Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52390

PL a DX - en 1.70 - ért lehet venni nyomkövetést. Eddig minden ilyen módon rendelt cuccom megjött. Igaz, ha több cuccot veszek egy csomagba akkor 2 hónap is lehet a szállítás:(

Előzmény: Wendyke87 (52389)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52389

Nekem nyárig rendben megérkezett minden, majd az aug. végén feladottól kezdve nem jönnek meg :(

Nem simán eltűnnek, hanem valaki/valakik lenyúlják őket. A rendeléseim 40%-a nem jött meg, egyszerűen felháborító, hogy kifizetjük a dolgokat, más meg a sajátjának tekinti.  Mert 1-1-re még lehetne azt mondani, hogy elkavarodtott, csakhogy itt tömegesen tűnnek el és nem hiszem, hogy a Bermuda-háromszög felett repkednek velük...

Sajnos újraküldettem sok mindent és nem a pénzt válaszottam, amit már megbántam. Érdekes amúgy, hogy a nagyobb méretű csomagok nem jöttek meg, amiket a legjobban vártam...

Egy biztos, soha többet nem rendelek Kínából semmit. Máshonnan is csak és kizárólag teljes nyomokövetéssel, mert ez nem állapot, hogy kifizetem, aztán vagy kapok valamit a pénzemért vagy nem, ez nem szerencsejáték...

 

Előzmény: Lángész69 (52382)
Megdobbent Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52387

Kisimitani a gyurodeseket, hogy ne legyenek zavaroak, ilyesmi ;)

... amugy nyomtatva vagy hogy a manoba kerik ezt?

Előzmény: sjohn (52386)
sjohn Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52386

A Paypalos fizetést igazoló számlát.

Kozmetikázni?...:-))

Előzmény: Megdobbent (52385)
Megdobbent Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52385

Gyors kerdes: most eloszor a posta keresett vam ugyben, normal kuldemenynel, ilyenem meg nem volt.

Mire szamithatok, mi fognak kerni, es mennyire kozmetikazhato a dolog?

KarkZoli Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52384

Sziasztok! Nektek mi a véleményetek? Még nem jártam így, pedig régóta vásárolok. Október 26-án lett feladva egy csomagom Izraelből, egy drága kozmetikai termék van benne. A mai napig nem kaptam meg, az eladót kb. 2 hete nem tudom elérni, nem válaszol, pedig elég megbízhatónak tűnik közel 400 visszajelzéssel 99.3% pozi. Követőszámot mellékelt de nem működik, nem ad róla semmi infót. Standard légipostával jön, elvileg 10$-os ajándékként megjelölve. Lehet, hogy a vámon van? Van esély, hogy még megkapom? Köszi.

yanesz Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52383

Sajnos,nekem is eltűnt 5 csomagból 3!Elég rossz arány így 3 hónap alatt.

Ami meg megjött azt meg vámkezelik éppen :-),ráadás értékhatár alatt van,ma küldtem el a bizonylatokat.Kíváncsi vagyok,hogy fog-e kelleni ráfizetni :-)

 

Nem sok jelentősége lesz a TN-nek ha ez így fog menni tovább!

Ráadás belaasult ez az egész,mi lesz karácsony előtt akkor,ha már így belassult.

 

Nincs pénz,nincs ember.Bele se tudok gondolni,hogy egy nap mennyi eun kívüli csomag érkezik be hazánkba...

 

Viszont tudja valaki mi a procedúra ha vámolják a csomagot?Mennyi idő ez kb?

 

Előzmény: Lángész69 (52382)
Lángész69 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52382

Nektek mi a tapasztalatotok?

Nekem ebben az évben minden második Kínából trackszám nélkül érkező cikkem eltűnik valahol !

Egy robogó tárcsaféklakat beszerzése fél évbe telt mert csak a harmadik érkezett meg, az első kettő eltűnt!

Minden használható cuccnak nyoma vész eltűnt már!  12V-os elem több alkalommal, nemrég 2USD-s napszemüveg sem érkezett meg.

Memóriakártyaolvasó, ledes villanykörte, zseblámpa szintén LOST!

Már én  szégyellem magam, amikor kénytelen vagyok visszatérítést kérni !

Szerintetek, hogy tűnnek el a cuccaim? Tavaly még nem volt így!

