Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Papoka22 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 1322

Skyguard és a Carőr is ténylegesen teljeskörű védelmet biztosít, sőt még használható is marad az autód. Ráadásul a márkaszervizek sem szoktak problémázni miattuk.

 

A különbség az abban van, hogy míg az egyik folyamatosan egy szerverre küldi és ott tárolja az autód adatait (ezért havidíjas). A másik nem tárolgat, ott valóban csak és kizárólag az láthatja az autót akinek te jogosultságot adsz hozzá.

 

Tehát ha látni akarod, hogy a múltban merre és hol járt az autód akkor a szerveres! /ez viszont lehet kétélű fegyver (értsd jól)

 

Ha az a fontos hogy abban a pillanatban hol van amikor keresed és ha viszik, akkor nyomon követhető legyen, akkor inkább ne legyen szerver   /SZERINTEM ebben a világban...

 

Keresd fel mind a kettőt és tedd ott fel a kérdéseidet. Ott szakemberek fognak válaszolni...

Előzmény: Stann85 (1320)
Joci7605 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 1321

www.gorillariaszto.hu

www.sentinelprotect.com

 

De ha akarsz gépjármű felügyeletet akkor Multi Alarm

Ők szerelnek riasztot is.

Előzmény: Stann85 (1320)
Stann85 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 1320

Uj autoba lenne, olyan, ami teljeskoru vedelmet ad a keyless funkciok mellett (alap riasztó funkciok, rablasgatlo, telefonos ertesites, GPS elony, de nem feltetel)

 

Skyguardot tobben ajanlottak, viszont az havidijas. Carőr esetén hasonló funkciokat lattam, kicsit dragabb is, de nincs havidij. Viszont errol nem hallottam tapasztalatokat... 

Előzmény: Joci7605 (1319)
Joci7605 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 1319

Helló.

Nagyon sok cég van a piacon. Attól függ hogy milyen védelmet szeretnél.

Előzmény: Stann85 (1318)
Stann85 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 1318

Sziasztok!

 

Olyan riasztot keresnek, ami mellett megmarad a keyless nyitas funkcio. Egyelore korbeneznek a piacon, hogy milyen lehetosegek vannak. Eddig CarŐr, illetve Skyguardot talaltam, van olyan termek, amir meg erdemes lehet megnezni? Illetve tapasztalat is erdekel... 

Joci7605 Creative Commons License 2019.06.22 0 0 1317
Előzmény: LandCruiserHJ60 (1313)
Joci7605 Creative Commons License 2019.06.22 0 0 1316

Üdv mindenkinek.

 

Ki használja a gorilla riasztót? Mi a véleményetek róla?

LandCruiserHJ60 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 1315

Meg ezt találtam még a távirányítómon: SK-936TS2A 

Gondolom ez lenne a lényeg, de erről meg semmi nincs a neten.

Előzmény: LandCruiserHJ60 (1313)
LandCruiserHJ60 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 1314

Most olvasgatom, hogy az sem mindegy, hogy fix vagy ugrókódos.

Előzmény: LandCruiserHJ60 (1313)
LandCruiserHJ60 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 1313

Sziasztok! 

Van egy Enforcer távirányítóm, ill. kettő, amik széthullottak, de még az egyik működik. Szeretnék venni helyettük valami sokkal masszívabbat, ami tanítható, pl. kínából. Sajnos fogalmam sincs, hogy hány MHz, ugrókódos-e vagy nem. A frekit tudom hogy nem mindegy, de számít az, hogy ugrókodos-e vagy sem? 

Amit a találtam rajta felírat: 

Hungary pat. 85927 

China pat. ZL 94 3 00564.7 

Taiwan pat. 43239

USA pat. D350494 

UK pat. 2036522 

Ezt találtam róla neten (ha egyáltalán ez az???):

http://www.enforcer.com.tw/upload/products/Manual/Vehicle_Manual/E100CLBInstMemu_058.pdf 

A leírás alapján ugrókódos lehet. (ha számít egyáltalán a taníthatóság miatt) A leírásban az egyik 315 a másik 433 MHz.

Szóval összefoglalva, nem tudok túl sokat, úgy nagyjából semmit. :) Az elektronikai tudásom kb. hasonlóan nulla. 

