Keresés

Részletes keresés

vojudit79 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149711
Ha addig nem megy le jelentősen a hőm, akkor szerintem vasárnap. Akinek ígértem küldöm az elérhetőséget
Előzmény: vera33 (149705)
shaish Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149710
:)))
Előzmény: vera33 (149709)
vera33 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149709

Meg van az eredmény!!! Én olyan boldog vagyok, negativ!!Nagyon pici fehérvérsejt még van benne, de nem 40x a megengedettnél.

Ez tuti a drukkok miatt van!! A ciklusban annyira érzem, hogy tesoka is lesz ;-))))) Köszi!

cara77 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149708
Szia!

Megköszönném az elérhetőségét, ha minden igaz publikus vagyok...

Cara
Előzmény: vojudit79 (149690)
vera33 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149707

Fanta, Neked is megy a drukk!! Ma szerda és ha jól értem szombatra nem várod. Szombaton már bizti kimutatja a babót! Nyálka? Mik az érzéseid?

 

Sha, köszi a drukkot, szerintem 1 órán belül felhív az ismerős a kórházból. (azért is kéne tudni, hogy vegyek ki szabit vagy ne)

 

off

Ebédidőben gondoltam kimegyek a Duna Plázába... Az elöbb olvastam, hogy bankrablás volt, na gondoltam akkor mégse megyek. Csak 1 metrómegállónyira tőlünk...

On

Előzmény: shaish (149706)
shaish Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149706

Tititu, nemáááá', és nem lett csíkocska a main?

 

Vera, drukk a jó eredményhez! Mikorra lesz meg?

vera33 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149705

Nekem mindig fokozatosan erősődik. (az elmúlt 4 ciklust megtartottam a szekrényben és látszik, hogy fokozatos és a pozitív után pedig drasztikusan esik tehát már alig látszik másnap az lh) 
Most lehet, hogy az enyém azért tűnik ugyanolyannak, mert a tegnapelötti más márkájú teszt volt... Na mindegy szerintem ma megpróbálom hamar altatni a gyereket   :-)))))

off ma vitt apa mintát is laborba, úgyhogy eredmény is lesz!!

ON

 

Tititu,

Barnázás még szerintem belefér! Még mindig megy a drukk!

 

RB,Én csak most olvastam :-(((

 

Judit, te mikor kezded az lh tesztelést?

 

Előzmény: toria78 (149699)
tititu Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149704
Jelentem, barnázás megindult...
fantaghiro Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149703
Jó kérdés... Jövő hét előtt nem tervezem, már ha kibírom addig. (igazából 30-32 naposak a ciklusaim főleg, így azt se tudom mikor kéne pontosan nemjönnie a banyának :) Hétfőig igyekszem erős lenni :D
Előzmény: shaish (149702)
shaish Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149702

Rb, micsoda X-akta....

 

Tititu, óóóó, azért ne dobd ki, sztem ezen is lesz csíkocska később....és akkor holnap-holnapután rendes időben is látszódhat. Annyira drukkolok!!!

 

Toria, háááát, én is láttam olyan leírást/görbét h hirtelen nagy menny. lh és kész, de nekem is mindig fokozatos volt....remélem így vagy úgy, de nem késitek le, és sikerrel is jártok:).

 

Fanta, Te mikorra tervezel tesztelni?;)

 

 

rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149701
Máris tisztára rám ütöttek :-D
Előzmény: tititu (149700)
tititu Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149700
Olvastalak én is, nem vagy egy egyszerű eset, hallod-e! Ha már most ilyen huncutok a "gyerkőcök", mi lesz, ha majd megszületnek?:-)
Ez volt a főpróba, a következőnek már a premiernek kell lennie!
Jövő hónapban mindenkinek jobbra tarts (még a végén kormányt buktatunk itt...:P)!
Előzmény: rabbitbaby (149697)
toria78 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149699

 Tititu, :-(

 

 

Az én csíkom halványkát erősödött, a maira ezek után pláne kíváncsi vagyok...a wiki-s ábra alapján ugye eléggé hirtelen nő és csökken az LH mennyisége, én eddig nem ezt láttam, hanem azt, mint mások is: 3-4-5 napig is erősödött, és aztán lett +... most vagy késői ovum lesz, vagy korai volt, ami még sosem, és már túlvagyok rajta... hmmm.. hőm fent, este már láttam eggwhite-ot

fantaghiro Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149698
későbbi beágyazódásra szavazok, és nekem legyen igazam!!!!!!!!!!!!!! Továbbra is drukkolok!!

