Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 130
Ha jól értem, a 48-ast még jobban megritkítják...
Ezek után csak azt kérdezném az igen tisztelt BKV felelőseitől, hogy miért nem szüntetik meg?
Olyan fölösleges... Aki eddig 48-assal járt, az vegyen autót, vagy járjon taxival. Esetleg gyalog :-( (ugye a 48-as szinte teljesen más útvonalon jár, mint az 51-es... Jónéhány emberrel ki****nak megint :-(((( )
Előzmény: attus (129)
attus Creative Commons License 2001.08.29 0 0 129
Akkor nálad van a hiba, mert Bálint honlapját rajtam kívül kb. ötvenen olvassák rendszeresen, és mindenkinek bejön.

Mindegy, a hír lényegét szövegesen is feltettem, a link a 3-ától érvényes menetrendre mutat.

Tény, hogy amióta az 59-esre az új buszok kerültek, sokkal zsúfoltabb, mint azelőtt, de az a 151 szerintem jó ötlet, javít a 48-as néha szinte elviselhetetlen ritka közlekedésén, legalábbis a csúcsban.

Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 128
Sajnos egyetlen általam használt nameserver sem ismeri a balint.cyberhungary.net-et.
1ébként meg kezdem azt hinni, hogy jól tettem, hogy eljöttem Csepelről. Eddig is pocsék volt a közlekedés, amint látom, helyenként az eddigieket is sikerül alulmúlni :-(((((((((((
Előzmény: attus (127)
attus Creative Commons License 2001.08.29 0 0 127
Ez meglep.


2001. szeptember 3-tól módosul Csepel tömegközlekedésének egy része.
Munkanapokon, csúcsidőben az 51-es autóbuszok 151-es jelzéssel Szent Imre térről tovább közlekednek Határ utcáig, kiegészítve ezzel a 48-as, 48A viszonylatokat.
Napközben este és hétvégi napokon továbbra is az eredeti útvonalukon közlekdnek az 51-es autóbuszok.
A 48-as autóbuszok valamivel ritkábban, a 48A jelzésű viszonylat pedig a korábbi Ik.280-as, csuklós helyett Ik.260-as, szóló járművekkel fog közlekedni.

Ez bejön?

És így?

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 126
A netscape-em nem talál ilyen host-ot :-(
Előzmény: attus (125)
attus Creative Commons License 2001.08.29 0 0 125
Nem, ez abszolút igaz.

Nézd meg itt!

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 124
Ez valami vicc akar lenni?
Előzmény: attus (123)
attus Creative Commons License 2001.08.29 0 0 123
Hallottátok, hogy jövő hétfőtől csúcsidőben a 48-as végállomásáig jár az 51-es?
yellowww Creative Commons License 2001.08.29 0 0 122
szia nebula! sorolnám
van először is a bogrács vendéglő: kicsit szocreál, meg személytelen de a konyha nem rossz. 18 éve járok oda, még nagy gond nem volt. sokan azt mondják drága.
aztán jön a "pusoma". mindenki dicséri...szegény dezső meg is tesz mindent, de szerintem nem ok a hely. kevesebb cicó is elég lenne. egyébbként én négyszer súlyosat betliztem a konyhával.
aztán jön a nagy levin. itt jó a dizájn,viszonylag nyugodt is, jó a kaja, úgy hogy mondhatnám azt is, hogy jó.
van aztán a határ úti kisvendéglő. itt, ancsánál jön össze csepel "krémje". a hely elmegy, kicsit gáz a dizájn, de itt nem ez a lényeg. a konyha sem rossz, csak a választékkal van baj. de ez ált. mindenhol így van. túl nagyot akar mindenki. kevesebb, több odafigyeléssel jobb lenne.
szerintem a legjobb a pizza pazza nevű (szörnyű név)hely nem mondok semmit. próbáljátok ki! nagyon korrekt.. aztán ennyi.
viszont ha enni akartok, akkor a rákóczi úti stop kifőzde a király!! most, hogy felújították, nagyon jó. na jó étvágyat!
yellowww
Előzmény: nebula (117)
Ender Wiggin Creative Commons License 2001.08.22 0 0 121
Hali Cyroo!

