Keresés

Részletes keresés

B37 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1277
Valami Általános Iskola,
Velinszky vagy ilyesmi, megnézem...

Velinszky Ált. Isk.
Velinszky László Általános Iskola Természetjáró Sportcsoportja
8000 Székesfehérvár, Gáz u. 17/a 6/27.
: (20) 3170-984

Előzmény: larzen (1276)
larzen Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1276
Milyen egyesület? Vértes METEOR? Vagy melyik?
Előzmény: B37 (1275)
B37 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1275
A Nagy Lajosék Székesfehérváriak, A Ho-fejérkét is ők rendezik pl.
( A végén a sarat pl. alig birták megszervezni, de nagy-hehezen azért összejött nekik:-)
Előzmény: larzen (1274)
larzen Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1274
ÁÁÁÁáááá! Árulja már el valaki, hogy ki ez a Nagy Lajos?
Gödöllői túra esélyes. Ha addig befolynak a kintlévőségeim, lesz bringám is.
Előzmény: B37 (1273)
B37 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1273
Krysia !
Nagyon gondolkoztam rajta, majd a Nagy Lajosék szerveznek egy Szalajka túrát, akkor megyek arrafelé, azt nem hagyom ki, nagyon tudnak szervezni.

Tényleg! Bringazni szoktatok???
marcius 25 vsárnap könnyű évadnyitó bringatúra K30
Godollő-Veresegyhaz-Fót-Mogyoród
Kb 35 kilométer országúti
( Margita , Gödöllő szervezésében! /ez itt villogó fényreklám/

B37 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1272
A fiaimmal voltam, akik mar fel 6-kor nem birtak magukkal. Kocsival mentunk Godollorol, ugy mentem at a Lanchidon, hogy se elottem sem a visszapillantoban nem volt kocsi, egy piros lampat sem kaptam, akarhogy fogtam vissza magam, 7-kor mar ott voltunk, elvacaloltunk a viadukton, de az elsok kozt indultunk..
Ryant a celban lattam, Ő megismert még a Zoldon a cipomrol:-)
Nem nagyon mertem nezegetni a fiukat, mert itt valamelyik nagyfiu rettenetesen félti az illegalitását, nem akar a csajok elott lebukni, nem akartam senkit zavarba hozni:-)
engem a nagy vörös hajamrol nem nagyon lehet eltéveszteni.
Előzmény: Krysia (1271)
Krysia Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1271
B37! Igazad, van. Ryan bizonyára direkt álcázta magát! :o) De őszintén szólva téged sem nagyon ismertünk fel (mármint Macibb és SK, meg én). Neked volt társaságod?
Előzmény: B37 (1266)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1270
Ha lenne mobilod, küldenék időnként egy biztató SMS-t. :-)))
Előzmény: Krysia (1269)
Krysia Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1269
Én a Népek Tavaszára megyek március 15-én. Van kedve valakinek csatlakozni? Jól jönne egy túratárs (vagy több), aki lelket önt belém az 1200-as szintkülönbség leküzdésekor :o)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1268
M62: Lehet, hogy én is tavalyi papírt kaptam, azért volt olyan furcsa a menetrend? Ez akkor inkább -, mint +, mert megtévesztő, azaz rosszabb a semminél.

B37: Úttörővasút rulez! Habár a János-hegy úgy teljesítménytúrailag már kezd uncsi lenni, de legalább lélekben edzek egyet a Super 8-ra. :-)

Előzmény: M62 187 (1263)
larzen Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1267
A szombatot Gergelyiugornyán töltöttem, árvízügyileg. Vasárnap hajnalban egy katasztrófavédelmis IFA felhozott minket Pestre. Reggel fél hatkor értem haza, úgy gondoltam, hogy 50 perc alvást beütemezhetek, de sajnos nem hallottam meg az ébresztőt, úgyhogy ezt elszúrtam. Kicsit várni kellett volna, alvás nélkül. A kritikus fáradtság úgyis elmúlt volna reggel hat körül.
Sajnálom SK, hogy felkeltettelek. Főleg, hogy feleslegesen.
B37 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1266
Most jelentkeztem a Kincsemre,kajaval egyutt 550 ft, az ottalvas ingyenes.
Nem tudom mi a velemenyetek a Kincsemrol, de jopofa lehet, ha a táj nem is annyira változatos, mint a BIA. Ez a bia gyönyörű, de nagyon sajnaltam, hogy tul hamar vége volt, mert mi a fenének hajt az ember, ha utana maradna még...

