Keresés

Részletes keresés

kristo_f Creative Commons License 2009.11.13 0 0 335

Ameddig jonak látod :)

Olyan ez mint a mostani virus/oltás, mindenki másképp éli meg

Tedd amit jonak érzel

Én belelogattam, mert locsolgatni nyűgös volt, aztán egész lazán gézzel körbe, csakhogy ne közvetlenül a gatya dörzsölje

 

Szép lassan rendbejön.

 Amikor megláttam ...mint egy vallásalapito, már bocsánat, a töviskoszoruval a "feje" körül, azt hittem soha nem használhatom :)

És még a bőr sem volt rendben, olyan pikkelyes pergamenszerű volt

 

A hugycső is betapadt, tágitgatták, aztán kenegettem

néhány hónapig AloaVerával, az rendbehozta a bőrt.

És ezt egy pszichiáter dr.nő ajánlotta/hozta, a bőrgyógyász hulye volt hozzá

Előzmény: g regor (331)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.11.12 0 0 334
Nincs kedved beszámolót írni a www.korulmeteles.hu honlap számára?
Előzmény: kristo_f (330)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.11.12 0 0 333
Inkább lógasd bele a kamillába, s ha nagyon duzzadt, akkor jegeld. Pl. 1 zacskó mirelit borsó jó a dologra.
Előzmény: g regor (331)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.11.12 0 0 332
Írtam neked e-mailt tegnap, megkaptad? Ott egyszerűbb ilyeneket megdumálni!
Előzmény: g regor (331)
g regor Creative Commons License 2009.11.12 0 0 331
Hát oké, és meddig kötögessem? A féknél még kicsit "levedzik", várjam meg, hogy elmúljon és utána nem fontos? Ja meg ha kamilla teával öntözgetem akkor kicsit elkezd fájni a varratoknál, ezért én nem lógattam még bele csak locsolgatom, lógatni kellene bele?
kristo_f Creative Commons License 2009.11.12 0 0 330

Hurrá!

Nem mondták hogy tegyél rá sulyként pl. 1kg. sót vagy hasonlót

Nekem azonnal tettek rá ott a pihenőben

Otthon meg vettem 1kg rizst,merugye azt utána el is lehet használni :)

Fecskét meg ne horgyál, cseréld bő gatyára, ne szoritson

Igaz, akkor meg "tartani" kell, néha ugy közlekedtem, mint akit tökön rugtak

Én a laza munkakörömböl ezt megengedhettem és döglöttem néhány napig

 

Nekem semmit nem vérzett, üvegbe kamilla, oszt' azt "dugtam" pár hétig, varratok hullottak lassan kifelé

Amikor az utolsó kiesett, nem is emlékszem, tán 2 hét volt, akkor probalkoztam csak a "tornával", igaz közben is ágaskodott rendesen

Meglátod, a legjobb akkor lesz, amikor már beforr minden, de még picit érzékeny a makk környéke

Akkorát élveztem az első időkben, mig ez megvolt,  mint talán soha

Mondtam is a barátnőmnek, megcsináltatom ujra, mert ez az élvezet megéri

Aztán az érzékenység elmult

:))

Szoval kitartás, rendbejön, aztán semmi probléma nem lesz vele.

 

Előzmény: g regor (329)
g regor Creative Commons License 2009.11.11 0 0 329
Sikerült! Eléggé oda volt ragadva a kötés, főleg a féknél az alján. Felülről nézve egészen pofás, főleg majd ha ezek a varratok is eltűnnek onnan. Az esti kötés csupa vér volt, msot is vérzett a féknél, mert hát odagyógyult a géz és kicsit fel kellet szakítani. Mennyi idő kb amig elmúlik a makk érzékenysége? Mert igazából csak az fáj ahogy feszül rajta a fecske ás dörzsöli. És ha lefekvés elött kierőltetek minden folyó dolgot, akkor, nem akar majd ágaskodni este?
g regor Creative Commons License 2009.11.11 0 0 328
Na hát tegnap megtörtént. Azért az a műtét sem teljesen csodás, volt pillanat, mikor elég komolyan fájt. Mondta a doki, hogy huzás, nyomást érzek az jolvan, ha les fájdalamat akkor szóljak. Nekikezd, mondom ez fáj, jó ez ilyen. Csinalja tovább, kiáltok, hogy fáj, azt mondja igen itt ez ilyen, na és amikor még szoltam hasonló volt a válasz. De vége lett.
Sikeresen hazaértem, a kötés sikeresen jól átvérzett, nagynehezen leküszködtem, szépen csorodgalt a vér, de elállt, hagytam hadd száradjon. Estére bekötöttem, madjd alvás. Óránként felébredtem, esti merevedés, csodajó volt. Elmentem wc-re nézem átvérzett a kötés. Most már nem bírtam aludni, leültem ide beszámolót írni, meg főzök kamilla teát, a számba rakok egy fadarabot és nekiállok lefejteni a kötést. Élvezetes lesz...
Ami fáj az a makkom, elég érzékeny, a többi inkabb csak húzódik, de az sem tul kellemes. Ha esetleg van valakinek vmi tippje, hogy jobb legye szívesen várom :))
kristo_f Creative Commons License 2009.10.31 0 0 327

