Keresés

Részletes keresés

MuhariPhoto.com Creative Commons License 2000.08.03 0 0 15
http://domina.swi.hu ! :)
peter pan Creative Commons License 2000.08.03 0 0 14
sziasztok!

a ti tapasztalatotok szerint meddig marad nyoma egy jó fenekelésnek? semmi durva, csak kéz vagy hajkefe.

corwax Creative Commons License 2000.07.16 0 0 13
Azt hiszem elég szépen összejöttünk itt mindannyian ebben a témában.
Előzmény: roumark (-)


donQuixote Creative Commons License 2000.07.05 0 0 11
Sziasztok! A honlap szép, de a háttér legyen már
egy kicsit kevésbé rózsaszín. Így kiugrik a szemem
Szerintetek hol lehet fenekeléshez partnert
találni, hogy élőben is kipróbálhassam? Már
nem dom/ina-ra gondoltam, csak úgy amatőr módon.
Milyen fórumra/levlistára érdemes írni?
Panda Creative Commons License 2000.06.03 0 0 10
Sziasztok.Elnezest a zavarasert,de ha van olyan a topiclakok kozt,aki segitene sajat lapom elkesziteseben,iszonyu jo es minosegi anyag lenne hozza,meg esetleg szerverrol mozi.Mellesleg a Book and film international,az Escapada es a Cybermedia anyagainak -film,foto- 75%-at en forgatom,tehat nem gagyi az anyag.
Előzmény: kgb11 (9)
kgb11 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 9
Nos nekem is nagyon tetszik a lapod, és mivel gondolom nem sűrűn látogatod ezt a vitafórumot, fogok magánba is írni neked. Vannak történeteim, címeim, még képek is. Magam is imádom a fenekelést mint témát. Ha bárki szeretné velem magánban folytatni, íme: kgb11@egon.gyaloglo.hu vagy kgb11@freemail.hu
steve1oz Creative Commons License 2000.01.11 0 0 8
Feltetlenul szukseg van az ilyenfajta web oldalra. De tul sok a kepek a Te honlapodon es igy majdhogynem orakig tart amig vegre latni lehet oket.
Ezzel szemben a tortenetek nagyon jok lennenek, ha lehetne oket olvasni. A szines hatter es a szines iras ezt nem segiti, sot... Jobb lenne, ha a idonkent uj paragraf lenni az olvasni valoban.
De mint mondtam, erre a temara sokan varnak es a spanking nemcsak egy "angol" ugy, hanem valoszinuleg nemzetkozi.
Előzmény: phyl (7)
phyl Creative Commons License 2000.01.10 0 0 7
Ritkán bővíted. A sztorikat lenne jó erősítened, képből dögivel van a neten.
Előzmény: roumark (6)
roumark Creative Commons License 2000.01.09 0 0 6
Bár úgy tűniks nem sok érdeklődésre tart számot, én azért időnkét bővítgetem Rousseau Márki Bíbor Popó-it.
http://www.extra.hu/roumark
Bondage Creative Commons License 1999.09.20 0 0 5
Szia,
Látom, elég régóta nyomulsz a NET-en. Úgy vélem hirdetéseid sem sok eredményre vezetnek. Sajna' a magyar nép kissé prűd még egyelőre, hogy a z efféle 'perverzitást' elfogadja.
www.extra.hu/bondagemester
roumark Creative Commons License 1999.09.17 0 0 4
Na, ez a topic, úgy ahogy van elsűllyedt, de teszek még egy kísérletet.
A lapot elkezdtem újítgatni, most már vannak sima popóképek is, hisz a
témába vág, és talán feldobja a nézettséget.
Azért azt nem értem, hogy ha a szex mozgássérülttel topicba annyian irnak, akkor ide miért nem?
endyke Creative Commons License 1999.08.30 0 0 3
Ha sex, lányok, fiúk akkor www.extra.hu/endy !!!
Avagy come.to/endy

Sok szerencsét!

sexvajonmi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 2
A honlapod nagyon frankó! Fejleszd tovább! Nekem nagyon tetszik főleg az amikor a főlapon az a digó elfenekeli szandi-t. Szegény szandi...
Mesélj ez élőben is megadatik számodra? Vannak jó címeid ahol "anyuka elfenekeli a kislányát"? Csak nem vagy véletlenül tanárbácsi?
skorpio Creative Commons License 1999.08.28 0 0 1
Úgy látom senki sem mer vagy akar hozzászólni.

Anno volt egy barátnőm, aki szerette, ha elfenekeltem. Kézzel. Elősször számomra furcsa volt, késöbb "belejöttem". Mindenesetre mindkettel élveztük. A lap nem rossz, bár van néhány kép, ami számomra egy kicsit durva. Ha szeretek valakit, azzal ennyire nem bánok el.

roumark Creative Commons License 1999.08.24 0 0 0
És mindjárt le is nullázom. Bocs.
roumark Creative Commons License 1999.08.24 0 1 topiknyitó
Hello!
Ennek a topicnak a célja, felmérni a fenekelés/spanking iránti hazai keresletet.
Hány ember lehet, akit izgat ez a téma, esetleg vannak ilyen irányú fantáziái.
Van egy honlapom, amihez féléve nem nyúltam, azt is szeretném tudni,
van-e igény a fejlesztésére, mit kéne még beletenni etc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!