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52381

Ha eladtam valamit és más címet kaptam az ebay eladási értesítővel meg a paypal fizetési értesítővel, akkor melyik a helyes "általában"?

Szokott ilyen lenni?(már megkérdeztem a megrendelőt is, várom a válaszát)

blaze73 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52380

Tényleg jó tipp, ha kell postáznom UK-ba biztosan megnézem a méretet.

Még ajánlott (extrával) is jó áron van.

Előzmény: andz (52379)
andz Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52379

Óóó, te vagy az én barátom :)

 

Tényleg működik. A postás hölgy először értetlenkedett, de aztán csak sikerült feladnom benne egy majd' félkilós pakkot csupán a 700 Ft-ért. A boríték kicsit gyengus, de beletettem egy pufisat, amiben a cucc volt, meg kívül jól átcelluxoztam a vastag szalaggal.

Havi 8-10 ilyen cuccom általában van, így darabján 1-2 ezrest spórolok.

Előzmény: t.lantos (52354)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52378

Ugyanígy vagyok, mint te, eddig nekem sem volt semmi probléma, most pedig csak az van... :(

Az újraküldöttekkel együtt 20+ csomagom érkezik(nem nagy összegűek), mind TN néküli, egyet kivéve. A legkorábbi augusztus végén feladott, tehát már közeledik a 90 nap felé...  A vicc, hogy ugyanarról a helyről az újraküldöttekkel együtt 5 csomagból 1!!! érkezett meg, pedig látom az eladó értekeléseit, hogy más megkapta.

Én úgy gondolom, hogy ez az átvilágítgatás rossz, mivel így a csomagok "tudatosabban vesznek el", hogy látják mi van vele. Mert magától semmi sem tud azért eltűnni... :(

Az egyszem TN-es csomagom pedig már majd 20 napja célorszégba elküldve felirattal vár a posta honlapján, ami szintén nem normális.

Direkt idejében rendeltem a dolgokat, mert többet is ajándékba szántam közülük szülinapra, de azok sem jöttek meg :( Leginkább a nagyobb méretű dolgok nem jöttek meg. Nagyon bízom benne, hogy nem valakinek az újdonsult tulajdonát gyarapítja.... Másik kérdés pedig, hogy vajon melyik oldalon "tűnhetnek el" a csomagok?

Egy biztos, hogy ezek után semmit sem fogok onnan rendelni, nem azért fizetek, hogy más jól járjon vele :(

 

Valaki jár még hasonló cipőben? Mit gondoltok merre lehetnek a meg nem érkezett csomagok? Van még rá esély, hogy megérkeznek?

Előzmény: garfieldka* (52351)
blaze73 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52377

Nem semmi!
Ilyen sem volt még.
Lehet partnert váltottak.

Jó tudni.

Előzmény: Mopi (52375)
blaze73 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52376

CN : China Post

HK : HongKong Post

SG : Singapore Post

Előzmény: alfi13 (52374)
Mopi Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52375

Hermes-t tudtommal itthon csak a DPD kézbesített.

 

Tegnap megjött a Hermes csomag. A Trans-o-flex hozta.

Előzmény: blaze73 (52299)
alfi13 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52374

Köszönöm erröl a 4-5 napos csuszásról nem tudtam. Ezek szerint  a két utolsó betü az az ország jele.

A "CN" Kinát jelent mert van egy ilyen csomagom is csak az nem anyira sürgős.

Előzmény: bombaba (52373)
bombaba Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52373

http://www.17track.net/index_en.shtml

Ezzel meg tudod nézni a hongkongi (HK) és a szingapúri (SG) csomagodat is, ha már 3-5 vagy még több nap is eltelt a feladástól.

Előzmény: alfi13 (52372)
alfi13 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52372

Két csomagot is rendeltem mindegyikhez kaptam Tracking numbert de bárhol is próbálom beírni a keresőbe nem találom a csomagot. A kérdésem az hogy a kapott kódból a betüket és a számokat is be kell másolni vagy valamit lehagyni belőle.

Az egyik csomagot Honkongból várom az ugy kezdődik hogy RC és utána kilenc szám majd  HK.

A Kinai szintén két betüvel kezdődik RF majd kilenc szám és a végén SG

Ezekből a betükből lehet valamire következtetni hogy melyik szállítónál kell keresni a csomagot?

