Keresés

Részletes keresés

delfin0314 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 128
"aki előre eldöntötte, hogy a Digi egy nagy rakás sz"
Nos, én nem döntöttem el előre, hanem megnéztem, előfizettem, már van is nálam, és így mondhatom, hogy SZERINTEM a minősége még a nagy rakásnál is rosszabb... Egy napon sem lehet említeni a digitális kábellel... Se színe se élessége nincs a képnek, egy négyzetcentis pixelek ugrálnak a képen, főkéépp sportközvetítéseknél. Ha egy kicsit esik, a kép eltűnik... Szánalmas... Csak a BL és a PL miatt kell sajnos. Az internetes stream-nél egy fokkal jobb.... Bár vannak olyan holland streamek,melyek verik ezt a Digi minőséget.
(Ez baromira OFF, de de ha már elkezdted: Erdély, akárhonnan is nézzük, Románia. Lehet, fájdalmas, meg lehet, mást szeretnél, de a tények makacs dolgok. Mondhatod a zsiráfról, hogy elefánt, attól még nem lesz az. )
Az ízlésről nincs mit vitatkozni, kinek a Csisztu, kinek Hajdú B.
Amúgy a "szerintem" szócskát te is kifelejtetted a minősítéseid során...
Előzmény: Jonasso82 (127)
Jonasso82 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 127
Kedves Fociszerető! Indulattól vegyes hozzászólásaidból kitűnik, hogy egy megkeseredett, gyűlölködő figura vagy, aki előre eldöntötte, hogy a Digi egy nagy rakás sz.. Még az is lehet, hogy így van, bár én más véleményen vagyok. Vegyük sorra a problémáidat:
1. A Digi egy „román tévé”. Nos, jó, ha tudsz valamit: az általad valamiért agyonfavorizált UPC, a Sport TV tulajdonosa (a Chello nevű cégen keresztül) úgy magyar, ahogy a kalocsai paprika bahamai: hollandok a drágák, izraeli üzletemberek alapították, és igencsak rossz hírük van üzleti körökben az agresszív üzletpolitikájuk miatt. Persze nem gond a nemzetiségük, de úgy látszik, te ebbe is képes vagy belevinni a politikát a románozásoddal. Pedig a Digit, bár valóban Romániából indult, egy ízig-vérig magyar üzletember, Teszári Zoli alapította, aki történetesen erdélyi. Ja, hogy Neked Erdély már Románia? Biztos az ilyenek miatt szégyenkezünk december 5-ike miatt…
2. Ódivatú stúdió: ezen röhögtem a legtöbbet: a SportKlubé tényleg az, de a Digié szerintem baromi dizájnos, sokkal jobb, mint az unalmas, szürke Sport TV-s stúdió. De tudod: ízlések és pofonok…
3. Műsorvezetők: ebben van a legtöbb igazság. Nem feltétlenül odavalók, de Csisztu nekem némileg pozitív csalódás, nem olyan rossz…
4. Riporterek: nálam a legerősebb pont. Korrekt, nem magamutogató, olcsó vicceket elsütő figurák vannak. Tényleg nem annyira ismert arcok, de azt mondom: végre! Ne ugyanazok az emberek forogjanak mindenfelé. Egyébként a szófiai közvetítés szerintem az elmúlt évek egyik legjobbja volt, volt benne átélés, lelkesedés, a csávó pedig egyáltalán nem beszédhibás: már vagy tíz éve hallani a Slágeren sporthíreket mondani, teljesen korrekt, kellemes hang. Haraszti Ádám nagyon jó volt a Moto GP-s közvetítéseknél a Telesportnál, ő is jó. A többiekkel sincs baj, nem ismerem annyira őket, de én a meccseket nézem, és a lényeg, hogy ők nem rontják el a közvetítés hangulatát, mint pl. a tényleg beszédhibás Horváth Ferenc, Farkas Norbert.
5. Szakik: Juhár nagyon jó, szerintem Bozsik se rossz, Kokó picit félénk még. Szóval szerinted Puhl-Pia-Sanyi és Várhidi-Mágnestábla-Petya az etalon? Nem irigyellek..
Az egésznek az lenne részemről a konklúziója, hogy igencsak hiányoltam a fröcsögéseidből a „szerintem” szócskát. Lehet véleményed, de az nem vonatkozik mindenkire, ha pedig valami nem tetszik, nem muszáj azonnal megírnod itt, mert ez nem egy ócsárolós fórum. Előre is köszönjük, kedves Sport TV munkatárs Fociszerető! (Ui.: van nektek is saját fórumotok)
Előzmény: fociszereto (123)
BoBKeLSo Creative Commons License 2009.09.02 0 0 126
Ha nem akarod nézni a Bundesligát, meg a Digisportot, akkor miért károgsz itt?
Előzmény: fociszereto (123)
ríszegdrukker Creative Commons License 2009.09.02 0 0 125
de, a legnézhetőbb az angol után. mondjuk nem véletlenül mondják, hogy az olasz annak való, aki érti, nem csak nézi a focit.
Előzmény: enndru (122)
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 124
Nekem tegnap kötötték be a műholdas Digit. Három hónap ingyenes, hátha addig a kábelen is rajta lesz, és akkor le lehet mondani.
Amúgy meg, a minősége okádék a digitális kábelhez viszonyítva, pedig az is messze van a HD-től. És akkor még nagyon finoman fogalmaztam. Az olcsó húsnak nagyon nagyon híg a leve. Egy szóval, a Digi minősége: ocsmány. Kicsit hosszabban: nagyon ocsmány.
Előzmény: fociszereto (123)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 123
Lhogy a digin lehet nézni az összes csatornát, ezt elismerem, de milyen minőségben? :)
Előzmény: enndru (122)
enndru Creative Commons License 2009.09.01 0 0 122
Hát az olaszfoci.. hogy is mondjam... Nem a legnézhetőbb kategória...

