Keresés

Részletes keresés

gerkán Creative Commons License 2015.01.16 0 0 310

most már szeretnék én is olyanokkal beszélni akiknek tényleg hatott is ez a mellnövesztő szer és maradandó is lett náluk,meg olyannal is aki tényleg használt  Maxatin tablettát és neki mi a tapasztalata,nem csak a sok kamus valótlan hozzászólásokat kellene mindenhol olvasgatni,hanem valós tapasztalatokra vagyok kíváncsi,tartós dolgokra,beszámolókra.

robert5317 Creative Commons License 2015.01.06 0 0 309

Mellnagyobbítás tabletta - http://track.breastfast.hu/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=624&pid=130&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Klondike78 Creative Commons License 2014.10.21 0 0 308

Tudod, kedves Bala26, kettőnk között az a különbség, hogy te hazudsz, én meg nem.

Előzmény: Bala26 (303)


melegfilmfelirat Creative Commons License 2014.08.31 0 0 307
Előzmény: HonestyisEverything (302)
melegfilmfelirat Creative Commons License 2014.08.31 0 0 306

DM-ben találtam egy étrend kiegészítőt (fénykép mellékelve róla) Manner Aktív a neve... kicsit meglepődtem az első kapszula után. Aztán ajánlottam egy két haveromnak, ebből az egyik igen széles vigyorral konstatálta a végeredményt, egy másik ismerősöm viszont nem tapasztalt változást. Szóval ez is ember függő ezek szerint.

 

No de... szóval tényleg van benne valami (nem szeretném véletlenül sem, hogy bárki reklámnak tekintse ezt) 999 Ft egy doboz, és 30 kapszula van benne. A saját tapasztalásom: Nem szedem minden nap, mert van hogy elfeledkezem róla, és akkor akár hetekig sem szedem. De utána első alkalommal mindjárt kettőt is...

A lényeg, hogy mindenképpen kaja után vedd be!!!!! Kétszer egymás után éhgyomorra vettem be, és komolyan mondom azt hittem hányni fogok, és addig pocsék volt a bélésem amíg nem ettem. Szóval kaja és utána a kapszula.

A kapszula bevétele után kb 1-2 órával érdemes sok folyadékot bevinni a szervezetbe (én azt figyeltem meg, hogy a sima víz valahogy jobban segíti a termelést, 1,5-2 liter víz /nap persze lehet több is).

 

Ami érdekes, hogy már 2-3 óra elteltével is képes növelni a dolgot, kb. 8 óra a kapszula beszedése és akció között és dupla mennyiség összejött :)

 

 

Tossu Creative Commons License 2014.08.06 0 1 305

Te fogyatékos hülye gyerek, menj már vissza az általános iskolába, mert szövegértelmezési problémáid vannak, ha nem veszed észre egy szövegben az iróniát. Csak a 6dl-en akadtál fent, a teherbe esett férfin aki 2 nap múlva szült már nem?

Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.05 0 0 304

figyelj már hülyegyerek, 6 dl az tudod mennyi, több mint FÉL LITER! A 1,5 deci meg egy pohár, egy lóból nem fejsz le annyit :D Vedd át az űrmértékeket megint még ha nehéz is ;)

Előzmény: Bala26 (303)
Bala26 Creative Commons License 2014.05.09 0 0 303

Nekem teljesen telített állapotban (kb.1 nap) 6dl ondóm van, de ha nem várok 1 napot akkor is megvan 1,5 deci (kb. 2 óra).

A barátomat nagywc után ejtettem teherbe pedig úgy tudtuk, hogy óvszerben a férfiak nem eshetnek teherbe.

2 napra rá szült is...

Előzmény: Klondike78 (300)
HonestyisEverything Creative Commons License 2014.05.08 0 0 302

Ez biztos így van az esetek nagy részében de mi van az olyan alkalmakkal amikor úgy tudnak a drága pasik elmenni hogy vagy kilövellés nélkül vagy pedig záporoznak de tényleges orgazmus nélkül? EZ például nagyon érdekelne illetve hogy az ilyen esetek milyen ondó mennyiséggel járnak...na ez szép magyaros volt de remélem nagyjából érthető:)

Előzmény: rainy day woman (293)
Klondike78 Creative Commons License 2014.05.02 0 0 301

Szőkeherceg bombanője

Ez egy komoly kérdés? A válasz állati egyszerű: azért, mert ha több az ondó, akkor több gátizom-összehúzódás kell a kilövelléséhez, az pedig nagyobb élvezetet jelent.

Klondike78 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 300

Nekem teljesen telített állapotban (6-7 nap után) 25 ml ondóm van, de ha nem vagyok annyira tele (2-3 nap után), akkor is megvan 15 ml. Barátnőmet azonnal teherbe ejtettem 1 nappal a menstruációja után, pedig úgy tudta magáról, hogy meddő. Májusban szül. 

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.12 0 0 299

Sziasztok!

 

2014.02.12 most vásárolt Volume 500 30db tabletta bontatlan állapotban eladó 10000ft.

Ha érdekel kovacs760706@gmail.com címre írjál és felvesszük a kapcsolatot.

rainy day woman Creative Commons License 2014.02.12 0 0 298

Love :)

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (297)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.12 0 0 297

:)

Mindennapi lávánkat add meg nekünk ma, meg holnap és holnapután... :D

Előzmény: rainy day woman (296)
rainy day woman Creative Commons License 2014.02.12 0 0 296

Hát ezek komoly dolgok :)

Én is szeretem beleártani magam mindenfélébe, például szerettem egy férfival arról vitatkozni, hogy melyikünk élvez nagyobbakat, pedig esélyünk sem volt eldönteni... Mindenkinek a maga lávája a láva :)

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (295)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.12 0 0 295

Személyes tapasztalataim - érthető okokból - nincsenek a témában, ahogy nekem mesélték :) nem tűnt összefüggésben lévőnek a mennyiség az élvezet hosszával. Ugyanolyan lávaszerű érzésről számolt be az is, akinek bőségesen ömlött, mint az, akinek alig jött valami. A vággyal még kevésbé láttam összefüggőnek. Pedig amúgy tényleg logikusnak tűnik. 

