de te baszki, te kemény vagy!!!! IGAZI MAGYAR! Te bazmeg' megmutatod! Aztán kb a pedált nem négy, hanem öt centire nyomom be mikor egymás mellé érünk, és úgy hagylak ott, mint a kutyám a csivavát... hangosan, morgósan(? höhöhö), csaholva, de folyamatosan távolodva tőled, és nem fogok rád emlékezni...

Hát ennyi.

Előzmény: flenfer (18299)
Nick_X14XE Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18305

Ezzel én is szívtam sokat.
Itt is B1-hez írja csak, B2-höz nem hoz semmit:
http://www.patacsi.hu/shop/product_info.php?sid=mstrprkcqquaas6nb8vqjilj10&imp=Iharos&arukod=18-5441221&acs=MUL

Pedig tök ugyanolyan alakú, mint a B2 gyári, végül ilyet vettem és nagyon szuperül mutatott az autón.

Előzmény: novoz (18304)
novoz Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18304

Üdv.

Vectra B1 és B2 oldalvillogó között van különbség? Nekem b2 van és vennék bele füst színű oldalvillogókat, de csak b1-eshez találtam neten.

djtoci Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18303

Üdv!

 

Balaton parton élek, és minden nap megyek a 71-es úton. Tavasztól őszig halál. Nem figyelik a sofőrök a táblát, meg nem is érdekli őket. Lakott területen belűl tartja a szédületes 40-45-ös tempót, ha kiér a településről, akkor meg a szédületes 60-at. Az ember menne, mert nem szórakozásból van az úton, de nem tud. Ha mégis, akkor még nekik áll feljebb. Csak azt tudnám, hogy miért (ilyenkor el is szokott gurulni a gyógyszerem, és jön a büntető 2.!). Rendőrtől hallottam, hogy megállitottak egy ilyen 60-al száguldozót, és megkérdezték, hogy van-e valami probléma. A válasz az volt, hogy nincs semmi gond, csak nézelődnek... A másik vad eset a kollégámmal volt ugyanitt. Kiadós eső után megállt a fóúton a forgalom. Kiderűlt, hogy szivárvány volt, és azt nézték, fényképezték. No komment.

Van egy nagy motorom is, azzal is szoktam itt mászkálni. Ha 50-el megyek lakott területen, akkor le akarnak lökni az útról, ha kiérünk, akkor meg simán vissza előzöm, pedig csak 90-el megyek. Most már azon vagyok, hogy kiirom a kocsira: NEM NYARALOK, ITT LAKOM!

Előzmény: flenfer (18299)
AAAAAAAAAAAAAAA
straega Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18302
büntető 3 ez jó, ezt még nem hallottam ;)
Ez gyerek játék, meg felesleges 3 ba az enyém elég nagyot lép 4 be is.
Komolyan kellene csinálni! Megelőzni aztán fék villantás (vagy nem csak villantás), és nem fog többet erölködni.
Előzmény: Rolika88 (18300)
flenfer Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18301

Hát igen. Így már jártam én is, csak én hagytam visszaelőzni. Mentünk megint 50-el. Megelőztem, megmutattam neki az egyik ujjamat,majd othagytam a fenébe. Ma meg kifogtam egy "autóversenyzőt", ismét 40-50 es tempót diktáltunk, de nem tünt föl neki, hogy kb 15-20autó cammog mögötte. Legalább félreállna az istenbarma!

Előzmény: Rolika88 (18300)
Rolika88 Creative Commons License 2012.08.19 0 0 18300

Én is találkozom nap mint nap ilyenekkel bár nekem még csak 7éves a jogsim... tegnap autót voltunk venni 720km-et nyomtunk le.. hát mit ne mondjak az esetek 80%-ában Suzukisokkal van gond.. látszott az emberen h egy anyuci kedvence fiatal srác aki meg kapta a kis Stiftet feszít benne pöffeszkedik mint egy bak pulyka... nem akar menni csak 70el.. ráelőztem elmentem mellette,( beálltam 90-95re) aztán úgy döntött, h ő revansot vesz.. gondolom úgy volt vele, h mit előzöm én meg. Látom, h jön előzni akar.. amikor elkezdett előzni visszadobtam a Vecit büntető 3.ba aztán mikor mellém ért erőből elléptem :D Utánna nem próbálkozott...

Előzmény: flenfer (18299)
flenfer Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18299

Csak az egészben az bosszant kurvára, hogy 21 éves jogsival, 40 éves fejjel, eddig balesetmentesen, ilyen faszok miatt már kezd elfogyni a türelmem! Már néha ott tartok, hogy a közel másfél tonnás vekivel letúrom az ilyen ( általában szuzukis) barmokat. Bár ezt 12 év teherautózáskor is megtehettem volna.

Miért csak a gyorshajtókat büntetik a rend fasza őrei? Az ilyen hétvégi, ünnepnaponelőveszemazautómat seggggggfelyeket, akik ha  egy madár rászarik a szélvédőjére, elveszti az uralmát a 40km/h-s sebességgel "szálguldó" kivikszolt zsír új 15 éves álomautóikkal, sajnos halálos baleseteket okoznak. Mert 80 évesen, rutin nélkül mehetünk. SZÉP!!

 

Előzmény: Sankaka (18293)
mumtaz Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18298

Lehet, hogy későn szólok, de aki jön, az dobjon egy emailt nekem egy nicknévvel és telszámmal, ha lehet. Ha valaki elakad, engem elértek a nulla 6 haminc-kettes-9-nulla - negyven 8- tízen 9 számon.

