Keresés

Részletes keresés

Mums Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1685

Eorby , igaz szavaztam , de ez fizetos! Csak a club tagoknak van ingyen.

mums

Előzmény: Törölt nick (1678)
Mums Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1684

Szia Eorby! Kosz a segitseget! Ponikat elkuldtem de a tobbi nincs. Mar el is kuldtem.

mums

Előzmény: Törölt nick (1676)
gabogergo Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1683
Szia!
Ezen az oldalon (cuteembroidery) még több mintát is lehet letölteni témánként.
Legalábbis nekem sikerült :)

A needlework oldalon hogy lehet?
Töltöttem le róla mintákat de itt is van naponta letölthető ?
Ha igen akkor hol találom?
Válaszod előre is köszönöm.
Előzmény: Törölt nick (1682)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1682
Bal oldalán, fent a webnek. Ma a tulipános tölthető le, amire szavaztál az a holnapi lehet, ha a legtöbben arra szavaznak.
Előzmény: gabogergo (1681)
gabogergo Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1681
Szia!
Regisztrálnom sikerült, elvileg szavaztam is egy mintára de hol lehet a mintát letölteni?
Ezen az oldalon egyébként is van egy csomó ingyenes minta:
http://www.needlework.ru/
Üdv: Éva
Előzmény: Törölt nick (1678)
Brigi1217 Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1680

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Azért nem írtam a formátumot, mert van konvertálóm / ambasador- Teokata ajánlásával :)/ és gondoltam át konvertálom:).

Hihetetlen jó ez a csapat! Köszönöm mégegyszer!

1lil1 Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1679
Ugy látom, ez a kérések hete:-)
Az én kérésem a következő: akinek Brother progija van és tudja hol kell az anyag minőséget beállítani , írja meg legyen szives.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1678

Csajszik!

 

Találtam 1 oldalt, ahol lehet szavazni a másnap ingyen letölthető mintákra! Csak regisztrálni kell előtte!

 

http://www.needlework.ru/catalog/index.php/cPath/26

 

"Összebeszélvén", ahányan itt vagyunk, jó eséllyel szerezhetnénk magunknak mintákat:-), csak a "VOTE"-t kell nyomni!

 

ma az 1ik legjobban álló ez a maci,  ha vkit érdekel, a  15-ik oldalon van.

http://designs.cuteembroidery.com/321288/Happy-birthday.html

skolikagi Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1677

Igen, ezért is írtam hogy az enyém Singer és EZ így működik....az  övét sajnos nem ismerem...

És abban is igazad van hogy még én sem ismerem elég jól az enyémet...csak amire már rájöttem azt írtam le:-)

REmélem tudsz neki így a távolból segíteni, és sikerülni fog amit szeretne!

Előzmény: Mums (1673)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1676
Előzmény: Mums (1674)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1675

Sziasztok!

 

Mums!

 

Briginek ezekből az autókból kellenének, az 1-es a Villám, de a többinek nem tudom a nevét:-)!

 

http://www.needlework.ru/catalog/index.php/cPath/39?osCsid=033a2ffdbdc7d34e3febda505a4e07f8

Előzmény: Mums (1674)
Mums Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1674
Szia

Brigi1217! Nem az a baj , hogy kertek hanem , hogy nem irjatok meg milyen formatumban kell! Special a kicsi ponit -mostmar- ismerem mert mar kuldtem valakinek de villam McQeenes fogalmam sincs mi az !? Ha kuldesz kepet esetleg tudok kuldeni rajzot :o)) . A ponirol E-mailben kuldom.

mums

Előzmény: Brigi1217 (1672)
Mums Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1673

Szia Agi ! Ez mind igaz a te gepedre de a BROTHER nem igy mukodik, arrol nem is beszelve te se ismered eleg jol a sajat gepedet ill. a programod, mert tobb modja is van bevinni egy rajzot  peldaul. A Brothernel ket teljesen kulon allo dolog a gep es a szoftver.Az automata programot pedig legalabb ugy kell ismerni mint magat a programot, ott is vannak beallitasok es ha nem teszed akkor sz.... az egesz, hasznalhatatlan.Kulonben en mar felvettem a kapcsolatot Veraval es uton van a program tanulmanyozasahoz.

mums

Előzmény: skolikagi (1671)
Brigi1217 Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1672

Sziasztok! Újra itt vagyok, és volna pici problémám./ismét/

Szeretném megkérdezni, hogy van e valakinek verdás /villám McQueenes/, én kicsi pónis, és Jázminos mintája? Nagyon megköszönném,mert a gyerkőceim szétszednek érte! :)

skolikagi Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1671

Szia!