Kösz az infot. Sikerült megtalálnom a lőteret, bár bolyongtam egy ideig a Vas Gereben (így külön van írva, hogy miért én sem tudom) utcában. Ácsorogtam egy darabig a zárt kapu előtt (nyomtam a csengőt, de a kapun lévő figyelmeztető táblák elriasztottak: "Kutyával őrzött terület. Vigyázz a kutya harap."), szerencsére pont megérkezett a gondnok, aki a tagságiról nem tudott mondani semmit, de adott telefonszámot és közölte, hogy nagyon jól felszerelt a lőtér. Van 50, 25 és 10 m-es pálya, és külön hely a légfegyvereseknek. Az MHSZ időkből pedig megmaradtak a fegyverek is, gondolom a TOZ kispuska és a standard pisztoly.

Üdv.: Ender

Előzmény: Cyroo (119)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.18 0 0 120
Örömmel látom, hogy van még itt csepeli...
Hamár a topiicnyitó hűtlenkedik ;-)
(Most épp Újpesten éldegélek - pár hete)
Cyroo Creative Commons License 2001.08.18 0 0 119
Üdv, Mindenkinek

Ender Wiggin : Lövészklub régebben a Vasgereben utca végén volt (közel csillagtelephez).
Régebben jó társaság volt ott.Nem tudom hogy megvannak még.Akkor még volt MHSZ.

Előzmény: Ender Wiggin (116)
attus Creative Commons License 2001.08.18 0 0 118
Sziasztok!

Én mindössze másfél évig voltam csepeli, a Templom utcában laktam. Ez nagyon jó hely, mert viszonylag csendes (hiszen zsákutca), mégis minden busz, a hév, a posta, a rendőrség, a bolt (Szövetség) egy köpésre van. Csepelnek valahogy van hangulata. Nekem tetszett, nem ezért jöttem el onnan.

nebula Creative Commons License 2001.08.17 0 0 117
Hahó, csepeliek!

Kicsit meghalt a topik, felhozom.
Ki ismer jó éttermet Csepelen?

Én személy szerint nem, pedig jó lenne egy-két hazai törzshely is.
Habár a Geronimoban egy éve egész jól főztek, de mégis a helynek inkább kocsma jellege volt.

Ender Wiggin Creative Commons License 2001.07.27 0 0 116
Én is csepeli vagyok már hérom éve. Kifogtunk egy kis lakást Csillagtelepen (Rakéta utca), bár aggódom az új "autópálya" miatt (Jehova mögötti). A ház elég kultúrált, bár a lakók zöme idős (KISZ háznak épült)és nem sokat szólnak hozzánk, mert még újnak számítunk.

Nem tudja valaki, hogy a Csepel SC-nak van-e lövészklubja, vagy lőtere? Ha jól tudom Csepelen valahol van lőtér, de nem tudom, hogy hol. Segítsetek plíz.

Üdv.: Ender

UpYourz Creative Commons License 2001.07.23 0 0 115
Sziasztok!

Én csak voltam csepeli, nem ott születtem, de elég sokáig (kb 12-14 év) ott laktam. Ambivalens érzések ezerrel, mert ugye akármilyen hely hozzá tud nőni az ember szívéhez, bizonyos aspektusokat meg cseppet sem sajnálom, hogy ott hagytam. Természetesen panel környék - bár nem a legrosszabb, de közel a tűzfészekhez - 159-es technikus utcai megállótól még kicsit tovább a Kölcsey felé, tehát a "bizonyos" forduló tőszomszédságában. A közbiztonság úgymond botrányos, bár én még nem éltem Józsefvárosban, és készségesen aláírom, hogy lehet rosszabb. A "poénból megverés" szindrómával is volt szerencsém találkozni. Vannak az ottani, kisstílű alvilágnak jellegzetes képviselői, nótórius kötekedők és a többi - ismertek ilyet? ;)

