Keresés

Részletes keresés

hegepit Creative Commons License 2015.06.06 0 0 3444

Kedves Kipper, tényleg az lesz az, a Titkos kert c. film, hálás köszönet érte, végre megnézhetem újra.

A Homok titkait is újranézném, denem találom sehol magyarul, ha valaki tudja, hogy hol található, kérném, ebben is segítsetek,köszike előre is.

Kipper Creative Commons License 2015.06.02 0 0 3443

Ez alapjan lehet pl A Titkos Kert; annak volt tobb filmes valtozata is. A legismertebb talan a 93-as, Maggie Smith-tel.

Előzmény: hegepity (3442)
hegepity Creative Commons License 2015.06.01 0 0 3442

Sziasztok!

 

Keresek egy régi filmet. A tartalma: Egy kisfiú beteg, és a családja egy besötételt szobában ápolja, nem engedik a szabad levegőre, napfényre, behogy megfázzon, míg a kis barátai kinn játszanak, de végül sikerül kicsalniuk, és meg is gyógyul. Segítenétek, ha tudja valaki a címét, legyen szíves írja már meg, előre is köszönöm szépen.

filmek81 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 3441

Köszi a jelzést!:)

Azóta megnéztem a filmet szinkronosan!:)

Előzmény: Kipper (3440)
Kipper Creative Commons License 2015.05.30 0 0 3440

Szivesen! :)

 

Nem tudom, milyen adokhoz fersz hozza, de a More>Movies (Sky) ill. a Movie Mix (Freeview) hetfon 16:15-kor es szerdan 10:00-kor (mindketto CET) adja.

Előzmény: filmek81 (3425)
Kipper Creative Commons License 2015.05.30 0 0 3439

No, ezen en is ragodok mar egy ideje. Egy sci-fi topikban talaltam meg ezt az adalekot:

 

"Valami sci-fi volt, egy faszi elmegy nyomozni valami városba, ahol klónoznak, ott hallottam először ezt a szót, még poén is volt vele, hogy "klón, mint ül a klón", és volt egy klónkéz, amit ha simogattak, akkor összezárta az ujjait, na de a nyomasztó jelenet: a főhős a fürdőszobában óriási tükör előtt nem tudom, mit csinál, és egyszer csak egy pillantra a tükörképe nem úgy mozog, ahogy ő, de aztán visszaáll.

Volt benn egy ilyen is hogy belerak a doki a kézbe egy diót és a kéz ezerrel összeroppantja a diót.
Meg volt benn egy csajszi akivel menekülni akart a fohos, de közben már leklónozzák a not, és úgyveszi észre hogy a klónt cipeli magával hogy nincsen elvágva a klónnoci keze. Meg olyan kerítés volt a sziget körül hogy ha az oszlopok közé ért valami azt szétlotte a lézer, de a fohos kiveri valami bottal az egyik oszlopot, és ott kisétál. És voltak benne mozdulatlan arcú klónkatonák."

 

Annak idejen programvaltozaskent adta a magyar tv, ezert a regi radio ujsagban remenytelen megtalalni. A foszereplo ismert nev volt, ezert is neztem meg, de mar nem remlik, kicsoda. Remlik meg egy rendor, aki nem akar hinni a fohosnek.

Előzmény: donee (3429)
kukucs33 Creative Commons License 2015.05.28 0 0 3438

Ez lesz az! :-)  Köszönöm!!

Előzmény: Daller (3437)
Daller Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3437

Úttalan út (2002). Az ördögöt nem Steve Buscemi, hanem Gary Oldman játszotta. DVD-n is megjelent.

Előzmény: kukucs33 (3430)
Daller Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3436

Az utolsó mozielőadás című film. A vetkőző csaj Cybill Shepherd volt.

Előzmény: neofrix baszmacs (3426)
Csimpolya Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3435

Köszönöm a kiegészítést. Sajna, a mozifilmet csak tévében láttam, attól tartok, a sorozatot meg egyáltalán nem. Talán hihetetlen, de akkor még nem volt tévém. 

Előzmény: Zolcsi Baba (3434)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3434

A Fernandel-es 1948-ban készült, a sorozat meg 72-ben. A 48-ast jóval később láttam valahol.

Előzmény: Csimpolya (3432)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3433

Ez volt az, én is láttam annak idején + én is olvastam a Rakétában.
http://www.imdb.com/title/tt0196239/?ref_=fn_al_tt_1

Előzmény: windom earle-ke (3431)
Csimpolya Creative Commons License 2015.05.27 0 0 3432

A fimmel nem szolgálhatok, de a könyvet ismerem. Gabriel Chevalier: Botrány Clochemerle-ben a címe, nem csak tévésorozat, de mozifilm is készület belőle. Csak azt tudom, hogy Fernandel volt a főszereplője. A könyv több kiadást is megért, de én a szépemlékű Rakéta regényújságban olvastam.

Előzmény: windom earle-ke (3431)
windom earle-ke Creative Commons License 2015.05.26 0 0 3431

Sziasztok!