Milyen tulajdonságú zanítható távirányítót keressek helyette? Ha egyáltalán lehetséges. 

Egy kép a vateráról. Külsőleg pont ilyen az enyém is. 

E30Allrad Creative Commons License 2019.06.09 0 0 1312

ftp://a-a.tobit.net/Daten-Gast/Alarm%20&%20Sicherheit/EBA%20261T-D.pdf

Ez kb. az?

Előzmény: emts (1311)
emts Creative Commons License 2019.06.06 0 0 1311

Sziasztok, esetleg nincs valakinek egy Laserline 261T-S indításgátló bekötési rajza? Bontottan került hozzám, Suzukiba kellene beletenni. Köszönöm szépen.

drMinit Creative Commons License 2019.06.01 0 0 1310

Szoval Blue16. Plusz OBD csati atszereles. Motorter zar nem lesz, mert ebben a tipusban a motorter kette van osztva

 

Egyreszt szeretnem en beepiteni - mert akkor az olyan, amilyen munkat elvarok

 

 

Szia. Szóval ezt a készüléket jobb esetben nem tudod magad beépíteni mert regisztrált licenszelt programmal kell felprogramozni.
A nagyon régi analog készülékeket tudnád analóg autóba beépíteni, de ott is kicsi az esélye hogy a beállítást amit ahhoz az autóhoz megtettek, neked jó lesz.
Általában kiépítéskor alapra szokás állítani..

 

A motortér ketté van osztva mondatrol egy szóban mondhatnál valamit, mert így nem értem.

Ha arra gondoltál hogy két helyen zár a motortérfedő az nem probléma, rengeteg járműnél így működik.

Üdv

Minit

 

Előzmény: yourmate (1309)
yourmate Creative Commons License 2019.05.06 0 0 1309
Kicsit visszaolvastam - aztakurva! igazi magyar topik :)
Szerencsere en mar dontottem, csak egy kis segitsegre lenne szuksegem, hogy csokkentsem a szivast.

Kulfoldon elek, ezert jerestem egy magyar termeket, amit ott nem ismernek. Egyreszt szerintem lehet az alkatreszek - lathato es tapinthato - minosegebol a termek minosegere kovetkeztetni, masreszt a termekleiras es az itt es az autolopas topikban -ugyan igen nehezen - kihamozhato velemenyek is megfontolandok.

Szoval Blue16. Plusz OBD csati atszereles. Motorter zar nem lesz, mert ebben a tipusban a motorter kette van osztva es a hozzafereshez tovabbi bontas kell.

Segitseg pedig abban kene, hogy melyik kabel micsoda - mert egy bontott valtozatot vettem, transponderekjel, boritekkal, jelszavakkal. Nehany vezetek meg van szamozva es betuzve, de nem az osszes. Természetesen ki lehet oket meregetni, de ha valaki tudna segiteni, nagyon orulnek.

Egyreszt szeretnem en beepiteni - mert akkor az olyan, amilyen munkat elvarok - masreszt az auto 2,000 km-re van, nem szivesen autoznek vele oda emiatt.

Koszonom
krimpelő Creative Commons License 2019.03.11 0 0 1308
Szia!

Szerintem nem kell hozzáértőnek lenni, hogy megállapítható legyen az, hogy bármennyire is szeretnénk ennyiért nem lehet elfogadható minőséget venni. Gondolod, ha az akár 100-200 ezer feletti cuccokat is lehúzzák, akkor erre mit fognak mondani....? Persze azért várd meg az állítólag hozzáérzőket. Vagy inkább keress fel te is egy erre szakosodott szakit, ahogyan én is tettem. Mert itt csak azt fogod megtudni, hogy mit ne vegyél.
Előzmény: seboki123 (1307)
seboki123 Creative Commons License 2019.03.11 0 0 1307

Sziasztok.

 

A hozzáértők véleményét kérdezném mi a véleményetek a Carguard riasztókról?

https://tipparuhaz.hu/kategoria/autoriaszto

Erről a riasztócsaládról lenne szó.

Előre is köszi.

krimpelő Creative Commons License 2019.02.28 0 0 1306
Sziasztok!

