Keresés

Részletes keresés

harzol Creative Commons License 2007.06.27 0 0 88
Míg ki nem tiltanak.
Amit csinálsz (megkéred a látogatóidat a kattintásra) ugyanis az egyik legdúrvább szabálysértés.
Valószínűleg szerencséd van és még nem szúrta ki a google, talán azért, mert a látogatóidnak csak kis része "támogat a klikkeléssel".

Amit csinálsz az egyrészt csalás, másrészt a hirdetők megkárosítása. A pénzükért ugyanis nem kapnak semmit.
Előzmény: ferenctamas (87)
ferenctamas Creative Commons License 2007.06.27 0 0 87
Kedves demox!

A dolog nyitja - véleményem szerint az elég érdekes honlap, amit lehetöség önálló domain alatt csinálsz. Ez elöbb-utóbb hozza a látogatókat. Nekem is évekbe telt, hogy elérjem a mostani látogatottságot, de ez stabil. Nem trükközök, nem csalok, csak a látogatóimat arra kérem, hogy kattintásokkal támogassák az oldal ingyenességét. Az Adsense pár hónaponta normálisan fizet. Szóval, szerintem ennyi.

Előzmény: demox (85)
papir1 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 86
Sziasztok,

nem reklám a következő, a véleményeteket szeretném kérni. Találtam két érdekes dolgot:
1, ez egy kész weboldal amelyben elhelyezhető adsens, eby és clickbank azonosítód és minden keresésre rengeteg hirdetés dob ki, amellyel esélyed van pénzt keresni, a kész web grafikailag és tartalmilag is módosítható, itt lehet megvenni: commonsensesearch.com

2, ez egy érdekes program, a tulajdonos azzal értékesíti, hogy ezzel neki a ppc reklámjai teljesen ingyenesek, itt értékesítik:
getgoogleadsfree.com

Mi a véleményetek? Használhatóak szerintetek ezek a programok? Azért kérdezem, mert a tapasztalataim is kicsik és ráadásul az angol is nagyon gyengén megy. Véleményetek előre is köszönöm :)
demox Creative Commons License 2007.05.12 0 0 85
Egyre rosszabbul érzem magam, honapok alatt az ember összeszedi a 100 dollárt, én a napi 0,01 - 0,03 $ bevétellel nem is álmodom erről és a végén kizárják. http://www.marketivaforex.extra.hu/ demox
harzol Creative Commons License 2007.05.04 0 0 84
:sn4ke: Creative Commons License 2007.05.03 0 0 83
személy szerint akarod tudni kivel levelezel? :))) ehh....

egyébként nekem meg rendszeresen jönnek a mailok, hogy azt észlelték, hogy saját magamnak kattintgatok és vigyázzak mert tiltás leszen a vége, a google reklámok ellenőrzött linkek tehát élnek és ne teszteljem.:))
ebben az az érdekes, hogy gyakorlatilag fel sem megyek a weboldalamra ...

(az még hozzá tartozik, hogy találkoztam már jópár olyan google hirdetéssel ahol nem élt a link, oldal nem elérhető stb)
Előzmény: zuzzi (82)
zuzzi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 82

Üdv mindenkinek !

 

Röviden a véleményemet szeretném megosztani veletek tanulságos!

 

Nagy reményekkel indultam az Adsense programba és az elején minden müködött szépen 20-30 kattintás naponta de volt kissebb nagyobb hullámvölgy is a kattok számában.

Eleinte olyan 3-4 dolcsi volt naponta tehát egy katt 1 cent felett volt naggyából.

Aztán ahogy teltek multaka napok ugyanannyi kattra egyre kevesebb összeget fizetett szép fokozatosan ment lefele pedig a hirdetések ugynazok voltak mint azelőtt . És nem hiszem hogy a hirdetők 2-4 hét alatt ennyivel csökkentették volna a hirdetési tarifájukat ( én is hirdetek ezt tudom biztosan ). Oda jutottunk ,hogy volt olyan katt is ami forintban nézve5-10 ft volt  0.03 cent  EZ IGEN  ! de valahogy majd lesz gondoltam magamban .