Az uttörövasútra jöttöK???? Jo lesz, főleg nekem, mert en anno domini uttörővasutas voltam...Már a zakatolastól jo kedvem lesz..
( hiába adnám elő az ellenálló multamat:-)

Ryant a fenykepezogeperol nem tudjatok megismerni, mert a kék polar pulcsija alá dugdossa:-)

Vérfarkas Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1265
huhh
ez valoszinu az idojarasnak is volt koszonheto. Igazibol most volt eloszor jo ido...de azt hiszem most mar nem sajnalom annyira hogy nem tudtam elmenni. Az szep tajakkal egyetertek. Tavaly voltam es nagyon meglepett a vegen a nyakas ko kornyeke. nem tudtam hogy errefele ilyen helyek is vannak.
Előzmény: Ryan (1261)
Krysia Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1264
Ryan! Azt hiszem, legközelebb egy kicsit konkrétabb meeting pointot kellene megbeszélnünk, mert a ruha alapján 700 fős tömegben megtalálni egymást lehetetlennek tűnő feladat. Fényképezőgép alapján meg pláne... Láttam egy magas (kb. 190 cm) kék polár felsős urat, egy szemüveges társaságában. Nem ez voltál te?
M62 187 Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1263
Üdv mindenkinek!

A Bia 25-ön tavalyi igazolólapot kaptam. Jó, hogy rajta volt a menetrend, de sajnos az is tavalyi volt. Szerencsére itthon megnéztem előre. A legzavaróbb az volt, hogy a lapon egyetlen dátum, évszám sem szerepel, így egy darabig voltak kétségeim, amire rájöttem, hogy a többség lapján más adatok vannak.

Ryan Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1262
Készen vannak a képek a Bia 25 túráról - azaz majdnem... Egyek lemezem meg akar dögleni, és vagy 6-7 képet "elnyelt". Holnap elviszem doki bácsihoz, és ha sikerül elővarázsolni a képeket, pótolom!
Előzmény: Ryan (1261)
Ryan Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1261
Mentségükre legyen mondva, az eddigi legtöbb résztvevő ezen a túrán 390 fő volt a rendezők szerint, ma pedig 600-nál is többen voltunk! Remélhetőleg tanultak belőle, bár én ilyen arányok mellett nem nagyon hibáztatom őket. Szerintem sokkal bosszantóbb tud lenni, ha egy sokkal 'nevesebb' túra végén pl. nem jut minden célbaérőnek oklevél vagy kitűző. Azt hiszem, erre is volt már példa.
A túra egyébként tényleg csodaszép tájon ment keresztül...
Képek felküldése folyamatban, de nagyon lassú ma este a háló....
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1259)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1260
Ja és a célban a csajnak, miután a társa figyelmeztette, hogy y, sikerült némi erőlködéssel így kitöltenie a számlát: Fáljy utca. (Azaz Fáy.) Hmmm.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1259)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1259
Bia 25 megvolt, jó volt. A szervezés olyan értelemben pocsék, hogy az elején hatalmas sorállás volt, autóban ülve intézték a papírmunkát, ami sokkal lassabb, mint egy kempingasztal mellett, a nevezési lapokért verekedni kellett, aztán sajtcédulákra íratták a nevet (nekem sikerült szereznem valakitől, aki a békesség kedvéért betárazott fél kilót, és aztán rájött, hogy mégsem kell neki ennyi), az igazolófüzetek pedig pontosan mögöttünk fogytak el. Pontosabban nekem jutott az utolsóelőtti, és Gombfoci unokatestvérének, akit bunkó módon magam mellé állítottam, az utolsó. Ekkor bejelentették, hogy már elmentek a Corába fénymásolni, és még ma lesznek újabb példányok. Grat. A füzetben fénymásolt térkép és hazafelé menetrend is volt, ez pozitív, bár a menetrend nem nagyon egyezett Elviráéval, de végül elhoztak kocsival, nem tudom, melyik a jó. A Szily-kápolnánál elfogyott a Sport szelet, és másodszor is ugyanolyan csokit kellett ennünk, node sebaj, ez legyen a legnagyobb hiba. A kitűzőknél a célban várakozásommal szemben az ötből csak egyféle fogyott el. Kis sár volt, nem vészes. Az utolsó pont után egy kis záport kaptunk, nekem jólesett. Hazafelé sikerült meglátnunk a hozzá tartozó szivárványt. Az idő nagyon jól bemelegedett, dél körül egészen nyár volt. A terep tetszett, nagyon jó kavicsokon vezetett át. Megmásztam a Nyakas-követ is.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1258
Larzen, ezt az akkumulátor-kitűző-dossziét el tudjuk intézni vasárnap a remélhetőleg most már szerencsés találkozás örömére? :-))) Én már félkor ott leszek a Déliben.