Hát elég szűkszavú volt a témát illetően,

 

Egy herevizenyő ugyben kerultem nyáron kés alá :)

Doki is elég flegma volt, röviden beszélt és nem volt kiváncsi a sirámaimra, amikor az időpontot megbeszéltük.

Aztán mégis nagyon kellemesen csalódtam benne műtétkor és utána

Mi ilyenkor csak magunkkal foglalkozunk, ő meg még vagy 100 beteggel

Akkor is valami vidéki várobol jött egy operációrol péntek délután, aztán nekiállt az ambulante betegekkel foglalkozni.

 

Nyugi, tudja mit csinál. /és mamár olyan jó protéziseket gyártanak :) /

Előzmény: g regor (325)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.10.28 0 0 326

Körülmetélés lesz, nyilván. Nézd meg a www.korulmeteles.hu lapot, s ha van kérdésed, fent van ott az e-mail címem, írj.

Előzmény: g regor (325)
g regor Creative Commons License 2009.10.28 0 0 325
No elmentem a mesteremberhez, megszakértettük a témát, és igen fitymaszűkület mint azt erősen gyanítottam, meg mint kiderült van egy kezdődő még elég enyhe viszér tágulatom bal oldalt a heréknél ami később elég komoly probléma lehetne, de így az is el lesz intézve. Ott kapásból megcsinálta volna, de mint kiderült valami sterilizáló vagy mi nem volt mert egy kolléga elvitte, így 10-én fogja megcsinálni. Hát elég szűkszavú volt a témát illetően, de attól függetlenül egész jó fej.
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.10.26 0 0 324

Ahogy Kristóf sporttárs mondja, nálad elkerülhetetlen a dolog. Nem kell feltétlenül magánorvoshoz menni, de az SZTK-ba csak olyanhoz menj, akire már van referencia.

 

Írj e-mailt (az előbbi posztban már megadtam a címet), s megbeszéljük.

Előzmény: RunningMann (321)
kristo_f Creative Commons License 2009.10.26 0 0 323

És hidd el nincs más megoldás

 

Nekem is kenegette a bőrgyógyász sokáig eredménytelenul, aztán az urulogus meg jól leszurt, hogy mér csak az utolso pillanatban jövök, amikor berepedt egy szexnél

Képzelheted, mintha egy szűz csajjal dugtam volna :)

Előzmény: kristo_f (322)
kristo_f Creative Commons License 2009.10.26 0 0 322

Nincs más választásod, ez azzal jár

Szerintem fölösleges maszekhoz menni, bár hazabeszélek, mert nálunk nagyon profi és közvetlen a doki/k

Nem tudom merre laksz, de keresd fel a körzeti rendelőintézetben az urulogust, megnézi és kiir mutétre.

Ugyanazt csinálja mint a maszek, hisz az is rendel államiban

Persze ha unszi, vagy flegma a doki keress ott másikat.

 

Más jellegu urologiai mutétnél ugy itéltem a második találkozáskor, hogy flegma a doki. Már éppen mást kerestem amikor behivott mutéti időpont egyeztetésre és kellemesen csalodtam

De ha nem igy sikerul, bizony nem érdekelt volna milyen pofát vág, otthagyom

 

Előzmény: RunningMann (321)
RunningMann Creative Commons License 2009.10.26 0 0 321
Pénz az lenne, de nem szeretném. Arra lennék kíváncsi lenne e más megoldás, hogy rendesen nézzen ki. Nem azért szenvedtem ennyit hogy aztán lenyisszantsam, akkor ezt már rég meg kellett volna csinálni.
Előzmény: Jóvágásúfiú (319)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.10.26 0 0 319

Szóval megnéztem a képet, amit küldtél, s ha tényleg olyan a tied is, mint ami a képen van, akkor szűkületed van, s akármennyire nem tetszik a dolog, körül kellene metélni. Az állami egészségügyet nem kell bemutatni, ismerjük őket. Lenne-e pénzed magánorvosra?

