Keresés

Részletes keresés

fociszereto Creative Commons License 2009.09.17 0 0 162
a teljes képernyős verzió is félképernyős

SZÁNALMAS DIGI
Előzmény: fociszereto (161)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.17 0 0 161
Na, én Németh Krisztiánt akartam nézni, rá is kattintottam az Everton-AEK meccsre, erre kiadja a CSZKA-Fulham meccset

SZÁNALMAS VAGY DIGI!!!!!
fociszereto Creative Commons License 2009.09.17 0 0 160
Íme egy digi tévés bérkommentelő :)

Előzmény: Törölt nick (147)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.17 0 0 159
Hörpince, Kosztolányi Dezső tér (EGY KÉSDOBÁLÓ) :)
Előzmény: texas81 (149)
fociszereto Creative Commons License 2009.09.17 0 0 158
Ratyi csatorna ez a digi, még jó hogy nincs előfizetésem és vannak barátaim akiknek van.

Csiszár Jenő a paraszt
Juhár "alibi kétszínű" Tomika
Bozsik "Máltai Sólyom" Péter

Szétsírtam ezen primkókon magam. Maga a riporter, Haraszti Ádám, nem volt rossz, felkészült volt, nem tévesztette össze a játékosokat, csak kicsit hadart.

Ja meg az összefoglaló előtt kiírni az eredményeket, megalol


SZAR DIGI
Előzmény: Törölt nick (155)
BoBKeLSo Creative Commons License 2009.09.17 0 0 157
A BL jogokat az idén vette meg a Digi, a Bundesliga jog dettó idei pályázat. De a SportTV idén az nb1-re hajtott 6 milliárdért ...
Előzmény: gugugaga (152)
El Payaso Creative Commons License 2009.09.17 0 0 156
Szüljön sünt, aki odaítélte a diginek a közvetítési jogot. Remélem a könyvtár is ráborul, bár ilyen helyen biztos nem járt még.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.17 0 0 155
Köszönjük a 23.15-ösre írt kezdés 23.50-re tolását, végül is hétköznap van.
Az összefoglalóban hallott két fiatalember tárgyi tévedések sorát követte el, az Inter-Barcelona meccs kommentátori is mondott érdekességeket a nyilvánvaló katalánoknak szurkolása mellett.
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 154
Kiváló?? Hát, abban kiválik a többi közül, hogy iszonyú sz@r... Már ne haragudj, de nagyon alacsony a vizuális igényszinted... Pixelháború, 1×1 cm-es blokkokkal. Pedig a saját kijelzőjük azt mondja,a jelminőség 80% felett van... Szánalmas.
Előzmény: Törölt nick (147)
Dhomasson Creative Commons License 2009.09.16 0 0 153
Teljesen igazad van!
Mi annak ellenére mondtuk le idén nyáron, hogy tudtuk, hogy ott lesz csak BL. (a debreceni BL főtáblával nem nagyon számoltunk)
Elegem volt, hogy a 30C fokban, napsütésben sem tudtam nézni rendesen a Tourt, mert fújt a szél. Mit csináltak előtte? Levágtak pár faágat. Ahelyett, hogy áthelyezték volna. De ha szélcsend is volt, jött pár felhő, aztán kaputt.
Egyszer tönkrement az egyik beltéri, kijöttek, 2órát bírt. De a szerelési csekket ki kellett fizetni. Inkább hagytuk, s csak egy tv-t nézett a család.
Aztán rövidesen beszart a dekóder is, majd az okostojás diszpécser kérdezgette a telefonban, hogy mit ír ki a tv, ha nyomom a menü gombot...
Ment a telefon, hogy lemondjuk, nem semmi procedúra az sem... Meg nem semmi telefonszámla.
A szerelő srác amúgy mondta, hogy ezek a dekóderek max 1,5évet bírnak, mert szarok. Hát kösz.
LCD tv-n pedig remekül érezhető a minőségbeli különbség. Borzalmas volt, na.

