Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 792
Üdv,

nekem az első számla megnyitása sem tartott sokáig.
A MOM Parkkal szemben lévő fiókukban intéztem.

Nekem az ERSTÉvel gyűlt meg a bajom, igaz csak egyszer, de akkor nagyon.

Úgyhogy mindenhol lehetnek ilyen gixerek.. :)
Előzmény: b_lujza (790)
ddsteel Creative Commons License 2010.09.09 0 0 791
Én 2003 óta vagyok axás, illetve akkor még ELLA volt. Azóta nekem minden 5 perc, mivel minden adatom ott van. Arra viszont nem emlékszem, h 7 éve mennyi volt a nyitás, de ennyi nem volt, az biztos. Nyilván mióta axa van, azóta nehezítenek. Szerintem innen már hawaii Neked, eddig volt csak a fosch :)
Előzmény: b_lujza (790)
b_lujza Creative Commons License 2010.09.08 0 0 790
Szia,
jó neked... És magát a KamatHozót mennyi ideig tartott megnyitni? Míg az összes papír, jelszó, meg minden célbaért...? Utána már telefonon könnyebb az ügyintézés, ezt vágom.
Ééééés... végre minden müxik nálam is :-D ....el se hiszem.... így utólag, számomra az a tanulság, hogy ez még az a bank, ahol csak a KÖZPONTban van igazi ügyintézés, a fiókok leginkább kb. postás szerepet töltenek be. Vagy azt se, ha hetekig hányódik valahol a kettő között a szolgáltatásigénylő nyomtatvány... :-( de ezen kívül is sok hiba történt az egész ügyintézésben. Ki tudja, hátha ezek is felnőnek egyszer a feladathoz.
Előzmény: petike23 (784)
ddsteel Creative Commons License 2010.09.07 0 0 789
Szerintem csak annak kell fizetni, akinek még nincs semmilyen axás számlája. Hála a népharagnak, már az 5000 Ft-os utalási díjjal sem kell számolnod! Amúgy akinek az adatai benn vannak, annak kb 5 perc a megynyitás/átminősítés, a többieknek meg, ahogy látom 1+ hónap :)
Előzmény: kiskrampi (786)
luciferk Creative Commons License 2010.09.07 0 0 788
Én 2 hete váltottam át iBanq2-re, semmi díja nem volt a váltásnak vagyis ingyenes, tehát nyugodtan küld vissza az aláírt szerződés egy példányát.
Előzmény: kiskrampi (786)
Laslow Creative Commons License 2010.09.06 0 0 787
Nekem teljesen ingyenes volt az átállás - gondolom most is az.
Előzmény: kiskrampi (786)
kiskrampi Creative Commons License 2010.09.06 0 0 786
Tud valaki válaszolni megbízhatóan és pontosan arra, hogy milyen díja van az AXA iBanq2-re való átállásnak? On-line megcsináltam már - a telefonos műszaki segítség szerint (direkt rákérdeztem) ingyenes lehetőségként, mert volt már iBanq1-em. A kiküldött szerződés szerint azonban díja van, amit a honlapon lehet megnézni, de a megadott útvonal szerint hiába keresem. Vissza kell küldenem postafordultával a szerződés egy példányát, de bosszant az ellentmondás és nem tudom kontrollálni. Köszönöm, ha valaki segít.
petike23 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 785
"Szóval Sanyi, aki István (vagy fordítva:)) ha erre jár, esetleg megemlíthetné "odafönn", hogy jó lenne iBanq a VIP(MAX)-hoz is. Természetesen csakis ingyen. Még mindig olcsóbb karbantartani a számítógépet, mint a telefonos Gizikét. :)"

Ez tényleg így van, hülyeség telefonálgatni, amikor neten tudod intézni.. legyen ingyenes a netes ügyintézés !! :-)
Előzmény: tangerine (763)
petike23 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 784
Üdv,

nekem nem volt 10 perc a kamatHozó mellé megnyitni a VipMax -ot, aztán másnap újabb 5 perc a telefonban élesíteni a telefonos ügyintézést, és áttolni a zsozsót a VipMax-ra.
Előzmény: b_lujza (752)
ddsteel Creative Commons License 2010.08.30 0 0 783
Mielőtt kiderül, hogy nem tudsz belépni, ki is írja, hogy töltsd le a frissítést. Letöltés/telepítés után simán elindult nálam.
Előzmény: Törölt nick (781)
Borzosland Creative Commons License 2010.08.29 0 0 782

 

 

Nekünk még nem müködik, most küldem vissza a papirt. Helyesbitek még nem kellett.

