Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.11 0 0 199

Ha nem tetszik, ne nézd...

 

Bár szerintem ha letámadna, nem mondanál ellent neki...

 

Egyébként a csajt a szép kinézete, és fiatalsága ellenére is szép, fiatalos, de mégis markáns, izgató (női!!!) könyökhajlata miatt raktam ide főleg, meg vékony testalkata miatt...

 

Ha a puncin túl nem terjed egy nőn a figyelmed...

 

(Hangsúlyozom: Könyökhajlata nem puncija helyett, hanem mellette izgató!!!)

Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.11 0 0 198

Ha az lenne, elnézést kérek! Nem az volt a célom!

 

Netről szedett kép!

 

Egyébként nem hiszem, hogy tiltott korú lenne.

Látszik is,

meg az ezzel foglalkozó oldalak nem kockáztatnak...

Sőt, a gyakorlat inkább az, hogy idősebb modelleket próbálnak inkább eladni friss húsként...

(Sokszor láthatóan negyven közeli "18 évesekről" adnak le képsorozatot...)

Előzmény: NemeszteleN (180)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 197
Esetleg ha több kép lenne... :-)
Lehet ruhás is...


TTAMAS Creative Commons License 2010.01.10 0 0 196
Nem karfiol, saláta. :)
Előzmény: Törölt nick (191)
brekkancs Creative Commons License 2010.01.09 0 0 193
off: Köszönöm szépen ezt a hozzászólást! Alapvető dolgokat világított meg előttem.
Előzmény: Törölt nick (189)
azabarom Creative Commons License 2010.01.09 0 0 190
Hát, mit mondjak, ő már nem tartozik a vékony lányok kategóriába...
Előzmény: Törölt nick (187)
azabarom Creative Commons License 2010.01.08 0 0 181
Egytértünk.  Nekem is ez a típus tetszik. Nem vagyok cukrosbácsi  - a képen látható csaj is min. 20 éves -  de csak az ilyen nádszálkisasszonyok tetszenek.
Előzmény: Törölt nick (179)
NemeszteleN Creative Commons License 2010.01.08 0 0 180
Egyetértek, ez egy fejlődésben lévő gyerek, pedofília a köbön.
Előzmény: Törölt nick (172)
Login Santer Creative Commons License 2010.01.08 0 0 178

Hű na az ilyet imádom! Jöhet még, ha van, akár könyökhajlat nélkül is.
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.08 0 2 177
Vékony lányka...
A számomra ellenállhatatlan egész testével, fejével, könyökhajlatával, puncijával...
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.07 0 0 173
Armfetish, ez neked tényleg tetszik? Szerintem már egy picit túlzás. Én is inkább a vékonyabb lányokat szeretem, de ez már bulimiás kategória, nem szép.

Tapasztalatból annyit mondhatok, hogy ismertem egy lányt még elég fiatalon, amikor tényleg nagyon vékony volt (mondjuk ennyire azért nem mint a képen). Nagyon jól nézett ki, fantasztikus alakja volt, de évekkel később, amikor +5-6 kg-t felszedett, rájöttem, hogy akkor sokkal jobb vele az ágyban, mint korábban annyira vékonyan. No persze azért nem mindegy, hogy az 5-6 kg pusztán zsír-e vagy némi erősödés eredménye-e.
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.07 0 1 171
A kis vékonyka...
Nagyon kívánatos...
A puncit iszonyúan megkívánja az ember, már szinte dugná...
És hozzá jönnek a vékony combok, a vékony kar...
Igzató, amikor egy ilyen vékony, szép bőrű, szép arcú csajnak ilyen eres a kifeszülő könyökhajlata......
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.07 0 0 170
Talán most sikerül......
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.07 0 0 169
És ő?
azabarom Creative Commons License 2010.01.07 0 0 168
Természetesen, általánosítottam. Amit írtam, nem mindenkire és nem minden esetben igaz, vannak ellenkező irányú tapasztalataim is, ami pl. a hisztit illeti. A méreteket illetően: van ilyen ismerősöm, persze ez sem általában igaz. Ebben a topicban egyéni ízlésekről írunk. Nekem ilyen az ízlésem, de attól még Téged is tisztellek. A "tehénkét" sem bántó szándékkal írtam, inkább jellemezve egy közismert karaktert, típust,  külső és belső tulajdonságokat.
Előzmény: nyílméregbéka (160)
nyílméregbéka Creative Commons License 2010.01.07 0 0 160
Van ebben a kijelentésben egy kis általánosítás. Saját példám: voltam 44 kg is, 62 is. Telt tehénkeként pont olyan hisztis vagyok ma is, ha nem hisztisebb, mint deszkaroziként voltam. Nem hiszem, hogy ilyen szoros összefüggés lenne a temperamentum, és a melltartó-kosárméret között. Ja, és kizárt, hogy egy 170-175 centis, 50-55 kilós lány 80B-s melltartót hordjon.
Előzmény: azabarom (128)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.07 0 0 159

Én mondtam az elejétől, hogy kár hadakozásra használni a topikot...

