Keresés

Részletes keresés

delfin0314 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 212
Nekem a UPC Direct minőségével nem volt gondom, elfogadható volt (nem tökéletes, de elfogadható), de mint szolgáltató, és ügyfélkapcsolat-tartó, eléggé vetekszik a digi-féle béka feneke alatti színvonallal. És ők is csúnyán hazudtak bizonyos dolgokról. Csak akkor hajlandók tárgyalni veled, ha bejelented, hogy le szeretnéd mondani az előfizetést. Akkor egyből lesz jobb ajánlatuk.
Ma sikerült kiválasztani a diginek azt a két PL meccset, amin nem volt gól. Remélem, a harmadikon lesz mondjuk öt! :)
Van valakinek ismerőse, bennfentes infója a digi működéséről? Mit akarnak tulajdonképpen, miért követik ezt a "lesz@rom az előfizetőket és a minőséget+ stratégiát??
Előzmény: Omega12 (206)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 211
Az indoklás az, amit írtam. Ez egy ilyen cég... Mást ne várj tőle.
Előzmény: Overtaker (209)
Proart Creative Commons License 2010.08.14 0 0 210
http://www.digisport.hu/league/premier_league/news/1007
Overtaker Creative Commons License 2010.08.14 0 0 209
Azt írják, hogy a PL-t nem lehet nézni weben, de indoklás nincs.
Előzmény: murray (208)
murray Creative Commons License 2010.08.14 0 0 208
nem a rohadt szemetek pedig előtte a kézilabda ment
Előzmény: Overtaker (207)
Overtaker Creative Commons License 2010.08.14 0 0 207
Nem adják weben a City-Spurst? Ez nagyon remek...
Omega12 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 206
Talán az olcsó előfizetési díj mellett az alábbiak miatt is pártolnak el az emberek az UPC-től.

A mi helyzetünk hasonló. Nálunk sem lehetett átállítani, mert egy fal árnyékolt. Mondtam neki no problémo pár napon belül szerzek egy olyan tartó vasat ami hosszabb és akkor meg van oldva az árnyékolási gond. Jött a válasz, hogy csak kb 2 m hosszúságú vas lenne elegendő de arra nem szerelné fel , mert nem biztonságos.
Marad a másik megoldás, hogy kihelyezi az antennát a kémény tetejére, de ott is húzta a száját, mondván a valamilyen paneltörvény alapján nem lehet a tetőre szerelni. Nem igazán firtattam utána én sem a dolgot mert belegondoltam elég kényelmetlen lenne télvíz idején, ha esetleg a hó belepi az antennát óránként takarítani a tetőn, hogy tudjam nézni az adást. Megjegyzem mutattam a szerelőnek, hogy paneltörvény ide vagy oda a szemben lévő épület teteje szintén tele van tányér antennákkal. Ő erre csak hebegett habogott. Egyébként azért sem igazán harcoltam mert elmondta, hogy a német adók megszűnnek. Nekem pedig az UPC azért kellett , mert nagyobb sportesemények idején /Olimpia, foci, kézi VB, EB/ a német adók részletesebben közvetítenek.
Egyébként van egy Digi kábel előfizetésem is, tehát nem maradok adás nélkül. Szeptemberben pedig mikor az UPC végleg leáll a sugárzással veszek egy digitális beltérit az rácsatlakoztatom az UPC tányérra és azokon továbbra is tudom nézni a német adókat ha éppen kell.

