Keresés

Részletes keresés

ex-petike23 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 5766

Szervusztok !

 

Az alábbira tudnátok tanácsot adni ?

 

Egy ismerősömet 2013 decemberben műtötték, arthroscopos debridementet végeztek.
A műtét során a laterális meniscus radier sérülését, a medialis meniscus degeneratioját, az LCA elongatioját, valamint a femoropatellaris ízület és a CLT chondromalatiajat észlelték.

 

Azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal folyamatosan fáj a térde. Az MR-en gyulladásos eredetű folyadékot látni a térdében, illetve hogy a térdkalácsa kifelé helyezett, ez okozhat panaszokat és túlterhelést.

 

Köszi!

_chillout_ Creative Commons License 2015.05.18 0 0 5765

Annyira vicces, írtam egy választ nektek 3 napja, ami meg is jelent, aztán másnapra valami történhetett az Index szerverével, mert az én bejegyzésem eltűnt, Nikke válasza mellett pedig a dátum 1970. január elseje volt.

 

A lényeg, hogy nagy baj nem történt a térdemmel, aznap este nagyon sajgott a meniszkuszom, pont mint a baleset után, és elkezdett beszűkülni a térdem mozgása, de másnapra ez elmúlt és csak kívül fáj, a zúzódás helyén. A bal sípcsontomnak is jutott rendesen, azt jól levertem és még mindig rendesen meg van dagadva és szép színes. A jobb csuklóm és az egész karom húzta a legrövidebbet, pedig azzal csak kapaszkodtam a korlátba, hogy fékezzem magam. Elég rendes izomlázam van még mindig, úgy meghúzódott.

A jelek szerint azért túlélem a dolgot, sajnos a rohanásról nem tudok lemondani :-)))

Nikke Creative Commons License 2015.05.15 0 0 5764

Chilli, nekünk már csak meggondoltan kell mozognunk, semmi hübele-balázs! Hol hirtelen leguggolsz egy fénykép miatt, hol váratlanul rohangálsz egy vonat miatt?! Hol marad a megfontoltság? :-))

 

Azt kérdezed, hogy van-e valami terv. Nincs. Nem gondolkoztam ezen. Talán majd az adott pillanat eldönti. Fájdalomcsillapítót nem szedek, de hogy így kérdezted, lehetséges, hogy ez csak addig mehet így, amíg gyógyszerre nem szorulok... Valahogy úgy érzem mégis, hogy jobb lesz, de valószínű, hogy ez csak délibáb, mert mi a fenétől lenne jobb....  (Talán hipp-hopp feltalálnak egy ténylegesen jó, igazi, hatásos, könnyed porcpótlást, és azt gyorsan befogadja a tb, és gyorsan alkalmazható lesz, és én gyorsan felébredek, hogy bilibe ér a kezem.)

 

 

Előzmény: _chillout_ (5762)
Chopper63 Creative Commons License 2015.05.15 0 0 5759

Jaj kedves Chilli!!!!

 

MI LETT VELED???Hogy vannak a térdeid,a műtott lábad!!Rém álom amiket irtál..

 

Tudod jól,mennyire kerülnünk kell az elesés minden formáját..

 

Nagyon megijesztettél!!Irj lécci mi lett Veled??VIGYÁZZ MÁR JOBBAN MAGADRA!!Franc azt a vonatot!!

 

Jobbulást kivánok,és köszönöm hogy gondolsz rám.

 

Kedves Nikke...nagyon lehangolnak a Veled történtek is..Szoritok érted is ezerrel.

 

Arzeen,Te sem vagy toppon az irásodból ez tünik ki..

 

LOriana..Jelentkezz bármi formában..Te is hogy vagy??

 

Nincs nap,hogy ez a kis csapat ne jutna az eszembe..

 

 

Frissen műtöttek,nemrég műtöttek,ne tönjetek el..

 

MI VAN VELETEK IS???

 

Gyógyulást kivánok,és sok kitartást mindenkinek..

 

Chopi.