 

godanka010 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52371

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha licitre feltöltöttem egy terméket utólag tölthetek fel még képeket ha már licit is érkezett rá? Bocsi a láma kérdésér csak nem akarok elrontani semmit.

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52370

Valahol feljön "delete adresses " keresni kell de nem olyan bonyolult és akor ki tudod törölni.

Csak a "conformed address'-t ki ne töröld , arra figyelj !

Előzmény: radikál (52369)
radikál Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52369

Tudja valaki, hogy hogyan lehet a paypal-on address-t törölni?

Gyarapítani könnyü de a ritkításra nem találom a megfelelö gombot :S

Az évek alatt sok cím gyült össze és jó vóna kukázni amik már nem kellenek.

hollo0422 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52367

Köszönöm a segítséged! Nem sikerült megegyeznünk, ő inkább visszautalja a pénzt. Tegnap kaptam is egy email-t ezzel kapcsolatban. Kb. mennyi az átfutási ideje a visszaküldésnek? Mert jelenleg sem az ebay-en sem a paypal oldalamon nem látok semmilyen mozgást ezzel kapcsolatban.

Előzmény: Törölt nick (52361)
blaze73 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 52366

11.08-án feladott pakk (China Post free ship) ma jött meg.  Érték olyan 3000 ft, még vámos bélyegző sem volt rajta - vagy olyat már nem is raknak a Liszt Ferenc reptéri kicserélőben ?

Az a régi piros..... 

t.lantos Creative Commons License 2013.11.20 0 0 52365

Pontosan.

private listing, de jol el van dugva, valahol kulon be kell kapcsolni, hogy mutassa az opciot.

Előzmény: röntgen (52364)
röntgen Creative Commons License 2013.11.20 0 0 52364

Értem, vagyis azt holtehetem meg? Akkor mikor meghírdetek egy item-t?

Előzmény: t.lantos (52363)
t.lantos Creative Commons License 2013.11.20 0 0 52363

Sehol. Eladokent private listinget kell valasztanod, vevokent nincs rahatasod.

Előzmény: röntgen (52362)
röntgen Creative Commons License 2013.11.20 0 0 52362

Sziasztok,

Azt hol tudom beállítani, hogy a feedback-emnél ne legyenek láthatók az item-ek.

 

köszi,

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.19 0 0 52361

Szerintem első körben tárgyalj az eladóval. Mondjuk, ha francia,akkor lehet, hogy ha te magadnak nem megy, akkor keríteni kell segítőt, aki jól bírja a nyelvet.
Lényeg, hogy _mindent_ az ebayen keresztül kommunikáljatok (várásolt termék mellett van a kapcsolatfelvétel az eladóval, ott témakörök szerint választhatsz, hogy mit szeretnél).

He elzárkózik, akkor nyitsz egy case-t (lehet, hogy már meg is nyílt, mert egyes kapcsolatfelvételi témakörök rögtön azzal indítanak), ami, ha nem rendeződik, átalakul dispute-tá, és majd az ebay dönt.

Nyilván kötelezni nem tudják, hogy küldje neked a cuccot (bár elvileg vihetnéd bíróság elé), de azért okzhatnak neki kellemtlenséget.

Ezért lényeges, hogy minden kommunikáció az ebayen kereszutül menjen, mert azt látja az ügyfélszolgálat, ha döntésre kerül a sor. És a határidőkről se késs le.

 

Előzmény: hollo0422 (52359)
garfieldka* Creative Commons License 2013.11.19 0 0 52360

"Öreg motoros vagy. Én tudom." :)

Előzmény: Degeczi (52358)
hollo0422 Creative Commons License 2013.11.19 0 0 52359

Köszönöm a válaszod!


Mindenképpen abban a tudatban ütöttem le, hogy free shipping van. Kiválasztottam M.o.-t és arra is azt írta. Az eladó franciául írt egy mondatot, hogy külföldi vásárló esetén nézzük meg a postaköltséget. Én megnéztem. Készítettem oldalképet is (bár amilyen okos vagyok, az eladó neve lemaradt..) Szóval az eladó hibája a mostani félreértés.

Tulajdonképpen a terméket továbbra is szeretném, de postaköltséget nem akarok fizetni (legalábbis az egészet biztos nem). Ilyenkor tehet valamit az e-bay? És az ebay-en belül hova kell fordulnom segítségért?

Előzmény: Törölt nick (52348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!