Nekem ebben az egészben csak az nem tetszett, hogy a szerelőn látni lehetett tele van a töke a sok antenna állítgatással, és ha egy kis problémába ütközik inkább megpróbálja megoldani azt, hogy az előfizetőt lebeszéli a további használatról. Csak nem tudom, hogy a kábeltévék harcában így, hogy akarják a z UPC-sek megtartani az előfizetőket.
Előzmény: delfin0314 (203)
murray Creative Commons License 2010.08.13 0 0 205
3 ker.
amugy nézz utána,nemtom arra hogy van
Előzmény: akosli (204)
akosli Creative Commons License 2010.08.13 0 0 204
Hol vették meg a Rubicomot?
Én Csömörön lakom, itt is van Rubicom a T-home mellett, nagyon jó lenne itt is ,ha digivé válna a Rubicom.
Előzmény: murray (202)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 203
Amíg az emberek hajlandóak fizetni olyan sz@r minőségért, mint a digi műholdas adása, addig semmi változás nem lesz a piacon. Sajnos az alábbi hozzászólásokból is az látszik, hogy nekik van igazuk. Ugyanis azt látják, hogy az emberek a szinte nulla minőségért is boldogan fizetnek, így aztán abszolút nem érdekül, hogy jottányit is javítsanak a minőségen. Minek is akkor, ha ezért is beszedhetik a pénzt? Nekem volt UPC Direct, T-Home, Digi és HelloHD az elmúlt két évben. A digi messze a legsz@arabb az összes közül. A sportcsatornájukon full HD tévén alig látni a labdát, a logójuk szövege olvashatatlan. A HelloHD-n jobb a minősége, a digisportnak, de mint tudható, sz@rból nem lehet várat építeni, ők is csak a kapott minőséggel dolgozhatnak.
Amikor megkérdeztem a digit, mikor engedélyezik a HeloHD-nek, hogy HD minőségben adja a digisportot, azt válaszolták, érdeklődjek a saját szolgáltatómnál. Azok azt mondták, hogy a digi nem is hajlandó tárgyalni velük. Mikor ezzel szembesítettem a digit, e-mailben azt válaszolták, hogy minden kábeles előfizetőjük számára elérhető a csatorna HD minőségben. Ez is csak egy példa a cinikus,az előfizetőket semmibe vevő viselkedésükre. A másik példa, hogy amikor pár hónapja még náluk voltam, és kérdeztem, hogy a honlapjukon lévő hír, miszerint "A Műholdas TV szolgáltatást igénybe vevők számára előreláthatóan 2010. év elején kerül továbbításra a Digi Sport HD formátumban" mikor válik valóra (mivel az év eleje kissé már elmúlt), azt mondták először, hogy ez nincs is a honlapjukon (itt látható, mennyire nincs: http://www.digisport.hu/news/79/), majd mikor elküldtem a saját honlapjuk címét, pár hetes gondolkodás után azt válaszolták, hogy nincs HD vételére képes beltérijük, és fogalmuk sincs, mikor lesz. Kérdeztem, hogy akkor ha veszek, foghatom? No, erre a válaszuk az volt, hogy sajnos műholdon nincs sávszélességük, és nem is adják úgy. Káosz ez a cég totálisan, és emellett tisztességtelen.
De mint mondtam, nem az ő hibájuk, hogy ilyen minőséggel és hozzáállással piacvezetők lehetnek, hanem azoké, akik ezért pénzt hajlandóak adni.
murray Creative Commons License 2010.08.10 0 0 202

múlt héten volt nálam a digis üzletkötö hölgy. elinditottam  a váltást húztak kábelt a házba. illetve megvették a rubicomot így volt háló

olyan áraik vannak h padlót fogsz.

 

most én a trékomnál fizetek a fullos tv csomagért -amiben bennevan az eurosport2 ezért kellett - plusz 5mbit net 8600 ft.  ösztöl lejár a Tcom kedvezményem így 10e felett lesz.

a diginél 5 mb net, (3500) és a full tv csomag a digisporttal (2900)  ez így 6400 ft

de aláirtam egy év hűséget így egy évig 3000ft lesz cakkli pakkli !

de 2 évet is alá lehet írni

mi ez ha nem durva?

 

kérdeztem a nőt van e esély a digi upcre trékomra kerülésének

esély sincs rá. egyik oldalról sem.

 

