Keresés

Részletes keresés

prosztatasky Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32572

 

Elnézést nem válaszoltam a 2. kérdésedre. 

 

 

Azért mentem el tesztre, mert nekem prosztata fertőzésem van. És mint hallottam, akinek emellett Borrelia fertőzése is van, akkor 2 komoly krónikus fertőzéssel a szervezet már nem tud könnyen -vagy egyáltalán- megbirkózni. 

 

De részben a 4-es értékkel megnyugtattak, hogy enterococcus vagy coli fertőzés is kiválthatja ezt az immunreakciót.

 

Ezekkel a kórokzókkal az emberek nagy többsége egyébként már találkozott, főleg a nők, anatómiai okoknál fogva.

 

Ezért érdemes oda-vissza ellenőriztetni ezt. Vagyis a Borrelia fertőzöttnek is érdemes megnézetni magát e két kórokozóra, hogy a húgyutakban nincs-e jelen. 

 

Szóval most már teljesen tanácstalan vagyok evvel a 4-es értékkel, hogy fertőzött vagyok-e vagy sem... Pedig jó lenne tisztán látni. 

Előzmény: Móki65 (32134)
prosztatasky Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32571

Értem.

 

De nekem a synlabnál azt mondták a 4-es értékre, hogy nem vagyok fertőzött, teljesen megnyugodhatok.

 

Mert mondták, ez az érték hibahatáron belül van, másrészt akár más fertőzés is kiválthatja ezt az értéket...

 

Akkor ez nem igaz? Csak nyugtatni akartak?

Előzmény: boxerkutya (32139)
prosztatasky Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32570

Köszönöm válaszod. Igen a synlab csinálta.

 

Ez megbízható cég szerintetek?

Előzmény: Móki65 (32134)
Szénmonoxid Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32569

Dr Bozsik kérte őket! Neki küldik el az eredményt! Én se értem ,h  miért nem kaphatok belőle másolatot. Két borellia tesztet kért az öreg , egy simát meg egy megerősítőt ez került 18 ba .A bartonella került 6 ba ,meg az egészre az 1000 forintos vérvételi díj

Előzmény: Móki65 (32548)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 32568

Van vkinek tapasztalata vércseppanalízissel? Többször belebotlottam abba, hogy ezzel diagnosztizálják az akut babesia-s eseteket. Ha ezt ilyen egyszerűen meg lehetne nézni, akkor miért nem csinálják ezt a dokik ahelyett, hogy bazi drága megbízhatatlan ellenanyagtesztekre küldik az embert? 

notata1 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32567

Húúúú!
Sajnos az angol nem az én világom!
Kezdjük az elején!
Akkor te is mitós voltál?
Neked milyen tüneteid voltak?
És akkor miért szedted az AB-t 1,5 évig?
HA nem AB, akkor pontosan mit szedtél vagy tettél?
Hogyan mérhető a mitokondriumok "életereje" százalékban?(Milyen vizsgálat?Hol?Mennyi?)
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!

 

Előzmény: One of the millions (32553)
szerencse3 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32566

Vágom miről beszélsz. 3 hónapig olyan volt a bal lábam, mintha áramot vezettek volna bele. Mondjuk nekem mindig fáj eleve az egész lábam. A "kedvencem" mikor test szerte pár másodperces brutál erős kb. balta vágás erősségű fájdalmak vannak. Akkor felkiabálok, borzalmas.   De én az izületi fájdalmat még ennek ellenére is valahogy jobban viselem, mint az állandó szédülést, kótyagosságot, hulla fáradságot, mikor napokig nem tudok felkelni, olyan gyenge vagyok, és mindenből kettőt látok. De nyilván nem érzem amit te, lehet neked 10 szer erősebb a tünet. 

Előzmény: pankaa78 (32561)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32565

Még annyit: Balaicza neked mit mondott erre a fejnyomásos tünetedre, hogy mitől van? Borrelia, vagy vmi társfertőzés? S pontosan miért van ez a tünet? Úgy értem, agyi ideggyulladás, duzzanat, ammónia, toxinok, vagy mi? Én lassan két éve ebben élek, de nem tudtam megnyugtató módon megfejteni, sőt, most úgy néz ki, ugyanoda visszaestem, mint a legelején :(

Előzmény: szerencse3 (32560)
pankaa78 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32564

emg és sorozatingerléses vizsgálat nekem is "normális" volt, életkori átlag 80%-a, mégis állandóak voltak a tünetek. Először milgamma injekciót kaptam (10), majd mentem balaiczához és jött a thiogamma. nekem segített. persze volt mellette 6 hét doxi, immunerősítők, gyógyteák, és nootropil, hogy tudjak gondolkodni is. Infúzióban kellett a 6 hét, hogy érezhető legyen a javulás, heti 2-szer kaptam. Azóta mennek a bogyók. Azt nem tudom, hogy visszatérnek-e ezek, ha abbahagyom a gyógyszert. Az utolsó labor szerint a borrelia eltűnt, ehrlichia és yersinia van még, de nem vészesen magasak. Viszont még mindig tele vagyok kiütésekkel. Azt okozhatja az ehrlichia? Van valakinek ilyen gondja? Nem győzöm bebugyolálni magam fülig, hogy be merjek menni dolgozni... A fejbőrömön is van, de azt (még) takarja a hajam.

