Keresés

Részletes keresés

ARSENAL40 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 5012

AKKOR SOK SIKERT KÍVÁNOK ÉS MEGPROBÁLKOZOM ÉN IS 1 ILYEN LAPPAL.Nem konkurenciának csak mert NEKED is sok  képed van hátha lesz olyan ami nincs meg a TE lapodon és nekem meglesz.Közmondás rá.... több szem többet lát. Több oldal nagyobb tartalom.

MÉGEGYSZER SOK SIKERT.

SZIA KELLEMES HÉTVÉGÉT

Előzmény: Adibadinho1 (5011)
Adibadinho1 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 5011
Úgy, hogy átküldöd nekem én meg felrakom :D De van kb 360 MB kész képez az vagy 100 csapat, szóval az még eltart egy darabig. Egyelőre csak Kardos-félék vannak rajta, hogy ne legyen keveredés. Igazábol azért hoztam létre, hogy hamár megcsináltam őket mindenki kedvére tudjon köztük csemegézni.

Ha már felpakoltam minden csapatom és sikere van a dolognak pluszt ti is szeretnétek, akkor mások képeit is felrakom ugy h plusz egy rendszersintet még rárakok aszerint h Kardos, Kispoharas stb... és akkor lenne egy ilyen gombfocikép lexikon, vagy galléria vagy micsoda.....:D Ebben az esetben kapna az oldal szép design-t stb...

Egyelőre maradjunk annyiba h felrakom a forumozóknak a képeim. :)
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 5010

SZIA ADIBADINHO1 !

Megnéztem az oldalt.Jonak néz ki és sok sikert kívánok hozzá.

Kérdésem lenne - van pár képem amiket magam szerkesztettem,hogy lehetne ezeket felrakni az oldalra?

Előzmény: Adibadinho1 (5009)
Adibadinho1 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 5009
Sziasztok!

Megcsináltam a honlapot, amiről múltkor írtam itt.
Jelenleg csak a 99-00-s AC Milan érhető el rajta.
Ma csak a weblap vázát hoztam létre, a tartalom majd nemsokára jön.
Akit érdekel a Milan az nézzen be:)

www.gombfocikepek.square7.ch
portoocsi Creative Commons License 2010.01.22 0 0 5008

Szia!

Csak érdeklődöm!

Előzmény: dopami (5007)
dopami Creative Commons License 2010.01.22 0 0 5007

 

ARGENTIA 2010

sunshine_77 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 5006
Sziasztok !

Segítségre lenne szükségem, mint amatőr gombfoci szeretőnek ...
Régen gombfociztunk baráti társaságban, most felnőtt fejjel arra gondoltam, hogy "nosztalgiázunk" egy kicsit.
Korábbról van 5-5 játékosom, kapu, gomb.
Most csináltatok egy asztalt ami a "bolti" asztalokkal ellentétben nem 95cm-es, hanem 1.7m hosszú, a méretek nagyjából uefa méretekhez kicsinyítve történtek, felfestve minden vonal, már látom előre milyen jó lesz. :)

A problémám az, hogy nincs 10+1 játékosom, azaz 10 egyazonos színű korongom.
Amennyire ismerem az itthon kapható cuccokat vannak kicsi korongok (ezek alsó átmérője 3.4 cm, van ami ún. X-es, ezek 3.90 cm átmérőjűek, + vannak bajonettzáras (ún. emeletes) korongok.

Nekem X-es-re lenne szükségem vagy 4 csapat. Hogy mi a játékos neve, milyen csapat az gyakorlatilag hótmindegy, azt lehet cserélni, számítógéppel szerkesztve megcsinálni.

Tudna-e nekem itt valaki ilyen X-es gombfoci csapatot ajánlani? (esetleg írjatok ide vagy a civisfila@gmail.com címemre)
(Vaterát néztem tele van kiskorongos csapattal, az gagyi ... ööö én a másikat szoktam meg)

Köszönöm a segítségeteket !
Dönödli Creative Commons License 2010.01.21 0 0 5005
Szia!

