Keresés

Részletes keresés

Green_Army Creative Commons License 2010.08.18 0 0 227
ÁSZF 12.5 A hiba kijavításának átmeneti, vagy tartós lehetetlensége esetén az Előfizetőt megillető díjcsökkentés mértéke
Amennyiben a Szolgáltató az Előfizető által bejelentett és valósnak minősülő, a
Szolgáltatás minőségét rontó hiba kijavítását a Szolgáltató által vállalt 5 munkanapos
hibaelhárítási határidőn belül nem tudja vállalni, az Előfizető részére díjcsökkentést nyújt, amelynek mértékét a 3. sz. melléklet tartalmazza.
Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.18 0 0 226
Tőlem pont most ment el a szerelő. Hozott egy másik beltérit biztonságképp, de ugyanaz a helyzet.
Előzmény: Green_Army (225)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.18 0 0 225
a történet folytatódott, újabb telefon az üfsz-tól, újabb semmi, majd kiküldik a szerelőt, mondtam a kapcsolójelet küldjék, a szerelő jött, aki jól lehülyézte az egész bagázst, de a digisport még mindig nem jó...
kénytelen leszek csökkentett előfizetési díjat kérni erre a hónapra.
Előzmény: Green_Army (222)
Overtaker Creative Commons License 2010.08.17 0 0 224
"A DigiSport honlapján hamarosan fizetőssé teszi a közvetítésék megtekintését, de a hétvégén még ingyenesen lehetett nézni az angol meccseket."

Nem lehetett.
Előzmény: elit alakulat (223)
elit alakulat Creative Commons License 2010.08.17 0 0 223
Green_Army Creative Commons License 2010.08.17 0 0 222
hivtam az üfsz-t, de hiába mondtam, hogy az EU2 jól, megy a digisport meg hosszított, Emese szintü tanácsokat kaptam. az én is tudom, hogy a tv-n át lehet állítani a képarányat, másnál meg is csináltam, (igaz a többi adás lett még elfekvőbb, de jó volt) de a nagyképernyős 4:3-as crt samsung tv-n nincs ilyen opció. csak normál, vagy nagyitás.
irtam az üfsz-n e-mailt, először visszairták hogy azonositsam be magam, én irtam, hogy nem ez a lényeg, hanem a probléma jellege, mert ez nem egyedi, most továbbitották a digisport felé.
irtam hibabejelentőt is, arra még nem jött semmi.

érdekes hogy a múlt hét elején jól jött a digisport "letterboxban", 4:3 tv-n is nézhető volt,tehát egyértelmü hogy náluk van a hiba. persze ezt az ügyfélszolgálatos hölggyel nem tudtam megértetni. végülis nem ő tehet róla.

kiváncsi vagyok mire jutnak nálad.

delfin0314 Creative Commons License 2010.08.16 0 0 221
Talán érdemes elolvasni:
http://sportgeza.hu/futball/2010/07/23/a_topfoci_mostantol_a_digisportnal/
bendeguz90 Creative Commons License 2010.08.16 0 0 220

Üdv mindenkinek !

 

 

Nekem nagyon unszimpatikus az a hozzáállás a Digisport képviselőinek a részéről ,hogy " az előfizatöink számára akarunk tartalmas szórakozást nyújtani"

Miért a többi ember le van sz........-va?

A másik itt a sport közvetitési jogok halmozása: A Diginek annyi jog van már most a birtokában ,hogy nyugodtan elindithatna egy még egy csatornát is . 

Miért kellett pl .a portugál focibajnokság a Diginek?(vagy az Arsenal tv ?)

Ha jönnek az olasz bajnokik szinte nem is tud mecset adni .

Vannak mecsek az angol és olasz bajnokiknál ,ahol szintén ütközések vannak és akkor ne is beszéljünk a Moto-GP futamairól.