Társasággal fogok érkezni, mindenkit tisztelettel kérek, hogy a jelenlétükben ne szólítsatok az itteni nickemen, mert ők másképp ismernek, és ennek így is kéne maradnia. :-)

larzen Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1257
A topik:
Gyertek Tiszara homokot lapatolni!!!

Itt Macibb felvetésére is van pár elmélet, de vissza kell lapozni a tavalyi fejezetig.

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1256
Nekem ma délután jutott eszembe: ott nem élnek emberek? nem kétszámjegyű a munkanélküliek százalékaránya? miért nem ők mennek oda?

Macibb

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1255)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1255
Milyen topic?

Tavaly próbáltam szervezni egy társaságot, és teljesen lehetetlen volt. Most engem is fűznek, ezúttal valaki más szervezi. A rádióból úgy tűnik, talán valamivel szervezettebb, mint tavaly. Minden évben egy évszázad árvize, és 4-5 év múlva egész jól megy majd a szervezés... :-(

Előzmény: larzen (1254)
larzen Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1254
Bosszús vagyok a tiszai homoklapátolás miatt. Még mindig nem lehet tudni, hogy szükség van-e ott emberekre. Részletek a vonatkozó topikban, itt csak annyit, hogy a B terv szerint megyek Biára.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1253
Szerintem csak parciálisan, de az ilyeneket máskor inkább emilben... :-) Már csak azért is, mert különböző túrákra különböző lányokkal járhatok... És ebből többen ismerik a nickemet. :-)
Tényleg akarod a könyvet? Végül is a 25 km elég kevés, hogy még esélykiegyenlítőket pakoljon fel magának az ember, és végigcipelje azokat a pályán... :-))))
Előzmény: Krysia (1252)
Krysia Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1252
Macibb! Csókoltatom a főnöködet. Így könnyű... :o)

SK: Na jó, beírhatsz egy lukas piros pontot. Ha van könyved, és elhozod vasárnap, akkor ...
És ha nem vagyok vindisgréc, sikerült összetörni a leányzó szívét a múlt vasárnapi túrán?

P. Ryan: magánba ment emil!

larzen Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1251
Most olvasom egy cikkben, hogy
Kérik azokat az önkénteseket, akik segíteni szeretnének a védekezésben, hívják a 06-80-630-020 zöld számot, ahol megtudhatják, mely településen van szükség a munkájukra. Eddig húszezren vesznek részt a mentésben.

Namost én este felhívom ezt a számot, és ha szükség van rá(m is), akkor holnap délután felugrok egy vonatra, és megyek a gátakra. Ez esetben természetesen nem leszek ott a Bián.

B37 Creative Commons License 2001.03.08 0 0 1250
En is ott leszek a Bián, remélem
(Zold kabat, nagy vörös haj, copfban)
Ryan Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1249
Üdv Neked itt köztünk!
Mi már máshonnan ismerjük ám egymást (no nem személyesen). Szóval most a Bia jó alkalom lesz eme hiányosságok pótlására - no meg a többiekkel is végre össze lehet futni (gyalogolni:)).
Tehát - ahogy Larzen azt már megírta - én is ott leszek vasárnap reggel. Ismertetőjeleim: Sötétkék Stonehenge polár, barna Asolo csónak (azaz bakancs), no meg a lassacskán elmaradhatatlan Sony Mavica.
Addig is pá!
Előzmény: Krysia (1239)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1248
Engem is érint, de szeretek dolgozni, és a túra, amire menni akarok, úgyis vasárnap van. :-)
Nekem többet ér a négynapos ünnep. A memóriád kihagyhat :-))), mert az ilyen átrendezéseket évtizedek óta csinálják...

Azért a piros pontoknál rólam is megemlékezhettél volna, hiszen én tettem az első felajánlást, csak modemen tényleg drága lett volna.

Előzmény: Krysia (1245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!