Nekem Singerem van.

Ennél úgy működik, hogy a szoftvernek két része van. Illetve több de az most nem lényeges.

Ha hímezni akarok, akkor meg kell nyitni a programot, aminél az a felület jön ki először ahol a kész mintákat látom, és tudom alakítani, elhelyezni, majd hímezni.

Ha itt megnyitok egy mappát, akkor csak azokat a fájlokat látom, amelyek a hímzőprogram kiterjesztésben vannak.

Az én gépem gyakorlatilag minden hímzőprogramot felismer, és tudok vele dolgozni.

Viszont itt NEM látom pl. a mappában lévő jpg, bmp, egyéb fájlokat.

Van a programnak egy része az a neve, hogy Autopunch.

Itt lehet tallózni a jpg képek között. Itt ha kiválasztok egy jpg vagy bármilyen más képformárumú fájlot, akkor meg tudom nyitni, tudom szerkeszteni, majd a végén amikor bezárom ezt a programot, akkor megjelenik a kész hímzésminta a hímzőprogramban, és lehet tovább kísérlezetni, próbálkozni vele.

Azt javaslom én is neked, amit nekem mondtak itt akkor amikor friss hímző voltam:

előbb ismerd ki a gépet, hímezz sok sok kész mintát, és cak utána állj neki tervezni, mert az azért nagy falat.

( én sem hittem el)

Nem véletlenül kérnek érte pénzt azok akik mintatervezéssel foglalkoznak.

Mi az egyszerűbb mintákat meg tudjuk csinálni, de mivel nem tanultuk soha, ezért nekezen, és lassan. És nem biztos, hogy megéri az időt, a türelmet, és a cérnát pazarolni rá...

És persze sok ingyenes minta van a neten...nekem eddig még majd minden esetben elég volt ez, és venni nem nagyon vettem mintát.

 

Előzmény: Vera03 (1662)
Mums Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1670
Bernina Deco gepe van! Csak a szoftvere Brother.
Előzmény: Törölt nick (1669)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1669

Azt hittem Lil gépe is Brother.

 

A solvykról még az elején írtam, amikor csatlakoztam hozzátok és főként a képeslapokról, majd a csipkékről írtam.

Előzmény: Mums (1664)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1668

Hát időnként nem lenne rossz, hogy 1 pénzért többszöri élvezet:-)

 

Persze lehet, hogy nem ártana úgy sem, de nekem pl. viszket tőle a kezem, amikor az oldottas vízben matatok.

Előzmény: 1lil1 (1665)
heda5 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1667

sziasztok!!

 

Már jó régen jártam itt,de mindig sok segítséget kaptam tőletek,és hasznos tanácsokat,amikor elakadtam!!

 

most én ajánlanék nektek Valakit!

nézzétek meg a következő oldalt,ez egy MAGYAR oldal ,nem kell hozzá nyelv tudás.

részemről ez nagy előny:-)))

 

még ingyen mintát is le tudtok tölteni.

de bármit megcsinál,csak elkülditek a képet,küldenek egy árajánlatot ,ha jó elfogadott,fizetsz és már küldi is a  kész mintát,

még a mi háztartási gépjeinkre is...

folyamatossan bővül a mintakatalogusa,érdemes nézzelődni.

 

Én már kipróbáltam és jól müködő dolog,csak ajánlani tudom ,mindenkinek,örülök,hogy rátaláltam. az árai meg jóval a megszokott árak alatt van.

 

ja,és ha bármi kérdésetek van,arra is mindig szívessen válaszol.

 

 

http://himzoprogram.ingyen-honlapkeszites.hu/kapcsolat.html

 

sziasztok

hédi

1lil1 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1666
Köszönöm a dícséretet :-), igyexem
Előzmény: Mums (1664)
1lil1 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1665
"és nem a testtel érintkező, de keményítendő holmiknál is remekül használhatók!"