üdv: up

mvic Creative Commons License 2001.07.22 0 0 114
A Jehova Plaza mögötti út ami végülis félbemaradt pénz hiányában...
Előzmény: trash (111)
Abigél Creative Commons License 2001.07.22 0 0 113
Szerintem kicsit sokat írtam, hogy szerintem, de már mindegy.
Abigél Creative Commons License 2001.07.22 0 0 112
Én is csepeli vagyok, de még csak 4 éve. Én nem utálom. Szerintem a pesti oldal szinte 1kutya, igazán szép helyek Budán vannak, de azt meg ki bírja kifizetni? Szerintem az már annyira irreális, hogy csak na. Én nem adnék egy 60 m2-es lakásért kb. 20 millió ft-ot csak azért, mert ott van. Csepel kertvárosa szerintem tök jó, szerencsére most fogunk Királyerdőbe költözni. Azt is szerettem, ahol eddig laktunk. (sétányok) A mi házunkban az emberek 99%-a tök normális, pont a múltkor gondoltam végig, hogy minden emeleten van legalább 1 család, akivel kifejezetten jó a viszonyunk. Az egyetlen, ami nagyon idegesít, az a sok kutya. Szerintem lakásban nem kellene ilyen nagy dögöket tartani, de erről biztos van külön topik.
trash Creative Commons License 2001.07.22 0 0 111
melyik utat?
Előzmény: mvic (109)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.22 0 0 110
Üdvözöllek a klubban! :-)
A meccsekről sajnos nincsenek információim, mivel nem szeretem a focit. A Csepel pályát először és utoljára kb. 10 éves koromban láttam belülről. Ráadásul akkor még Erzsébeten laktunk ;-)

Az igaz, hogy a csepeliek nagy része nem büszke arra, hogy csepeli, de azt hiszem ennek vannak politikai okai is ;-) (Lásd Vörös Csepel)

Előzmény: mvic (109)
mvic Creative Commons License 2001.07.22 0 0 109
Üdv mindenkinek!

Csepeli lévén gondoltam előszedem a topicot mert nem nagyon irogattok.
Igazad van zoke panelcsepel szörnyű hely,én még aránylag kultúrált panelben élek.Még a környék is csendes volt amíg át nem adták az új utat...
Szeretem ezt a kerületet, az itt élő embereket már kevésbé,tisztelet a kivételnek!
A baj az hogy óriási az érdektelenség,az emberek nem büszkék arra hogy csepeliek.A focimeccsek nézőszáma pedig 1szerűen nevetséges!Jó persze szar a csapat de pl a Diósgyőré se jobb mégis többen kijárnak.Ha meg nincs néző nem is lesz foci...
Ja írjatok a "Hajrá Vörös Csepel!!!" topicba is!

zoke Creative Commons License 2001.07.17 0 0 108
Az emberek viselkedésére sok tényező 66, ez lehet a lakóhely vagy a BKV is. De ha netántán nincs tele a busz (ritka, értékelni való percek) valhogy ezeken a buszokon mindig van egy - egy abnormális vagy alkoholista vagy reményvesztett, vagy ... ember.
Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.17 0 0 107
No igen. A buszon nekem is elég gyakran elmegy a kedvem.
De ez inkább "köszönhető" a BKV-nak, mint az utastársaknak ;-)
Előzmény: zoke (106)
zoke Creative Commons License 2001.07.17 0 0 106
Szijasztok.
Én is csepeli vagyok (nahát?). Én nem szeressem ezt a helyet. Szerintem vagy csak remélem, hogy a panelcsepel és a kertvároscsepel közt óriási különbség van. Én panel csepeli vagyok és elég szar, jó lehet, hogy csak a panel sajátossága, vagy az én szerencsétlenségem, de borzasztó népség lakik erre felé.
Amit talán szeretek, az a bányató, hisz ilyen egy belkerben nincs, és jól ki lehet ott kapcsolódni, hacsak nem jelenik meg egy dilinyós család.
Hát remélem a helyzet jobbra fordul.
Itt sok olyan embert látok aki szereti Csepelt, ennek örülök, bár ha felszállok a buszra teljesen más, befordult emberrekel találkszom.
Na jó azért jó a kedvem. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.11 0 0 105
Jártam ma a Duna parton. A Soroksárral szemben lévő részen. Félelmetes, milyen sűrű lett a nád, mióta utoljára láttam. :-)
CoBB Creative Commons License 2001.07.11 0 0 104
yellowww: 100. hozzászólás...
ssneci: nem tudom...
Előzmény: ssneci (103)
ssneci Creative Commons License 2001.07.05 0 0 103
Nekem semmi közöm Csepelhez, de megkérdem: miért hagyjátok süllyedni a topicot?????
Hol a gazda?
yellowww Creative Commons License 2001.07.05 0 0 102
mire gondolsz kedves CoBB??
Előzmény: CoBB (101)
CoBB Creative Commons License 2001.07.04 0 0 101
Szépen gyarapszik a mi Csepelünk. :)
Előzmény: sneci_ (100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!