Szóval akkor mindenképpen el kell inditani még csatornát

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.16 0 0 219
Most felhívtam az ügyfélszolgálatot. Az m1-en 16:9-es műsor megy, míg a digisporton szintén. Az m1 esetén a tévizgatóval lehet képarányt váltani, a digisporton nem. Küldenek egy szerelőt, majd referálok.
Előzmény: Green_Army (216)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.16 0 0 218
Rossz, mert nem küldik ki a saját beltérijük által értelmezhető kapcsolójelet.
Előzmény: Eat the hot shit yeah (217)
Eat the hot shit yeah Creative Commons License 2010.08.16 0 0 217
nem rossz, 16:9-es.

szerencsére nem erőltetik a sport1től megszokott használhatatlan 16:9 LETTERBOX formátumot, amire te gondolsz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Letterbox
Előzmény: Green_Army (216)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.16 0 0 216
azért az gáz, hogy kapcsolójel még mindig rossz és 4:3-as tévén nézhetetlen.
igaz az eu2 is hetekbe telt, mire jó lett.
murray Creative Commons License 2010.08.15 0 0 215
reménykedem hogy legalább a

19:45 hétfő
Labdarúgás
Premier League, összefoglaló -t meg lehet nézni a digi oldalán
qrva ideg leszek ha nem..
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 214
Ahol lakom, sajnos (?) nincs digikábel, ha lenne, megpróbálnám. Mivel szinte csak sportot nézek tévén, filmeket sosem, ezért a többi választék nem igazán érdekel, de jó minőségű PLés BL meccsek jók lennének. Az a baj hogy a különféle társaságok homokozója lett. Normális országokban ez nem egészen így működik. Ennyi sportcsatorna hosszú távon úgysem tud megélni ebben az országban. Mennyi is van jelenleg? 7? És még beszélnek egy nyolcadikról is.
Előzmény: Omega12 (213)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 213
Az UPC-s féle dolgokat én is jól ismerem. 4 éve felhívtam őket, hogy lemondom az előfizetésemet, mert kicsit felháborítónak tartottam, hogy a friss szerződést kötők jóval jutányosabb áron juthattak a különbféle csomagokhoz. Én pedig, mint már elég régi ügyfelük fizethettem a viszonylag magas árakat. Aztán mikor ezt bejelentettem nekik, számomra is volt egy kedvező ajánlatuk....

Nekem eddig a Digi kábellal semmiféle gondom nincs, eltekintve attól, hogy ma valamiféle okból nem volt Digi Sport. Mikor felhívtam őket közölték, hogy náluk van a hiba , elnézést kérnek érte, a kijavítása folyamatban van.
Július elején is volt hasonló gondom, de miután jeleztem nekik a problémát kb egy óra elteltével tudtam nézni az adást. Mindkét esetet megelőzően hatalmas vihar volt országszerte, elképzelhető, ez okozta a hibákat.
Nálam a Digi Sport minősége az UPC direkt minőségével kb egyenértékű, inkább az m1 az a csatorna, ami elég gyenge. A VB alatt emiatt elég gyakran bosszankodtam is.
Előzmény: delfin0314 (212)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 212
Nekem a UPC Direct minőségével nem volt gondom, elfogadható volt (nem tökéletes, de elfogadható), de mint szolgáltató, és ügyfélkapcsolat-tartó, eléggé vetekszik a digi-féle béka feneke alatti színvonallal. És ők is csúnyán hazudtak bizonyos dolgokról. Csak akkor hajlandók tárgyalni veled, ha bejelented, hogy le szeretnéd mondani az előfizetést. Akkor egyből lesz jobb ajánlatuk.
Ma sikerült kiválasztani a diginek azt a két PL meccset, amin nem volt gól. Remélem, a harmadikon lesz mondjuk öt! :)
Van valakinek ismerőse, bennfentes infója a digi működéséről? Mit akarnak tulajdonképpen, miért követik ezt a "lesz@rom az előfizetőket és a minőséget+ stratégiát??
Előzmény: Omega12 (206)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 211
Az indoklás az, amit írtam. Ez egy ilyen cég... Mást ne várj tőle.
Előzmény: Overtaker (209)
Proart Creative Commons License 2010.08.14 0 0 210
http://www.digisport.hu/league/premier_league/news/1007
Overtaker Creative Commons License 2010.08.14 0 0 209
Azt írják, hogy a PL-t nem lehet nézni weben, de indoklás nincs.
Előzmény: murray (208)
murray Creative Commons License 2010.08.14 0 0 208
nem a rohadt szemetek pedig előtte a kézilabda ment
Előzmény: Overtaker (207)
Overtaker Creative Commons License 2010.08.14 0 0 207
Nem adják weben a City-Spurst? Ez nagyon remek...
Omega12 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 206
Talán az olcsó előfizetési díj mellett az alábbiak miatt is pártolnak el az emberek az UPC-től.

