Keresés

Részletes keresés

micsike1 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 52411

Sziasztok!

én is szívok egy vásárlással ( ráadásul egy ismerősnek rendeltem, duplán kellemetlen) október 2-án rendeltem és kifizettem,  a leírása szerint 30 nap vagy refund. 

 reklamáció, elküldi újra. Én hülye belementem,  kértem, hogy akkor gyorsabb postázást válasszon, mert két hónapja használhatatlan az eszköz. Mondtam, h kifizetem a plusz költséget.

 

Most- november 8-án -  küldött RT180907633HK számot, de azt néztem , hogy egyrész megint várt vagy egy hetet mire feladta, és vagy  8 napig volt csak HK-ban. 

Mikorra fog ez megjönni???

Dec 2-án jár le az Case. 

Reklamáljak megint nála és kérjem a refundot?

 

Nem akarom megszívatni, de ez sem szeretnék !

Előzmény: Degeczi (52358)
Natif Creative Commons License 2013.11.24 0 0 52410

Igen tudom, de kb. 100-an árulják...

 

Vízivó Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52409

Ráklikkelsz az eladó nevére és láthatod az előző dolgait.

Előzmény: Natif (52408)
Natif Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52408

Sziasztok!

 

Rendelt valaki közületek ilyen kabátot?

 

 

 

 

 

 

Nekem még nem érkezett meg, többen jelentették, végül a pénzem visszakaptam.

Tracking kódot kaptam, ami nem megy tovább ennél:

 

2013.11.01
21:26

Küldemény információ: 
Küldemény felvéve / Item accepted

2013.11.02
13:32

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.11.03
00:13

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

 

 

 

Annyira tetszik, hogy megrendeltem újra, egy kétes eredetű eladótól (most már így gondolom)

mert annyira irreálisan olcsón adják 4 ezerért, hogy tartok tőle ebből se lesz semmi.

 

Van itt olyan aki ilyen olcsón vette és megjött? Meg volt vele elégedve?

Mennyiért vetted, és melyik eladótól? 

 

Köszönöm szépen előre is! :)

 

Natif Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52407

Sziasztok!

 

Rendelt valaki közületek ilyen kabátot?

 

 

 

 

 

Nekem még nem érkezett meg, többen jelentették, végül a pénzem visszakaptam.

Tracking kódot kaptam, ami nem megy tovább ennél:

 

2013.11.01
21:26

Küldemény információ: 
Küldemény felvéve / Item accepted

2013.11.02
13:32

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.11.03
00:13

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

 

 

 

Annyira tetszik, hogy megrendeltem újra, egy kétes eredetű eladótól (most már így gondolom)

mert annyira irreálisan olcsón adják 4 ezerért, hogy tartok tőle ebből se lesz semmi.

 

Van itt olyan aki ilyen olcsón vette és megjött? Meg volt vele elégedve?

Mennyiért vetted, és melyik eladótól? 

 

Köszönöm szépen előre is! :)

 

geher2 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52406

Ki szeretném egyenlíteni az ebay jutalék tartozásomat one-time payment opcióval,de amikor a pay-re nyomok a következő hibaüzenetet kapom: "Sorry, we only support USD,EUR currency for one time PayPal payment."

Nekem font-ban van feltüntetve az összeg,amin szerintem nem tudok változtatni.

t.lantos Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52405

A vamosnak jogaban all a termek vetelaratol fuggetlenul a piaci ar alapjan kivetni a vamterhet.

Nagyobb teteleknel kulon vamerteknyilatkozat is van, ahol nyilatkozni kell, hogy a 3. orszag beli eladoval miylen a tulajdonosi kapcsolatunk. Mert ugye ha ott alapitanank ceget, es ott csak veszteseget termelnenk, akkor egy csomo vamot meg lehetne sporolni.

Előzmény: Wendyke87 (52402)
geher2 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 52404

Feltöltöttem egy árut az ebay.co.uk-n (annak idején oda regisztráltam magam eladóként) de az ebay.comnem találja a feltöltött árumat,annak ellenére hogy fix áras és worldwide szállítást adtam meg. Érdekes hogy az ebay.de viszont megtalálja...

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52403

A vámnál nem jellemző, de ha postásod látja, hogy regisztrálatlan küldemény, elviszi, VAGY valaki kilopja a postaládádból.

Előzmény: Wendyke87 (52402)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52402

A fővárostól nem messze lakom, egy kisvárosban, én inkább arra gyanakszom, hogy a vámon tűnnek el a cuccok.