 

Chronika úr mindjárt jelentkezik, hogy nem kell metélni, de ne higyj neki!

 

Jelentkezz, a jovagasu_fiu@yahoo címen msn-n is fent vagyok.

 

ANDRÁS

www.korulmeteles.hu

szerkesztő

Előzmény: RunningMann (318)
RunningMann Creative Commons License 2009.10.25 0 0 318
Szánalmas amúgy, hogy ebben az országban hogyan kezelik az orvosok az ilyen betegeket, illetve az hogy több évnyi szexuális felvilágosítás óra után, 1 szó sem volt erről a témáról, mindig csak az a rohadt gumi, de egy szó sincs a fitymaszűkületről, és senkihez sem lehet fordulni, orvosi vizsgálatra ötösével hívnak minket be... nehogy meg tudjuk kérdezni :@ szarháziak

Amúgy elmentem orvoshoz, megállapította rövid kantár. Meg lett műtve, begyógyult. Első műtétem 4. es korom körül volt, fitymaszűkület, mostmár hál' az égnek meg volt ez is. :@

erre most ugyan így néz ki:

http://de.academic.ru/pictures/dewiki/80/Phimosis.jpg

ilyen is volt mindíg... kantár ide kantár oda.

Mit csináljak?? Már kurvára unom....... :@
g regor Creative Commons License 2009.10.24 0 0 317
Nos hát elmentem, aztán meglestük. Azt ő is mondta, hogy mint ha le lenne nőve, de azt is hozzátette, hogy ő ezt nem igazán bírja megállapítani. Telefonált kettőt, és intézett valami rendelőbe orvost, azt mondta, hogy jobban járok vele, meg nem is kell rá másfél hónapot várnom. Had ne mondjam 3 és fél órán keresztül sem bírtam elérni őket telefonon, így be kellett mennem, mert vidéki vagyok. Kb. másfél óra oda és ugyan ennyi vissza, azért mert 5 perc alatt letárgyaltuk, hogy mikor lenne jó, meg mennyire sürgős. Keddre kaptam időpontot, akkor már a mesterember fog megvizsgálni.
Előzmény: kristo_f (316)
kristo_f Creative Commons License 2009.10.23 0 0 316

Jóvanna!

:)

Amikor a nyiszálás után, de nem annak okán, ócska volt a bőr a makkomon én is a körzeti pszichiáternővel beszéltem meg a gondot

:))

Vagy két hónappal a mutét után éppen felhivott, hogy valami aprómunkát megcsinálnék-e neki és mivel jo a kapcsolatunk szoba jött , mi történt velem

 

VAlami ismerőse/rokona AloaVerával uzletelt és hozott nekem egy szprét, meg egy kenőcsöt

Mit mondjak, a bőrgyógyász kencéi után,  erős egy hónap alatt rendbehozták a bőröm ott

Szoval egy jó orvosa kapcsolat,ha más irányu is, hsználhat

Csak ne tőle várd a gyógyulást

 

Előzmény: g regor (312)
Crohnika Creative Commons License 2009.10.22 0 0 315
Kitalálta, hogy nem fontos!
Te jó ég.


Kedves ide látogatók!
El tetszenek hinni, hogy Dr Spock talán nem a sok rossz tapasztalat miatt írta át?

Ki ne derüljön, hogy öregkorára meghülyült Dr Spock, mert nem osztja a körülmetélésmániások véleményét, mert besírok, komolyan...


Nyilván nem véletlenül írta át, főleg ott, ahol a sok beavatkozás után sokkal több problémás eset is volt ÉS VAN, amit nehezen vagy egyáltalán nem lehet kezelni utólag.
Előzmény: Jóvágásúfiú (314)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.10.22 0 0 314
Mindkettő igaz. Dr Spock a rutinszerű újszülöttkori körülmetélés egyik legfontosabb támogatója volt, egészen öreg koráig, amikor átírta a könyveit, s kitalálta, hogy nem fontos. A 60-as években megjelent "Baby and Child Care" és a "Teenagers' Book" egyértelműen a rutinszerű körülmetélés mellett foglaltak állást. A "Baby and Child Care" későbbi kiadásai azonban már azt mondták, nem szükséges.
Előzmény: Crohnika (313)
Crohnika Creative Commons License 2009.10.22 0 0 313
Erről én is hallottam! Érdekes, mert Dr. Spock-ra sokszor szoktak a csonkításpropagandisták is hivatkozni, ezek szerint az se túl hiteles... hát, ennyi...
Előzmény: Szpokkk (310)
g regor Creative Commons License 2009.10.20 0 0 312
Hát lehet ez lesz, csütörtökön kiderül, de attol függetlenül, hogy egy "sima" orvos, nagyon sokat segített két éve egyéb bőrgyógyászati problémámmal kapcsolatban, ezért gondoltam most is rá :)
Előzmény: kristo_f (311)
kristo_f Creative Commons License 2009.10.20 0 0 311

