Keresés

Részletes keresés

Vasalodeszka75 Creative Commons License 2018.05.20 0 0 495

Némethné Nagy Anetta! Sikerült megszabadulnod a gombától??

Előzmény: Némethné Nagy Anetta (439)
gombóc63 Creative Commons License 2018.05.18 0 0 494

Akkor csináld, ez csak a én véleményem.

Előzmény: Vasalodeszka75 (493)
Vasalodeszka75 Creative Commons License 2018.05.18 0 0 493

Itt írták sokan, h nekik használt:(

Előzmény: gombóc63 (492)
gombóc63 Creative Commons License 2018.05.18 0 0 492

A hypo remek ötlet:-( büdös és kimarja a bőrödet majd.

Előzmény: Vasalodeszka75 (491)
Vasalodeszka75 Creative Commons License 2018.05.18 0 0 491

Sziasztok! 

Azt szeretném kérdezni, hogy ha nekem a köröm felülete ép, viszont oldalról már 2-3 mm-re behatolt a gomba, akkor lehet olyat csinalni, hogy beitatott vattadarabkát tömködök oda?

Most ezt csinalom 2 hete, reggel, este. Kitonail-lel.

De ki fogom próbalni a hypot es a teafaolajat is.

 

Doctor Morreau Creative Commons License 2018.05.10 0 0 490

Nekem amikor Németországban voltam egy ideig, az ottani bőrgyógyász, egy nagyon rendes fazon, azt mondta, hogy inkább nem írja fel a gyógyszert, mert tart a mellékhatásoktól.

 

Nagyon erősen megviseli a májat, epét, lépet, stb. a gomba elleni gyógyszer. 

 

Nekem ő azt javasolta, hogy kenegessem folyamatosan ezzel a valamivel:

 

Lipolotio Mikrosilber von Karrer 

 

(Még nem váltottam ki.)

Előzmény: Törölt nick (478)
Dumitruman Creative Commons License 2018.04.25 0 0 489

A gombás fertőzést családtagjaimmal együtt kezeltem – nagymamámmal és a fiammal. Használatát tekintve nagyon egyszerű szer. De a legkellemesebb, természetesen, az eredmény. Ami pedig biztosított!

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.25 0 1 488

Я приказал моему деду с кремом. Сначала он был убежден, что только народная медицина может помочь. Но когда он увидел эффект через две недели, он прекратил тягу. Он полностью использовал колбу . Не было никаких следов гриба!

Diótörő Creative Commons License 2018.03.27 0 0 487

Üdv Mindenkinek !

Nem éppen lábkörömgomba, de csak ide illik.

A talpam hátsó részén minden héten képződik egy nagy adag száraz bőt, amit kellő áztatás után lekaparok.

 Most hirdetnek a tv-ben egy PARASOFTIN nevű valamit és ez érdekelne, hogy ismeritek-é, tud valaki mondani róla valamit?

 Beütve a gugliba jönnek elő oldalak és vannak jó vélemények is, csak azt nem írják, hogy a rendbetétel után ismét előjön a probléma, vagy nem. Mert ha igen, akkor mi értelme vacakolni vele, amikor a reszelő is ugyanezt megteszi.

 No szóval várom tapasztalatokat, már ha van ilyen.

esther54 Creative Commons License 2018.03.19 0 0 486

Ma megvásároltam a spiritus jódot. Elkezdtem használni. Jó sötétre befesti a körmöt, s azt olvastam hogy semmivel nem lehet eltünteni. Majd lekopik.

esther54 Creative Commons License 2018.03.17 0 0 485

Üdvözlöm. S ez a szer valóban segített? Mennyi idő után lehetett észrevenni a javulást?

Farven Creative Commons License 2018.03.07 0 0 484

Üdvözlöm! Nem ez segített véletlenül: Spiritus iodsalicylatus? Ez egy jód alapú sárga ecsetelő.

Köszönöm!