Előzmény: _chillout_ (5762)
_chillout_ Creative Commons License 2015.05.12 0 0 5762

A legjobbkor kérdezted. 10 perccel ezelőtt leestem a lépcsőn, ahogy rohantam a vonat után. Szóval a futás megy (ment). A térdemnek most újra annyi, pont ráestem, ahogy a jobb kezemre is és a bal sípcsontomat is telibe kapta a lépcső éle. Basszameg, mindig mondom, hogy vonat után nem éri meg futni!!! (Elértem)

 

Sajnálom, hogy nem mennek jól a dolgok. Ha bármiben tudok segíteni, szólj, légyszíves!

A guggolás nekem sem megy, azóta sem, de azt nem élem meg akkora tragédiaként. Az viszont már nem jó, ha úgy egyébként nem jó a térded. Ilyen intenzív rehab programmal azért mostanra már működnie kéne!

 

Jobbulást kívánok és Chopinak is, remélem, kikecmeregtek a gödörből!

 

Nikke, sajnálom, hogy nem javult a térded, dehát mitől is javulna, a kopás az kopás :-((( Teljesen meg tudom érteni, hogy nem hajlasz a műtétre, de ahogy kiveszem a szavidból, így sem tűnik rózsásnak a helyzet... Van valami terv, hogy meddig vársz vagy mi az a pont, amikor már lépsz (mittudomén, 6 db fájdalomcsillapító naponta)?

Előzmény: Arzeen03 (5761)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 5761

sziasztok!

 

majdnem minden nap benézek, egy összetettebb levelet akartam irni, de valahogy olyan üres vagyok

nem valami szuper ám a térdem és tele vagyok hétköznapi nehézségekkel, de ez nem téma! :)

 

edina72! hagyd ezt a térdproblémát, menjünk el fagyizni :)

na de ha szuper orvos kell akkor már ajánlgattunk eleget.. nem kell egy orvosnak jobb reklám, mint hogy ha jól meggyógyit egy beteget

 

Chopper, mindent ragadj meg, amibe lelkileg tudsz kapaszkodni, részletekkel ne foglalkozz

lelki szinten tartás, nemsokára műtét

lassan telik az idő, utána is lassan fog, de jobb lesz, egyre jobb majd

nem látom olyan vészesen a dolgot, műtét után 2 hónappal már sétálgatni fogsz

 

 

Chilli, mi van, megy már a futás? guggolás?

egyszerűen nem tudok futni, guggolás is stagnál, fáj a térdem 2-3 ponton és nem nagyon akar előre lendülni

nem tudok visszamenni TA-hoz sem hó végén, mert részemről teljes gazdasági összeomlás következett be és KO van.

 

Többiek remélem jól vannak, ha még eszembe jut valami, majd megirom :)

 

nem tudjátok, pompom kiment külföldre harcolni a beduin felkelők oldalán? nem hallottam felőle sem régen.

 

szép napokat, sportolni, nem elkényelmesedni :) uszoda, szuper, mindenki aki teheti menjen úszni

nekem szerencsére a konditerem és az uszoda költségmentes, ez a jelenlegi szórakozásom, meg a neten szoktam barangolni

 

sziasztok!

Nikke Creative Commons License 2015.05.12 0 0 5760

Áll. :-)

 

Továbbra is várakozó állásponton vagyok. Gombóc-féle műtét nekem nem valószínű, hogy szoba jöhet, bizonyos megkötések miatt. A protézishez meg még nem elég rossz. Köztes megoldásról egyelőre nem tudok. A kopás sajnos nem áll meg, akármit csinálok. Addig kínlódok vele, amíg úgy nem gondolom, hogy nem tovább, de most semmi affinitásom nincs egy hosszú, végeláthatatlan cirkuszba belefogni. Egy jó ideig úgyis  csak rosszabb lenne. Erre sem lelkileg, sem fizikailag, sem családilag nem vagyok felkészülve. Persze ezt csak addig tehetem meg, amíg így is működik valamennyire a dolog.  Igazából csak akkor rossz, ha használom. ;-))

 

Te jól vagy?

 

Előzmény: _chillout_ (5759)
_chillout_ Creative Commons License 2015.05.12 0 0 5759

Nikke, hogy áll a lábad? Van már időpontod a műtétre?

