Keresés

Részletes keresés

újmóni Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466016

Emlékszel, mekkora feldemhedés volt, mikor tavaly v. azelőtt a gárdisták valami ártatlan, patrióta tábort szerveztek gyerekeknek...?

Pedig ott fegyverről szó sem volt, és a magánpénzükből csinálták......

 

Itt meg állami és EU-s pénzekből képzik ki fegyverhasználatra őket!

 

Tényleg nem tudom, mit kéne csinálni....

Remélem, a Jobbik felturbózza ezt a sztorit - mert egyszerűen felháborító. :-(((

 

 

Előzmény: anyul (465997)
újmóni Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466015

És most napot reggelt mesélek. :)   OFF-ból ON-ba hajlított :) sztori következik.

 

Az RTL reggeli műsorába néztem bele hajszárítás közben.

A téma a napokban hírekbe került soproni női parkolóhelyek.

A vendég Spronz Júlia lilaködös jogvédő a Patent szervezettől.

Szerintük súlyosan diszkriminatív ez a női parkoló, de nem ám úgy, ahogy az előző cikkben szerepel - mármint hogy a férfiak szemszögéből.

SJ-ék szerint ez a parkoló (szélesebb beállóhelyek) azért diszkriminatív, mert azt a sztereotípiát sulykolja, hogy a nők rosszabbul vezetnek, bénábbak a parkolásban, mint a férfiak. Szerinte NY.EU-ban jobban oldották meg, mert ott ezek a Frauenparkplatz-ok "csak" közelebb vannak a kijárathoz, és jobban meg vannak világítva - így is védve a nőket a parkolóházakban elkövetett szexuális zaklatásoktól. Na, b.kker, ha végignézitek ezeket a női jogvédőket (bocs, alilo....), hát egyik sincs kitéve ilyen veszélynek.. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Na szóval.... Végiggondoltam, és itt jön az ON része: részemről akkor OK ez a tiltakozás, ha kiterjesztjük MINDEN pluszdére.

Azaz: szüntessük meg az összes bőrszín alapú támogatást is, hiszen ezek azt a sztereotípiát mélyítik a többségi társadalomban, hogy a cigányok butábbak, képzetlenebbek, stb. stb. 

 

Egyetértetek? :-DDD

 

 

újmóni Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466014

Ez a BS (he-he, a monogramja mást is jelent.. :-DDD) pár éve a Nők Lapja fórumán is nyomult, de szerencsétlen flótást úgy lenyomták a nők, mint a bélyeget... :-DDDDDD 

 

Amúgy meg pont a Zabálom nem éppen az olcsó termékek közé tartozik, úgyhogy kb. 0,0001%-kal csökken az eladása a sanyicigányok féle bojkott miatt..

 

LOL

 

 

Előzmény: norbee601 (466012)
mindennapi kenyércipó Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466013

Válaszoltam.

Előzmény: hayalilo (466007)
norbee601 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466012

Megy a Detki kekszes agymenés a FB Gyöngyöspatai rettegőjében (sajnos hozzászólni már régóta nem tudok ott:D :D :D)

 

 

A következő levelet küldtem a Detki gyár igazgatójának Olga Pavlovnának, aki nem hajlandó cigányokat alkalmazni a gyárában:

"Kedvesem !
Amennyiben a cége nem alkalmaz romákat, én soha nem veszek több detki kekszet 
Pedig szeretem a háztartási kekszet is meg a zabsütit is, a gyerekeim pedig bármit megesznek.
Örömmel közölhetem Önnel, hogy ezt a levelemet közzéteszem itt a Fcebookon, minden csoportban és minden ismerősöm számára, arra kérem őket hogy ők is boycottálják az önök termékeit 
Tudja honnan származik a boycottálás elnevezés ? Egy rendkívül arrogáns, aljas módszerekkel dolgozó írországi angol neve volt, akit kiközösítettek.
Kérem nagyon vigyázzon, egy ilyen botrány véglegesen tönkreteszi a céget
Üdvözlettel Baranyi Sándor magyarországi cigány"

Kérek minden jóérzésű embert hogy írjon neki levelet, hogy láthassa, figyelnek az emberek és nem engednek náci módszerekkel tönkretenni a kisebbségeket.