Most meg játszák a mártírt, hogy ők odaadnák minden szolgáltatónak ingyen a Digisportot. Ja, csak utánna éveken át fizetnie kéne a többinek a szerződés szerint.

Ritka nagy mocsok cég, na. Amit pedig volt szerencsém másutt látni belőlük, háát. A színvonal valahol az Ezüst tó kincseivel van egy mélységben.
Előzmény: t7m4cf3 (148)
gugugaga Creative Commons License 2009.09.16 0 0 152
azokat azért kellett megvenniük, mert az angol, német, bl jogokat már korábban levesztették.
Előzmény: BoBKeLSo (150)
gugugaga Creative Commons License 2009.09.16 0 0 151
champs, szimpla

am a Kossuth téren is lesz kivetítő ha minden igaz.
Előzmény: texas81 (149)
BoBKeLSo Creative Commons License 2009.09.16 0 0 150
De legalább az ES2-t már tavaly januárban betették, ellentétben a UPC-vel. Amúgy a sportközvetítéseik Csiszár bénázásaival is jobbak, mint a SK, mint a műsor, mint a képminőség színvonalát tekintve.

A jogok miatt nem értem, miért a sírás, bármelyik sportcsatorna megvehette volna őket. De az nb1, magyar ligakupa, skót, portugál, francia, holland, angol 2 foci elsőbbséget élvez a SporTV-nél, hiszen milliárdokat adtak ki érte. Ennyi pénzből szerintem mind a 4 nagy bajnokság plusz BL jogok megszerezhetők lettek volna.
Előzmény: t7m4cf3 (148)
texas81 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 149
Budapesten tudtok olyan kocsmát ahol van Digisport??
t7m4cf3 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 148
én több helyen is láttam már (tányéros) digitvt, a minőség messze nem tökéletes, sőt... (bár ízlések és pofonok). kisebb eső vagy légköri zavar, és már kész is. tudom, nagyobb antenna kell, meg nincs jól beállítva stb. de ez a mezei felhasználót nem kéne hogy érdekelje, fizet egy szolgáltatásért, csinálják meg normálisan. de úgy látszik itt is érvényesül az olcsó hússal kapcsolatos örök igazság.

A digi (ex)partnerei a sorozatos fizetési problémák miatt már nem vállalják (vagy csak alig) az új műholdas szettek telepítését.
Az új kábelhálózatok kiépítése halad ugyan ("természetesen" csak nagyvárosokban), csak éppen engedélyük nincs a szolgáltatás beindítására (benne voltam egy ilyen ügyben, már jöttek volna fúrni-faragni, mikor rákérdeztünk hogy akkor ugye 2-3 héten belül elő is lehet fizetni, jött a hímelés-hámolás, hogy most csak a kiépítés történik meg, talán év végére lesz engedélyük és akkor lehet csatlakozni, de legkésőbb tavaszra(!) biztosan. itt véget is ért az együttműködés).
a napokban kiderült hogy a korábban ingyenesként előadott nagyszerű ajánlatuk is inkább csak mézesmadzag.
az meg hogy leszarják a jogszabályi kötelezettségeket (alig burkoltan az előzetes bejelentési kötelezettség megsértésére biztatják a szolgáltatókat, mert azért szerintük csak ejnye-bejnye jár az NHH részéről) mindennél jobban bizonyítja mekkora szélhámosok.

a hozzászólásod kárörömködő második felére inkább nem reagálnék, az téged minősít.
Előzmény: Törölt nick (147)
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 146
Csiszárnak egeytlen sportról sincs fogalma... Nagyon gáz...
Előzmény: BoBKeLSo (144)
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 145
Az is "humoros", hogy ha mégis beteszi valamelyik szolgáltató a kínálatába a csatornát most nagy hirtelen úgy, hogy nem emel árat, a médiahatóság akkor is megbünteti, mert nem 30 nappal előre jelenti be. Ilyen abszurd dolgok is csak Mo-on vannak...
Előzmény: t7m4cf3 (142)
BoBKeLSo Creative Commons License 2009.09.15 0 0 144
Csiszár szerepeltetése óriási tévedés. Nem is kell stúdióbohóckodás, inkább adjanak összefoglalót a többi meccs első félidejáről.
t7m4cf3 Creative Commons License 2009.09.15 0 0 142
enndru Creative Commons License 2009.09.12 0 0 141
Na most én is azt mondom hogy bekaphatja a digi... Faszért veszik meg a bundesligát ha basznak adni egy Dortmund - Bayernt...
csincsilla72 Creative Commons License 2009.09.10 0 0 140
Nyugi, biztosan lehet téged is kezelni valamivel....
Előzmény: Törölt nick (139)
csincsilla72 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 138