Előzmény: Nikke (5755)
Chopper63 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5758

Oké!!

 

Igazad van..Kihagyom az utolsó sort,mondatot..Igen A/4-es lap akart lenni..

 

Én 3 évet adtam magamnak a felépülésre..2018 ilyenkorra amilyen állapotban leszek,úgy vélem,az már a végleges lesz...

 

Lemond rólam szinte már mindenki..

Talán csak én hiszek mára már magamban..

 

Nem baj..altatás,műtét,vérzékenység,szuper bacik ha nem nyirnak ki ujra..akkor nyerni fogok!!

 

Kicsit rohadt sok a HA..de le van sajnálva..nem érdekel..

 

Mocizni fogok 3 év mulva..ez TUTTI!!!

 

Chopi.

Előzmény: Nikke (5757)
Nikke Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5757

:-)

 

Az A/4-es lap jó ötlet, nem tuti, hogy hatékony, de így is úgy csak csak nyerhetsz vele. Véleményem szerint elég az első két sor,nem kell aláírás, nem kell magyarázat, csak összezavar másokat. Tömören csak a lényeget. Úgyis hamar el fogod dobni!!!! ;-)

 

 

 

 

Előzmény: Chopper63 (5756)
Chopper63 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5756

Szia kedves Nikke!

 

Kedves tőled hogy irsz nekem,köszönöm szépen..

 

Lelkileg minden képpen jobban vagyok,mert nyilnak a virágok,fütyülnek a madarak..a kicsi kertem maga a csoda számomra..

 

A ralli járgányom lehetővé teszi,kimozduljak!

 

Fura látvány lehet számotokra 2 mankóval,kerekesszékkel a virág ültetés,virág ládákba,cserepekbe..

 

Keservesen,sok-sok idő alatt,majd orra bukva,de megoldottam tegnap..

 

Olyan örömeim vannak,amik másoknak természetes..nekem óriási kihivás..

 

Látod,ezért jó ha az ember megteheti,beszélhet ezekről a dolgokról a többiekkel,az épekkel!!

 

Megfigyelted,megfigyeltétek már..szinte senki nem néz a beteg,főleg sérült ember szemébe?

 

Ha pedig nincs szem kontaktus,az egyenlő azzal-nem veszünk a másikról tudomást..Nem is létezik a másik ember számára!!

 

Most hogy erről irok,eszembe jutott még valami ami rohadt nagy gondom!!

 

Nos a témát,a szitumat ismeritek..

 

Nincs rokkant parkoló kártyám..(Nem is lesz soha úgy vélem..!)

 

No már most,azt a szitut képzeljétek el:

 

-Beállok kocsival olyan helyre ahol 2 oldalt nincs kocsi...

Lehet körülöttem 20 üres hely,konkrét  eseteket irok le,múlt héten történtek velem:Logikus,mindenki mellém áll!

 

Nos,ha a kocsim ajtaját teljesen nem tudok kinyitni..kerekes széket se ki venni nem tudom,se betenni..

 

Multkor addig kellett dekkolnom a parkolóban mig jött az egyik mellettem álló autós,aki elment végre..

 

Erre varrjatok pitykét!!

 

Nos ötletem a következő..2 db A64-es lap..piros nagy betűkkel ráirva..

 

KEREKESSZÉKES VAGYOK,HAGYJ TELJES AJTÓNYITÁSI TÁVOLSÁGOT TŐLEM!!!

 

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!

 

EGY NEM ROKKANT KEREKESSZÉKES!!!

 

Hát ennyit a valós élethelyzetekről..

 

Amúgy nem vagyunk mások,mint a 2 lábon járó földi ép lények..

 

Max érzékenyebbek,és nem szereti az ember ha sajnálják,ha szánják..

 

Van köztünk abszolute életre való..úgy vélem én is ezek közé tartozok..

 

Vegyetek ember számba minket..nem kell félni tőlünk..és jó összemosolyogni 1-1 hasonszőrű mankóssal,kerekesszékessel,ép emberrel..

 

Már beszélgetnek is..Nem vagyunk mi mumusok..