Jane: Szerintem ne halogasd tovább...

bildi: Drukk továbbra is!

rb: Olvastam az optiban, mi van :(((( Köv hónapban jobban szugeráljuk majd azt a jobb oldalt!!

Előzmény: tititu (149696)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149697

Én lemondok a drukkjaimról a te, andibaba, bildi javára, osszátok el igazságosan :-)

 

Az uccsó bekezdésedet (Janénak) akár én is írhattam volna, fogalmaztam is magamban vmi hasonlót :-)

Jane, ha úgy jobban tetszik, én babagyárnak hívom :-)

Előzmény: tititu (149696)
tititu Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149696
Jóreggelt Mindenkinek!

Drukkom nekem is megy minden fele, amerre csak kell!

A tieiteket is éreztem, majd kilöktétek reggel a tesztet a kezemből:-) De sajna ez is csak egy csíkocskát produkált.
Itt nagy magányomban 3 eshetőséget ötlöttem ki. Vagy helyre rázódik a lut. fázisom (már a múlt hónapban is 14 naposat produkáltam), vagy későbbi a beágyazódás, vagy pedig visszanőtt a ciszta... Lehet szavazni:-)

Jane, csak ismételni tudom az előttem szólókat, mindenképp keress fel szakorvost (a nevével meg ne foglalkozz, vhogy hívni kell őket is, nem lehet az intézet neve gyerekcsináló központ:-)), ne húzd az időt! ++++
shaish Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149695

Jesszusom Tititu, micsoda hír, nagyon drukkolok!!!! Erősödj csíkocskaaaa!:)))

 

Bildi, remélem nálad is minden rendben lesz!!

 

Rb, naná h mennek a drukkok:)!

 

Jane, köszi h megosztottad a sztoridat. Szerintemm Te egy irtó erős csaj vagy, szóval ez csak vmi kis megingás, hogy 'jaj, meddőségi központ'. Tehát csak előre, és nagyon drukkolok Neked is!!!

 

Szép napot Lányok!

vera33 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149694

Tititu!

Megy a drukkkkkk!! Az a szárazság jó jel! Egyébként meg az első pár héten a nők 90% mindjárt megjön érzést tapasztal!

 

Rb,

Neked is megy a drukk mára és péntekre :-))

 

Bildi, Neked pedig péntekre!!

 

Képzeljétek az ovu tesztem ugyanolyan erősségű volt tegnap mint tegnapelött... Szóval még nem pozitiv, de már csak kb. 2 árnyalat hiányzik. (várható ovu csüt, pént, vagy szombat :-)   )

 

Jane,

Igazat adok a többieknek mindenképp keress fel egy meddőségi központot, hogy alaposan kivizsgáljanak!

Off

Az is igaz, és ezt mostanában sok helyen hallom és olvasom valamint tapasztalom is, hogy 35 év után rohamosan csökken a termékenység, de már 32-35 év között is érezhető, hogy kicsit nehezebb mint huszonévesen (bár ismerek olyan 39 évest akinek 3 éve és most fél éve is elsőre összejött..) Nekem 28 és 29 évesen rögtön elsőre összejöttek a babák és most meg már a 7. ciklusban tartunk (jó volt betegség, munkakezdés szval fizikai és lelki gond is). De mindenképp lépj és minél hamarabb! Nagyon szorítok Értetek, hogy teljesüljön a vágyatok!!

On

 

Toria,

Mit mutat az lh??

macann Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149693
tititu... drukkk+++ megy 1000-rel!

Nekem meg szépen erősödik a második csík az ovuteszten... Még párocskám is látta... sőt, meg is nyúlt az arca, mert azt hitte először, hogy terhességi teszt... :D és ugye két csíkos.... :D:D Felhomályosítottam, hogy nemegészen az ez, aminek látszik.
Ma kíváncsi leszek milyet tesztelek... :D
Gézengúz_Évi Creative Commons License 2009.01.28 0 0 149692
Hoppá:)

tititu, nagyon izgulok!!!!! ++++++++++
Mikolt Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149691
es kizartak a trombozisra valo hajlamot es a fertozes miatti koraszulest is?
Előzmény: Jane75 (149683)
vojudit79 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149690

LH és HCG tesztet is 125 Ft-ért árul egy csaj, többen vettünk már tőle, ha gondolod emailben átküldöm az elérhetőségét. (ha publikus a mailcímed)Egyébként én is a vaterán találtam őt meg.

