Keresés

Részletes keresés

Eat the hot shit yeah Creative Commons License 2010.09.02 0 0 257
ez így van. csak nem reklámozzák. nem tudom ebben mi a rossz...
Előzmény: murray (256)
murray Creative Commons License 2010.09.02 0 0 256

úgy tudom a sport1, sport2 elérhető a digiben a legnagyobb csomagban külön

én direkt kértem is

2 hét múlva kötik be nekem utána többet tudok

Előzmény: bendeguz90 (254)
DanGer88 Creative Commons License 2010.09.02 0 0 255
A Loki meccsek elméletben a Story TV-n fognak menni, mivel övék az első választás joga.
Előzmény: bendeguz90 (254)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.09.02 0 0 254

A Digi viselkedésére egy szó jut eszemben : a KAPZSISÁG. Ugyanis ha tényleg ők akarnak mindent közvetiteni ,akkor még egy csatornát el kell inditaniuk ...

(bár szerintem ezt sem fogom látni és még sokan mások sem....)

(állitólag már leültek tárgyalni a Sport Tv-vel arról ,hogy néhány olasz mecset átadnak nekik,mert rájöttek ,hogy nem igazán tudják kigazdálkodni)

Ráadásul olvastam a hétvégi sportközvetitéseket a Nemzeti Sportban elég vicces volt,hogy a Moto-GP után kb. hajnali 3-ig azok a mecsek mentek ,amiket nem tudtak élőben közvetiteni .............

Viszont mire fel rakják ki a Sport Tv-t a csomagjukból ? Akkor enni erővel a Sport Klubot ,az két Eurosportot is ki kellenne rakniuk . Bár sejtem ,hogy mire megy ki a játék ......

Mondjuk ha lenne pénze ,akkor nem kellett volna 125 millió Eurot felvenni egy amerikai banktól .

És ebből a pénzből bizony rengeteg mindenre futja (PL , Egri fizetése,olasz bajnokság)

Mivel én eddig a Digisport adásából jó ha összesen 2 percet láttam nincs fogalman arról ,hogy milyen a kommentátorai ,viszont a különböző fórumokat olvasva egy kép kialakult róluk ,de ezzel én úgy vagyok hiszem ha láttom .........

Viszont kiváncsi vagyok,hogy mad milyen jogokra csapnak le legközelebb ,

bár sok nincs már.....(bár hozzáteszem a Loki EL mecsit  biztos,hogy ők fogják közvetiteni.....)

 

 

enndru Creative Commons License 2010.08.31 0 0 253
Meg közben hazajöttek Somosék, és lett helyettük Gundel meg Faragó...
Előzmény: Omega12 (250)
Green Army Creative Commons License 2010.08.31 0 0 252
a mostani számla mellette szórólapon is az új (már nem is olyan új) csomagjukat reklámozzák 2500 Ft-ért, (2900 Ft helyett) amiben nincs benne a Sport1, Sport2 és még kb 2-3 csatorna, tovább próbálva gyengíteni a sport tv-t.
Előzmény: Omega12 (251)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 251
Sejteni lehetett, hogy előbb utóbb ez lesz. Ezzel is arra akarják ,, kényszeríteni" a nézőket, hogy a konkurenciákkal szemben a Digi Tv-re fizessen elő a tv néző, hiszen a továbbiakban csak így tudja majd nézni a különböző labdarúgó bajnokságok meccseit, tenisz, illetve a Moto Gp közvetítéseket. Abba semmi üzlet nem volt nekik, hogy interneten nyomon lehetett követni a sporteseményeket.
Előzmény: Eat the hot shit yeah (247)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 250
Engem egyedül Horti Gábor stílusa idegesít. Volt, úgy mikor a német bajnokság a Sport Klubon ment nem is néztem a mérkőzést. Sajnos olyan meccseken is ő akart lenni a főszereplő kissé erőltetett poénjaival mikor erre nem lett volna szükség, mert magában a mérkőzés is nagyszerű szórakozást biztosított. A többi kommentátorral sosem volt különösebb bajom.