Skacok, nem szeretném a kérdésemmel tovább szítani a tüzet, nem akarok több frontos háborút indítani sem a különféle gyártók, képviselők, forgalmazók között sem. De, ha amennyiben lehet még itt ilyen kérdést feltenni, csak megkérdezném.....
Melyik autóvédelmi rendszert ajánlanátok nemrég vásárolt új autómhoz? Úgy kb magamtól ezeket favorizálnám, ez nem azt jelenti, hogy ezek a favoritok is valójában, csak szerintem.....
Pajzs, Car-őr, Carprotect között téblábolok. Mivel szeretnék az autóval gsm kommunikációt is, talán a pajzs nem is jó, de persze attól még lehet ő a befutó.....(A garázsomra nem látok rá ezért szeretnék gsm kommunikációt is)
Szóval szerintetek, olyan 2-250eFt között melyik lenne a legjobb megoldás? Az autón van Casco, és van benne váltózár, de szeretnék egy komplexebb védelmet is. Bármi érdekel,ha szerintetek van hasonló megbízható márka, cég stb...
elam1 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 1305

Üdv-laikus vagyok Urak!

Van egy Piranha Orvel riasztó az autómba-igy vettem-tökéletesen működik de leírás nincs hozzá és neten sem találok!

Tudtok segíteni hogy a kék ill. piros kis cucc az apró billenőkapcsolókkal mit aktivál vagy deaktivál?Valamint a TRIM 1  TRIM 2-vel miket állítunk?

tibi-ke Creative Commons License 2019.01.10 0 0 1304

Idegen tollakkal kell ékeskednem, mert ami jó az jó! V.Gy. –től szabadon…

Ó medveanyám.  Remélem ezt komolyan mondtad, mert viccnek kicsit erős lenne… :-)))

 

Az egyik szerencsétlen arra panaszkodik, hogy lemerül az akkuja, a másiknak túl bonyolult a kezelés a harmadiknak simán nem tetszik és így tovább… de hol vagyok MateBig?

Szerintem nem ismétlem magam, de nagyon kilóg a lóláb! Tisztán látszik, hogy te vagy ennek a gorilla riasztónak a vezetője. Próbálod foggal körömmel védeni, de hát az emberek véleménye teljesen más.

Már szánalmas ez az összeesküvés elméleted. Rajtad kívül szerinted ki ér rá minden nap regisztrálgatni… egyáltalán lehet a google-n ???

Egyre erőszakosabban kampányolsz, vádaskodsz, perrel fenyegetőzöl, lehülyézel mindenkit aki negatívan értékel. De ezt itt nem szabad. Itt céges hirdetésre nem használhatod ezt a fórumot. Téged is ki fognak tiltani és joggal.

Előzmény: MateBig (1303)
MateBig Creative Commons License 2019.01.10 0 0 1303

Igen az én nevemmel írtál tegnap miután olvastad az itteni reakciómat. De te nem Tíbor vagy és nem is Szandra. Ha visszanézi valaki a revieweket látszik, hogy szisztematikusan minden nap írsz valami szart. A hamis profilok mellé gyártasz még pár random revieweket is, hogy életszerűbb profilnak tűnjön, hogy nem csak egy dolgot értékelt. A Nagy Máté accounttal mióta reklamáltam hogy visszaélsz a nevemmel írtál még másik két reviewt is, de milyen érdekes, mindkét mai negatív review pontosan ugyanabban az órában keletkezett 2 órája, mint a hamis Nagy Máté accounttal az újabb két értékelés random dolgokra, sőt az Erdős Éva accounttal is pont ugyanakkor keletkezett még másik 3 értékelés. Hűű, micsoda véletlen!!

Vagy inkább minden este leülsz regisztrálsz két accountot és kattintatsz párat majd elégedetten hátradőlsz, hogy ma is aláástál egy másik céget... Ezen a fórumon hány névvel vagy fent?

Te vagy az aki nem "magánszemély"-ként tevékenykedik itt hanem egy szociopata módjára.

Szedd le amit a nevemben írtál és hagyjuk békén egymást!

 

Előzmény: tibi-ke (1301)
MateBig Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1302

Most akkor Tíbor vagy vagy Szandra?

Előzmény: tibi-ke (1301)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1301

Mi van veled?  Te tudsz olvasni???  Mit írtam? Hová? MateBig néven én?

 

Te azért regisztráltál ide, hogy próbáld népszerűsíteni a céged termékét. Ez világos és egyértelmű mindenkinek.

