Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

El Robotnyk Creative Commons License 2003.03.05 0 0 666
ahogy én a francia vezetési stílust ismerem, nem csodélkozom hogy a tükröket nem fényezik! :) ültem két félig beszívott csávó mögött párizs belvárosában 90nél... :)

küszöbvédőt ajánlom, mert a víz jó sokáig bejön, széles a küszöb. majd nekem is kéne csak egyszerre nem megy minden...

Előzmény: se3.14 (664)
se3.14 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 665
Esetleg valakinek nincs meg az akciós tartozék árlistája C3-hoz? A nem akciós is jó lenne.
se3.14 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 664
Ha minden összejön péntekre nekem is megvan a várvavárt C3. A színt a feleségem választotta és én döbbentem meg a legjobban, hogy az aluszürkét választotta. A Cascot 10 alattra mondták nekem is (30+, Pest megye, Generáli azt hiszem).

Nekem a vörös, vagy a kék jött be, de ahogy jobban megnéztem kicsit furi volt a szürke kilincs, meg a csík a lökhárítón. Így teljesen egyszínű az autó, kivéve a tükröket. Tényleg miért nem fényezik a Citröennél színre a külső tükröket? Megnéztem, még a C5-nél sincsenek lefújva. Ne mintha nagyon hiányozna, csak érdekes.

seΠ

Geli66 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 663
zsuzsuzsu:
ha már veszel szőnyeget akkor a 3D-t vedd, az frankó. És majd írd meg mennyi vólt, mert én is olyant akarok bele :)
Most meg akció is van rájuk.
Gondoltál küszöbvédőre?
Az mennyibe kerül? Tudja valaki?

Végigjártam a biztosítókat.
Argosz nyert :)
Casco 112ezer egy évre, ha egyben kifizetem, és a legkisebb önrészt vállalom.
Kötelező meg hatvanpárezer/év A0-ban! 26 évesen.
Nagykanizsán.

Így a kettő együtt havi lebontásban kb 15rugó, igaz a Cascot egy évre előre befizetem, így 20%-kal olcsóbb, mintha havonta fizetném.

Autóért meg 10%-ot teszek csak le :)