 

Előzmény: Barbara Müller (481)
Ungaka Creative Commons License 2018.03.06 0 0 483

Tisztelt Barbara!

 

Esetleg meg tudná nekem mondani, hogy milyen jódot vett pontosan? vagy be tudná linkelni a képét?

Nagyon megköszönném!

 

Üdvözlettel László!

Előzmény: Barbara Müller (481)
adfly2 Creative Commons License 2018.03.05 0 0 482

Sok mindent kipróbáltam, majd miután nem segített igazán semmi, elmentem a német bőrgyógyászat körömlézerére.

Otthagytam egy rakat pénzt -  meghalgattam a "dr úr" szugesztív tájékoztatóját - aminek fontos eleme, hogy vennem kell cipőfertőtlenítő lámpát -  majd kb. 5 alkalommal később ....... nem történt semmi........   :(

 

lehet, hogy segít éppen kezdődő felületes gombán, de azon az ecet is...... pénzkidobás......

Barbara Müller Creative Commons License 2018.03.04 0 0 481

Régóta szenvedtem körömgombával...A neten amiket olvastam ,melyeket házilag otthon meg lehet csinálni(fokhagyma,ecet,szódabikarbóna stb)mindet kipróbáltam..Eredménytelenül...Majd jöttek a gyógyszertárban vásárolt különböző ecsetelők lakkok stb..Betartottam az előírást..Ujfent semmi sikerrel!Hát bejelentkeztem a bőrgyógyásthoz!Fél évig jártam havonta maszekba!Kaptam kenőcsöket,gyógyszert ,melyet heti egyszer kellett szednem..Nem múlt el..Utána gyógyszerváltás ,napi egy gyogyszer 2 hónapon keresztül.Ismét nem javult..Már azon gondolkodtam ,hogy lézeres beavatkozásra menjek el?Majd egy ismerősöm azt mondta neki a spiritus jód(500ft alatt van)elmúlasztotta..Hát akkor próbáljuk meg gondoltam mit veszithetek?Megvettem..a gyogyszertarban keverik ki.Kérdeztem a patikust igaz e ,hogy jó a gombára Nem tudott rá választ adni..Nem ecsetelem..Egyszerűen ráborítom a körmömre,hogy jól beáztassa!ÉS AZT VETTEM ÉSZRE MŰKÖDIK!!!!HÁT NEM RÖHEJ??VAGYONT KÖLTÜNK MINDEN FÉLE SZERRE!!!ÁZTATJUK,DUNSZTOLJUK,ECSETELJÜK,RESZELJÜK,S A VÉGÉN EGY SIMA JÓD VISZI EL!!!!!!

emeletes Creative Commons License 2018.02.09 0 0 480

Olvasok itt mindenfélét a körömgombáról. Az az igazság, hogy a TV-ben reklámozott kenceficék gyakran nem is használnak. Nekem is volt körömgombám évekig, aztán elhatároztam, hogy véget vetek ennek az állapotnak, mert nemcsak csúnya volt a lábam, hanem büdös is. Az más téma, hogy mitől volt büdös. A műanyag zokniktól. Ekkor meguntam, és pamutzoknikat viselek, azóta nincs büdi láb. De visszatérve a körömgombára, már régebben felírta nekem a bőrgyógyász a Mycosyst 150 nevű gyógyszert, de drágállottam, ezért új, olcsóbb után néztem. Találtam is, Femiflo 150 a neve, Izlandon gyártják és csak 3130 Ft-ba kerül egyhavi adag. 4 db van egy dobozban, heti egyet kell bevenni. Kb. 6 hónap múlva volt gomba, nincs gomba. Nekem 7 lábujjamon is volt, és mind eltűnt. A kenceficéket pedig jó elfelejteni, mert azok csak helyileg hatnak, míg a fentebb írt gyógyszer a szervezetben levűket is elpusztítja. Sőt, nekem a szájam két sarkában mindig kijött valami gombásfertőzés, és az is elmúlt. Tehát csak ajánlani tudom ezt a gyógyszert.