 

Nagyon nehéz ez az egész..

 

 

Magamra maradtam ujra gyógytornailag..megoldom a Pesten tanultakkal..Mindenki retteg tőlem..Részben,joggal sajnos..

 

Kedves Nikke..kivánok minden jót Neked is nagy szeretettel..

 

Bocs a sok irásért!!!

 

Chopi.

 

 

 

 

 

Előzmény: Nikke (5755)
Nikke Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5755

Chopi, szerintem sokszor nem a segítőkészség hiányzik, hanem inkább zavarban vagyunk, hogy hogyan és miként is segítsünk ilyen és hasonló helyzetekben. Nem mindig lép oda szívesen az ember egy idegenhez, és sokszor figyelmetlenek, befelé fordulók is vagyunk. Én pl. nemigen figyelek a környezetemre, képes vagyok úgy leülni egy ismerős mellé a villamoson, hogy nem veszem észre, hogy ő az.

 

Jobban vagy valamivel? Legalább lelkileg?

 

 

 

Előzmény: Chopper63 (5754)
Chopper63 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5754

Szia kedves Edina1972!

 

Szomorúan olvasom beirásodat..Ha itt infót kér valaki,hová menjen sérülésével,mindig úgy tűnik,ugyanazt kell itt szajkózzuk azzal a néhány emberrel,akik még valóban mozgatják a fórumot..

 

Többen igazolhatjuk..akik sajnos nem Pesten kezdtük a gyógyulást..a megoldás kulcsa bizony ott van..T.A.-Csoda doktor úrnál..

 

(Bár kitartok holtomig amellett..az én műtős orvosaim előtt is maximálisan le a kalappal..teljesen függetlenül attól,én hogy jártam..!Nekem ők is Csodadokik!!)

 

Tehát én újólag Őt ajánlanám Neked..

 

Remélem,ott jó kezekbe fogsz kerülni,mert amit leirtál,az nem megoldás,és nem a gyógyulásodat szolgálja..Kivánom sikerüljön minél hamarabb megoldani a gondodat!!

 

Más:

 

Tudom,ez nem a kerekesszékes fórum,de érdekes dolgok történnek velem,nem lehet szó nélkül hagyni!

 

 

1-eset:

 

Nagy bevásárló központ..kerekesszékkel rallizok emberek,sorok között.

 

Jön 1 dúvad vevő férfi,a fém bevásárló kosárral...és szépen nekem tolja a bevásárló kocsit.

No már most..aki ismeri hogyan néz ki egy ilyen ralli szekér,az tudja kerék mellett kivűl még van 1 kerek fém szerkezet,amit kézzel hajt a benne űlő..

 

Nos a vadbarom épp a kézfejemnek tolta a fém szekeret..Cart rá..fájdalmat okozott..én vinnyogtam egyet..ő meg loholt tovább..

Ekkora barmokat!!!!

 

Motoros korszakomból megvan a nyári motoros kesztyűm..szerencsémre az van rajtam rallizáskor..igy aztán a kesztyűm felfogta az ütés egy részét..

 

Már csak a kezem porcait törjék össze ,más nem is kellene!!!IDIÓTÁJA!!

 

2-eset:

 

Tegnap nagyon megdöbbentett a történés..Nagy bevásárló központ,segitséggel már a kocsihoz érve,egy fagyizó fiatal ember jött oda,és kedvesen megkérdezte,segithet-e??

 

Nos mivel sokat zaklatják az embert portékát kináló emberek..örültem,szépen,kedvesen megköszönve felajánlását,eltekintve a segitségtől,mert meg tudtuk oldani a dolgot..válaszoltam neki!

 

Aztán oda ment az autójához,és nyalta a fagyiját tovább,a hölggyel akivel volt..

 

(Nos ilyen még soha nem történt..nagyon kedves volt tőle!!)

 

Jólesett a figyelmessége..Mikor egyedül vagyok,néha igen el kelne a segitség..na akkor ritkán adódik,akár 1 ajtó nyitás formájában is..

 

Nos ez a magyar helyzet,ha az ember nem ép..(Tisztelet,és köszönet mindenkinek,akik jó emberek,és segitik a mozgásukban korlátozottakat!!)