Nőgyógyászt is tudok ajánlani, a MÁV-ban dolgozik, ott van koraszülött intenzív is. Magánrendelője 2 helyen van; Horvát utcában és a Retek utcában, utóbbi picit drágább, viszont hamarabb van időpont. A Horvát utcában legalább 1 hónappal előtte be kell jelentkezni. Viszont azt nem tudom, hogy mennyire jártas olyan ügyekben, amire Neked szükséged van, de biztos tud ajánlani valakit.

De szerintem is a legjobb a meddőségi központ, ők rutinosabbak és rögtön elvégeznek mindenféle vizsgálatot, stb...

Addigis a  hődet nem lenne rossz valahogy mégis mérni legalább egy ciklusban, hogy kiderüljön van-e peteérésed. Az, hogy az LH teszt nem mutatott semmit nagyon arra utal, hogy nincs peteérésed. A mikroszkóp sajnos nem elég megbízható. Az egyik barátnőm ugyanebben a cipőben jár, épp a napokban beszéltünk erről a többiekkel.

 

tititu,

 

El sem hiszed mennyire drukkolok!!A barátnőm, akivel kapcsolatban a múltkor tanácsot kértem (mindig negatív LH) 3 napja késik neki, úgyhogy most érte is izgulok, de ő csak pénteken hajlandó tesztelni:)

 

 

 

Előzmény: Jane75 (149683)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149689
És rólad se feledkezzünk el, nagyon remélem, hogy pénteken jó híreket hallasz és kilépsz végre a szürkeségből!
Előzmény: bildi07 (149687)
toria78 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149688

Én is nagyon drukkolok! De inkább igyál egy fél pohár vörösbort, vagy nézz egy jó filmet, mint idegeskedj :-) már úgyis eldőlt minden!

+++++

 

Jane, nem vagy ufó. A sztorit jó volt megtudni.. Az idővel nekem csak az a bajom, hogy az ember lánya és a petesejtjei minden nappal csak öregebbek lesznek, szóval jó időben megtudni, ha van egyáltalán vmi baj.. persze simán peches is lehetsz 

Lh és hcg teszteket legkönnyebben a vateráról tudsz venni, 130 Ft körül vannak azt hiszem, itt vannak  az lh-l pl

 

Előzmény: tititu (149682)
bildi07 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149687
Kezem-labam, osszes hajamszala erted is keresztben :)))

Bakker, holnap nagyon kocosan megyek majd melozni :D Haromfele legalabb szurkolok, de ez tok jo!
Előzmény: tititu (149670)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149686
Jane,

en itt mara mar sajnos kivulallo lettem -- egy ideje, azaz 2 eve az optis lombikos topikban lakom --, de olvasok itt idonkent es most ugy lattam, talan tudok neked segiteni. Egyreszt azt javaslom, tenyleg keressetek fel egy meddosegi intezetet, az ottani szakemberek kepzettebbek az ilyen kerdesekben, mint a "sima" nogyogyaszok. A 2 ev eleg nyomos erv a vizsgalatok megkezdesere, egyebkent is eltartanak egy ideig (ciklusfuggoek tobbnyire), azzal is elobbre lennetek. Az en sztorim egy kicsit hasonlo a tiedhez egyebkent, annyi elteressel, hogy nekem meg volt egy kis orvosi elbaltazas is, aminek folyomanyakeppen kenyszerultem a hosszabb palyara. Na, a lenyeg, hogy az elozo terhesseged ota is tortenhetett barmi (pl a petevezetok eleg erzekenyek, konnyen elzarodhatnak reszlegesen vagy egeszen), masreszt pedig a veteles is lehet indikacioja valamilyen szoftver (hormon?) problemanak. Szoval en a helyedben nem nagyon halogatnam a meddosegi kozpontot es egy szamodra megbizhato szakember kivalasztasat.

Fel a fejjel es ne ijedj meg a meddosegi kp kifejezestol, attol, hogy valaki oda jar kivizsgalasra, meg nem valik meddove. Egyszeruen csak felkeszultebb es fokuszaltabb segitseget tudnak nyujtani ilyen helyeken.

Előzmény: Jane75 (149683)
vasbab Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149685
Júúj de nagyon izgi! Biztos nem szellemcsík, nekem is ilyen volt, alig láttam, a férjemmel nézegettük, hogy akkor van-e ott valami...másnapra egy picit sötétebb lett.
Drukk drukk+++++++++++

Épp piskótát sütök...negyed kilenckor...:-))) napok óta gyümis-pudingos piskótát akarok enni, pedig amúgy nem is eszem az édességet.
Előzmény: tititu (149682)
rabbitbaby Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149684
Úgyis csak csütörtökön tudok érdemben telefonálni, addig meg egyértelműen kiderül, hogy van-e ott vki...
Előzmény: tititu (149681)
Jane75 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149683
Hello!

