Keresés

Részletes keresés

Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1819
Jó Mátrabércet mindenkinek!

Adjátok át üdvözletemet a leánykökörcsineknek (ha jól emlékszem, Galyatető és a teázós pont között, jobbra a réten).

Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1818
See PR (1794)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1817)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1817
Egyébként a későbbiekben kiderült, honnan.
   Számomra még nem. Talán a nevezéskor nézte le a listáról. De ennél valószínűbb, hogy közös ismerőseinktől, mert a képtárból kiderül, hogy van egy pár. Tulképpen mindegy.

Holnap sportszerűen rendezhetitek a nézeteltérést. :-)))
   Szerintem már rendeztük, túl van tárgyalva. Az egyik legalábbis. :-)

Amúgy nem őrzöd kellőképpen az Interneten az inkognitódat
   Nem is célom, hiszen egy ilyen belterjes társaságban, minta ttúra, nehéz lenne. A célom csak az, hogy megnehezítsem a nyomozást. Aki kíváncsi rám, megtudhatja, nem nagyon nehéz, csak rá kell szánni egy kis időt. Arra azért figyelek, hogy ne legyen triviális. Tehát ne jelenjen meg itt a topicban olyasmi, amiből könnyű kitalálni. A topictársaknak pedig magam szoktam elárulni, ha élőben találkozunk vagy levelezni kezdünk. Jó néhányan vannak itt, akik tudják.

a Vasas Maraton honlap, a telefonkönyv és a K100 topic egyes hozzászólásai alapján.
   Elképzelhető. Habár a Vasas honlapon szerintem nincs kint a nevem, de a stílusa például felismerhető. De ehhez már elég folyamatosan kell olvasni a topicokat. :-)


Előzmény: Ermak (1815)
larzen Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1816
Az egész inkognitó dolognak nem látom értelmét, de hát az ő dolga.

Másrészt vettem Rictofitot. Az van ráírva:
Aktívan elő, mozgást, sportolást kedvelő embereknek készült a Richtofit Sportkrém, amely izomfájdalmak enyhítésére, izomláz megszüntetésére és a sportolás előtti bemelegítésre ajánlott. Hatásánál fogva alkalmas a felhorzsolt bőr kezelésére, kisebb zúzódások és duzzanatok elmulasztására is.
A hétféle gyógynövény kivonatát tartalmazó krém használatával laza izomzat, kellemes közérzet érhető el.

For active, sport-loving people for muscle pain and warmup.

Szóval az angol kínosan tömörre sikeredett. Gáz.

Előzmény: Ermak (1815)
Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1815
Egyébként a későbbiekben kiderült, honnan.
Holnap sportszerűen rendezhetitek a nézeteltérést. :-)))

Amúgy nem őrzöd kellőképpen az Interneten az inkognitódat, :-) a jómúltkorában nagy valószínűséggel beazonosítottalak, ha jól emlékszem, a Vasas Maraton honlap, a telefonkönyv és a K100 topic egyes hozzászólásai alapján.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1761)
larzen Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1814
OK! Majd figyelj, mert két busz lesz!
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1812)
larzen Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1813
Mint ahogy azt itt már többször leírtuk: az öt órás különbuszon SK, Ryan és én is ott leszünk.
Előzmény: pataporc (1811)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1812
Larzen, akkor reggel a busznal talalkozunk, hatha sikerul abszolvalni ezt az akkuügyletet. :-)
pataporc Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1811
Vivicitta? En is megyek!!!! :) Mas: jon valaki az otos busszal Sirokra?
Előzmény: Törölt nick (1809)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1810
A 6 pedig tökéletes szám (mivel egyezik a nála kisebb osztóinak összegével, tessék ellenőrizni!), úgyhogy sokkal értékesebb az 5-nél. :-)
Előzmény: Vérfarkas (1808)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1809
Kedves Matra csucsainak meghoditoi