Kicsit furcsa, hogy pár napon belül már másodszor lehetett hallani a híradóban, hogy sok a külföldi küldemény. Mindenhol azt hallom, hogy most szinte mindenre kérik be a papírokat, bőven vám/ÁFA értékhatár alatti dolgokra is, sőt olyan durva dolgot is hallottam, hogy felbontották valakinek a csomagják, majd a vámos megállapított egy általa kigondolt árat, hiába bizonygatta a csomag tulajdonosa papírokkal, hogy nem annyiért vette, nem foglalkoztak vele, mondták, hogy ha nem fizet rá ÁFÁ-t megy vissza a csomag... Ez azért durva.... Szerintem központilag próbálják visszaszorítani az EU-n kívüli vásárlást, ezért is tűnhetnek el jobban a dolgok a vámon :(((((

Előzmény: Degeczi (52399)
Megdobbent Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52401

Jaja, erre gondoltam en is. De az van, hogy csak hetfon tudom meg, hogy mit kernek, mert ma lemaradtam a postai levelrol. De a csomag track-jebol kiderul, hogy nyilatkozat bekeres var ram majd :)

 

A feladonak irtam is egybol, hogy vajon mit irt ra, hatha tudja :)

 

A legjobb az egeszben, hogy pont a het elejen volt valamelyik hiradoban, hogy szopacs van, mert ramennek a normal postaira is, eddig ugye meg azert kerte pont az ember normallal, mert igy atcsuszott. Hat tan meg az en csomagom is ott volt a hirado felvetelen a nagy kupacban ;)

Előzmény: Törölt nick (52388)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52400

Most már abban sem vagyok biztos, hogy az megjön :( Egy másik fórumon egy csomó ilyet írtak, hogy ez volt az utolsó bejegyzés aztán meg semmi :(

Köszi a tanácsot, ezt az oldalt nem ismertem :)

Előzmény: Degeczi (52398)
Degeczi Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52399

gondolom nagyvárosi környéken lakhatsz, ott nagyobb az esély enyves kezű postásra

 

nálunk szerencsére olyan külváros, ami régen külön falu volt: az itteni kispostán nem lopnak, a regisztrálatlan cuccok is mindig megjönnek, csak az egy évvel ezelőtti kínai kavarodásban volt végleg elveszett küldeményem

Előzmény: Wendyke87 (52397)
Degeczi Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52398

ezt mondom, ennyit szokott...

következő információ csak akkor lesz, ha már belépett Magyarországra, köztes pontokon semmi hír

 

a DX-en $15 fölött kérés nélkül is ingyen (illetve 1 centért) trackinggel küldik, így $10 fölött többnyire már inkább érdemes lehet beválogatni még vmit

Előzmény: Wendyke87 (52396)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52397

Nekem valami már majdnem 90 napja utazik :(

Nyomkövetős küldeményeid jöttek vagy simák? De azért egy vicc, hogy a sima küldeményeknek 50% az esélye, hogy megjönnek... Akkor minek fizet az ember a szolgáltatásért? A napokban pl egy sima borítékban, országon belül feladott pár oldalas katalógusomnak veszett nyoma...

Előzmény: Degeczi (52391)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52396

Az a gond, hogy sokszor amit veszek összesen 2-3 dollár, úgy viszont nem nagyon éri meg :) Van egy 10 dolláros, arra kértem nyomkövetőt, de csak annyit mutat, hogy 4-e óta célországba elküldve :(((((

Előzmény: Törölt nick (52390)
alfi13 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52395

Elnézést de próbáltam nem találom azt a négyzetet amit be kellene jelölni ha nem untatlak leírnág mi van a négyzet mellé írva?

Előzmény: Törölt nick (52394)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52394

Amikor berakod a cuccot a kosárba, rámész a fizetési oldalra, ott van a négyzet, bepipálod, az összeg hozzáadódik a végösszeghez, kifizeted és kész. Tapasztalatom szerint 24 órás pntossággal üzemel, de legalább van valami támpont.

Előzmény: alfi13 (52392)
alfi13 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52393

Talán nagyobb a esély hogy nem tünik el a csomag, ha később is de megjön.

Előzmény: Degeczi (52391)
alfi13 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52392

Hol kell kérni vagy bejelölni hogy  nyomkövetésel kérem a csomagot?

Előzmény: Törölt nick (52390)
Degeczi Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52391

a nyomkövetés sem mindig hasznos: legutóbb egy október elején postázott cuccnál több mint egy hónapig azt mutatta, h elhagyta Kínát, és "in transit"... most ezzel előrébb vagy?