Előzmény: Törölt nick (32562)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32563

Bocs, nem emlékeztem, h írtad már, h Balaiczához jársz.

Amit írtál a zsibbadásról, meg agyi ködről, az nálam is megállja a helyét. Zsibbadásoktól az első iv kúrával egész jól megszabadultam, de a mostanival meg visszajött. Ráadásul elkaptam az influenzát, amiből most kezdek kijönni, cserébe a borrelia kezd jól odavágni: agyi köd, meg inkább a szörnyű szorító, nyomó fejfájás nyugtalansággal, idegi "túlfeszülés"-sel, meg jövő-menő zsibbadásokkal, és bizsergésekkel. Gingko biloba valamelyestxsegítség erre, de kevés. Ma kezdtem el tesztelni a one által javasolt akg-t, majd beszámolok a fejleményekről!

 

Balaicza nálad mit derített ki, mióta jársz hozzá, s mennyit javultál?

Előzmény: szerencse3 (32559)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32562

Nekem is ugyanez van a lábfejemmel. Ezek szerint van rá gyógymód? Én a Milgamma-Magnerotot újra szedem. Eng-emg-n neuropátia nem igazolódott, de kezem-lábam folyton elzsibbad vagy ég, állandó érzészavarok vannak benne.

Előzmény: pankaa78 (32561)
pankaa78 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32561

Nekem ez nagy javulást jelentett, mert mindenhol égett a bőröm, belülről mintha böködtek volna, nem éreztem a jobb lábam egy részét, ahol pedig éreztem, ott olyan volt, mintha lemarnák a csontomról a húst-izmot-bőrt...már komolyan azt hittem, hogy megőrülök. Egész nap csak hol a fejemhez, hol a lábamhoz, karomhoz kaptam, elviselhetetlen volt, aludni se tudtam tőle. Attól féltem, soha nem fog elmúlni. 1 hete még a nagyujjaimban éreztem, de már az is megszűnt.

Előzmény: szerencse3 (32560)
szerencse3 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32560

Ez nem túl sok eredmény. Vagy legalábbis nálam ezek a tünetek a többihez képest legkevésbé zavaróak. Pl.a bal lábam 2 napja zsibbad,a vállamban ideg fájdalom, de ez semmi a brain foghoz képest, és megint, mintha az agyamba éket ütöttek volna, és tágitanák. Lehet, h. vérnyomás, mert az megint 80 körüli.

Előzmény: pankaa78 (32558)
szerencse3 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32559

? :)  Irtam már , hogy Balaiczához járok. Vagy hogy érted?:)

Nekem is infúzióban akarta, de nem vagyok bp-i, megoldhatatlan lett volna.

Azt mondta, hogy a lyme-os betegeihez képest én extra szar állapotban vagyok. 

Előzmény: hornet599 (32556)
pankaa78 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32558

Szia! Én szedem már lassan 3 hónapja, 6 hétig infúzióban is kaptam. Nekem lassan ugyan (kb. 2 és fél hónap alatt), de megszüntette a zsibbadást, érzészavarokat. Mellékhatást nem tapasztaltam.  Most még egy hónapig szedem, nehogy újra előjöjjön minden, utána szépen abbahagyom és reménykedek... 

Előzmény: szerencse3 (32552)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32557

Nem ismerem ezt a lapot, de ha ez egy jónevű folyóirat, akkor ez igen bíztató, hogy Németeknél már ilyen nyiltan ki merik jelenteni az "igazságot" ezzel a betegséggel kapcsolatban. 

Előzmény: Törölt nick (32550)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32556

Szia! Csaknem elmentél Balaiczához? :) Én infózióban kaptam párszor,de direkt változást nem igazán tapasztaltam. Lehet, hogy kevésszer kaptam.

Előzmény: szerencse3 (32552)
klarix Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32555

Igen kolozsvári, de itt sem értenek a lyme kezeléséhez, plusz csak a "protokol" számít és ahoz kívűl nem is érdekli őket hogy élsz-e halsz-e' Ne adj'Isten még tudsz is valamit (mert utánna olvastál!!!), akkor meg vannak sértődve mert szerintük nincs krónikus lyme, meg 21 napos kezeléssel "tökéletesen és örökre" meggyógyulsz' Szerintem az örökre a legyjobb szó a tudásukhoz mérten. Spórolnak az államnak - fizetést és nyugdíjat meg amit lehet.