Amint már írtam mi lenne ha egy natúr színből készülne amit mindenki otthon festhet? Ezzel szerintem olcsóbban előállítható, eleve nem kell színezőanyagot használni. Például az Ajax mez elől az egy piros csík milyen könnyen elkészíthető így, s a mezeknek csak a képzelet szab határt...
Vagy például az alap színek nem fogynak ki hamar, mint például a Kardosnál.
Ilyenben nem gondolkodtok?
Előzmény: Bumburnyák (5000)
A-punk Creative Commons License 2010.01.20 0 0 5004
Igazából ezek nagyon szépek!
Nagy munka lehet ilyenből egész csapatokat összehozni, de egy forró sniccerrel legyárthatóak.
A legnagyobb baja a mostani csapatoknak, az anyaguk. Nem elég kemények. A Kardos mezek pofásak, persze lehetnének szebbek, de annyira puhák, hogy az rontja a játékélményt is. Az x-esek, illetve a régi üvegesek közt is voltak ilyen minőségű mezek, de ott voltak még keményebb anyagok. A korábbi csapatok pedig mégjobb minőségűek voltak.
A puha csapatok alja vastag, emiatt lassúak. Ha kemény műanyagból lennének, lehetne a futófelületet alakítani is.
Szóval én nem biztos, hogy csak a formájával foglalkoznék a gomboknak...
Előzmény: Bumburnyák (4992)
káBell Creative Commons License 2010.01.20 0 0 5003
Szépen, észrevétlenül elértük az 5000. hozzászólást.
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 5002

..nem akarván pofátlannak lenni..de azért leszek..ezek a régebbi anyagok is megkaphatók mélben..?

 

:-))))))

Előzmény: dopami (4997)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 5001
..a pofa plexije - ami látszik - alig 1 mm-es kisebb, mint a kardosébe való..ez még kezelhető méret lenne..
Előzmény: dopami (4999)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 5000

..persze, mert ha egy darabból föccsönti a felsőrészt, az csak egy színű lehet..

 

..én hat szeletből raknám össze a felsőt, ehhez természetesen új szerszám kell..

 

..megosztod velem a pofa elérhetőségét..?

Előzmény: dopami (4999)
dopami Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4999

Azért kérdezem, mert beszéltem egy gyártóval, aki a Kardosnál kisebb, a 80-as években gyártott gombfoci méretű csapatokat gyártotta, amiből vittem az őszi találkozóra is. Kérdeztem tőle, hogy más színekben is gyártana e csapatokat, és milyen áron? Nem zárkózot el az ötlet elől, de az árkalkulációhoz feltétlenül szüksége lenne a darabszámra. Saját részre nem akarok nagy tételt legyártatni. De ha lennénk többen akik igényt jelentenének be ezekre a gombokra, biztosan kedvezőbb árajánlatot kapnék.

Arra a kérdésre, hogy a felsőrészt tudná e több színből készíteni, egyértelműen nemleges volt a válasz. 

Előzmény: Bumburnyák (4992)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4998

..milyen érdekes és ritka dolgokat talál az ember, ha a neten keresgél a Benfica után..

 

..1965-ben Luxemburg bajnoka..Stade Düdelange 8-0-ra és 10-0-ra kapott ki a Benficától..

 

..ez az a csapat..

 

 

 

 

 

..megvan nagyobban is, ha kellene valakinek..

 

:-)))))))))))))))

dopami Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4997
Dehogy nem a második és harmadik sorban szerepelnek Raul és Cruz, a harmadik sor elején Neto,  Arturékat pedig egy régebbi anyagból kaptam ki.
Előzmény: Bumburnyák (4993)
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4996

GREMIO F.C. -2009-10

 

Ha kell valakinek meg van az egész keret de nem akartam a helyet foglalni itt-ezért ha kell e-mail-ben elküldöm BÁRKINEK.
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4995

KÖSZI SZÉPEN. PONT ERRE GONDOLTAM.

SZIA

Előzmény: Bumburnyák (4994)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4994

..minek az..?

 

..itt megtalálod valamennyit..válassz betűt, és aztán jönnek a jelvények..

 

:-))))))))))))))

 

http://addgadget.com/clock/

Előzmény: ARSENAL40 (4988)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4993

..ami jött kép..azon nincsenek is rajta ezek a fazonok.. :-))))))))))

 

..ne csigázz...!

Előzmény: dopami (4989)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4992

..pont arra gondoltam, mit írtam..

 

:-)))))))))

 

..szeretnék gyártani, gyártatni jóminőségű, szép, és jól használható gombfocikat..kicsit hasonlítana a ma kardosinak nevezetthez..az alsórész maradna egyszinű, tekintsük azt a játékos nadrágjának, a felsőrész több, esetleg akár hat darabból is állhatna..ez a játékos meze, így lehetne az akár egyszínű, lehetne kétszínű, esetleg csíkos hatású..és maradna a plexi ablak..az alsórészt nezebbre csinálnám..lehetőleg alacsonyan legyen a gombfoci súlypontja..