 

nekem szerencsére megjönnek az ősszel vásároltak is, csak adott esetben majd' 2 hónap alatt

Előzmény: Wendyke87 (52389)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52390

PL a DX - en 1.70 - ért lehet venni nyomkövetést. Eddig minden ilyen módon rendelt cuccom megjött. Igaz, ha több cuccot veszek egy csomagba akkor 2 hónap is lehet a szállítás:(

Előzmény: Wendyke87 (52389)
Wendyke87 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52389

Nekem nyárig rendben megérkezett minden, majd az aug. végén feladottól kezdve nem jönnek meg :(

Nem simán eltűnnek, hanem valaki/valakik lenyúlják őket. A rendeléseim 40%-a nem jött meg, egyszerűen felháborító, hogy kifizetjük a dolgokat, más meg a sajátjának tekinti.  Mert 1-1-re még lehetne azt mondani, hogy elkavarodtott, csakhogy itt tömegesen tűnnek el és nem hiszem, hogy a Bermuda-háromszög felett repkednek velük...

Sajnos újraküldettem sok mindent és nem a pénzt válaszottam, amit már megbántam. Érdekes amúgy, hogy a nagyobb méretű csomagok nem jöttek meg, amiket a legjobban vártam...

Egy biztos, soha többet nem rendelek Kínából semmit. Máshonnan is csak és kizárólag teljes nyomokövetéssel, mert ez nem állapot, hogy kifizetem, aztán vagy kapok valamit a pénzemért vagy nem, ez nem szerencsejáték...

 

Előzmény: Lángész69 (52382)
Megdobbent Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52387

Kisimitani a gyurodeseket, hogy ne legyenek zavaroak, ilyesmi ;)

... amugy nyomtatva vagy hogy a manoba kerik ezt?

Előzmény: sjohn (52386)
sjohn Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52386

A Paypalos fizetést igazoló számlát.

Kozmetikázni?...:-))

Előzmény: Megdobbent (52385)
Megdobbent Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52385

Gyors kerdes: most eloszor a posta keresett vam ugyben, normal kuldemenynel, ilyenem meg nem volt.

Mire szamithatok, mi fognak kerni, es mennyire kozmetikazhato a dolog?

KarkZoli Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52384

Sziasztok! Nektek mi a véleményetek? Még nem jártam így, pedig régóta vásárolok. Október 26-án lett feladva egy csomagom Izraelből, egy drága kozmetikai termék van benne. A mai napig nem kaptam meg, az eladót kb. 2 hete nem tudom elérni, nem válaszol, pedig elég megbízhatónak tűnik közel 400 visszajelzéssel 99.3% pozi. Követőszámot mellékelt de nem működik, nem ad róla semmi infót. Standard légipostával jön, elvileg 10$-os ajándékként megjelölve. Lehet, hogy a vámon van? Van esély, hogy még megkapom? Köszi.

yanesz Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52383

Sajnos,nekem is eltűnt 5 csomagból 3!Elég rossz arány így 3 hónap alatt.

Ami meg megjött azt meg vámkezelik éppen :-),ráadás értékhatár alatt van,ma küldtem el a bizonylatokat.Kíváncsi vagyok,hogy fog-e kelleni ráfizetni :-)

 

Nem sok jelentősége lesz a TN-nek ha ez így fog menni tovább!

Ráadás belaasult ez az egész,mi lesz karácsony előtt akkor,ha már így belassult.

 

Nincs pénz,nincs ember.Bele se tudok gondolni,hogy egy nap mennyi eun kívüli csomag érkezik be hazánkba...

 

Viszont tudja valaki mi a procedúra ha vámolják a csomagot?Mennyi idő ez kb?

 

Előzmény: Lángész69 (52382)
Lángész69 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52382

Nektek mi a tapasztalatotok?

Nekem ebben az évben minden második Kínából trackszám nélkül érkező cikkem eltűnik valahol !

Egy robogó tárcsaféklakat beszerzése fél évbe telt mert csak a harmadik érkezett meg, az első kettő eltűnt!

Minden használható cuccnak nyoma vész eltűnt már!  12V-os elem több alkalommal, nemrég 2USD-s napszemüveg sem érkezett meg.

Memóriakártyaolvasó, ledes villanykörte, zseblámpa szintén LOST!

Már én  szégyellem magam, amikor kénytelen vagyok visszatérítést kérni !

Szerintetek, hogy tűnnek el a cuccaim? Tavaly még nem volt így!

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.22 0 0 52381

Ha eladtam valamit és más címet kaptam az ebay eladási értesítővel meg a paypal fizetési értesítővel, akkor melyik a helyes "általában"?

Szokott ilyen lenni?(már megkérdeztem a megrendelőt is, várom a válaszát)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!