Nagyon jo turazast szep idot es jo szintidoket
kivanok nektek! En most ezt kihagyom mert nekem jelen felkeszultsegi allapotomban tul nagy falat lenne (de helyette futok meg futok meg uszom a hetvegen)
Szoval mindent bele es az itthon maradottak varjak a beszamoloitokat
Udv Rcs

Vérfarkas Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1808
Eljott megint az a nap mikor meglatogatom Sirokot. Immar hatodszor, ugyhogy nevezhetem hagyomanyos evenkenti latogatasnak. Bar tavaly ugy gondoltam az 5 szep kerek szam es az lesz a utolso, ennyi eleg volt, most megis megyek. Hianyozna a var, hianyozna a tornaterem, es nem akarom elkovetni azt a hibat, hogy megszakitom ezt a sorozatot. Potolhatatlan lenne. Most mar nem mondhatom hogy csak az uj helyek megismerese es a termeszet a cel, hiszen nem ez lesz az elso utam arrafele. Persze a termeszet mindig tud ujat mutatni, ettol szep. De mi is akkor a cel? A Matra. Mert ott van. Kis orszagunk 'oriasa', megiscsak a szoszerint vett legnagyobb kihivas. Miert jo a kituzo? Mert mindig emlekeztet majd ra hogy abban az evben legyoztem a Matrat, nem tudott kifogni rajtam. Remelem igy lesz ez iden is. Majd meglatjuk.
Szoval jo teljesitest mindenkinek aki ott lesz.

u.i: tartsatok a szintidot, mert ha jol szamolom telihold lesz es ha leszall a sotetseg...
haúúúúúúúúú

Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1807
Az már tényleg húzós.
(Úgy emlékszem, '92-ben ez a 7:xy idő is az első 3 (10?) között volt.
Előzmény: CsFeco (1806)
CsFeco Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1806
Értem. De a 5 óra 40 perc az elég durva.
Előzmény: Ermak (1805)
Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1805
Hasonlót említettem már a K100 topic elején.
Küzdök egy emelkedővel még valahol Kékes előtt, lihegek, egyszer csak zizeg mögöttem az avar. Hátranézek, egy évfolyamtársam az, lazán kocog fölfele, mosolyog. Odáig háromnegyed órát vert rám, 7-7 és fél óra alatt volt a célban. Nem volt se ultramaratonista, se egyéb, csak hetente párszor futott.
Előzmény: CsFeco (1803)
larzen Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1804
Bengay (vagymi) nekem nem nagyon jött be BEACon.
Egyetlen hatása az volt, hogy nem fáztam, erősen melegítette a lábam. Viszont az első szakaszon, kb. Nógrádig annyira fájt, hogy csak sziszegtem. (Alsó lábszár, nem vádliizom, hanem ami elöl van.)
Most kipróbálom a Richtofit-ot.
Előzmény: Ermak (1802)
CsFeco Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1803
Bizony, bizony!
Remélem Szurdokpüspökiben találkozunk! (Ha nem is személyesen, de oly módon, hogy mindketten szintidőn belül beérkezünk. ;)))