A mi helyzetünk hasonló. Nálunk sem lehetett átállítani, mert egy fal árnyékolt. Mondtam neki no problémo pár napon belül szerzek egy olyan tartó vasat ami hosszabb és akkor meg van oldva az árnyékolási gond. Jött a válasz, hogy csak kb 2 m hosszúságú vas lenne elegendő de arra nem szerelné fel , mert nem biztonságos.
Marad a másik megoldás, hogy kihelyezi az antennát a kémény tetejére, de ott is húzta a száját, mondván a valamilyen paneltörvény alapján nem lehet a tetőre szerelni. Nem igazán firtattam utána én sem a dolgot mert belegondoltam elég kényelmetlen lenne télvíz idején, ha esetleg a hó belepi az antennát óránként takarítani a tetőn, hogy tudjam nézni az adást. Megjegyzem mutattam a szerelőnek, hogy paneltörvény ide vagy oda a szemben lévő épület teteje szintén tele van tányér antennákkal. Ő erre csak hebegett habogott. Egyébként azért sem igazán harcoltam mert elmondta, hogy a német adók megszűnnek. Nekem pedig az UPC azért kellett , mert nagyobb sportesemények idején /Olimpia, foci, kézi VB, EB/ a német adók részletesebben közvetítenek.
Egyébként van egy Digi kábel előfizetésem is, tehát nem maradok adás nélkül. Szeptemberben pedig mikor az UPC végleg leáll a sugárzással veszek egy digitális beltérit az rácsatlakoztatom az UPC tányérra és azokon továbbra is tudom nézni a német adókat ha éppen kell.