Egyébként a digin meg lehet nézni az összes csatornát, szal nem tudom mit sztárolod itt a upc-t :)))

De további jó szélmalom harcot :)))
Előzmény: fociszereto (120)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 121
Máskérdés, milyen minőségű a digisport???

Lhogy megvette a jogokat a diditévé, de egy normális sportcsatornát nem voltak képesek összerakni:
-Ódivatú stúdió
-Se normális műsorvezető (csisztu, csiszár, klausmann)
-Se kompetens szakértő (bozsikpeti, kovácszolika)
-Se normális riporter (Kristóf Péter, Ambrus Tamás, Edvi László, Haraszti Ádám, Monoki Lehel)
-Se normális minőségű sportközvetítés (Levadia-Dvsc BL selejtező)

Sok-sok cikidolog :)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 120
Egyedül a BL-ben erősek, de egy gyenge Bundesliga nem versenyezhet a Serie A-val, vagy nem értesz a focihoz apám...
Hollandia: Dzsudzsák miatt is lesz nézettség, az olyan divatdrukkerek, akik csak a Manchester-ért kapcsolják be a tv-t azok kinalhatják :)
Az angol meg van Eurosport2-n, ami megy a UPC-n, szóval...
Ha BL-t akarok nézni lemegyek vmi kocsmába, de fix, hogy nem fizetek elő a román tv-re :)
Előzmény: enndru (119)
enndru Creative Commons License 2009.09.01 0 0 119
Olasz, spanyol, holland vs angol, német, BL, (EL)

Hát nem is tudom... azért erre kicsit erős, hogy "veri a Sport Tv a románokat"

Egyébként a magyar foci sokat köszönhet a "románoknak", ha a upc-n múlik még mindig relatíve ingyen közvetítenék az NB1et, s valszeg a kézisek sem kapnának történetükben először pénzt a jogdíjakért...
Előzmény: fociszereto (118)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 118
Milyen meccsek??? És milyen 0 riporterekkel???

Akkor már inkább a sport1 és a magyar meccsek, mert magyar ember vagyok és először a magyar, utána a külföldi, vallom én.
Nem mellesleg kínálatban és színvonalban is veri a Sport Tv a románokat.
1. Serie A olyan csapatokkal, mint Inter, AC Milan, Juventus, AS Roma, Fiorentina, Sampdoria, etc
2. Spanyol liga (Real Madrid Barcelona)
3. Holland liga (Dzsudzsák Balázzsal az élen
Ja, és normális riporterekkel, nem csiszar jenőkkel...
Najó kár, hogy a BL nincs ott, de azé' nem fogok a románokra váltani, megnézem a meccseket vmi kocsmában
Előzmény: enndru (117)
enndru Creative Commons License 2009.09.01 0 0 117
Azé a sporttv is igen csak meghanyatlott az utóbbi időben a színvonalat illetően, úgy a műsorvezetők, de főleg a tartalom terén. Olyan kurva nehéz nem lesz utolérniük őket.
Egyébként meg a meccs a lényeg, azok meg egyenlőre a digin mennek.
Mellesleg digi nélkül még mindig fizethetnéd a 6-8-10 ezreket a csodás upc-dért...
Előzmény: fociszereto (115)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 116
"Digi pedig még el sem kezdte árulni a csatornát a többi kábel- és műholdas szolgáltatónak, így nem valószínű, hogy szeptember 16-ig a sportcsatorna feltűnne a két legnagyobb szolgáltató, a T-Home és a UPC kínálatában."