Azután jött a hidegzuhany mint már sokunknak :

 

A szöveg : Érvénytelen kattintások miatt számláját zároltuk !

Persze  előzmény semmi csak az, hogy soha többet nem vehetek részt az Adsense programba mert érvénytelen kattintásokat csináltam !

Mint valami bűnöző "te voltál nincsen mese bűnös vagy !" DIKTÁTOR MODJÁRA .

Próbáltam fellebbezni de tök folösleges volt ugyanazt írták akkor is annyi különbséggel ,hogy a levél aljára odairták hogy ugyan többet ne írjak már mert NINCSEN MÓDJUK A TOVÁBBIAKBAN VÁLASZOLNI A FELLEBBEZÉSEMRE !

Köszi micsoda rendes válasz volt .

 

Na most röviden ennyi úgyhogy nem minden fenékig tejföl ám ezeknél .

 

Apropó tudja valaki ,hogy igazából kivel is e-mail ezünk ha valami gondunk van mert én csak azt tudom hogy Adsense csapat és puff !

Olyan mint egy fantom csapat nem tudni hogy kik és hol vannak :

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.26 0 0 81
Nekem 2 hét volt....
Előzmény: :sn4ke: (78)
kaixo Creative Commons License 2007.04.02 0 0 80
lehet, hogy itt olvastad, mindenesetre itt van egy hivatalos válasz a kérdésedre...: AdSense technikai problémák
Előzmény: fari77 (77)
domainnameshosting Creative Commons License 2007.03.16 0 0 79
Sziasztok,
Aki .com, .net, .eu- s+ sok más domain neveket szeretne.

Domain nevek, 8.75 USD-tól +n ingyen tárhely*. Linux, Windows
2 hónap Tárhely csak: 3.99 USD/hó
5 GB Tárhely � 250 GB Transfer, 500 Email cím� INGYEN! Software, 10 MySQL Adatbázis � 50 Email Forward, Forum, Blog, Photo Galéria � Reklámmentes +++ sok, sok extra...
*Az ingyen tárhely tartalmaz kis reklámfelületet.

www.domainnameshosting.eu
:sn4ke: Creative Commons License 2007.03.16 0 0 78
automatice a dolog. pár nap (van hogy pár hét is) kell mire beáll a rendszer full magyarra.
fari77 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 77

Sziasztok!

 

Hogy lehet elérni, hogy csak magyar nyelvű google hirdetéseket kapjak? Valahol azt olvastam, hogy a scriptbe kell variálni, de mit?

 

Előre is köszi!

hyperix Creative Commons License 2007.03.12 0 0 76

 

Sziasztok!

 

Tanácstalan vagyok!

Adlogger vs Adsense jelentés problémám van.

Tegnap egy új reklámblokkot helyeztem el az oldalamon.

A mai napon minden kattintás az új blokkon kötött ki, ezt az adloggerben is látni.

Délelőtt még 1-2 órás késéssel követte at Adsense jelentés is az eseményeket, de délután megállt pedig láttam, hogy továbbra is csak az új helyre kattintanak(látszik a mérete a blokknak amire kattintanak, meg más is látszik).

Végre estére hozzáadott egy pimaszul alacson értékű kattintást amit viszont a régi blokkomon ejtettek meg szerinte.

Szerintem nem kattintottak rá a régi blokkomra a mai napon.

Vagy az Adlogger nem mér rendesen, vagy az Adsense.

Nekem hitelesebb az Adlogger mivel minden találatról minden adatot szinte tudok.

Megvan minden ip, kattintásig eltelt idő, reklám mérete, szine, url je, stb,

Szerintetek mit tegyek? Jelezzem feléjük?

Esetleg kizárjam őket csalás miatt az összes családtajukkal együtt!!??? :)

Ahogy ők szokták?

Várom az ötleteket.

Egyébként aprópénzről van szó, de hát ezért az elvek mégiscsak fontosak.

