Keresés

Részletes keresés

nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.11 0 0 6730

Bocs.

 

A Neogranormont-használtad ami úgyi popsi krém a gyerekeknek vagy 45 éve. 

Előzmény: banánturmix97 (6728)
Swtrooper Creative Commons License 2020.03.10 0 0 6729

nyuggerfarhát nincs emailed vagy facebook? ott tudnánk megvitatni ide alig járok fel

banánturmix97 Creative Commons License 2020.03.10 0 0 6728

Nem próbáltam még. Nem is hallottam róla.. Amiket kipróbáltam: Körömvirág, Sudocrem (legjobban használt sok ideig), bepanthen (nem használt..), canesten( egy ideig sokat javított, majd semmi), castellani ecsetelő (semmi hatás), kevert gomba ellenes krém (travocort, borsav) ez sem használ eléggé, illetve pimafucort (ez is szépen használt, aztán utána már nem..). Flukonazolt is szedtem, 4 hétig, heti 1 dbot.

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6726)
nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.10 0 0 6727

Helló!

 

Írtad a lenmagolajat és hogy 5 hónapja tolod.

Most akkor nem volt összefüggő 2 heted hogy folyós legyél?

No, és a felrepedés vérzéssel is jár vagy fájdalom van.

Nekem a fissura kb úgy van a nagyság kb ahogy neked.

Mondták le lehet gyűrni és nem kell műtét.

Most erre hajtok én is.

Napi 30gr rostbevitel kell és a laza sz.-hez.

kaják, ételek a mindennapi székletért: narancs,alma,körte,savanyú káposzta, avokádó,aszalt szilva, zöld tea, joghurt.mazsola, kivi.

A vastagon jelöltet napi szinten tolom és írom mikor/ mit/mennyit ettem.

A húst/halat párolt zöldség körettel eszem.

No, és mellette amit felírt az orvos.

Eddig bejött, de még korai véleményt alkotni.

A műtétnél könnyen átvághatják a záró gyűrűt és akkor p.lus kell.

Volt hogy évekig elfelejtettem. 

Stressz mentes jobbulást/sikert mindenkinek.

 

 

Előzmény: Swtrooper (6725)
nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.10 0 0 6726

Helló!

 

Kamillosan nevű krémet próbáltad már?

Mondjuk a labancoknál már lehet kapni. 

Előzmény: banánturmix97 (6724)
Swtrooper Creative Commons License 2020.03.09 0 0 6725

Szia.
Sajnos nem, valami nem stimmel. Az a baj folyamatosan min 2 hétig kéne folyósat produkálni a wc-n hogy 100%-ra begyógyuljon nyomom a lenmag olajat akkor biztosan jó lesz mostmár 5 hónapja van elég volt!
Nekem szerintem pszichés mert régen sosem volt pedig nutellán núttem fel és betonkemény mellett sem repedt ki, csak a stressztől leejt előjön, de eddig akut volt 1-2 hónap és semmi nyoma azonban most krónikussá vállt nagyon kell krémezni hogy laza maradjon a tónus, műteni nem szabad mindkét öreg professzor egyet ért ebben, csak rosszabb lesz ha bevágják a záró izmot. Igen a krónikus úgy néz ki, hogy van a repedés kb 5 mm, körülötte már heg van, felette hyperthropiás papilla , legalúl meg őrszem polip (skin tag). Botox most kezd bejönni magyaor-ra, amerikában már ezerrel nyomják elég brutális de bevált. De ne jussunk már el idáig tessék megyógyulni neked is nekem is.

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6719)
banánturmix97 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 6724

A végbélem körüli bőr irritálódik. Tehát a végbelemet környező bőr. Senki sem lát rajta semmit.. belső aranyerem van, ami nem aktív és nem okozna ilyen tünetet az orvos szerint. Gomba ellenes krémmel kezelnek, illetve ecsetelővel. De, hiába. Canesten krémmel kentem 1 hónapig, és látványosan javult, majd ugyanolyan lett... Most szteroidos gomba ellenes kevert krém van,illetve az ecsetelő. Igyekszem szellőztetni is gyakran ezt a részt. Hullámzó.. hol jobb, hol rosszabb.

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6723)
nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 6723

Helló!

Akkor ez most neked külsőleg van a bejárat mellett és a bőrfelületet irritálja?

Nekem WC -i ingerem volt folyamatosan. Erre gy. csökkentő kúpot kaptam.

Az első után elmúlt úgy 2 óra múlva.

Előzmény belső aranyér+ fissura/repedés van x évtizede. 