Nekem az a véleményem akkor foglalkoznak leginkább a tv nézők a kommentátorokkal mikor gyenge a meccs és valakit meg kell találniuk. Ha a VB topikot megnézed az elején mikor gyengébb meccsek voltak a hozzászólók , hogy valakin levezessék a feszültségüket szidták a vuvuzelát, Dél-Afrikát, illetve a kommentátorokat.
Miután a meccsek színvonala jobb lett senki sem foglalkozott már a részletekkel a legtöbb szurkoló a meccsekre koncentrált.

Persze mindig lesznek olyan fanyalgók akiknek senki sem felel meg mindenkiben találnak valami hibát. Általában a legnagyobb kritikusok szoktak lenn a leghanyagabb emberek.

A Digi Sport a többi sportcsatornához képest még fiatal, nem is lehetett várni, hogy rögtön a legnagyobb nevek szerződjenek oda. Azonban azt hiszem, ha továbbra is ilyen dinamikusan tudnak fejlődni és egyre többféle sporteseményt tudnak megszerezni a többi sportcsatorna előtt akkor Egri Viktoron kívül más ismertebb kommentátorok is leszerződnek majd ehhez a csatornához.
Előzmény: Verkaufsförderung (248)
Eat the hot shit yeah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 249
sajnos engem már angol meccseken is befolyásol, hogy ki a kommentátor. köszönhetően a upc-thome lobbinak, akik nem engedi, hogy magyarul nézzem a meccseket (nem, nincs rálátásom a műholdra)...
Előzmény: Verkaufsförderung (248)
Verkaufsförderung Creative Commons License 2010.08.30 0 0 248
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én az utóbbi 5 évben már legalább 20 féle idegen nyelven néztem különböző streameken a csapatom meccseit, de sose vettem le a hangot. Komolyan van olyan ember, akit befolyásol az hogy ki a kommentár?
Előzmény: Overtaker (246)
Eat the hot shit yeah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 247
Szeptember elsejétől nem lesz ingyenes élő közvetítés a DIGI Sport honlapján, csupán az UEFA által rendezett mérkőzéseket (BL, EL) lehet majd nézni - 600 forintért meccsenként.
Overtaker Creative Commons License 2010.08.29 0 0 246
Nyilván egy-egy komolyabb riporteri fizetésre még futja nekik. Amúgy jó hír, ők is látják, hogy pocsék a kommentátori szintjük, fejleszteni kell. Más kérdés, hogy mellényúltak, Egri nem fogja emelni a színvonalat, nézőriasztó a csávó, de ne reagálj, ismerem a véleményed.
Előzmény: Omega12 (244)
DanGer88 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 245
Heti 3 sporthírek felolvasásnál csak nagyobb kihívás olasz bajnoki meccseket közvetíteni. Különben is Egri nagy olasz fan. Ja és a lényeg aligha kevesebb pénzért ment át:)
Előzmény: Omega12 (241)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.28 0 0 244
Mindenhol azt hangoztatják, hogy a Digisportnak semmi pénze. Nem értem akkor mi volt neki abban az üzlet, ha az egyik pénztelen helyről átment a másikra. Hacsak az nem, hogy itt több mérkőzést közvetíthet.
Előzmény: Overtaker (243)
Overtaker Creative Commons License 2010.08.28 0 0 243
Na, vajon mivel?
Előzmény: Omega12 (241)
Verkaufsförderung Creative Commons License 2010.08.28 0 0 242
potenciálisan lehetne több is, hisz nem csak kábel tv-n lehet fogni, hanem műholdon is.
Előzmény: bendeguz90 (238)
Omega12 Creative Commons License 2010.08.28 0 0 241
Egri Viktort kíváncsi vagyok mivel tudták elcsalni az mtv-től?
Kola Creative Commons License 2010.08.28 0 0 240
Ami ennél is borzasztóbb, hogy a MotoGP-t adják élőben. Biztosan lenne egy-két csatorna, aki szívesen megvenné a jogot mondjuk egy-egy vasárnap délutáni 3 vagy 5 órás angol bajnokira (Story TV, Viasat3, TV6, vagy ahol már ment sport valaha). Ha nem lenne a Digi pénzszűkében, még meg is érteném, hogy ragaszkodnak az exkluzitivátshoz, na de így?
Előzmény: akosli (239)
akosli Creative Commons License 2010.08.28 0 0 239
Holnap egy időben PL, Serie A és MotoGP....