Overtaker Creative Commons License 2010.08.09 0 0 201
Kérdés, hogy mennyit kell fizetni? Gondolom egyelőre úgy számolnak, hogy többet mint az esetlegesen emiatt átpártoló előfizetők után kieső bevétel. Ha ez megfordul, akkor be fogják venni a kínálatba.
Előzmény: zsolt1973 (199)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 200
Akkor szerinted mivel lehetnének? A DigiSport miután egyre több sportesemény közvetítésének jogát megszerzi az UPC-n sugárzott sportadókkal szemben úgy gondolják egyre több előfizetőjük lesz. Véleményem szerint előbb utóbb ez a számítás be is jön nekik.
Előzmény: Törölt nick (198)
zsolt1973 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 199
Ők ezt nem így gondolják. A céljuk az, hogy ezzel próbáljanak meg további előfizetőket szerezni. A UPC meg hülye lenne egy DigiSport nevű csatornát beengedni a hálózatába, hogy a saját konkurenciájának fizessen... Szóval, ha tudsz, keress más megoldást, mert UPC-DigiSport szerződés nem lesz egyhamar...
Előzmény: Törölt nick (198)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 196
Egy szóval válaszolok. Soha! Nem hülye a Digi, hogy a konkurens szolgáltatónak adja el azt a csatornáját, amivel a piacon előbb-utóbb vezető lehet.
Előzmény: Törölt nick (194)
zsolt1973 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 195
Kár reménykedned...
Előzmény: Törölt nick (194)
Olajuwon Creative Commons License 2010.08.09 0 0 193
Ah, ennél jobb hír nem is jöhetett volna ma, én szerencsére Tarr-os vagyok.
Előzmény: Green_Army (188)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.09 0 0 192
A baj az, hogy nem küldik ki a vezérlőjelet. A beltéri távizgatóján lehetne felbontást váltani, de vezérlőjel hiányában nem megy.
Előzmény: Eat the hot shit yeah (191)
Eat the hot shit yeah Creative Commons License 2010.08.09 0 0 191
a 16:9 már csak ilyen. válts felbontást vagy válts tv-t.
Előzmény: Green_Army (190)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.09 0 0 190
ma irtam nekik, mert a digisport a hagyományos 4:3-as tévén hosszában nyújtott napok óta.
Előzmény: murray (189)
murray Creative Commons License 2010.08.09 0 0 189
izzitsuk be ezt a topicot
Green_Army Creative Commons License 2010.08.09 0 0 188
DigiSport már a Tarr Kft. és a PR-Telecom hálózatain is!
Két újabb platformon jelent meg a DigiSport csatorna.

Augusztus 2-től a Tarr Kft. hálózatain már elérhető, míg a PR-Telecom-nál egyenlőre csak teszt jelleggel fogató a digitális szolgáltatásban. Az analóg csatornakínálatba a szolgáltató ÁSZF szerint szeptember 1-től kerül elosztásra.

digiportal.hu
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 187
 Az elmúlt napokból "aranyköpése" valamelyik ifjú szakkomentátornak, a román szélsőről Nechita-ról: "Mondhatjuk azt is nem Csita, a majom".Ez elég lehúzó poén volt. Mint ahogy lehúzó, hogy ruszki- francia döntő lesz vasárnap:(
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.13 0 0 186

 Most néztem a román- spanyol ismétlését, Gulyás meglehetősen rossz arányban találta el, hogy ki- kicsoda:)), ami egy chile- japánon  érthető(bb) lenne, de ilyen szinten talán illene...

A héten, asszem csütörtökön délelőttre beprogramoztam, h. felveszem- a neten a műsorban feltüntetetett dán- német, és dán- francia meccsek ismétlését, de sajnos egymás után kétszer adták le a d-f meccset:(, sajnáltam ,mert nagyon készültem az elmaradt mérkőzés megtekintésére, rendkívül érdekelt volna...:(

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.08 0 0 185
"megtalálta a góllövő kesztyűjét."

:-))
Előzmény: mondial (182)
mondial Creative Commons License 2009.12.05 0 0 184
visszatért szeretett sportága közvetítéséhez, szellemes okfejtéseivel élménnyé tesz még egy román-chile mérkőzést is!
Előzmény: Törölt nick (183)
mondial Creative Commons License 2009.12.05 0 0 182
Gulasch visszatért!
mondial Creative Commons License 2009.11.27 0 0 181
ő az egyetlen, aki így becézi a világ sportkommentátorai közül. Dél Amerikában Haedozzák egyébként. miért kell elkeresztelni egy játékost? amúgy Ambrus még a jobbak közül való.

de a múltkor egy Sevilla meccsen a riporter végig következetesen Javi Navarrozta Fernando Navarrot, mondjuk már fel sem tudnak bosszantani ilyenekkel

Előzmény: Jonasso82 (180)
Jonasso82 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 180
El Chino, ő NELY Valdezt mondott, én is hallottam már így hívni, szóban legalábbis, német tévéken. Merthogy Nelson Valdez a hivatalos neve, az a Haedo csak amolyan "töltelék" dolog, mint mondjuk Zé Roberto x ezer egyéb neve. Jól nyomja! Amúgy lehet, hogy éppen a Delyre való hasonlóság miatt becézik Nelynek is? Nem tudom. Ez legyen a legnagyobb bajunk!
Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.09 0 0 179
Ambrus kolléga, a Dortmund paraguayi csatára nem Dely Valdes (ő 120 éve visszavonult és különben is panamai), hanem Haedo-Valdez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!