 

Többiek hogy vannak??

 

Kivánok mindenkinek jobbulást,gyógyulást..Chopi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Edina1972 (5753)
Edina1972 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 5753

Sziasztok!Rég nem írtam.Ha nem emlékeznétek,februárban síbaleset miatt porc szakadásom,és első keresztszalag szakadásom lett.Február 23-án kivették a porcot.Dr.Abkarovits Fehérváron.Azóta eltelt 2,5 hónap,és még nem műtötte meg a keresztszalagomat.Hetente járok hozzá kontrollra,és 6x szívta le a térdemet.Múlt vasárnap 10ml-t szívott.Úgy döntöttem keresek másik orvost,mert a térdemnek szerintem az állandó szúrás,szívás nem tesz jót.Már rettegek hozzá menni.A türelmem is véges,2 hete reggel 8-ra kellett mennem,de csak délután 1/2 2-kor jött.Addig még wc-re sem mert senki elmenni,nehogy akkor jöjjön a doki.Múlt héten azt mondta,hívjam csütörtök délután,vagy péntek délelőtt,és megmondja mikor néz meg.Csütörtök óta ki van kapcsolva.SMS üzenetet hagytam neki,nem válaszol.A türelmemnek itt vége.Bocs,ha kicsit hosszúra sikeredett!

Chopper63 Creative Commons License 2015.05.05 0 0 5752

Szia kedves gurabli!!

 

Nagyon örülök irásodnak,és annak úgy tünik végre rendben van a térded!!

Szükségünk van jó hirekre nagyon!!

Kivánok további teljes felépülést!!

 

LOriana..irtam mailt..várom válaszod nagyon!!

 

Mindenkinek jobbulást kivánok!!

 

Chopi.

Előzmény: gurabli (5751)
gurabli Creative Commons License 2015.05.05 0 0 5751

Üdvözlet fórumtársak, de régen jártam erre. Pedig igazán sokszor eszembe jutottatok, csak máshogy alakult mostanában az élet.

 

Kicsit visszaolvastam, nem nagyon van több időm. Mindenkinek mielőbbi gyógyulást kívánok és remélem, hogy jól alakulnak a dolgaitok.

 

Ami engem illet, mondhatom, hogy szinte új térdem lett (kopp-kopp), amióta kiszedték azt a nyomorult csavart.

Egyrészt hihetetlen, hogy helyi érzéstelenítésben így kikapta (igaz, valami új módszerrel, amit valami külföldi továbbképzésen tanult), ahogy akkor le is írtam, nem hogy nem fájt, hanem utána is mintha semmi sem történt volna.

 

Azóta többször megfelejtkeztem arról, hogy egyáltalán van térdem:) Nem duzzad, ebből kifolyólag nem akadozik, fáj, stb. Kb. ilyen kellett volna, hogy legyen a műtétet követő pár hónap után, ezért szívtam én ennyit. Nem érti a doki sem, mivel ilyen panaszokat nem okozott még egyik betegénél sem a csavar, de hát nincsenek ezek a dolgok kőbe vésve. Már a hardver eltávolítását követő második napon érezhetően jobb volt a térdem. Lehetséges magyarázatok közé tartozik, hogy irritálta a csonthártyát, vagy egyszerűen feszítette a csontot, főleg, ha "nagyobb" terhelést kapott. És hiába titán, lehet, hogy a szervezetem minden erővel azon dolgozott, hogy megszabaduljon a csavartól. Végül is sikerrel járt, mert másfél év alatt sikerült majdnem három menetet kiküzdenie, ami nem semmi teljesítmény.

A térdhajlatban lévő Baker-ciszta is teljesen eltűnt, miután megszűnt az irritáció.

 

A szalag szerencsére rendesen tart. Voltam párszor futni, egész tűrhetően ment (sokkal jobban, mint előtte), de az izmok rettentően hiányoznak. Rendesen edzeni pedig egyszerűen nincs időm, a kevés meg szinte semmit nem ér, max tartom a mostani silány szintet. Ha egyszer lesz végre időm és erőm normálisan eljárni futni, tekerni, úszni akkor lehet, hogy az izmok is kicsit rendbe jönnek.