Azért mondd el mit mondott a körzeti

Boritékolom:"Menjen urulogushoz, az ő szakterulete" és ultél vagy 1 órát hiába

Előzmény: g regor (307)
Szpokkk Creative Commons License 2009.10.20 0 0 310
Én nem nagyon hiszek abban, hogy 3 meg 4 hét után lehet tisztességes szexuális életet élni, de hát a neten bármit lehet mondani (kivéve, ha a körülmetélt a passzív fél, már elnézést az olcsó poénért.)

Dr Spock írja a gyermekgondozásos könyvében - épp most vettem a kezembe egy órája egy boltban - egészségügyi szempontból semennyire nem indokolt a körülmetélés egészséges fiúknál és férfiaknál.
Ez a lényeg, amit az ide betérő anyukáknak leginkább tudniuk kell...
Előzmény: Sepu81 (301)
Crohnika Creative Commons License 2009.10.20 0 0 309
Ez érdekes. Az elrontott körülmetéléseknél nagyon-nagyon jellemző, hogy a megmaradt bőrdarab nagyon csúnyán rátapad a makkra. Ezekről elég sok fotó van a neten. Létezik még olyan, amikor az egész fityma le van tapadva, ez pici gyerekeknél teljesen természetes még három éves kor után is (ilyenkor sok buta ember egyből tépi meg vágatja) de hogy egy ponton lenne letapadás, olyat még nem hallottam. Mindenképpen nézesd meg orvossal, kíváncsi vagyok, mit mond.
Előzmény: g regor (307)
Sepu81 Creative Commons License 2009.10.19 0 0 308
Én nem hiszem, hogy felnőtt korban még fel lehet ezt rántani, de majd ha megvan a megoldás egy szakorvostól, akkor oszd meg azt másokkal itt. Biztos vagyok benne, hogy nem egyedi a problémád. Én csak a műtétet tudom elképzelni, ahol szépen elvágja a két összenőtt bőrt. De ezalatt a műtét alatt nem a körülmetélést értem. Szerintem a felrántással nagyobb sebet csinálhat, mint egy vágással. De mindez csak tipp. Ha majd megcsinálták ezt neked, akkor majd okosíts ki minket!
Előzmény: g regor (307)
g regor Creative Commons License 2009.10.19 0 0 307
Hát konkrétan, úgy a húgycsőnyílástól, olyan 1-1,5 cm-re. Ez még bőven a makk tetején van, és körülbelül fél-egy centi lehet odanőve. Orvosnak mindenképpen megmutatom, bár szerintem először a háziorvosomhoz megyek el, ő róla tudom, hogy ember, és hogy vele meg lehet beszélni, nem kapásból a vágást emlegeti :) Azért remélem nem kell vágni, bármennyire szép és jó is az.
Előzmény: Crohnika (306)
Crohnika Creative Commons License 2009.10.19 0 0 306
Melyik darabon van odanőve és hová pontosan?
Tényleg dokinak kellene látnia, vigyázz azonban, mert sokan simán heccből rá akarnak esetleg beszélni a műtétre, itt a sok "önzetlen segítség" is ilyen jellegű, akármi van, egészségeseknek is a műtétet javasolják, amit azért, ha nem muszáj, elkerülnék a helyedben, mert a műtétnek kockázata van. A problémák, amiket okozhat egy ilyen műtét utólag már sokszor nehezen vagy egyáltalán nem orvosolhatók.
Így elmondásra nem tűnik úgy egyébként, hogy vágni kellene, főleg nem teljeset, úgyhogy bárki mond bármit, te csak vigyázz az egész-ségedre. Az a biztos...
Előzmény: g regor (303)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2009.10.17 0 0 305

Ezzel a problémával azonnal fordulj orvoshoz, mielőtt baj lenne belőle. A fitymát alaphelyzetben és merevedéskor is akadály és fájdalom nélkül kell tudni hátrahúzni. Ha nem megy, akkor vmilyen fokú szűkületed van, s azonnal orvoshoz kellene fordulni.

 

Ha kell segítség, írj.

 

ANDRÁS

jovagasufiu@gmail.com

Előzmény: g regor (300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!