 

Inkább bizonyítsuk be, hogy érdemes a vékonykákról topikot vezetni, és nem lesz közhelyes!!!

silence fiction Creative Commons License 2010.01.06 0 0 154
Világos.
Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 152
Figyelmeztetés

A topikleírásból önhatalmúlag töröltem a kövér nőkre vonatkozó részt. Ha ezzel a topiknyitó nem ért egyet, szóljon, akkor a teljes topikot törlöm.

A topikból nem lesz csatatér. Aki ezzel próbálkozik akár cingár, akár telt oldalról, egyszer teheti meg.
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 151
Meglepő (vagy inkább mulatságos), de tényleg nincsenek képek a gépemen. Keresgélni meg nem merek a neten, mert az ilyen oldalak többségéről össze lehet szedni valami nyavalyát. Vagy ez hülyeség?
Előzmény: Törölt nick (149)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 150
Botorkálj!
Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 148
De akkor hogy találok majd el a halálos ágyamig?
Előzmény: Törölt nick (147)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 147
Az nem baj.
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 131
Nem vagy vizuális alkat :-)
Előzmény: Törölt nick (102)
azabarom Creative Commons License 2010.01.06 0 0 128
 

170-175 cm 50-55 kg, max 80 B cici. Számomra ez a vonzó. Az nem baj, ha a csípő egy picit szélesebb és ehhez vékony derék, tenyérbe illő cici társul. Egyszerűen ez a típus gyakorol rám szexuális hatást. Nagyon sok más alkatú nővel vagyok jó kapcsolatban, szépek, aranyosak, kedvesek, számomra mégsem izgatóak. (pl. a nagymellű nők egyszerűen taszítanak, persze csak szexuálisan.)

A vékony nők előnyeiről: az ilyen csajok sokkal érzékenyebbek, szinte vibrálnak, törkékenyek a karodban és mindenüket adják. Jól áll nekik farmer és top, mini vagy nagyestélyi, és biztosan tudod, hogy nem ér meglepetés, a ruha nem takar, hanem szépít. Viszont: az ilyen vékony lányok többnyire igazi "nagyvadak", kezelni kell tudni őket: idegesek, hisztisek, sokszor agresszívek, teltebb szelídebb "tehénkés" típusú nőtőrsaikkal szemben.

Magam sem tartozom már a fiatalok közé, éppen ezért mondom, egy 40-50-es hölgy is sokkal vonzóbb, fiatalosabb, ha vékony. Még akkor is, ha természetesen a teste már nem olyan feszes mint egy húszévesé.

Kutyahideg nagyon szép képeket küldtél, a szőkék és a fekete is csodálatos.

Jaj, ezt a hozzászólást ide szántam, nem a másik topcba...:D

NemeszteleN Creative Commons License 2010.01.06 0 0 127
Nálad a pontom:-)))
Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 126

Fejlődés = veled egyetértés?

 

Kissé ... khm ... nos, nem kiugróan szerény hozzáállás.

 

Előzmény: Törölt nick (121)
HarcosAmazon Creative Commons License 2010.01.06 0 0 114
Ezek szerint Pierce Brosnan is egy igénytelen pasi, aki nem kapna vékony nőt magának :D Bazz, ez már tényleg röhejes...
Előzmény: Törölt nick (112)
silence fiction Creative Commons License 2010.01.06 0 0 107

a sudár lányok magasan verik a kövéreket!

 

Én még nem láttam olyat, hogy egy csapat sovány nő ütlegelne egy csapat "kövéret" a toronyházak tetején...

 

A viccet félre téve, kezdesz szánalmas lenni ezzel a fixa ideáddal. Először is, még mindig nem vagy képes megkülönböztetni a favorizált kategóriádat a többitől, a teltkarcsú, nőiesen telt, telt nőket a valóban kövérektől.

 

Másodszor:

Az igényesebb fiúk, férfiak róluk ámodoznak...akik meg bevállalják a telt nőket, igyekeznek nem reklámozni...

Ez megint baromság. Szerinted, aki nem a favoritjaidra bukik, az eleve igénytelen. Aki pedig teltebbet talál a kategóriádnál az szégyelli....

Ugyan már, nevetséges!

 

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.06 0 0 101
Nekem az angol lányok is tetszenek...6 láb 5 hüvely.
Előzmény: silence fiction (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!