A fociról szinte biztos, hogy örökre lemondtam, két focista haveromnak ment el ismét a térde. Az egyik már túl van egy ACL-pótláson, most a másik térde sérült meg, a másik haverom pedig darabokra szaggatta a meniscust a még jobb állapotban lévő térdében, beállt fél órára az öregfiúkhoz mert nem volt ki a futsal-csapat:(

 

Hát, itt tartok most. Igyekszem minél gyakrabban visszanézni, még egyszer: mindenkinek mielőbbi gyógyulást!

Előzmény: Arzeen03 (5714)
Böbi30 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5750

Szia Arzeen03

 

Köszi a gyors választ. A sztorim nem volt egyèrtelmű diòhéjban külföldön èrt a baleset. A helyi kòrházban voltam 2 dokinàl. Mindkettő  kèt fèlèt mondott ìgy hazajöttem ès megmutattam másik kettőnek.Persze sántìtás,akadt nagyon. Mivel mr-en amit kint csináltak nem látszott a szakadás, igy jött a műtėt csak egynapos ambulancián  ìgy ugye nem tudta pòtolni azonnal. Pech..A dokim korrekt nem  kell ùjra fizetni.Tèrdgèpet nem használok.

 

Szèp estèt ès jobbulást a lábadozòknak

 

 

Előzmény: Arzeen03 (5749)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5749

szia Böbi

 

szerintem ez nem jó, itt gond lehet véleményem szerint

de mivel lesz még egy műtéted, nem tudom miért, akkor ezt lehet korrigálni

de minek két műtét egy keresztszalaghoz? ezt műtétileg nem kell előkésziteni, nem a pénztárcádat készittetik veled elő, már bocs, hm? mindegy ezt te tudod

 

nekem 2. műtét után hamar megvolt a 90-100 fok is, kb egy-két hét alatt, nem tudom, itt leirtam ezeket, pontosan nem emlékszem

térdgépet használtál, használsz jelenleg is?

 

Loriana gyógyulást.

Előzmény: Böbi30 (5748)
Böbi30 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5748

Sziasztok!

 

Jobbulast mindenkinek! Sikerült nagyjábòl vègig olvasnom az egész topikot, le a kalappal előttetek!! Kitarást a mèg mindíg gyógyulòknak!!!

 

Hozzátok szegezem a kèrdesem..biztos tudtok segíteni. 

 

4 hete volt atroszkopiam elülső kereszt szalag szakadás miatt, előkèszìtette a doki a műtėtre. Normális hogy mèg mindig csak 90 fokig hajlik bemelegìtèssel? Tornázom ezerrel de mintha megállt volna a fejlődès 2 hete.. szùr,feszít  ajánlanátok valami jó gyakorlatot? Biciklizni mèg nem enged a gyogytornász..

 

Halasztani fogják a műtètem sajna mùlt hèten odacsatam a kocsiajtót a hüvejkùjjamra, a körmömnek annyi , nem szedtèk le de 90% elvált, nyìlt seb van felszùrták majd kivágták a körömháznál a sebèsz mondta h amig nem gyògyul meg felejtsem el a műtètet.. murphy. 

 

Szèp napot,

Böbi

L0riana Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5747

Itthon vagyok. Most 5 évig nem megyek kórházba tuti, ez az 1 nap is elég mély nyomot hagyott :))). A műtét jól ment, csak egy kicsit tört bele az ácskapocs, szerintük normális az a maradék legalább hat darabka milliméteres fémszilánk egy fémkivétel után. Egyébként nem nagyon hajlik a lábam, erre nem számítottam. Jövő hét közepétől dolgozhatok - erre sem számítottam (márminthogy nem holnaputántól), már most unatkozom.

L0riana Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5746

Köszi :).

Előzmény: Chopper63 (5745)
Chopper63 Creative Commons License 2015.04.28 0 1 5745

Szia Arzeen..

 

Hm...

 

"Te is tudod, hogy kedves végképp nem vagyok, egy elég pokróc magamnak való figura vagyok, sajnos ez van."