A záporozás része pedig megható, olyan költői. :)

Köszönöm, hogy komolyan vettél, valóban érdekelt. 

Előzmény: rainy day woman (293)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2014.02.12 0 0 294

hogy az orgazmus hosszabb, ha több ondó lövell ki

 

jobban belegondolva, ebben van valami:)

Előzmény: rainy day woman (293)
rainy day woman Creative Commons License 2014.02.11 0 0 293

Azt mondja egy pasis oldal — merítsünk a forrásból —, hogy az orgazmus hosszabb, ha több ondó lövell ki. Azon kívül a fokozott ondótermelés növeli is a vágyat. Ezeknek nekem van egy mechanikus logikája, ami aztán vagy úgy van, vagy nem. És említik még nagyon szépen, hogy esetleg egy férfi sok szeretetet akar záporozni a szeretett nőre :)

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (279)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2014.02.11 0 0 292

Ennél szebbet nem is kívánhattál volna:))

 

respect vagy mi

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (290)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.11 0 0 291

Igen, logikusnak tűnik. Bár gondolom a szállítás testen belül történik. :)

Előzmény: Madárjós (287)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.11 0 0 290

Engem is büszkeséggel tölt el, hogy egy ilyen veretes szöveggel rukkoltál elő, de sőt, hogy az én kedvemért. És igen, volt egy sodrása. 

Viszont pedig kívánom neked, hogy mindig pont annyi álljon rendelkezésedre a szóban forgó nedvből, amennyit az aktuális helyzet és te igényeltek. :)

Előzmény: vincaminor (289)
vincaminor Creative Commons License 2014.02.11 0 0 289

milyen szép keretes lett – azt hiszem, joggal lehetek reá büszke

 

na pápá

Előzmény: vincaminor (288)
vincaminor Creative Commons License 2014.02.11 0 0 288

olyant azért nem állítottam, hogy csak meg semmiköze, távol álljon tőlem;ergo világlásról szó sem lehet, pláne ki

 

például lehet, hogy éppen a nő – neaggyisten (de) őneki a köze – az okozója, hogy nem jut elegendő egyéb, alkotó s a világot eképp szebbé varázsolni igyekvő kedvtelésekre

 

de hangsúlyozom: mindez csupán találgatás, gondolatkísérlet, mintegy belehelyezkedni próbálás a kérdező szellemi (s persze lelki) áramlásainak sodorába a kérdés felvetülésének lehetséges indokait kipuhatolandó, lévén óráról órára fönnebb csigázott a bensőmben munkáló kíváncsiság, amióta rámutatott ennek a részemről mindeddig meglehetősen elítélhető módon elhanyagolt kérdéskörnek kínosan feszegető tisztázatlanságára

 

aggodalmaid eloszlatandó el kell még mondanom, hogy elképzelni sem tudok nemesebb célt az egyetemes tudás szolgálatánál, így engem tölt el örömmel, hogy megadatott drága időmből a te okulásodra is fordíthatni ezt a nem keveset

 

ám mély sajnálatomra ezennel útját kell állnom további gondolatfüzéreim szárbaszökkenésének, tekintve, hogy álmos vagyok, mint azállat

 

kívánok hát vidámszép álmot… vagy ami épp most van meg aztán lesz, azokból olyant

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (286)
Madárjós Creative Commons License 2014.02.10 0 0 287

Ha viszed az S-bankba leadásra, ott biztosan a többért többet fizetnek. ;-) :-D

 

Logikus.

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (279)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.10 0 0 286

Ebből is kiviláglik, hogy a nőkhöz semmi köze, csak a kézműves-tevékenységhez. Hogy ne mondjam, a többcélú kézműves-tevékenységhez. 

Hát igazán köszönöm a rám szánt időt, remélem nem rablottam el más, még fontosabb dolog elől. Nem venném a lelkemre. Ki tudja milyen kihatással van egy ilyesmi a mennyiségre.

Előzmény: vincaminor (283)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2014.02.10 0 0 285

Tudományosan tehát ez is olyan dolog, amiből jobb a több. És viszont ha több, akkor már csak ki kell várni a hullámgörbe maximumát, amely esetben vágyakozni lehet a minimumra, majd így, az idők végezetéig. Értem. Tehát pusztán szubjektív érzékelés szintjén működik a dolog, a nőkhöz semmi köze.

Előzmény: vasgyári capriccio (280)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2014.02.10 0 0 284

ebben lehet valami

Előzmény: vincaminor (283)
vincaminor Creative Commons License 2014.02.10 0 0 283

lehet;

dehátezmeg csak ingyér van

 

másfelőlugye hobbizni hétvégén szokás, ésha nem előrelát azember, olyankor zárva a csirizbótok, aszt meg van lőve

 

deezcsak olyan laikus izé mer nemtom

Előzmény: vasgyári capriccio (282)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2014.02.10 0 0 282

ahhoz nem jobb a csiríz?

Előzmény: vincaminor (281)
vincaminor Creative Commons License 2014.02.10 0 0 281

franctuggya - annyimindenre jó

talán papírmasézik szabadidőbe vagyijesmi

Előzmény: Szőkeherceg-bombanője (279)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!