Előzmény: Törölt nick (781)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.29 0 0 781
Hal' Istennek, koszonom, en vagyok a balfasz!

( azert ugye a kettesben van update opcio? )
Előzmény: Borzosland (780)
Borzosland Creative Commons License 2010.08.29 0 0 780

 

 

Te, fenn van 1.10 frissités, tölsd le.

Előzmény: Törölt nick (779)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.29 0 0 779
Vajon tudnom kellett volna valahonnan, hogy hirtelen nem fog mukodni a kibaszott ibanq, mert mar csak a kettot lehet hasznalni? Kuldtek rola levelet / sms-t / e-mailt?

Most en vagyok a balfasz, vagy mar megint az AXA?
b_lujza Creative Commons License 2010.08.23 0 0 778
Bárcsak már ott tartanék, hogy netbankolhassak meg utalgathassak... még odébb van az. Még mindig a számlanyitásnál / aktiválásnál tartok!!!

Augusztus 9. Érdeklődés a fióknál (tel.), aszonták, az a baj, hogy egy helyen nem írtam alá az igénylést. Ballagjak be személyesen, mert a Központ visszaküldte nekik az igénylést emiatt, és náluk alá kéne írnom. Kétségtelen, az én hibám, hogy egy helyen az ötből nem írtam alá, ámbár az ügyfélszolgálatos, amikor átvette júl. 26-án, átnézte és rendben lévőnek találta... azonkívül feltettem a költői kérdést, hogy ha nem kérdezek rá, hogy mi a probléma, akkor ők mikor jelezték volna, hogy valami nem stimmel.
Augusztus 9. Fiókba bementem, aláírtam. Aszonták, kb. 1 hét innentől, amíg postán megérkezik a szerződés és a jelszavakat tartalmazó nyomtatvány.
Augusztus 10. Levél az AXÁ-tól. Az első bankszámlakivonat.
Augusztus 23. Hurrá! Újabb levél az AXÁ-tól (postai bélyegzőn aug. 17.) - a szerződések, tudnivalók, hűtőmágnes a borítékban, csak a jelszavas kérdezéses papír nem... telefon üfsz-ra, aszonták, elsőbbségivel küldik. Jelzem, több, mint egy hónap telt el a bankszámla igénylése óta. Bankártyám se érkezett még, ha a fizumat a számlára utalják (márpedig oda fogják), nem fogok tudni hozzáférni. Durva.
Előzmény: b_lujza (750)
fagyalf Creative Commons License 2010.08.17 0 0 777
Bocs Ixionnak ment, xar ez a fórum motor. Mondtam már ?
Előzmény: pgyafi (776)
pgyafi Creative Commons License 2010.08.17 0 0 776

Miért is?

Előzmény: fagyalf (775)
fagyalf Creative Commons License 2010.08.17 0 0 775

Erre azt mondaná a volt tanárom: Ülj le fiam egyes. :)

EBKM: [b]E[/b]gyesített [b]B[/b]etéti [b]K[/b]amatatláb [b]M[/b]utató

THM: [b]T[/b]eljes [b]H[/b]iteldíj [b]M[/b]utató

Bővebben:

www.mkb.hu/friss_informaciok/kondiciok/thm_ebkm_ehm/index

 

Gizikét és a gőzekét ne keverjük!