 

Édesanyám megtanitott rá,mindenkit tisztelni kell..

Ha mogorva,ha pokróc,bármilyen..

 

Hát igy maradsz nekem TE is..kedves..

 

Lépj túl rajta..

 

Köszönöm reagálásaidat..akkor is jó esik,ha mufurc vagy..

 

te hogy vagy..inkább arról irj,mert nagyon érdekel..

 

LOrianának minél előbbi teljes gyógyulást kivánok,és minden betegnek..

 

Chopi.

Előzmény: Arzeen03 (5744)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 5744

Chopper. Te is tudod, hogy kedves végképp nem vagyok, egy elég pokróc magamnak való figura vagyok, sajnos ez van.

 

De sokkal jobban leszel, a műtét után majd kitárgyaljuk a dolgot és majd részletesen megirod, milyen változásokat tapasztalsz és mik a kilátások. Addig is tartanod kell magad, bármennyire is nehéz.

 

Brutális, mikor az ember vagy nyolc hónapig nem tudja behajlitani a lábát, miközben pedig közben iszonyatosan nagy késztetést érez rá, szerintem ezt az érzést senki nem szeretné megismerni.

 

Minden nappal egyre közelebb vagy a kilátásban lévő gyógyulásodhoz. Majdnem minden nap be szoktam nézni ide a fórumra, csak nem tudnék egy épkézláb hozzászólást összehozni, de időnként benézek.

Chopper63 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 5743

Szia kedves Nikke!!

 

Nagyon szépen köszönöm irásodat!!

Sokat jelent ,sok erőt ad tartalma!!

 

Arzeen..

 

Köszönöm szépen a sorsnak,hogy téged is személyesen megismerhettelek..

 

köszönöm szépen neked is üzenetedet!!

 

Úgy legyen,ahogyan irod!!

 

Ámen!!

 

Dolgom,özön..kerekes járgányom pedig némileg kiszabaditott az ágy,és szoba fogságából..

 

Értékelem is rendesen!!

 

Megpróbálok minden pozitivumot kihozni ebből az egészból..

 

Vannak mélyebb hullámvölgyek..de megoldom..

Tevékenyen megoldom!!

 

Sokat segotettetek,segitetek nekem mind,akik itt vagytok!!

 

Nincs rá szó,mennyire hálás vagyok nektek minden betűtökért,erőt adó gondolataitokért!!

 

Szép napot,jobbulást,gyógyulást mindenkinek!!

 

Chopi.

 

 

Előzmény: Nikke (5740)
Chopper63 Creative Commons License 2015.04.27 0 1 5742

Szia kedves LOriana!!

 

Nagyon szépen köszönök mindent Neked!!

 

Sokat jelent nekem barátságod,külön köszönöm szépen!!

 

Mai generál javitásodhoz,nagyon szoritok Neked!!

 

Sajnálom,én nem tudok bemenni hozzád,még ha csak röviden leszel is bent!

 

Hamar épülj fel,tökéletesen!! Irj majd,ha tudsz!!

 

Chopi.

Előzmény: L0riana (5738)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5741

továbbra is fenntartom, TA helyreteszi

utána még sok hónap mig majd idővel egy normál állapot kialakul, de akkor is ez a helyzet, ezt valahogy ki kell várni, a közbeeső időben kell valami olyan épitő jellegű elfoglaltságot találni, ami valamennyire lelkileg szinten tart, vagy a jövőre nézve valamit kiötleni

a többit nem akarom fejtegetni

Nikke Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5740

Chopi, LOriana jól látja, ez az a pont, amihez már egyszerűen képtelenség bármit is hozzátenni. Én csak ismételgetni tudnám magam, ennek meg nem sok értelme lenne.

Drukkolok, drukkolunk érted, ahogy mindenki másért, de a te esetedet annyira megdöbbentő, hogy elakad az ember szava. Nem akarok közhelyeket írni, hogy a remély hal meg  utoljára, stb, de ez ettől függetlenül így van, és így kell lennie. Azt hiszem, hogy most mindenki elvan kicsit a maga bajával, de olvasunk, látunk, szurkolunk.