Ismeri valamelyikőtök azt a nőt és férfit, aki rendszeresen kb. 8 illetve 6 óra alatt teszi meg a távot? Kíváncsi lennék kik ők? (Ultramaratonisták? stb.)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1801)
Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1802
Változatlanul javaslom a Richtofit Sportkrémet este, reggel, napközben (bár tudom, hogy ez 'hitbeli' kérdés is, vannak bengéjpártiak, miegymás).
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1798)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1801
Erre válaszolhatnék sok mindent, hisz ma még a szájalás napja van. :-))) De holnap eljön az igazság napja is! :-)))
Előzmény: CsFeco (1799)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1800
Köszönöm, Ermak, ez jókor jött! :-) Egyébként a K100-honlapon van ám ez után a rész után még egy szerkesztői megjegyzés is, ha jól emlékszem. :-) De az tényleg nem annyira illik az itt folyó témához.
Előzmény: Ermak (1796)
CsFeco Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1799
Nem hinném, hogy nem menne. Amikor először megcsináltam egy 30 és két 50 km-es túra volt az össz teljesítménytúrás múltam. Nem is igazán hittem, hogy sikerül.
De aztán összejött.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1798)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1798
Nem, sajnos még lelkileg nem érzem elég felkészültnek magam. Annyira zsúfolt volt a hét, hogy nem volt időm gondolnia Mátrabércre, pedig az nagyon kell. :-(
Fizikailag meg... hmmm, majd meglátjuk, hogy bírja a lábom. Idén, ha jól emlékszem, csak egy befejezett negyven fölötti távom van, a Zöld. De bízom benne, hogy menni fog.
Előzmény: larzen (1797)
larzen Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1797
Nos, már csak a mai napot kell kibírni.
Mindenki Mátrabérc lázban pörög, vagy csak én?
Mindenki úgy érzi, hogy felkészült?
Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1796
Egy idézet a témához a K100-honlapról:

"Vannak az ember életében jóvátehetetlen veszteségek. Nekem az egyik ilyen, hogy 1994 előtt nem indultam a Kinizsi-túrákon. Ez már örökké pótolhatatlan.
... vagy talán mégsem? ... mert ha elég sok pénzhez jutnék váratlanul, akkor évenként kétszer végigmennék a távon - a rendes május végi futamokon kívül - úgy, hogy fizetném a rendezőket, akik hitelesítenék a teljesítést. Így - az évi 3 menettel - 2005-re le is körözhetném a jelenlegi listavezetőket, Ézsiás Antalt és Győri Jenőt, minthogy addigra, a 25., jubileumi K-100 évében - én már a 26. alkalommal abszolválhatnám a távot
... Hacsak Ézsiásék meg nem neszelnék sanda szándékaimat és nem szállnának be vállalkozásomba, amit sportemberhez méltó széles vigyorral volnék kénytelen tudomásul venni.

Előzmény: pataporc (1773)
Ermak Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1795
Lásd Wahorn András összes művei,
A. E. Bizottság,
keleteurópaidepresszió
Előzmény: P-ista (1749)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1794
Így hirtelenjében egy déltáji ttúra ugrikbe (no nem ezen a hétvégén, hanem júniusban lesz): a BEAC Super 8. De persze csak akkor, ha kihagyod a biciklizést, és csak a gyalogosra mész. :-))) Egy jó kis alvásért biztos megéri, nem? :-)
Előzmény: kivi (1789)
kivi Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1793
Szerintem normális túrázáshoz, TT-khez (ahol esetleg bele-bele szaladsz) bőven jó lesz. A csak a víz/sárállósága kérdéses.
Előzmény: Hiver (1792)
Hiver Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1792
Olyan világos színű, mint amilyet ott láttál. Szerintem teljesen masszív, de a talpa nem merev (nem is kell neki!), de én csak az én 40 kilómhoz tudom mérni a masszívságát. Igaz, hogy a baki se 46-os!
Előzmény: kivi (1790)
Hiver Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1791
Kivi!
Szerintem 1xűen csak bakancs. Az eladók szerint trekkingbe hajló, PP szerint meg középhegységhez túl komoly. (Szerinted?) Alapvetően hosszabb/magasabb/nedvesebb túrákra szánom, amiket nem lehet terepfutócipőben csinálni. Amiket lehet, arra ott lesz a new :o) New Balance, meg a régi Saucony.

Déli tt: ha nincs, hát nincs. Akkor megfogadom a tanácsokat, és hendikep után fülöncsípem vastigrist, és elmegyünk egy kis nyugis cipőbetörő kirándulásra.

Előzmény: kivi (1789)
kivi Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1790
Megnéztem. Szép, a tied milyen színű? Mennyire látszik masszívnak?
Előzmény: kivi (1789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!