Előzmény: zsuzsuzsu (661)
El Robotnyk Creative Commons License 2003.03.05 0 0 662
fehérváron nekünk adtak bele ingyen ilyen gumiszőnyeget, célnak megfelel. 3Ds szőnyeg azthiszem van c3ashoz is, de itt még nem találkoztam vele! esetleg megkérdezhetnéd, hogy mennyibe fáj, és hogyan lehet rendelni, te most úgyis gyakrabban jársz arra :)
Előzmény: zsuzsuzsu (661)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.05 0 0 661
Na igen, ez meg Fehérvár mellett lesz egy faluban, így remélem olcsón megszámítják...
Egyébként tegnap már láttuk a kicsikét, asszony le is tesztelte gyorsan, hogy minden tükör, meg retesz, meg fiók, meg lámpa, meg egyéb hasonlóan fontos dolog meg van-e darabra:-)!
Tiszta pipere autó :-)
-
Szőnyeg nincs bent gyárilag, vett már v.ki ilyet, és mennyiért, rendelni kell, vagy sem, milyenek vannak?
Előzmény: hecsa (660)
hecsa Creative Commons License 2003.03.05 0 0 660
Hungaria Casco az 1.6 excl. + napfenyteto + esp + metalfeny + cd valtos autora Bp-en tobb, mint 20000 ft/ho (az auto kb. 3.8 millioba kerul). En ezert gyorsan le is koltoztem (papiron) Agardra, valamint a Generalihoz partoltam. Igy kevesebb, mint 9000.
Előzmény: zsuzsuzsu (658)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.05 0 0 659
Szi!
Kocsi még a szalonban, legkorábban pénteken, legkésőbb (remélem) jövőhét szerdán mienk lesz! Holnap felmegyek Pestre a beszámítandó autónk törzskönyvéért a Cibhez!
Ha minden jól gördül bank is úgy akarja, hétvégén már "havaj"!
Mielött elfelejteném: Lucia kék lesz ("kékeszöldesszürkésgyöngyház"), azért a kék a meghatározó! Bézs kárpit, Excl., 1.6 16V, + metálfény!!
Előzmény: JuanPablo (656)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.05 0 0 658
Tudom, hogy kell sajna pénz még!
Emberünk azt mondta, 9eFt körül lesz a casco a Hungáriánál!
Kötelezőt választom majd a legolcsóbbat!
Előzmény: El Robotnyk (652)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2003.03.04 0 0 657
Biztos, hogy külön akartok találkozni? Nagyon jó Citroën-találkozók szoktak lenni, ott előfordul mindenféle Citroën, kacsák, CX-ek, AX-ek, BX-ek, Xantiák, XM-ek, DS, de C3-ból még kevés van, gyertek. Ja, meg van egy össz-citroën fórum is, kellően bolond (értsd Citroën-mániás) emberekkel. Nézzétek meg, ne frakciózzunk :)
Az emlegetett topic ITT található :)
Előzmény: JuanPablo (648)
JuanPablo Creative Commons License 2003.03.04 0 0 656
Ma átvettük az új lenzöld "kacsát". Nem semmi a kis dög. Gyönyörűen duruzsol a hdi és annak ellenére, hogy nem nyomtam neki éreztem, hogy menne ez ha adnék neki. Elautókáztunk itt Pesten délután majdnem 100 km-t. Beültünk nagymamástul öten. Elöl semmi baj, hátul egy kicsit necces a három ember. Szerintem a hátsó rész két felnőtt és egy gyerek részére jó.
Egy negatívumot már észrevettem. Nem valami jók a műanyag alkatrészek. Olyan gagyinak tűnnek. Főleg az a kis tükör a nagy tükör tetején. Rögtön a kezemben maradt.
No hirtelen ennnyi!
ZsuZsuZsu mi van a kocsitokkal? Kijött már a szalonból? Milyen színű?
Pár nap múlva még beszámolok a tapasztalatokról.
Sziasztok
Juan Pablo
El Robotnyk Creative Commons License 2003.03.04 0 0 655
na ez az :) részletre...
Előzmény: hecsa (654)
hecsa Creative Commons License 2003.03.03 0 0 654
A casco-ról csak annyit, hogy van, ahol halasztott fizetéssel kötik, vagyis hónap végén válik a díj esedékessé. Ez azért jó, mert nem fizeted be, hanem kötsz egy másik biztosítóval szerződést - esetemben a Generali még sokkal olcsóbb is volt, mint a Hungária -, és máris volt egy hónap ingyen Casco-d. Persze ha részletre veszed, akkor nem biztos, hogy ilyen egyszerű a dolog.
Előzmény: El Robotnyk (652)
JuanPablo Creative Commons License 2003.03.03 0 0 653
Ma egy kicsit én is kiakadtam. Keddre igérték az átadást, erre ma felhívott egy nőihölgy (aszisztens), kellene az én jogsimról is egy fénymásolat, hogy bejegyezzenek mint üzembentartót. "Addig nem adja ki a forgalmit az okmányiroda amíg a hitelt nyújtó cég jóvá nem hagyja az üzembentartót" Biztos így van, de ez miért délután 1/2 6-kor derül ki? Nem szeretem, ha hülyének néznek, de úgy látom, hogy a többi autókereskedésekben sincs más. Olvastam valami dícséretet Peugeot Kovács?-ról. No kíváncsi leszek megkapom-e holnap, mint ahogy ígérték.
Egyébként a topic azért döglődik, mert még "kevesen vagyunk"! Leszünk többen is gondolom, de sokan nem is tudják, hogy itt lehet eszmét cserélni.
Köszönöm a kacsás tippet is!
El Robotnyk Creative Commons License 2003.03.03 0 0 652
nekünk egy hét volt a papírmeló. pénzt vigyetek árvételre (casco)
Előzmény: zsuzsuzsu (651)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.03 0 0 651
-döglött ez a topic bázikáim...

Azé leírom: ma már ott van a szalonban a kocsink, innéttől kezdve papírmeló, oszt nyargalászunk vele főmegle!

monyesz Creative Commons License 2003.03.03 0 0 650
JuanPablo !
>Kedden veszem át a kis aranyost, így két "kacsánk" lesz a családban. Tudniillik a fiaimnak van egy 2cv6 kékben.
Hát C3-am nincs csak egy BX-em, de egy PIROS 2CV6-ossal én is rendelkezek !!
Engedd a fiadat is fórumozni, a PSA-Peugeot-Citroen topicban nézzen körül, talál egy-két lökött kacsást. :)))
Előzmény: JuanPablo (648)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.02 0 0 649
gyarapodunk
Előzmény: JuanPablo (648)
JuanPablo Creative Commons License 2003.03.02 0 0 648
Sziasztok!
Kedden veszem át a kis aranyost, így két "kacsánk" lesz a családban. Tudniillik a fiaimnak van egy 2cv6 kékben. Ez lenzöld színű lesz sx 1.4 hdi, cd,klíma stb. Ezzel a felszereltséggel nem volt olcsó, de hosszú távon gondolom kifizetődő. A fiúk kiszámolták az 1.4 xsara-val ellentétben kilóméterenként kb. 7 Ft a különbség. Mi évente 20-25.000 km-t megyünk négyen. A számítások azt mutatják így megéri a hdi. Nomeg 20 Ft az árkülönbség az üzemanyagnál.
A c3 találkozóban én is benne vagyok, de ha lehet március vége, április eleje lenne jó.
Nézegessétek a topicot és majd egyeztetünk. Én minden nap beugrok ide.
Jó és balestmentes autózást.
Juan Pablo
alban68 Creative Commons License 2003.03.02 0 0 647
A C3 fanclub topicban részletesen ki van tárgyalva ez a téma (is)! Várunk odaát!
Bandikut Creative Commons License 2003.03.02 0 0 646
A hdi-ről 0 tapasztalatom van, de javaslom menj át a C3 fanclub topicba!
Előzmény: JuanPablo (645)
JuanPablo Creative Commons License 2003.03.02 0 0 645
Szeretném ha megosztanátok velem véleményeteket erről a kis "kacsautánzatról". Engem elsősorban az 1.4 hdi motorral szerelt változat érdekelne.
Köszi!
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.01 0 0 644
Sziasztok Földijeim! (assszem így szokás mondani)