 

 

Előzmény: Chopper63 (5737)
Chopper63 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 5739

Az ország legegészségesebb embere..


Balesetből,rutinműtétnek indult az a nap is.
Még ha bonyodalmakkal is.
Mely kisért azóta is.
Fájdalmak hada,és nyomorúság,
Mára e két dolog életemben a sorstárs.


Nem vagyok rokkant,sem mozgáskorlátozott,
Mégis az élet,jól megátkozott.
Lakásban,járókeret a "barátom",
Utcán mankóim,és új süteteű kerekes járgányom!

Kérdezem én,hát nem csoda,
Hogy élek még-e világon?
Jövedelmem semmi,
Nehéz igy a család nyakán élni!!

Rokkant parkolókártyám sincsen,
MERT ÖNNEK,BAJA NINCSEN!!!
Pusztul a csontom,sorvadok,Kitolok veletek,orvosok!
Mert életben maradok!

S tudjátok mit??
Újra,és Újra és Újra,
Megint meggyógyulok,bosszantásotokra!

Eladósodtam,szegény vagyok mint a templom egere,
De tudjátok meg,van kiút!
CSAK MINDÉG ELŐRE!!ELŐRE!!
Országunkat áldja meg az Isten,
Beteg ember,jobb ha nincsen!!

Átkozott ez a tendencia,
De bárki eljuthat egy pillanat alatt
Erre a csodás pontra!!

Akkor majd eszükbe jutnak ezek a sorok,
S rájönnek majd,igaz minden betű,amit irok!!
Ez a való világ,nem a Tv zacca,
Épek,egészségesek,röhögjetek csak rajta!!


Zárom irásom röviden,
Túlélni a Túlélhetetlent,
Ez a szlogenem!!
Mert már sokszor bizonyitottam,
NEM LEHETETLEN!!

Versemet irta az élet..mellé nem beszélek!!

(A két mellékelt képen..én vagyok kérem szépen.)

Chopi...

 

 

 

L0riana Creative Commons License 2015.04.25 0 0 5738

Szia Chopi!
Sajnálom, hogy így érzel. Mondjuk, hogy miért nem reagálnak, az nekem is kérdés, talán más dolguk van, el vannak havazva, stb. De szerintem ezt nem kell magadra venned. Majd írnak, ha tudnak. Talán ez az a szitu, amihez már senki nem tud többet hozzátenni, hiszen ezt még az orvosok is egész egészen egyedi egyedi esetnek tartják.
Én hétfőn megyek kisgenerálra, írok majd utána.

 

Előzmény: Chopper63 (5737)
Chopper63 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 5737

Szerbusz kedves pom-pom57!

 

Kedves LOriana,kedves Arzeen,és mindenki.

 

Friss betegek,friss műtöttek,lábadozók,és gyógyultak..stb!!

 

Pom-pom...megbocsátok..de nagyon nehezemre esik..nem Te vagy az egyetlen..aki kétkedve fogadta annó irásaimat.

 

De kedves,és rendes voltál..igy most az egyszer szemet hunyok..

 

Ezért is fejeztem be a magamról való irást.Úgy vélem..nincs is már értelme..

 

Egyszer felkértem LOrianát..hitelesitsen már a pokolba..de ezzel itt be is fejeztük a nyomorúságomról szóló infókat..minden formában!

 

(Úgyis HIHETETLENEK A JELEN TÖRTÉNÉSEIM IS!!)

 

Azt sem értem..ha én irok,vagy épp rólam irt LOriana..lefagy az egész fórum..mint 1 számitógép hosszan..

 

Akkor most Reset..induljatok már ujra végre!!

 

Lécci..lécci!!!!!!

 

 

Mi vagyok én??Mumus??

Nem szeretném..

 

Ki hogy van??Irjatok már..

 

Akiket műtöttek ujabban,jelentkezzetek már!!

 

 

Mindenkinek kivánok jobbulást,teljes gyógyulást..

 

Szép napot,majd hétvégét,és mindent..nektek!

 

Chopi.

 

 

 

Előzmény: pom-pom57 (5735)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!