 

Sagítséget szeretnék kérni.

Szóval...én még fiatal voltam és ment egy televizió sorozat a magyar akkori
1-en....( talán az 1970-es évek közepe lehetett. ) A címe....talán az volt, hogy "Closmere szégyene"... (gondolom szabad magyar fordításban) amúgy amennyire rémlik francia film volt, amely egy kisváros hétköznapi életét mutatta be...egy a városka főtérén megalkotott nyilvános tolilett  köré felépítve a történetet.... Aztán mintha könyvtárban is láttam volna ezt a könyvet (illetve könyv formátumban) ám a neten nem lelelm....Valaki emlékezik rá? Vagy csak a memóriám csal meg engem?

 

 

 

kukucs33 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 3430

Sziasztok!

 

Jónéhány éve (min. 10-15) láttam a filmet az HBO-n. Egy srác utazik a barátnője után akivel összevesztek (de lehet, hogy szakítottak), szeretné rendbe hozni a kapcsolatukat. Egy útszéli bisztróban megismerkedik egy utazó ügynökkel, aki felajánlja, hogy teljesítheti a srác egyetlen kívánságát, de figyelmezteti a fiút, hogy jól döntsön. A srác bizonytalan, mindenesetre együtt utaznak tovább és talákoznak olyan emberekkel akiknek az „ügynök” már teljesített egy-egy kívánságot, de ezek az emberek mind boldogtalanok. Persze az ügynökról később kiderül, hogy ő a sátán és a kívánságokat szándékosan úgy teljesíti, hogy az ne szolgáljon a másik örömére.

Többé kevésbé ennyire emlékszem, és úgy rémlik, hogy az ördög Steve Buscemi volt, de az IMDB-n nem láttam nála ide vágó, ismerősnek tűnő filmcímet, szóval ez egyáltalán nem biztos.

Ha valaki ennyiből is ráismerne a sztorira és tudja a film címét, vagy szereplőket, sokat segítene.

 

Köszi,

kukucs33

donee Creative Commons License 2015.05.26 0 0 3429

Sziasztok!

 

Én is keresek egy nagyon régi filmet, egyelőre már a film címének is nagyon örülnék! :)

 

Az alábbiakat sikerült eddig összeszednem róla az interneten:

 

Forrás: http://hup.hu/node/51965

 ( sbela | 2009. október 28., szerda - 17:13 )

Én is keresek egy filmet. Amire emlékszem.

Színészek/művészek vannak egy szigetre zárva. Egy (az) író úgy írja a művét hogy diktálja egy számítógépnek, ami egy írógép volt
és (néha) tévedett és az író kijavított.

Hát ennyi. Előre is köszönöm.

 

Forrás: http://m.hup.hu/shownode/node/51965

 

( sbela | 2009. október 28., szerda - 17:13 )

Én is keresek egy filmet. Amire emlékszem.

Színészek/művészek vannak egy szigetre zárva. Egy (az) író úgy írja a művét hogy diktálja egy számítógépnek, ami egy írógép volt
és (néha) tévedett és az író kijavított.

Hát ennyi. Előre is köszönöm.

( renda | 2009. október 28., szerda - 22:40 )

...és az írógépnek van egy rúdra szerelt mikrofonja, ami forog a pasi után ahogy az mászkál a szobában.
odaégeti a nehezen beszerzett, nem mesterséges tojásból készült rántottát. sosincs pénze, de leleplez egy klónozásos összeesküvést, mire kap egy végtelenített bankkártyát. vagy ez egy másik film? ködlik valami, de a címét nem tudom.

hmm. sok jelenet, vagy éppen csak egy-egy kép, porosodik a gyermekkorból valahol a mélyben, időnként bevillan egy, de még csak felidézni is alig tudom, nem hogy értelmesen elmondani. valamikor, talán még az átkosban, kb óvodásként láttam (láttuk), sose tudjuk meg mi volt az.

 

 

Forrás:

A '70-es évek TOP 20 SF filmje - 1. rész

Miután az európai újhullám bebocsátást nyert a tengerentúlra, a hollywoodi filmgyár átvette a számára hasznos elemeket. A hetvenes évek filmese így olyan kiváltságos helyzetbe került, ami ma már elképzelhetetlen lenne: nyugodtan kísérletezhetett műfajokkal, stílusokkal[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

MP 2010.10.13. 20:35:02

Kérdezem tőletek hogy nem emlékeztek e a következő filmre. Úgy kezdődött hogy egy ember egy írógépnek diktál. Aztán valami táborban voltak ahol egy teremben egy emberi kéz volt csuklóig megformázva s ha végigsimított rajta összezárta a markát. A táborból úgy léptek meg hogy egy kókuszdióban leúsztatták a kezükről leszedett jeladót. Nagyon megköszönném ha végre kiderülne a címe. Anno a tv- is adta.