 

..egy lehetséges variációról már tettem ide fel mintaképeket..de itt van mégegyszer egy kis ízelítő..a képen is van pár variáció, de inkább sugárirányban lévő osztásokra gondolok, mert így jóval megnövelhető a variációk száma..

 

..magamnak tudok ilyeneket csinálni a meglévő kardos alkatrészekből is, de elég nehézkes és pazarló, ugyanis egy felsőt ha szétvágok hatodakra, csak öt rész marad meg maximum, a többi elforgácsolódik..meg aztán a kardos-féle színei és anyagminősége is, hogy úgy mondjam, gagyi..

 

 

 

 

 

Előzmény: dopami (4991)
dopami Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4991

Szia Bumbi!

 

Mire gondoltál konkrétan, amikor ezt írtad?

 

..ellenben jó minőségű, újszerű gombfoci gyártásához, gombfoci kellékek gyártásához és tervezéséhez, kivitelezéséhez magam is keresek ötlet és tőkés társakat..

:-)

 

Ha ezt pontosabban kifejtenéd.

 

Köszönettel:

 

dopami

Előzmény: Bumburnyák (4990)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4990

..a felhasznált benfica képek honnan vannak..?

 

..esetleg webhely..?

Előzmény: dopami (4989)
dopami Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4989

BENFICA 1960-as évek

ARSENAL40 Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4988

SZIA "KEVÉSBÉ GONOSZ " !

Szeretném kérdezni,hogy feltudnád ujra rakni ezt a képet de játékosok nélkül?

És ha van még ilyen címered azt is.

ELÖRE IS KÖSZÖNÖM.

SZIA

Előzmény: Törölt nick (4987)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.20 0 0 4987

Variációk egy kedvelt témára:

 

 

advocado Creative Commons License 2010.01.19 0 0 4986

Én még semmi  marandandót nem raktam itt le,de  azt  látom , s  tapasztalom,hogy itt önzetlenül  segítenek    egymásnak  , ...legyen  az akár  egy  újonan ide látogató. Ez egy nagyon  szép  dolog  ebben  az  anyagias  , siker-pénzhajhász vlágban.És ez jó lenne  ha  így is maradna.       VISZONT   egy jobb minőségű  gomb fajta (több színű  ,csíkos....),tetszetősebb jobb csapatképek   , nem beszélve    a  csapatok  nem csak  tizenegy  főből  álnak,vannak  cserék   .Ez  nagyon jó lenne .  És ha valaki(-K) megcsinálja   sok sikert  .Igény  biztosan lesz rá , jó konkurenciája lenne a jelenleg piacon lévő gyártóknak , ( csak versenyezhet -e  az  ő tőkéjükel  és gyártó kapactásukkal  ,  mert  előbb utóbb ők s fejlesztenének  ,... mondjuk  ez  vitte  előre  a  világot , mindig valaki  újat  akart   ,aztán  más   még  újabbat.

portoocsi Creative Commons License 2010.01.19 0 0 4985
Oké,de szerdán nem vagyok !
Előzmény: boyler79 (4980)
Dönödli Creative Commons License 2010.01.19 0 0 4984
Sziasztok!
Most végigolvastam a hozzászólásokat Portoocsi felvetéséhez. Szerintem is remek ötlet, én internetes rendeléssel tudnám ezt elképzelni, talán ez lenne a legátfogóbb területileg.
Nekem is lenne elképzelésem, mint mindenkinek hogy milyet lehetne csinálni. A Fodor-féle versenycsapat jó alap lenne, arra kellene plexit vagy más átlátszó vékony anyagot bepattintani, ami alá be lehet rakni a képet.
Arra is lenne elképzelésem hogy a színek ne csak a szokványosak legyenek. Olyan anyagból kell hogy készüljön hogy festhető legyen, így mindenki maga alakíthatja ki a csapatszínt. Lehetne olyan műanyagból ami festhető például a kreatív-hobbi boltokban kapható festékekkel. Így nem okozna gondot kettő piros-kék csapat egymás elleni meccse sem.
A-punk Creative Commons License 2010.01.19 0 0 4983
szia!
Én terveztem egyszer egy csapatot, csak mire leesztergáltattam volna, az esztergályos bezárt. ha gondolod majd egyeztetünk. Az a problmám, hogy ezek a "játék csapatok", mindig is fröccsentve voltak, de 10-20 játékos, kissé drága lenne belőle.
Előzmény: Bumburnyák (4973)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!