Erről le fogunk maradni, köszönjük a románoknak
fociszereto Creative Commons License 2009.09.01 0 0 115
Kedves Digi rajongók!

Én nekem volt alkalmam egy ismerősömnél (hangsúlyozom VIDÉKEN) megnézni a Levszki-Loki meccset, hát a közvetítés színvonala, mit ne mondjak...
1. Csiszár Jenci és Kovács "előember" Zolika a stúdióban
2. A Csiszár akkora bunkó, hogy az csak na, ráadásul semmit nem ért a focihoz, de amikor elemeztek a stúdióban szétröhögtem magam: "a vargajózsi, a dombitibi, a poleksic, a kisszoli" (értitek tulajdon nevek előtt névelő, beszarás, ezt nekünk általános 6.-ban megtanították, hogy ezt tilos, tiszteljük meg az adott személyt)
3. A meccs kommentátora (vmi Ambrus Tamás) beszédhibás, de legalább drukkolt a magyarorknak és úgy tűnik vmennyit konyított is a focihoz
4. Megnéztem a BL összefoglalót utána, csupa nevesincs ismeretlen riporter
5. A stúdióbeszélgetésnél "nem tudta a jobbkéz, mit csinál a bal" A stúdióbeszélgetés alatt vmit beböfög a riporter a helyszínről

Maradok UPC-s :-)
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 114
Többen mondták, hogy a tegnapi kis eső miatt is elment a kép a műholdas vételnél az esti meccs alatt? Már ennyi is elég neki?
DanGer88 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 112
Érdekes, hogy az Európai Szuperkupát a TV2 és a DigiSport is élőben adja majd. Persze mindenki a TV2ön fogja nézni...
Sőt újdonság, hogy a remélhetőleg nagyon várt BL sorsolás is a DigiSporton lesz, az eddig megszokott Eurosport helyett. Úgy tűnik az Eurosport már felvételről sem adhat BL és EL meccseket.
DanGer88 Creative Commons License 2009.08.22 0 0 110
A kommentátor gárdáról ki mit tud?
Eddig akiket hallottam:
stúdió: Csiszár, Klausmann, Csisztu
kommentátor: Kristóf P., Ambrus Tamás, Haraszti Ádám (ő az m1en motogpt közvetített)

Más valakit hallottatok már?
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.21 0 0 109
Köszi... Ez azért döbbenet, ami ebben az országban a fociközvetítésekkel megy. Miért nem a Playboy TV?
Előzmény: ríszegdrukker (108)
ríszegdrukker Creative Commons License 2009.08.20 0 0 108
első választás: story tv, többi: digisport. most is megy utóbbin a lazio meccse. port.hu segít.
Előzmény: delfin0314 (107)
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.20 0 0 107
Tudja valaki, az Euro Liga meccseit ki adja Magyarországon?
enndru Creative Commons License 2009.08.20 0 0 106
Most nem a Loki meccset kellene ismételniük??
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.20 0 0 105
Volt jó pár stream, amin viszonylag folyamatosan lehetett nézni. Egy bolgár és egy angol nyelvű is.
Ez is csak azt mutatja, hogy még a bolgárok is a digitv színvonala felett állnak jóval.
Előzmény: a_vasarlo (104)
a_vasarlo Creative Commons License 2009.08.19 0 0 104
ez az online stream felesleges volt, srácok: http://avasarlo.blog.hu/2009/08/19/levszki_debrecen_digitv_fail
DanGer88 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 103
Köszi,nagyon állat!!!
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.19 0 0 102
Vezet a Loki!

Itt nézd, akadásmentesen süvít:

http://tv.0n-line.info/
Előzmény: DanGer88 (101)
DanGer88 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 101
Befagyott szerintem az egész rendszer,nem bírta a terhelést... Pedig hogy örültem,hogy majd láthatom...:((((((((
Előzmény: delfin0314 (100)
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 100
A szemetek épp a meccsre lekapcsolták az élő stream-et.
attila400 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 99
az utasító halkan behallatszik a netes közvetítésbe
tv-n nem látom, remélem oda nem. písz
DanGer88 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 98
A Digisport honlapján lehet nézni (egyelőre) a csatornát + plusz csomó BL meccset ingyen.
delfin0314 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 97
No, hát erről volt szó pár hozzászólással korábban. Ilyen színvonalon inkább ne legyen semmiféle stúdióbeszélgetés. Sőt, még a mecset se közvetítse senki, csak adják a képet és a stadion hangját. Nekik is olcsóbb lenne, és nekünk is jobb.
Előzmény: Törölt nick (95)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!