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.09 0 0 479

De fertőtlenítetted valamivel a lábbeliket/zoknikat? Vagy arra sem volt szükség?

Előzmény: gombóc63 (476)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.03 0 0 478

A gombás köröm sokkal lassabban, vagy egyáltalán nem nő. Menj el bőrgyógyászhoz és ír fel neked tablettát. Mondd neki, hogy  a kencék nem használnak. Pár hozzászólással lejjebb írtam, hogy nekem a Terbiner tabletta segített. Van vagy tízféle másik gyógyszer, de talán ez a legolcsóbb.

Előzmény: Farven (477)
Farven Creative Commons License 2018.02.02 0 0 477

Mindkét nagylábujjam körme kb 3/4 éve gombás. Par hónapja azt vettem észre, hogy teljesen megállt a körmöm a növekedésben. A koromágynal mutatkozik 1-2 mm-es egészséges rész, de vmiert nem tud nőni a kormom/nem tudja letolni a beteg részt. Tehát már több hónapja nem kell vágnom a nagylábujjamon a körmöt. Mi ennek az oka? Valaki tapasztalt már ilyet? Miért nem tud nőni a kormom? Gomba ellenes koromlakkokat mar próbáltam, nem segít. Köszönöm!

gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 476

Őszintén szólva semmimet nem dobtam ki anno, még sem fertőződtem vissza. De ha téged megnyugtat...

Előzmény: Törölt nick (475)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 475

Értem, köszönöm a választ. Gondolom, akkor régi zoknikat-cipőket már most is lecserélhetem, nem kell várni, amíg teljesen lenő a köröm? (Fertőtleníthetném is őket, de inkább nem kockáztatok)

Előzmény: gombóc63 (474)
gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 474

Sajnos megtapasztaltam, hogy érdemben csak a gyógyszer segít, én 3 hónapig szedtem legutóbb. Úgyhogy abbahagynám a helyedben, szerintem már nem szükséges tovább szedni. Ahogy látom gyorsan nő a körmöd, 2 hét és a maradékot is levágod. Kíméld inkább a májad!

Előzmény: Törölt nick (473)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 473

Nem szednéd, mert már nem szükséges, vagy eleve el sem kezdted volna?

Előzmény: gombóc63 (472)
gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 472

Én nem szedném a helyedben.

Előzmény: Törölt nick (471)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 471

3 hónapos kezelés után: http://kepkezelo.com/images/p328r7owkiebgd0woq4a.jpg
4. hónap: http://kepkezelo.com/images/odg769iapncpi3vnrw3d.jpg

Szóval a kérdésem az, hogy kell-e még szednem a gyógyszert, vagy most már abbahagyhatom?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 470

A képeket elfelejtettem csatolni...

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 469

A nagylábujjam körme teljesen gombás volt vagy 10 éve. Leszedtem a körmöt, ugyanúgy fertőzötten nőtt vissza. Nailner ecsetelő sem használt. Nekem a Terbiner tabletta vált be. 

Kérdés az, hogy meddig kell még szednem a tablettát? Ilyenkor már abba lehet hagyni (kép)?

llang-ilang Creative Commons License 2018.01.19 0 0 468

Unguir ecsetelő,. 40-45 fokos vízben 5-10%-os sóoldatban áztassuk a lábunkat 30 percig. Ezüstkolloid külsőleg belsőleg. Állatoknak adják ezt a Mycosorb-ot ez gombás bőrre körömre jó, az oltott mész is a bőrre jó. Egy két csepp Teafaolajat teába is lehet belsőleg használni. Belsőleg a ProbFlora probiotikumot érdemes használni, mert minden a belekben kezdődik.

Joe M Creative Commons License 2018.01.15 0 0 467

Több hónap, míg le nem nő a gombás rész. 

Előzmény: Konstansvalue (459)
Doctor Morreau Creative Commons License 2018.01.09 0 0 466

Köszönöm!!! Ezt teszem!

Előzmény: Szeszi50 (465)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!