 

Előzmény: banánturmix97 (6720)
flaco22flat Creative Commons License 2020.03.09 0 0 6722

Sziasztok !

Napok óta olvasgatom a fórumot, ( bár igazából már 5 éve ) , elérkezett az idő, holnap megyek külső aranyér műtétre a Bánfalvi Doktorhoz. Nem mondom h nem vagyok befeszülve de talán a sok éves kínlódás végére pont kerülhet. A műtét utáni fájdalomtól félek - bár sztem mindenki- ... Felkészülök ahogy tanácsoltátok itt sokan a fórumon a többit meglátjuk, szerintem jó kezekben leszek. Majd írok a műtét után .

Zsuzsuska85 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 6721

Sziasztok! Végbélrepedés miatti ( vagy bármilyen okból) carancula műtéte volt valakinek? Hol azt olvasom,hogy nem ajanlatos ,hol azt hogy ambulans kismutettel megoldják és minden rendben lesz. Akinek van ilyen tapasztalata kérem, hogy írjon ,hogy a műtét maga mennyire fajdalmas,illetve az az utáni lábadozás milyen ,es hogy kesobbi szövődmények, a heg újbóli berepedése várható e. Köszönöm.

banánturmix97 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 6720

Bocsánat hogy későn reagálok. Körömvirág krémet próbáltam, de nem segített. Azóta voltam bőrgyógyászaton egy másik orvosnál, aki egy kevert gomba ellenes krémet írt fel, gyógyszertárban lett kikeverve. Sajnos ezzel sincs nagy érdemű változás.. A proktológushoz is visszamentem azóta. Nem látott már gyulladást a végbelemben. A környező bőrön sem lát semmi továbbra sem. Ajánlotta, hogy megint próbáljam meg castellanival ecsetelni 2 hétig, aztán menje vissza hozzá. Ez sem oldotta meg a gondomat eddig sem... :( Az irritáció érzés továbbra is fenn maradt. Hol jobb, hol rosszabb.

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6686)
nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 6719

Helló!

 

Most akkor neked minden jó lett a fürdővel?

Azt a kúpot amit írtál és ugyanolyan összetételű krémet nekem is felírták régebben.

A fissura /repedés hogyan jött ki nálad mit okozott ami panaszt okozott?

Írtad az erős székrekedést az rendeződött?

Én is voltam most egy másiknál ahol kipróbálunk valamit.

Kérdés hogy bejön-e hosszú távon.

No, és kérek egy vizsgálatot is hogy megértsem mi van ott a végeken. 

Nekem is azt mondták hogy rendbe jöhet műtét nélkül is.

Előzmény: Swtrooper (6718)
Swtrooper Creative Commons License 2020.03.03 0 0 6718

Helló.

Sima vagy kamillás, ebben nincs újdonság. 40 fokos legyen attól még nem gyullad be de mivel magasabb mint a testő ezért ellazítja a görcsölő záróizmot.
A krém haemhorroidale FoNo és a kúp amit használok az is Naturlandos FoNo v7. Műtétet nem javasolt szerencsére, remélem ettőlr endbe jön a repedés is és a heg is felette.

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6717)
nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.03.03 0 0 6717

Helló!

 

Kérdezem milyen ülőfürdő és mit kell bele tenni.

No, és milyen krém használatát mondta.

Kérdezem hogy ez bejött neked hosszú távon, mert mintha műtétet emlegettél volna.

 

Most én is egy idősebb generációsnál voltam. Ő írta a Macrogolt. Csak be kell állítanom mert mindenkinek más mennyiség kell.

Ma megyek megint és hosszú kérdés listát viszek.

Úgy nézem az ember hiába megy bármivel /bárkivel bármilyen betegséggel még magánban sem érdekli senkit az ember problémája.

Köszi az infót és jobbulást kívánok.

 

 

Előzmény: Swtrooper (6715)
KundoF1 Creative Commons License 2020.03.02 0 0 6716

Szia ! 
Szegeden tudom neked ajánlani Dr Baradnay Gellért. Èn hozzà jàrok több mint 1 éve már. Nagyon kedves, segítőkész doki. Van neki honlapja is, goodléba beírod és be tudsz hozzà jelentkezni.  

Előzmény: f.andi83 (6708)
Swtrooper Creative Commons License 2020.03.02 0 0 6715

nyuggerfarhát ma voltam egy idős mesternél

Krónikus repedés van ugyebár erre krém kell és ülőfürdő, de jól elmagyarázta le is rajzolta hogy néz ki és hol van a repedés az embereknél, illetve az aranyér párnák ami mindenkinek van II. stádiumban csak kicsit nagyobb de nem kell vele foglalkozni.

nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.02.29 0 0 6714

Helló!