Előzmény: mumtaz (18297)
mumtaz Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18297

Útvonal a fóti tóhoz a M3-M0 csomóponttól: http://goo.gl/maps/nhcDW

 

 

És egy mai panorámakép a tónál. Baromira sütött a nap, ezért szinte nem is láttam semmit:

 

 

 

 

straega Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18296

"Ti ilyenkor mit csináltok? Tanácsot kérek! "-röhögni mindenképpen kell egy ilyen láttán :)) aztán dudálni és minél előbb leelőzni! -kitudja mire képes egy ilyen7vgi fosőr.

 

Nemtudom változott e a kresz de +15km/h-nál kezdik a feljelentős büntetést tehát ha nem állít meg akkor 50-nél 64, 90-nél 104-el "lehet menni". Sokan ki is használják ezt, persze kell egy pontos óra és reménykedni, hogy nem áll 2-3 száz méterrel arrébb egy arra akarattal bíró "kollega"

Előzmény: flenfer (18292)
extrembmx Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18295

karcmentes kazettás.

Előzmény: fulescs (18294)
fulescs Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18294

Szia! A kérdésem az lenne,hogy a gyári rádió kazettás,vagy CD-s?

Válaszodat előre is köszönöm !

Előzmény: extrembmx (18290)
Sankaka Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18293

Ez se rossz! :) Én tegnap úgy jártam, hogy lakott területen mentem kb. 55-ös tempóval, jön valami pici autó, beelőz vagy 90-100-al, lakotton kívül utolértem, villog hogy előzzem meg, meg is tettem, utána újra lakott terület, én megint 50-es tempó, ő meg megint lenyom vagy 90-el... :)) Az ilyeneken csak röhögni tudok és sajnálom, hogy ezt a rend őre nem látja...

Előzmény: flenfer (18292)
AAAAAAAAAAAAAAA
flenfer Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18292

Gyerekek!

Veletek is előfordult már az, hogy egy jó tempóban haladtok az úton, és  beértek lakott területre, ahol törvénytisztelő, (nameg lapos pénztárcás állampolgárhoz méltóan !) lelassítasz 50-re. Erre jön egy fajparaszt, megelőz, mivel hogy egyenes az út, kb 70-80-al, majd mikor  kiér az 50-es zónábol, és lehetne kenni neki egy max. 90-es tempót, belassúl 40-50 re, mert KANYAR VAN!!

Ti ilyenkor mit csináltok? Tanácsot kérek! 

extrembmx Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18291

Egyébként az igaz h magyarországon nincs távolság.. ha még menne a szekér,felőlem győrben is lehetne, egy jó hangulatú taliért az országot is át autózom :) 
Képeket mindenképp löjjetek ;)

extrembmx Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18290

nos ma elég sokminden elfogyott... de van még pár dolog...

B2 es ledezett fullos műszerfallegységek... ( vil. kapcs, km óra, középen a kapcsolók, digit vezérlő..... ) 
műszerfal hély de hát ez kutyának nem kell...
bajúszkapcsolók
gyári kulcs gyújtáskapcsoló immoval... meg központi vezérlő
gyári kormány légzsákkal..
Gyári rádió hibátlan
anyós légzsák
összes hibátlan ajtókárpit,bal 1 pici repedés a hangszóró rácson
kilincsek kívül belül ( belül króm )
ülések 
hátsó lámpák
lökös alkatrészek előre hátra
kupplung munkahenger
fékmunkahenger és az a dob mögötte
F17 es váltó
féltengelyek
4 fékszett nyereggel aggyal kinek hogy tetszik
Összes üveg...
2 elektrmos emelő előre
hátsó gyári dob
1 olajcserére való max life 10w40 olaj
meg egy csomó kis sallang.. díszcsíkok kint bent stb stb 
sok kis dolog még...

Ha valakinek nem válaszoltam bocsi,csak sok levél jön és néha elkavarodok. Nem szeretnék senkinek sem igérni olyat ami nincs vagy másnak félre van téve...
Ha valakinek kell valami fotózom és elküldöm.

Motor és hozzá tartozó dolgok már nincs.. 
hűtőrendszer 
középkonzol
Ac pumpa
sportdob
és fehér index 
meg sok ksi dolog ma útra kelt Sopronba...

Vlad19 Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18289

Magyarországon nem nagyon vannak távolságok szerencsére :)

Előzmény: mumtaz (18287)
mumtaz Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18288
Ma kint voltam a helyszínen terepszemlézni. Meglepődtem, mert egylélek sem volt ott. Tök üres volt az egész. Talire persze ideális a hely.
mumtaz Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18287
Vlad sopronból jön. ;)
Előzmény: lifu (18286)
lifu Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18286

Sajnos messze van a Tali tőlem.(Vas megye)Pedig jó és hasznos is lett volna.

 

bocinyuszi Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18285

Én viszonylag új vagyok itt, de szivesen részt vennék egy ilyen talin, ahol hozzám hasonló emberkék vannak, akiknek az autójuk nem csak egy eszköz :) De sajnos a párom dolgozik, nekem is összejött most a meló, úgyhogy nagy bánatomra ki kell hagyjam. De a legközelebbin tuti résztvevő vagyok! :) Mindenesetre aki szerencsésebb helyzetben van és el tud menni, annak kellemes időtöltést, szép napot kivánok! :)

Sankaka Creative Commons License 2012.08.18 0 0 18284

Gyújtsd be addig a tüzet :))))

Előzmény: mumtaz (18282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!