A következő sorok csak erős idegzetűeknek-avagy: ha eddíg nem sikerült hülyének lennem, most biztos a siker!

Szóval, előző két terhességem "megszakadásának" oka ismeretlen. Utána voltunk az(mára már) exemmel a "Czeizel-féle" akkor pont genetikai tanácsadónak nevezett intézményben, ahol kikérdezték a családban előforduló betegségeket, mindkettőnknek csináltak olyan vérvizsgálatot, amiből kiderült, hogy normál kromoszómaszámmal rendelkezünk. Kikérték a két baba boncolási papírjait, de abból sem derült ki, hogy mi lehetett az oka a történéseknek.

Aztán, az akkori párom (8 év után) megköszönte az elmúlt időszakot, mert Ő gyereket akart! (Mára van egy kislánya egy házasságban élő hölgytől, de lemondott róla, mint kiderült!-ezt nem kommentálnám, inkább csak megemlítem, mert én nem hittem volna, h ilyen is van, de van...)

Aztán 29 éves koromban megismertem T-t. Kedves, okos, nagyon szeretem! 31,5 éves voltam (voltunk) , amikor elhatároztuk Szilveszter hajnalán, hogy rendben, legyünk mostmár család.

Az első év úgy telt el, hogy ok, biztos össze fog jönni, nem kell pánikolni, csak lazán! Aztán a második év már nem volt ilyen nyugodt. Kétszer volt olyan ciklusom, h a 32.-33. napra jött meg, jóval több és jóval hosszabb ideig tartott. Doki nyugtatott: semmi gond, előfordul, szedjem az Elevitet. Szedtem. Közben próbáltam a DM-es ovu-teszteket, de bénán csináltam, semmit nem mutatott, (12-16.nap.) úgyhogy váltottam, jött a PG 53-as törpemikroszkóp. Tök jól működik, csak amilyen hülye vagyok, 32 évesnek kellett lennem, hogy rájöjjek, ha pont PÉ-kor vagyunk együtt, nem biztos a siker, inkább előtte kéne...

Aztán decemberben jöttek a tipikus tünetek: álmosság, hányinger, szagoktól kikészülés, stb. Vettem tesztet, (mert már "csak úgy" nem veszek, elég lehangoló) és két csíkos lett! Annyira örültem, és T-is oda-vissza volt. Erre rá pár napra megjött! Ezt sem taglalnám inkább)

Próbáltam a hőmérőzést is, de az oviban heti váltásban dolgozunk, totál eltérő eredmények jöttek ki, egyszerűen értelmezhetetlen volt, nem beszélve arról, h néha a reggeli teát kortyolva jutott eszembe a hőmérő.

Most minden ciklusban minden nap jellemzőiről írok pár sort, és próbálom az állandó jellemzőket kiszűrni. Nem tudom, miért a "Holdban " éltem az elmúlt egy évben, világosan látom, hogy jóval előbb kellett volna lépnem...

Most keresek egy jó nőgyógyászt elsőként, lehetőleg olyan kórházban, ahol van koraszülött intenzív is.(ha ne adj' Isten újra megtörténne) HA VAN VALAKINEK JÓ ORVOSA, MEGKÖSZÖNNÉM A TIPPEKET!!!

Olvasok a teákról is (palástfű, cickafark,stb.) gondoltam, azt is megpróbálom.

Ha van még valakinek valami ötlete, azt szívesen fogadnám, valamint arra is kíváncsi lennék, hogy hol lehet ovu-tesztet venni kedvezőbb áron, és nagyon örülnék, ha ti is írnátok arról, hogy nektek mi jött be, és mi az, ami egyáltalán nem!

Lehet, hogy ezek a dolgok már sokszor szerepeltek ezeken az oldalakon, de gondolom, nem csak én vagyok itt új! :)

Köszi a türelmet!!! Szép estét mindenkinek!
tititu Creative Commons License 2009.01.27 0 0 149682
Elképzeltem a szitut:-)))))
Nem akarom beleélni magam, amíg egy azonnal megjelenő csíkom nem lesz. Olyanom még sose volt:-)
Előzmény: vojudit79 (149680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!