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy elérhető lesz a Digisport a T-kábelen?

köszi

DanGer88 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 137
Dánia-Portugália a Sport1en. Jövő szerdán viszont a Málta-Svédország és a Szerbia-Franciaország is a DigiSporton. Mondjuk ezek nem nagyon érdekelnek,szóval nem baj,hogy nem látom:)
Előzmény: delfin0314 (136)
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 136
Na ja, de éjjel fél 3-kor.
Inkább adnák a dán-portugált 10-től...
Előzmény: DanGer88 (135)
DanGer88 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 135
Most nézem, hogy az Argentína-Brazília ma a DigiSporton lesz. Jövő héten meg ritmikus gimnasztika vb lesz a csatornán......
Jonasso82 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 134
Könnyen lehet, hogy igazad van...No, megjött Tintin és a Cápák tava...Ha valami nem tetszik, inkább ne nézd, miért kéne betiltani? Miért fröcsögni járnak az emberek a fórumokba...? (költői kérdés)
Előzmény: delfin0314 (132)
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 132
Oké, jogos... Csak túl hosszú volt. Tudod, fától az erdőt.
Szerintem a két riporter jó felállás, mindig is tetszett, mert valamelyiknek mindig eszébe jut valami, de lehet, tényleg nem nekik kellene együtt.
A minőségi problémák hosszabb távú változását nem tudom értékelni, mert nekem még egy hete sincs, de azt tudom, hogy döbbenet volt látni a digitális kábel után a képminőséget. Lehet, pár csatornával kevesebbet kellene adni, de azokat nagyobb sávszélességben, rendes minőségben.
Előzmény: Jonasso82 (131)
Jonasso82 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 131
Delfin, akkor íme néhány szemelvény a hozzászólásomból:
„bár én más véleményen vagyok”
„de a Digié szerintem baromi dizájnos”
„Egyébként a szófiai közvetítés szerintem…”
„szerintem Bozsik se rossz”
Biztos, hogy elolvastad rendesen? Minőségi problémák tényleg vannak még, de egyre kevesebb, én az elejétől kezdve figyelem. És Hajdú B. tényleg verhetetlen, akárcsak Méhes. De csak ők...és nem együtt kéne, hogy csinálják, mert kioltják egymást.
delfin0314 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 130
Alapesetben 85% körül van a jelminőség. Ennyivel a legjobb elérhető képet kell adnia Egyébként a szerelő azt mondta, hogy sajnos a most kiadott fejek nem olyan jók, mint a korábbiak, illetve ha nem az ő általuk adott 80 cm-es, hanem egy 100 cm-es tányért tennék fel, és egy minőségi fejet, akkor jobb lenne a vétel. Kicsit humoros, hogy bevallottan szar fejet adnak. Gondolom, azzal a felkiáltással, hogy ide ez is jó. A dolog azért nem izgat és bosszant annyira, mint egyébként tenné, mert csak a Digisport miatt van, csak azt az egyetlen adót nézem rajta, mivel a többi sokkal jobb minőségben megvan digitális kábelen.
Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.05 0 0 129
Szerintem rosszul van nálad beállítva. Tegnap este volt egy kis eső nálunk, és a csellós kábeltévén elment egy csomó adó (inc. sport1, 2). Érdekes módos a tányéros digin (85%-os jelminőség) tudtam nézni a brüsszeli gl viadalt.
Előzmény: delfin0314 (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!