Nekem ebben az egészben csak az nem tetszett, hogy a szerelőn látni lehetett tele van a töke a sok antenna állítgatással, és ha egy kis problémába ütközik inkább megpróbálja megoldani azt, hogy az előfizetőt lebeszéli a további használatról. Csak nem tudom, hogy a kábeltévék harcában így, hogy akarják a z UPC-sek megtartani az előfizetőket.
Előzmény: delfin0314 (203)
murray Creative Commons License 2010.08.13 0 0 205
3 ker.
amugy nézz utána,nemtom arra hogy van
Előzmény: akosli (204)
akosli Creative Commons License 2010.08.13 0 0 204
Hol vették meg a Rubicomot?
Én Csömörön lakom, itt is van Rubicom a T-home mellett, nagyon jó lenne itt is ,ha digivé válna a Rubicom.
Előzmény: murray (202)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 203
Amíg az emberek hajlandóak fizetni olyan sz@r minőségért, mint a digi műholdas adása, addig semmi változás nem lesz a piacon. Sajnos az alábbi hozzászólásokból is az látszik, hogy nekik van igazuk. Ugyanis azt látják, hogy az emberek a szinte nulla minőségért is boldogan fizetnek, így aztán abszolút nem érdekül, hogy jottányit is javítsanak a minőségen. Minek is akkor, ha ezért is beszedhetik a pénzt? Nekem volt UPC Direct, T-Home, Digi és HelloHD az elmúlt két évben. A digi messze a legsz@arabb az összes közül. A sportcsatornájukon full HD tévén alig látni a labdát, a logójuk szövege olvashatatlan. A HelloHD-n jobb a minősége, a digisportnak, de mint tudható, sz@rból nem lehet várat építeni, ők is csak a kapott minőséggel dolgozhatnak.
Amikor megkérdeztem a digit, mikor engedélyezik a HeloHD-nek, hogy HD minőségben adja a digisportot, azt válaszolták, érdeklődjek a saját szolgáltatómnál. Azok azt mondták, hogy a digi nem is hajlandó tárgyalni velük. Mikor ezzel szembesítettem a digit, e-mailben azt válaszolták, hogy minden kábeles előfizetőjük számára elérhető a csatorna HD minőségben. Ez is csak egy példa a cinikus,az előfizetőket semmibe vevő viselkedésükre. A másik példa, hogy amikor pár hónapja még náluk voltam, és kérdeztem, hogy a honlapjukon lévő hír, miszerint "A Műholdas TV szolgáltatást igénybe vevők számára előreláthatóan 2010. év elején kerül továbbításra a Digi Sport HD formátumban" mikor válik valóra (mivel az év eleje kissé már elmúlt), azt mondták először, hogy ez nincs is a honlapjukon (itt látható, mennyire nincs: http://www.digisport.hu/news/79/), majd mikor elküldtem a saját honlapjuk címét, pár hetes gondolkodás után azt válaszolták, hogy nincs HD vételére képes beltérijük, és fogalmuk sincs, mikor lesz. Kérdeztem, hogy akkor ha veszek, foghatom? No, erre a válaszuk az volt, hogy sajnos műholdon nincs sávszélességük, és nem is adják úgy. Káosz ez a cég totálisan, és emellett tisztességtelen.
De mint mondtam, nem az ő hibájuk, hogy ilyen minőséggel és hozzáállással piacvezetők lehetnek, hanem azoké, akik ezért pénzt hajlandóak adni.
murray Creative Commons License 2010.08.10 0 0 202

múlt héten volt nálam a digis üzletkötö hölgy. elinditottam  a váltást húztak kábelt a házba. illetve megvették a rubicomot így volt háló

olyan áraik vannak h padlót fogsz.

 

most én a trékomnál fizetek a fullos tv csomagért -amiben bennevan az eurosport2 ezért kellett - plusz 5mbit net 8600 ft.  ösztöl lejár a Tcom kedvezményem így 10e felett lesz.

a diginél 5 mb net, (3500) és a full tv csomag a digisporttal (2900)  ez így 6400 ft

de aláirtam egy év hűséget így egy évig 3000ft lesz cakkli pakkli !

de 2 évet is alá lehet írni

mi ez ha nem durva?

 

kérdeztem a nőt van e esély a digi upcre trékomra kerülésének

esély sincs rá. egyik oldalról sem.

 

Overtaker Creative Commons License 2010.08.09 0 0 201
Kérdés, hogy mennyit kell fizetni? Gondolom egyelőre úgy számolnak, hogy többet mint az esetlegesen emiatt átpártoló előfizetők után kieső bevétel. Ha ez megfordul, akkor be fogják venni a kínálatba.
Előzmény: zsolt1973 (199)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 200
Akkor szerinted mivel lehetnének? A DigiSport miután egyre több sportesemény közvetítésének jogát megszerzi az UPC-n sugárzott sportadókkal szemben úgy gondolják egyre több előfizetőjük lesz. Véleményem szerint előbb utóbb ez a számítás be is jön nekik.
Előzmény: Törölt nick (198)
zsolt1973 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 199
Ők ezt nem így gondolják. A céljuk az, hogy ezzel próbáljanak meg további előfizetőket szerezni. A UPC meg hülye lenne egy DigiSport nevű csatornát beengedni a hálózatába, hogy a saját konkurenciájának fizessen... Szóval, ha tudsz, keress más megoldást, mert UPC-DigiSport szerződés nem lesz egyhamar...
Előzmény: Törölt nick (198)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 196
Egy szóval válaszolok. Soha! Nem hülye a Digi, hogy a konkurens szolgáltatónak adja el azt a csatornáját, amivel a piacon előbb-utóbb vezető lehet.
Előzmény: Törölt nick (194)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!