Keresés

Részletes keresés

DanGer88 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 8
Álíítólag angol Premier League is lesz a kínálatban... Remélem az Eurosport2 nem lesz túl adakozó és csak a 16 órakor egyidőben játszott meccsekből közvetíthet a digi...
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.23 0 0 7
Mivel még egy műsorát sem láttam, nem tudok véleményt mondani, de az hogy még műsorújság sincs, az elég gáz.
Septimus Severus Creative Commons License 2009.07.23 0 0 6
Amikor egy egész ország szeretné nézni a meccset akkor egy olyan adó közvetíti amit senki se lát.A Digisport adjon operaközvetítéseket, komolyzenét, színházi közvetítéseket,Győzike és Anettka showt.A sportközvetítéseket hagyja meg a fogható tv-knek.
Septimus Severus Creative Commons License 2009.07.23 0 0 5
A Digisport mondjon le.Nem lehet fogni sehol, minek közvetítenek meccset.
ríszegdrukker Creative Commons License 2009.07.23 0 0 4
felesleges aggódni ilyen szennyadón. jelentős magyar eseményt nem ad, bl-t pedig nagyszerű minőségben lehet stream-en nézni, angolul, nem kell mindig a divatdrukker főszerkesztő kedvenc csapatocskáját bámulni...
Hrisztó Creative Commons License 2009.07.23 0 0 3
Miért szúrnak ki velünk?
DanGer88 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 2
Én T-Home előfizető vagyok, szóval egyenlőre én is csak reménykedek a Digisportban, nekem igazából csak a BL hiányozna, de az nagyon. Kíváncsi leszek az új csatornára, bár lehet ma elmarad az Újpest meccs, szóval lehet megint csúszhat a kezdés.
Előzmény: Hrisztó (1)
Hrisztó Creative Commons License 2009.07.23 0 0 1
Az én városomban nem nagyon lehet elérni a digisportot(keveseknek van csak),így megprobálom neten nézni a mecset,Remélem sikerül!Amúgy meg NYOMDAFESTÉKET NEM TŰRŐ VÉLEMÉNYEM VAN a digisportról,nem tudom nézni este a mecset,a BL-találkozók nagy része is a digisportra került.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.23 0 0 topiknyitó
Vélemények az új csatorna műsorairól, műsorvezetőiről, kommentátorairól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!