Előzmény: pgyafi (774)
pgyafi Creative Commons License 2010.08.17 0 0 774
Te számolod el. AZ EBKM= 7,10%,  ez nem egyenlő a THM-mel.  + még kamatadót is vonnak belőle.
Előzmény: Ixion77 (773)
Ixion77 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 773
Vajon az Axa bank oldalán levő Vip Max kamatszámoló hibás, vagy én számolom el? 10 MFt-ra állítva aug. 18-tól okt. 31.-ig időszakra (75 nap) 113502 Ft kamatot ír ki. Ez évesítve 552 376 Ft kamat, ami 5.52 %-os THM-et jelent ki a hírdetett 7.1% helyett. Ez hogy lehet??
ddsteel Creative Commons License 2010.08.16 0 0 772
Ne hidd, hogy gyorsabb, főleg, ha csak egyenleget kérdezel. Én számban jó vagyok, amúgy lehet, hogy én is élőszavaznék. De a tuti akkor is az ibanq lenne. És végre már a vállalkozóira is. Kíváncsi vagyok, azt mikor írják meg ibanq2-re, mert az 1 igencsak gyengécske a 2höz képest...
Előzmény: silent_killer (770)
tangerine Creative Commons License 2010.08.16 0 0 771
Munkahelyről az sem gond, csak a neten kényelmesebb. :)

Most átminősíttettem VIP max-szá.
Előzmény: ddsteel (769)
silent_killer Creative Commons License 2010.08.16 0 0 770
Én nem írok be semmit, megvárom amíg kétszer kérdez az automata majd azonnal kapcsol az ÜF-re :-) Jóval gyorsabb és amúgy sem tudnám ezt a rengeteg kódot és számot fejben/telefonban tartani...
ddsteel Creative Commons License 2010.08.16 0 0 769
Amúgy 20 mp és benn vagy a menüben: 4656565 telefonszám, aztán 1-2-1 gombok, már nyomhatod is a 8 jegyű azonosítót, aztán a szlaszám vége, ami kicsit lassít, az a 6 jegyű pinkód, mer azt ugye meg kell várni, amíg kérdezi. Szóval 20 mp max, de tényleg mégis rossz, mert nem ingyenes.
Előzmény: tangerine (768)
tangerine Creative Commons License 2010.08.13 0 0 768
Ja. Meg lehetne nézni az egyenleget, meg utalni is, nem kéne a telefonon 25 menün meg felesleges dumán keresztül szenvedni.
Előzmény: ddsteel (766)
tangerine Creative Commons License 2010.08.13 0 0 767
Akkor asszem inkánbb átalakíttatom.
Előzmény: silent_killer (764)
ddsteel Creative Commons License 2010.08.12 0 0 766
Asszem azért nem lehet, mert a VIP alapvetően befektetési és nem pénzforgalmi szla. Asszem ez a magyarázat (nekem ezt mondta egy callcenteres), de majd hozzáértők kifejtik.

A logikát nem értem mondjuk benne, mivel a telefonos utalás olyan, mintha ibanq-n utalnék, de mind1... Jó lenne oda is az ibanq, az kétségtelen!
Előzmény: tangerine (763)
ddsteel Creative Commons License 2010.08.12 0 0 765
Ez komoly? én ezt az egyet (az 5E-Ft-os übermagas tételt még a saját számlák között is) utáltam a VIPMAX-ban! Ezt nem tudtam, nagyon jó hír! Én amolyan ide-oda utalgatós fajta vagyok :)
silent_killer Creative Commons License 2010.08.11 0 0 764
Ha VIP-et alakítasz át VIP MAX-ra, akkor az mehet telefonon. Én a VIP mellé nyitottam a MAX-ot, így be kellett vinnem az on-line nyitás kinyomtatott dokumentumát (~5 p).
Előzmény: tangerine (761)
tangerine Creative Commons License 2010.08.11 0 0 763
Szóval Sanyi, aki István (vagy fordítva:)) ha erre jár, esetleg megemlíthetné "odafönn", hogy jó lenne iBanq a VIP(MAX)-hoz is. Természetesen csakis ingyen. Még mindig olcsóbb karbantartani a számítógépet, mint a telefonos Gizikét. :)
Előzmény: tangerine (762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!