 

Skeez 2010.10.16. 23:14:48 @MP: Meg volt benne olyan poén is, hogy "Ül a klón".
Ezt, gyanítom, a magyar fordítok találták ki, de akkoriban nagyon tetszett.
Rémlik is, hogy a klónozás volt a film lényege. Valami öreg fickó klónozott embereket.
Az írógépes részre én is emlékszem, a mikrofon követte a főszereplő mozgását, hogy mindig tökéletes legyen a felvétel.

 

Tapsi83 Creative Commons License 2015.05.25 0 0 3428
Szia Kitta,
En is ezt a filmet keresem,ha jol emlekszem a kisfiut gyogyszerezte a nő aki fogva tartotta.
Arra emlekszem meg hogy egy barlangban talaltak meg a kovet es a fiu ujra latott a vegen.
A film cimere nem emlekszem en sem,kulonos cime volt azt hiszem azt hiszem a kő neve volt a cim
.Te megtudtal rola valamit ? Erdekelne ha igen .Koszonom.
Előzmény: kitta03tk (3265)
thomeetata Creative Commons License 2015.05.23 0 0 3427

Szia!

Írj egy e-mail címet, és átküldöm.

 

Előzmény: sasa7272 (3411)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2015.05.22 0 0 3426

 

Sziasztok! Amit keresek, azt tizenévesen láttam. Ezt a tényt pontosan mutatja az, hogy mire emlékszem belőle. Egy srác elviszi a lányt egy meztelen buliba, ahol az új vendégeknek a trambulinon kell levetkőzni. A csaj nagy kínlódva megcsinálja, és mikor kész, akkor a bugyiját a medencében búvárszemüvegben úszkáló kissrác képébe dobja. Ismerős valakinek?

filmek81 Creative Commons License 2015.05.21 0 0 3425

Ez az, köszii!!:))

Erre gondoltam:))

Előzmény: Kipper (3424)
Kipper Creative Commons License 2015.05.21 0 0 3424

Perfect Romance:

 

http://www.imdb.com/title/tt0373968/

 

 

Előzmény: filmek81 (3421)
filmek81 Creative Commons License 2015.05.19 0 0 3423

Szia!

 

Köszi a tippet, de sajnos nem az a film amit keresek.

Ott az anyának egy lánya van és nem három, és a foglalkozása azt hiszem kerámikus.

De köszi hiogy válaszoltál:))

 

Előzmény: Daller (3422)
Daller Creative Commons License 2015.05.19 0 0 3422

Erre tippelek: Férjhez mész, mert azt mondtam.

Előzmény: filmek81 (3421)
filmek81 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 3421

Sziasztok!

 

Szeretném megérdeklődni, hogy mi lehet annak a filmnek a címe, ahol az anya egy társkereső oldalon keres a lányának udvarlót, és a lánya nevében levelez a pasival. Aztán váratlanul egy hétvégén beállít hozzájuk a pasas,persze a lány nem tud semmiről, és az anya kénytelen beavatni a lányát hogy az ő nevében levelezett egy társkerő oldalon.

és ebből adódnak aztán a bonyodalmak. Nagyon jó kis amerikai film.

Köszi!

Kipper Creative Commons License 2015.05.14 0 0 3419

Ebben a filmben a gonoszok igyekeznek termeszetfeletti latszatat kelteni dudaszoval:

 

www.imdb.com/title/tt0049229/

 

Viszont ez komedia egy beszelo oszverrel. :)

Előzmény: dichip (3405)
Kipper Creative Commons License 2015.05.14 0 0 3418

Idonkent eszembe jut egy film es bosszant, hogy nem jovok ra, melyik. 60-as vagy 70-es evekben keszulhetett, amerikai. A szereplok tudtak, hogy ok csak karakterek egy filmben es ennek megfeleloen viselkedtek. Annyi maradt meg bennem, hogy a hosno ul egy kad vizben tele habfurdovel es a pasi mar elore orvend neki, hogy ki kell majd szallnia, de a no mosolyogva kozli, hogy eleg egy attunes, es maris a kovetkezo jelenetben talaljak magukat. Remlik meg, hogy nem happy end a vege. Mi a csuda lehet ez?

Kipper Creative Commons License 2015.05.14 0 0 3417
Előzmény: Törölt nick (3415)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 3415

sziasztok,

 

emlékszik még erre valaki?

volt a 70' években egy egyszerre levetített, de kis szünetekkel több részre tagolt, színes zenés mozifilm, (lehetett négy-öt órás) a Strauss család életét dolgozta föl. Mi volt a címe? Elérhető manapság valahogyan?

 

 

Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.04.22 0 0 3414

Igaz, de cam-os szutykokra azért nagyságrenddel többet...

Arról nem is beszélve, hogy ez akkor fordult elő inkább, amikor hozzánk jóval később hozták be a moziba azt a filmet, amit odakinn már kiadtak dvd-n...

Végül is mindegy, mert EZ a film még a külföldi tracker-eken sincs fenn (csak a tréler, amit a kérdező is ismer)...

Előzmény: GPF (3413)
GPF Creative Commons License 2015.04.22 0 0 3413

Hát, azért láttunk már ilyenre példát, nem egyszer.

Előzmény: Zolcsi Baba (3412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!