 

De amit csinálsz az nem jó! Sem a termék, sem a kommunikáció, sem a hely.

 

Itt magánemberek beszélgetnek a tapasztalataikról. Nem a cégek ingyen reklámoznak. Volt egy másik cégvezető is akinek itt nem mondjuk ki a nevét. Ő különböző neveken regisztrált, hogy népszerűsítse a termékét és nagyon hasonló stílusban írt mint te. 

 

te ugyanúgy a saját szarodat akarod ingyen reklámozni és lehülyézed azokat akiknek nem jön be a riasztód!  Próbálod hülyíteni a népet lejárató kampánnyal. Pedig csak szimplán szar amit csinálsz :-) Nézd már meg az értékeléseket. Olvasd el. A pozitív értékelések nagyon gázosak. Látszik, hogy mindet te írtad! 

 

Erről írtam ember!!!  

Előzmény: MateBig (1300)
MateBig Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1300

A lejárató kampány cáfolására regisztráltál ide egy tibi-ke nevű felhasználót is aki védi a Tíborokat meg írtál az én nevemben is egy lehúzó értékelést a gorillariasztó google céghez? Még értékeltél is vele valami barlangfürdőt pontosan ugyanakkor mikor a gorillához írtál, hogy valóságosabbnak tűnjön...

Szedd le amit a nevemben írtál! Engem hagyjál békén.

Előzmény: tibi-ke (1292)
V.Gy. Creative Commons License 2019.01.07 0 0 1299

itt van még egy két focista :-)

Ezeknél meg valószínűleg az anyakönyvvezető nem tudott...

Klaudia - Claudia  melyik a helyes?

 

Van sok nyelvi topik ilyen kérdésekre, keresd meg. Tán ott kéne ezeket folytatni, nem az autóriasztósban...

Előzmény: tibi-ke (1297)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1298

Most látom igazad van, valóban lemaradt az "is"  de úgy gondoltam

Előzmény: pacsepa (1295)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1297
Előzmény: V.Gy. (1296)
V.Gy. Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1296

Ja és még egy helyesírási jó tanács:  A Tíbor-t hosszú í-vel írják

 

Ó, medveanyám! Remélem, ezt komolyan mondtad, mert viccnek kicsit erős lenne...

 

Jó értem, de akkor velük mi van ?  Le se tudják írni a nevüket? Vagy földönkívüliek?

https://adatbank.mlsz.hu/player/710602.html

 

Velük annyi van mindössze, hogy ezek szerint az MLSZ-nél valaki nagyon nem tud helyesen írni.

Előzmény: tibi-ke (1294)
pacsepa Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1295

Ne offoljunk! Hogy egyesek hogyan írják a nevüket az egy dolog. Te is Tibor vagy a nick-ed alapján.

Hogy ez nyelvanilag helyes-e az másik dolog. Ha rám hallgatsz úgy írod, ahogy akarod, de hosszúval a helyesírási szabályok szerint nem jó. Írd be a google-ba, én megtettem mindkettővel.

Nem lesz több kérdés, én lezártam a dolgot. Nem is szóltam volna, ha nem igazítod helyre a fórumtársat.

Előzmény: tibi-ke (1294)
tibi-ke Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1294

Jó értem, de akkor velük mi van ?  Le se tudják írni a nevüket? Vagy földönkívüliek?

 

https://adatbank.mlsz.hu/player/710602.html

 

https://adatbank.mlsz.hu/player/521619.html

 

http://adatbank.mlsz.hu/player/340097.html

 

https://tz7.webnode.hu/

 

Soroljam még?  Eléggé megragadtad a lényeget :-)

 

ON-OFF

 

 

 

Előzmény: pacsepa (1293)
pacsepa Creative Commons License 2019.01.06 0 0 1293

off

 

Hogy ne legyen belőle személyeskedés, én írom le, a Tibort rosszul tudod.

Ha nekem nem hiszel:

http://www.nevenapja.hu/nevnapok/tibor_nevnap.html

 

Sokszor látom és főleg hallom, hogy így írja valaki, de többnyire csak így mondja, mint a "bakkancs" esetében. De rövid "i"-vel kell írni.

Ja és nem vagyok nyelvtannáci!

 

on

Előzmény: tibi-ke (1292)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!