alban 68>
Fehérvár mégiscsak világváros nemde!?!? :-)
Maj' itt is tartunk C3 találkozokat, ha már sok "sorstársunk" lesz a környéken

El Robotnyik>
Nekem ugye az autó még jövő idő, így szőnyeghez nem tok hozzászólni! Várpalota jó hely, régióban marad, 20km=0

El Robotnyk Creative Commons License 2003.03.01 0 0 643
én nem fehérvári vagyok, hanem palotai, de azért közel vagyunk így is :) valamelyikőtök vett 3d-s szőnyeget? van itt fehérváron?
Előzmény: alban68 (642)
alban68 Creative Commons License 2003.03.01 0 0 642
Régen jártam erre, így 1-2 reakció.
Robotnyik és zsuzsuzsu- üdv Fehérváron, kicsi a világ... (egyébként én is K.L.-nél vásároltam, itt is lakom- a Lucia kéket magam is sokszor látom...)
A korábbi kérdéseknél én is csak ismételni tudom az előttem hozzászólókat: az 1.1-s motor korrekt, városban jól használható és csendes- 130-s sebességgel pedig tartósan terhelhető!
Amikor először hallottam ismerőstől, hogy mostanában 2.2-rt is lehet c3-t venni, kissé nyűgös lettem, de aztán meglátva a hirdetést rájöttem, hogy az 1 kissé "kevésbé jól felszerelt változat" (azért a lebutítás talán túlzás...) Az ABS és az elektromos cuccok megérik a különbséget (pláne ha már úgyis megvan...)
A hitelkonstrukció nálunk elég korrekt volt (november-december környéke)- hasonlítva a Clio/206/Corsa ajánlatához, viszont a Yarisnál akkoriban komoly akció volt hitelfronton- csak annak meg a csomagtartó méretével nem voltunk kibékülve.
Üdv mindenkinek
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.03.01 0 0 641
De beveszik, csak jó "boltoshoz" méltóan igencsak nyomott áron, sőt még időről időre alkudoznak is belőle ügyesen, függetlenül az autó állapotától!
Ez egyébként komoly negatívum az itteni Citroenesekkel kapcsolatban!!!!!!!
Fordék jó 15%-al többért vennék be, dehát az meg nem C3...
Barátságosnak tünnek, de azért ők is csak(!) kereskedők... (ez most a legutóbbi tapasztalat!)
Meg aztán febr. közepére ígérték, aztán most se híre se hamva...
Csütörtökön mondták, hogy vagy aznap, vagy péntek meg lesz! Most van szombat = semmi

Nahát ezért kéne az a autóvásár, de már v.színű kicsúszok az időből
( nagyon nagatív vagyok... :-)) )

Előzmény: El Robotnyk (640)
El Robotnyk Creative Commons License 2003.02.28 0 0 640
nem vették be fehérváron?
Előzmény: zsuzsuzsu (639)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.02.28 0 0 639
Van egy érdeklödő jellegű kérdésem is, nem szorosan a C3-al függ össze
Autóvásárokról van fogalma v.kinek, lesz-e hétvégén v.hol (pl.: Veszprém, Budaörs, stb.)?
Illetve, hogy melyik szép nagy? :)
A leváltandó gépjármívemet kellene ilyetén módon foganatosítani ebbéli irányban az eladását! (Hihi)
zsuzsuzsu Creative Commons License 2003.02.28 0 0 638

:-)

Előzmény: robicsek (635)
hecsa Creative Commons License 2003.02.28 0 0 637
Az enyém is skót zöld exclusive :)
Az üvegtető elkezdett zörögni, most viszem szervízbe. Lehet, hogy ezért nem gyártanak több panoráma tetőset? Bár nem tűnik komolynak a gond.
Előzmény: Skót Béka (C3) (636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!