Mert akkor berugunk? :)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (1658)
Mums Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1664
Szia

Eorby! 1lil1 nek csak a szoftvere Brother a gepe Deco.

O is most jutott at az alapokon, igaz nagyon gyorsan tanul :o))de akar is tudni mindent.Sky-pon , lepesrol-lepesre jutott el idaig , de ami igaz mar egyedul csinal rajzokat, igaz nem tul komplikalt  .

 

Mas!

Nem emlekeztem , hogy irtal mar a szolvykrol, kemenyitessel kapcsolatosan, de latod ezert jo , ha neha felelevenitjuk a mar elhangzottakat. Igy most en is tudom. :o)))

udv. mums

Előzmény: Törölt nick (1661)
Mums Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1663

Szia Vera!Nekem Brother gepem van es hozza szoftver.E-mailben kuldok magyar nyelvu leirast, ha van PDF- ed?

Ha van SKY-pod akkor tudok segiteni a programban.(ez esetben ird meg a cimed)

udv. mums

 

Előzmény: Vera03 (1662)
Vera03 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1662

Sziasztok!

Azt sem tudom, hol kezdjem. A programhoz nincs magyar használati utasítás, a nyelvtudásom silány, és szeretnék kép alapján mintát szerkeszteni. /teherautók, munkagépek/ Próbáltam a könyvtáraimból képet inportálni, de a program nem látja. Miért? Rosszul gondolom, nekem ez nagyfalat?

 

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1661

Vera!

 

1Lil1 topiktárs csajszink Brotheres!

 

 

Előzmény: Vera03 (1659)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1660

Szia Vera!

 

Szivesen látunk a csapatban!

 

Sajna nem tudok segíteni, mert nekem más típusú gépeim vannak, de célszerűbb lenne itt és most feltenned  a kérdéseidet és a betérő Brotheresek fognak rá válaszolni.

Üdv, Emy

Vera03 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1659

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! Én igazán kezdő vagyok a hímzés terén. Van egy Brother gépem a hozzávaló szoftverrel, de nem boldogulok vele. Sok-sok kérdésem lenne, ha valaki tudna segíteni.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1658

Talán még annyit, hogy abroszok és nem a testtel érintkező, de keményítendő holmiknál is remekül használhatók!

Ha a keményítendőnkben van kevés pamut összetétel, annál még az öregnek minősülő solvy/avalon csodát művel:-)!

Előzmény: Mums (1655)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1657

Bocsika!

Szal ez így akart "hangozni"!

 

"aminek NEM egyenletes az oldalirányú súlyelosztása, ott az alaphoz képest .........."

Előzmény: Törölt nick (1656)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1656
Ezt már régebben is írtam. Nagyon jól műxizett terítők, alátétek, szalvétatartók  és más hasonló dolgok esetében. Gondolom a tálaknál azért nem, mert ott az alaphoz képest lényegesen nagyobb a tál felső átmérője és amikor teszünk bele vmit, aminek egyenletes az oldalirányú súlyelosztása, ott az alaphoz képest 2-3cm magasságban megroggyan a jobban terhelt oldalfal irányába.

 

Most meg nem mondom, hogy melyik topiktársunk írta nekem, hogy a csemetéi vegyészek, akik az összetevők alapján arra jutottak, hogy a solvyk/avalonok feltehetőleg alkoholszármazékból készülnek. Az alkohol fizikai és kémiai tulajdonságait figyelembe véve, gyorsan változnak a levegővel történő érintkezésük folytán.

Törtem a fejem és arra jutottam, hogy 1 elegy készítése során, a molekulák mozgásának következtében a két anyag összekeveredik. Ha a tál közepébe szórom a solvyt, akkor a teljes elkeveredés, csak a tál falán keresztül történhet meg. De mivel alkoholszármazék, a levegőn hamar „lebomlik”, túl sokáig sem lehet áztatni, legfeljebb 10-15 percig érdemes.

Elképzelhető, hogy az is hozzájárult a sikeremhez, hogy viszonylag friss,  1-2 hónapnál nem régebbi  maradékokat használtam, amelyeket reklámszatyrokba  -amiből jól kipréseltem a levőt- tároltam.

Előzmény: Mums (1655)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!