Előzmény: akvaba1 (32551)
One of the millions Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32554
Előzmény: One of the millions (32553)
One of the millions Creative Commons License 2015.11.07 0 1 32553

"Üdvözöllek a klubban!"

 

Én a helyedben meggondolnám az antibogyót!

 

Dr. Esztónak 0 ismerete lehet/van a geneteikai problámákról!

 

Saját tapasztalat kb. 1,5 évig adta az antibogyót! Igaz nem tudta, hogy nekem is hasonló bajom van!

 

http://drsircus.com/medicine/poison-your-mitochondria-with-pharmaceuticals/

 

http://www.mitoaction.org/files/Mito%20Toxins_0.pdf

 

6. Antibiotics

 

Tetracycline, minocyclineInhibit beta-oxidation; inhibit mito protein synthesis

ChloramphenicalInhibitsmito protein synthesis

AminoglycosidesImpairmtDNA translationHearing loss; cardiac toxicity; renal toxicity

Linezolid (Zyvox)Lactic acidosis, optic and peripheral neuropathy

 

Szerintem a táblázat nem teljes!

 

Nekem sikerült 93%-osra feltornászni a mitochondria  teljesítményét.

Előzmény: notata1 (32541)
szerencse3 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32552

Valaki szedett már Thiogamma oral 600mg tablettát ? 

Ha igen, mit tapasztalt vele kapcsolatban? 

akvaba1 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32551

Klarix,erdelyi vagy ?en is .Szatmar

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.07 0 0 32550
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32549

Szia! Annak idején nekem is mondta a doktornő, hogy sajnos nem tudja garantálni, hogy biztosan meggyógyulok-e, mert ezt senkiről nem tudja megmondani előre - kinek milyen az immunrendszere, szervezete, egyéni adottsága, egyéb betegségek stb.

De: mivelhogy valószínűleg fennáll a lyme fertőzés is, mindenképpen érdemes azt kezelned, én nem hiszem, hogy ronthatsz a helyzeten ezzel. Ha ez összefüggésben áll a másik betegségeddel, lehet, hogy javul, de nem vagyok orvos, és nem tudok erről a másikról semmit. Annyit csak, hogy némelyik antibiotikum sincs jó hatással a mitochondriumra. 

 

Probiotikus védelem: nekem a Prograstro 825 és a Protexin balance így váltogatva bejött. Általában nappal az egyik, este a másik volt terítéken. 

Előzmény: notata1 (32541)
Móki65 Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32548

továbbá a synlabnál a borrelia 9000, a másik 6000 szal az 15.000 meg 1000 a vérvétel... én ezt nagyon nem értem....

Előzmény: Szénmonoxid (32534)
Móki65 Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32547

Ez a történet nekem nem kerek.... ha fizetsz a teszekért, akkor oda küldik a leletet ahova kéred... ha orvos küld el akkor nem kell fizetni és az orvosnak küldik... valami nekem itt nagyon sántít....

Előzmény: Szénmonoxid (32534)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32546

Valóban így van, nem ajánlják lyme-ra, az okát nem tudom. De én ittam tavaly is a kasvirág-teát, az immunrendszeremnek jó volt, de feltűnt, hogy begyorsul a szívem, légszomjam van - akkor még nem tudtam, hogy attól. Aztán most megint van egy teám, ami tartalmaz kasvirágot is, és egyszer tudtam inni, megint begyorsult a szívem. Tuti, hogy én valamiért egyébként sem bírom.

Előzmény: hornet599 (32545)
hornet599 Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32545

Klarix, erre a lyme-mix-re gondolsz? A macskakarom az kifejezetten jó lyme-ra, azt mondják (bár, én szedem a samentot, ami macskakarom s még nem gyógyultam meg :D), de úgy látom, van benne echinacea is. Ezzel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Azt mondják, lyme-ban ez nem túl jó!

Előzmény: klarix (32543)
klarix Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32544

Mikor felfedeztem, hogy krónikussá vált a lyme, akkor a cukrom nagyon felszökött, majd keservesen alacsony lett. Reggelente csak lézengtem. Ahogy írtottam a lyme-ot kezdett javulni a cukorszintem, nem tudok adaotot mondani pontosan, mert itt Ro. más számokkal mérnek - így csak a tünetekre tudok támaszkodni. De  nyár óta már nem ingadozik le-fel, hanem szinte normális szint. Tényleg mióta a zappert használom. A helyzet az, hogy a cukrot teljesen nem hagytam el, a a kávét bizony azzal iszom. Viszont egyébként a szénhidrátokat erősen csökkentettem.

Előzmény: szerencse3 (32542)
klarix Creative Commons License 2015.11.06 0 0 32543

Szia, küszi. Erről tudsz valamit? http://www.drugstore.hu/termekkategoria/lyme-kezelese/

Előzmény: One of the millions (32536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!