 

 

 

 

Retkes dögevők, a zsarolás, ez a dolgok egyetlen elintézési módja náluk.

 

 

ec pec kimehecc. Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466011

Háttérben a felirat:

"a sikeres jövőképért" ...:-(

Előzmény: ec pec kimehecc. (466010)
ec pec kimehecc. Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466010
Előzmény: anyul (466009)
anyul Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466009

Nem igazán vagyok az a nyüzsgős fajta, de cigánygyerekek és egyáltalán gyermekek kezében fegyvert látni... elvetemült, mindenre képes, hitvány az, aki ezt kitalálta. Nem is hagyom annyiban. Erről leginkább az afrikai gyerekkatonák jutottak eszembe.

Mit akarnak elérni???? Ezek után már nem a kiccsaláddal vonul be a pulya tanárt verni, hanem egy mordállyal és egyszerűen lelövi?

A legkevésbé jó szándék vezérli őket. Atletizálni, futni, ugrani, súlyt dobni... a falu széli réten is lehet(ne), ha tényleg a cigánygyerekek sportolása, foglalkoztatása, egészsége lenne fontos számukra. De az, hogy kifejezetten CSAK agresszív spotokat tanítanak nekik, ez mindent elárul róluk.

Előzmény: hayalilo (466005)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466008

Jó éjszakát, topik.:-)

hayalilo Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466007

Röpítettem neked egy vissz-galambot!!!

Előzmény: mindennapi kenyércipó (465955)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.31 0 0 466006

Közben megnéztem a fotóanyagot is. Ééééééérdekes: az oktatók és az oktatottak etnikuma "véletlenül" - egyezik.

Előzmény: anyul (466004)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466005

A baj az, hogy én már rég visszaléptem mindenfajta aktivitástól - de ha te vállalod, hogy lépéseket teszel, az kiváló. Ill.: körvonalazódik a fejemben valami, amiben egy topiktársunk segíteni tudna, még frissiben. Természetesen, ha beleegyezik. Ennek az ügynek nem kis súlya van.

Előzmény: anyul (466004)
anyul Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466004

Most eléggé el vagyok havazva egyéb intézni valókkal,  de erős késztetést érzek arra, hogy nyugisabb időben lépjek ebben a vérlázító ügyben

Előzmény: hayalilo (466003)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466003

Mégegyszer mondom: a jogosnál is jogosabb. Nem volna rossz kapcsolatot keresni egy képviselővel, felkérve egy parlamenti interprellációra. Annyit feltétlenül meg kell érjen.  

Előzmény: anyul (466000)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466002

Ki

 

Jártam a "galambdúcban". Mindig tudtam, hogy tűzrőlpattant (naná! - hisz kemencében sült:-) ) Cipó vagy te, de méghozzá vagány is. Gyönyörű lehetett a hely, még ha nem is problémamentes. Ez igen!

 

Hanem: az a nagy hal, ott a harmadik képen, valami tenyérbemászóan és kihívóan bámul. Annyira, hogy én jöttem ki a sodrombul a helyedbe':-) Ha akkor ott vagyok, szó nélkül nem állom meg. Minimum aszondom neki, hogy: "Mi a dévlát bámulsz, nem-éppen-kici (úriasszonyok lévén, valahogy körülírjuk a g...-it) Hal?!!! Hogy a rák (=extra méretű languszta) egye ki a beledet, húzzá innen, de először adide a mobilodat, mer ha nem, kifilézlek".

Te meg, amilyen jólnevelt vagy, hagytad. Nem baj, majd jövőre. Addigra még nagyobb lesz, meg táblagépet is kap a szülinapjára. Aztat maj hozd ee.

 

Be 

Előzmény: mindennapi kenyércipó (465936)
anyul Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466001

Nagyon valószínű, hogy bárkit kérdeznének, az nem tud róla, félreértés, helyi túlkapás ...és egyéb, fabatkát nem érő válaszok/hazugsáok lesznek. De eredmény csak egy lehet - gyerek kezébe fegyvert ne merjenek adni, aki pedig az EU-s pénzt erre szánta, no az mehet nádat aratni a továbbiakban. Se gyerekhez, se politikához köze ne legyen

Előzmény: hayalilo (465999)
anyul Creative Commons License 2013.07.30 0 0 466000

A képeket lementettem. Megteheti ezt bármely képviselő is és az a minimum, hogy ezek birtokában felszólal a parlamentben. Nyugati pénzekből akarják fegyverhasználatra kiképezni a cigányokat? Ráadásul gyerekeket? Nem ismertek az afrikai példák? Itt is gyerekkatonákat akarnak?