 

vertesandras Creative Commons License 2007.03.08 0 0 75
Akarsz szépet és jót???
Klikk ide http://statisztikus.hu
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 74
Mondja már meg valaki hol kell beírni a PIN kódot a Payment History résznél. én nem látok semmiféle olyan helyet ahova be lehet írni.
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.27 0 0 73
Ezt a PIN kódot egészen pontosan hova kell beírni az admin felületen?Milyen gyorsan küldik ki a PIN kódot ha valaki eléri az 50 dollárt?
:sn4ke: Creative Commons License 2007.02.13 0 0 72
nincs tarifatáblázat. ne ilyenre gondolj. most pontosan nem tudom hogy a szerződésben hol van ilyesmiről szó.
Előzmény: FLR-727 (71)
FLR-727 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 71
Kerestem, de nem találtam. Megadnád a linket?
Előzmény: :sn4ke: (70)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.02.12 0 0 70
minden reklámklikk más és más összeget rejt. nagyon változó és nagyon sokmindentől függ akár 1centttől többször 10 dollárig is terjedhet. minden szépen le van írva az oldalukon.
Előzmény: FLR-727 (69)
FLR-727 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 69
Bocsi, lehet, sőt biztos hogy volt már, de egy kattintással hány forintot keres az ember?
szipeter Creative Commons License 2007.02.03 0 0 68
:sn4ke: Creative Commons License 2007.01.09 0 0 67
én is ott váltottam be
Előzmény: Zolee5 (66)
Zolee5 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 66
A Google Adsensből való jövedelem felvételére reagálok.

Ahogy küldi a Google a havi csekket, elmegyek a K&H Bankba és beváltom.
A napi dollár árfolyamon simán kifizetik, nem rendelkezem K&H-s számlával.
Nem vonnak le kezelési költséget !!
Egyszerűen alá kell írni egy nyomtatványt, hogy amennyiben hamis a csekk akkor visszafizetem a pénzt. Ennyi. Meglehetősen egyszerű ez a pénzfelvételi mód.

A Google Adsensről bővebben itt :

[linkhttp://penzkereses.zolee.org/]
lkarpatil Creative Commons License 2006.11.30 0 0 65
köszi
:sn4ke: Creative Commons License 2006.11.29 0 0 64
egyértelmű. pár ezer forintért már lesz reklámod
Előzmény: lkarpatil (63)
lkarpatil Creative Commons License 2006.11.29 0 0 63
Helló! Van egy honlapom ami azzal fogalkozik, hogy ha el szeretnél eladni valamit de nics elég időd eladni, akkor mi eladjuk helyetted. Megérné venni a google-től ilyen reklámot?

http://www.eladjak.hu
:sn4ke: Creative Commons License 2006.11.29 0 0 62
nem volt és azóta sincs csak érdeklődésképpen bementem hogy mennyiért és mikor váltanák és kaptam a jó hírt, hogy MOST ;o)
Előzmény: Assassin02 (61)
Assassin02 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 61
Kösz az infót. És neked volt számlád a K&H-nál?
Előzmény: :sn4ke: (60)
:sn4ke: Creative Commons License 2006.11.29 0 0 60
nem a google az átverés hanem a bank ;o)
a K&H nekem azonnal perkálta a 20.700 forintot akkor amikor a $ középárfolyam 207.1forint volt (103,5$-os csekk)
azért ez mégiscsak elviselhetőbb.
ja és aláíratnak veled egy papírt a csekk miatt és ha nincs valós fedezet akkor kis kamattal visszafizetteti a bank de ugye a google nem ver át.
Előzmény: Assassin02 (57)
ijan Creative Commons License 2006.11.18 0 0 59
Sziasztok.
Ma kaptam a Googletól egy levelet, miszerint nem a Google AdSense elõírásoknak megfelelõen jelenítem meg Google AdSense hirdetéseket oldalomon.
Konkrétan egy apróhridetö rendszeren egy olyan oldalra hivatkoztak, amiben erotikus hirdetések vannak. Mivel az oldalra bárki adhat fel hirdetést így szinte lehetetlen kiszúrni ezeket a hirdetéseket. Megnéztem pár hasonló szolgáltató oldalt, ott is futnak google hirdetések.
A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már valaki hasonló problémával, ezt hogy lehet lekezelni ebben az esetben, hogy megfeleljek így a szabályzatnak.
Ti hogy oldottátok meg a hasonló dolgokat?

Válaszokat elöre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!