 

A Macrogol 4000-t valakinek írták már fel?

Érdekelne mennyire jött be.

Köszi.

Pandus8912 Creative Commons License 2020.02.28 0 0 6713

Nálam a babavárás hozta ki, nagyon kellemetlen és elviselhetetlen volt... Elkezdtem használni a Dr.Kelen aranyér krémet, aztán később kombináltam a Dr.Kelen aranyér törlőkendővel. Nagyon sokat segített, ráadásul külön írták, hogy terhesség alatt is bátran lehet használni, mert csak természetes összetevők vannak benne úgy, mint a vadgesztenye és az édesgyökér.

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.27 0 0 6712

Nagyon szívesen!

 

Még nem jártam nála, mert beláttam, hogy igaza van: "Az aranyér például igen ritkán igényel műtéti megoldást"

Érdemes megfogadni az étrendi tanácsait, mert az aranyér esetében is jó szolgálatot tesz!

Íme:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

Előzmény: poczak007 (6711)
poczak007 Creative Commons License 2020.02.27 0 0 6711

Szia,

Köszi a linket.
Nagyon jók az árai is. Szimpatikusnak tűnik.
Te hozzá jársz? Van tapasztalatod Vele?

Előzmény: Törölt nick (6710)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.26 0 0 6710
Előzmény: poczak007 (6709)
poczak007 Creative Commons License 2020.02.26 0 0 6709

Szia,

Azért írtam, hogy ott eléred a doktor úrat.
Ha jól tudom, már nem jár erre..
Voltam nála tavaly, kérdeztem is, hogy nem látom mostanság erre.. 
Nincs rá ideje... 

Előzmény: f.andi83 (6708)
f.andi83 Creative Commons License 2020.02.26 0 0 6708

Köszönöm, hogy írtál... de én Békés vagy Csongrád megyében keresek olyan szakembert, mint a doktor úr! Székesfehérvár és Budapest nagyon távol van.

Előzmény: poczak007 (6707)
poczak007 Creative Commons License 2020.02.26 0 0 6707
Előzmény: f.andi83 (6706)
f.andi83 Creative Commons License 2020.02.26 0 0 6706

Tisztelt dr. Bánfalvi Péter úr!

 

Abban kérném szíves segítségét és tanácsát, hogy Békés vagy Csongrád megyében ajánljon részemre proktológus szakembert, akit magán úton fel tudok keresni.

Amennyiben doktor úr már nem aktív résztvevője ennek az oldalnak, akkor kérem a csoport tagjait is.

Tisztelettel, és köszönettel!

 

kistoko Creative Commons License 2020.02.24 0 0 6705

A műtétet milyen módszerrel végezték? Lézer, hagyományos szikés, koblációs? 

 

                Előre is köszönöm

Előzmény: nyarivihogo77 (6678)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 0 0 6704

"A székrekedést majd' száz éve azonosítják a csökkent rostbevitellel, ennél azonban ez összetettebb probléma, s kialakulásában egyre inkább az elszegényedett és összetételében rossz irányba eltolódott bélflóra tűnik meghatározónak."

https://www.tenyek-tevhitek.hu/szekrekedes.htm

Előzmény: nyuggerfarhát 58 (6701)
poczak007 Creative Commons License 2020.02.19 0 0 6703

Aranyér, végbélrák: sokan évekig rettegnek, és nem fordulnak orvoshoz

 

2020-02-17 - Interjú dr. Bánfalvi Péterrel: Aranyér, végbélrák: sokan évekig rettegnek, és nem fordulnak orvoshoz

Monadana Creative Commons License 2020.02.19 0 0 6702

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy mi akik ezekkel a problémákkal küzdünk, mit sportolhatunk. Nekem azt mondta az orvos, hogy a futást felejtsem el. Elmentem TRX edzésre. Ez egy saját testsúlyos edzés. Másnapra kijött az aranyerem. :( Nem kedvelem a jógát és hasonlókat, nekem mozognom kell, az aerob mozgás hiányzik. De mi az a sport ami nekünk való?

nyuggerfarhát 58 Creative Commons License 2020.02.19 0 0 6701

Ki tudja hogy mi a jó egyáltalán? Tán senki mert mindenki más és a kaja mindenkire másképpen hat.

No, és a folyadék is érdekes.

Van akit irritálnak a hashajók/kúpok.

Előzmény: Törölt nick (6699)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!