Megkérdezem az ügyfélszolgálatot, semmi info Digisport 2/+ indításáról :(

Legalább a román Digisportokat betehetnék vagy legalább adják vissza a Nagra2-t :)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 238

Ha nem fizettek volna ,akkor a közvetitési jogot sem kapták volna meg .

De ha pletyka szinten felmerült ,akkor valamennyi valóságalapja csak lehet. Nemrég voltam benn a T-home-nál és rákérdeztem erre a témára.

Válasz: az digi saját csatornája és nem akarja tovább adni.........

Csak az a baj,hogy 800 ezer ember a hirdetőknek nem piac szemben a Sport TV 2.8 millós lefedettségével . (csakhát......)

Green_Army Creative Commons License 2010.08.19 0 0 237
szerinted akkor sokáig hagynák, hogy közvetíthessenek??
Előzmény: frottirzokni (236)
frottirzokni Creative Commons License 2010.08.19 0 0 236
még nincs kiperkálva a 25 misi sem
azt beszélik
Előzmény: bendeguz90 (234)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.19 0 0 235
sikerült megoldani, addig kutakodtam, mig a szervíz menübe sikerült belépni, ahol aktiváltam a 16:9 képarányt, ami ezentúl a normál menüben is benn lesz.
estére aztán a kapcsolójel is megérkezett...
Előzmény: delfin0314 (233)
bendeguz90 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 234

25 millió Eurot kiperkálni a PL-ért , úgy hogy az  Eurosport csak  15 millát adott volna ez finoman fogalmazva kockázatos. Főleg úgy ,hogy mivel kevesen látják és nincs vagy alig van reklám bevétel nagyon nehéz (vagy lehetetlen )lesz  kigazdálkdni.

Valahol olvastam ,hogy az UEFA elég rossz szemmel nézi ,hogy elég kevés helyen látható a BL mecsek és ebből bizony még bajok is lehetnek .

delfin0314 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 233
Pár hónapja adtam el 6 éves Samsung tévémet, de már azon is volt. Lehet, azért, mert nem CRT volt.
Előzmény: Green_Army (232)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.18 0 0 232
4 éves nagyképernyős Samsung CRT tv-m van, a kép méretnél kép opció van: Normál, nagyítás.
Előzmény: delfin0314 (231)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 231
Már vagy 10 éve minden újonnan gyártott tévében van ilyen opció, nem?
Előzmény: Green_Army (230)
Green_Army Creative Commons License 2010.08.18 0 0 230
-16:9-es tévén nincs baj
-4:3-as tévén sincs, ahol a menüben állítható a képarány (4:3), (16:9)
ott van baj, ahol a fenti feltételek nem teljesülnek.
Előzmény: delfin0314 (229)
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 229
Nálam a digisport magától átállt a 16:9-re, semmit nem kellett változtatni, és azóta is jól működik.
delfin0314 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 228
A cikkből is látható, meg egyébként is tiszta a dolog, hogy baromira nem érdekli a szolgáltatókat, mit szeretnének az előfizetők. Ha érdekelné őket, akkor egyrészt nem ilyen szar minőségű képet adnának, másrészt pedig az előfizető válogathatná össze, melyik csatornát szeretné. A szabályozás is hibás, mert nem lenne szabad megengedni egyetlen kábeles vagy műholdas szolgáltatónak sem, hogy csatornája, érdekeltsége legyen (akár közvetett, akár közvetlen) a közvetített adókban, éppen az előfizetők érdekében. ilyenkor ugyanis nem képes egyenlő mércével mérni, mint a mellékelt ábra is mutatja. A digisport leányvállalatos PL trükkje az ígéret ellenére pedig gyomorfordító, olyan, ahonnan való, balkáni.
Előzmény: elit alakulat (223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!