Előzmény: hayalilo (465999)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465999

"Nyilatkozzanak az illetékesek..."

 

Jogos. Tízezerszer is jogos, mert ez - nemzetbiztonsági kérdés. Egy a baj: hogy bármit is nyilatkoznak, nem lesz igaz.

Előzmény: anyul (465997)
ec pec kimehecc. Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465998
Előzmény: NattyDread (465963)
anyul Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465997

Egy, már törölt topikba valaki betett egy fotot arról, hogy palesztin gyerekeket lőni tanítanak. Jött is a sok felháborodó, pedig arra felé háború van, vagy mifene.  Itt, meg a cikkhez tartozó képeken nuncsakuval, viperával, pisztolyokkal és a fene tudja miféle puskával felszerelt cigánygyerekeket képeznek ezen eszközök használatára. Nyilatkozzanak az illetékesek, hogy mi ezzel a szándákuk!

Előzmény: újmóni (465993)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465996

"Tudja valaki, hogy Csehországban mennyire vérmesek a falvédők?"

 

Te is tudod: Csehország összlakosságán belül kifejezetten irreleváns az azt a szubkultúrát képviselők aránya, amelyből a hazai globalista-neoliberális taszkalapok derékhada kerül ki. Mindenre ez a magyarázat. Másként szólva: csak négy hadoszlop van...ötödik nincs.

Előzmény: újmóni (465982)
Andrásho Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465995

hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465994

"Ez már nem összeesküvéselmélet...:s"

 

Mindig azt mondtam: összeesküvéselméletek nincsenek - csak mozaikdarabok, amelyek értelmezhető ábrává rendeződnek.

Előzmény: újmóni (465993)
újmóni Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465993

Nehéz már engem meglepni, de újra és újra döbbenten állok az előtt, hogy egy eleve agresszív nép kölykeit kifejezetten agresszív sportokra tanítják. Állami pénzen. :-((((

 

Box, fegyverhasználat, stb. stb.

 

:-((((((

 

Ez már nem összeesküvéselmélet... :-s

 

 

Előzmény: anyul (465988)
hayalilo Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465992

Üdv neked! (mostanában ritkán látunk...kár).

Az említett dotahó nem könnyen felejthető: a stílusa (ami a személyiségéről plasztikus képet rajzolt) felért egy kultúrsokkal. Minden pökhendiségére máig dühösen emlékszem: sírt, üvöltött, toporzékolt róla a csinált, felületes, sívár divatkreatúra (majdnem azt írtam: szellemi divatkreatúra - de neki és a hasonló jelenségeknek semmi közük a szellem világához).

Nagyon jó, hogy felhívtad a figyelmet a cseh titkosszolgálat neki továbbítható jelentésére (maga a szöveg egyébként ma már "megfordult" itt a blogban). Biztos lesz nálam sokszor ügyesebb topitársunk, aki nem szalasztja el a kitűnő alkalmat, hogy orra alá dörgölje a valóságot. Dotahón ugyan ez nem fog változtatni, de akkor is...

Előzmény: bispora (465978)
újmóni Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465991

He-he, mire leírtam, fölöslegessé vált. :)

Előzmény: újmóni (465990)
újmóni Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465990

Trollriadó!!!

 

 

anyul Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465988

Minden ilyen foglalkozás, amit a cigányoknak szerveznek merénylet az eddig is fenyegetettségben élő magyarok számára. Tanulhatnának úszni - tán a hideg víztől lehiggadnának, de lehet kosárlabda, asztalitenisz... ahol levezethetnék feles energiájukat, tanulhatnának fegyelmet. De sajnos nem ez a cél, hanem a pitbullképzés.

Előzmény: újmóni (465983)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465987

Kedves nem ontopikéknak kiváncsi vagyok mik vannak a hátukra tetoválva. Szerintem az még durvább lehet... :D

Előzmény: norbee601 (465984)
újmóni Creative Commons License 2013.07.30 0 0 465986

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!