Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 220
Amennyiben értesz hozzá, akkor kérlek fejtsd ki a véleményed.
Nem baj, ha hosszú, átrágom magam rajta, csak arra kérlek, hogy fordítsd le, egy egyszerű halandó szintjére:)
(vagyis, tök gügye vagyok ehhez a sejtbiológiához, de érdekel a téma)

Természetesen csak akkor, ha ez nem túl nagy kérés.

Előzmény: Törölt nick (216)
csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 219
Lehet, hogy nekem a hülyeségre kellene inkább, de azért megkérdezem, max. kinevetsz:))

Ez tényleg azonos azzal, amit itt hírdetnek, vagy csak vicceltél??

Kénytelen voltam megkérdezni, mert érdekel:)

Előzmény: Infandilis (214)
csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 218
annyi hogy élj egészségesen sportolj!!!,

Bár ilyen egyszerű lenne:(

Nekem pont a sporttól van ki a baltérdem, de piszkosul.
De például ott vannak az úszók, nem mondhatod, hogy nem egészséges sport.
60% reumás a sok hideg víztől.
Lehetne még sorolni.
Természetesen értem a mondani valód lényegét és külön köszönöm, ezt a normális reagálást.

Előzmény: Pocakmicu (215)
csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 217
Én mindent értek, de azt nem, hogy akkor te miért titulálod idiótának.
Nem kell.
Ő, indulatosan reagált...lehet, hogy lehiggadt volna, de erről az oldalról is tesznek kemény megjegyzéseket, ami mindig arra sarkalja, hogy indulatosan reagáljon.
Ennek a topiknak az a célja, hogy embereken segítsen.
Gondolom az egyik célja, ez lenne.
Más kérdés, hogy esetleg ebből neked anyagi előnyöd is származik.
Én nem sajnálom és nem is ítélem el.
De mindenki maradjon meg kultúrált embernek, mert így sokkal könnyebb tisztázni, az esetleges félreértéseket.
Ne offoljuk szét ezt a topikot, mert lehet, hogy egy olyan embertől vonjuk el a lehetőségét a segítségnek, akinek ez az élet már csak kínokból és szenvedésből áll.

Előzmény: nagyimami (213)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 215
Szerinted ugy nézek ki mint aki azért van megsértődve, mert nem válaszoltatok a kérdésemre, már rég elfelejtettem hogy megkérdeztem. Nem vagyok egy indulatos ember, de az jóhogy kiakasztott hogy a mellett hogy egy csaló 100nicken nyomul, még mikor felteszem a kérdésemet hogy miért nem válaszolt senki, akkor anykoribi: "látom érdekel a szutykom, küldjek tájékoztatót?" itt vágta el nálam magát igazán. A lámpával tényleg semmi bajom amugy, nem érdekel abszolut, teljesen egészséges vagyok nincs semmi bajom, soha nem vagyok beteg, nem fáj a fejem és a cukrom is rendben van, annyi hogy élj egészségesen sportolj!!!, és tuti hogy nem kell semmilyen fény majd, és higgye el mindenki 100jobban jár ha igy él minmtha kiaadja a lámpért a 100ezreket
Előzmény: csogu (211)
Infandilis Creative Commons License 2004.01.25 0 0 214
Ha tényleg érdekel, tudok egy Teszkó Gazdaságos Megoldást amennyiben ki akarod próbálni, bár némi kreativitásra szükséged lesz. Először is veszel egy 100-as égőt meg valami foglalatot hozzá, ez olyan 1500Ft. Utána elmész egy fotószaküzletbe polárszűrőért, ez alaphangon 3000Ft. De ugye az egészségért semmi sem drága és ez a lelke a cuccnak mert mint az ebben a topicban köztudott a polarizált fény mindenre jó. Tehát megveszed inkább a legszuperebbet 11000Ft-ért. Ahhoz, hogy ezt a lencsét a lámpa elé szereld kb 250Ft-nyi anyag szükséges és már majdnem kész vagy. Hogy tökéletes Teszkó Gazdaságos Biopon Csodalámpát kapjál, már csak egy gagyi hajszárítót kell hozzáinstalláljál (2000Ft).

Ha jól összeszámolom, akkor kihoztuk a szinte minden bajra jó Csodalámpát 6750-14750 Ft között ÉS MÉG A HAJADAT IS SZÁRÍCCSA!
Sajnos ez nem tökéletes, mert mint írtam, csak szinte minden bajra jó. Ugyanis sajnos hülyeség ellen továbbra sincs orvosság.

Előzmény: Dalai Lámer (198)
nagyimami Creative Commons License 2004.01.25 0 0 213
Kedves Csogu, egyetértek Veled, de sajnos az internet ilyen, minden idióta beszólhat, egyetlen módszer van velük szemben, nem venni róluk tudomást. Nincs egy értelmes gondolatuk, de valahogy fel kell hivni magukra a figyelmet.
Előzmény: csogu (211)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.25 0 0 212
Mivel nem tudom, hol laksz, emilen felvehetjük a kapcsolatot.Azt tudom mondani, nekem van saját lámpán, kipróbálható, arcüreggyulladásnál is tapasztalható már az első kezelés után enyhülés, de javulás csak rendszeres kezeléssel érhető el.
Előzmény: csillagfürt (210)
csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 211
Nézd, így legalább eljutott hozzánk is.

Továbbá, itt lassan kezd más gusztustalan lenni és nem az, aki reklámoz.

Amennyiben az bánt, hogy az elején nem válaszoltak neked, akkor azt sérelmezd és ne mondvacsinált okokkal gyere.

Kérlek.

Előzmény: Pocakmicu (209)
csillagfürt Creative Commons License 2004.01.25 0 0 210
Annaannykó, én nem ismerem ezt a lámpát, de ha ki lehetne próbálni és hat, akkor becs szóra azonnal megveszem. A kislányomnak visszatérő arcüreggyulladása van, szerinted gyógyitható a lámpával.
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.24 0 0 209
A szűzhártyádat nem gyógyitotta be a csodalámpa nagyimami?

Nekem sem a lámpával van a bajom, csak ez a gusztustalan reklámozás mód....
Ha személyesen ismerném anykót akkor én is vennék tőle lámpát, mert megsajnálnám azt a cukorbeteg, fekélyes, gombás, meg mittomén milyen nőt

Előzmény: nagyimami (203)
Annykó Creative Commons License 2004.01.24 0 0 208
Szia, válasz ment,
Előzmény: Dalai Lámer (207)
Dalai Lámer Creative Commons License 2004.01.24 0 0 207
Mail ment.
Előzmény: Annykó (201)
napsugarka Creative Commons License 2004.01.24 0 0 206
Savanyú a szöllő, mi? :)))))))
Előzmény: buszjegy (202)
csogu Creative Commons License 2004.01.24 0 0 205
Rám???
Én még nem vettem meg, de úgy érzem, hogy egy próbát megér.
4-en vagyunk (2 felnőtt, 2 gyerek) és szerintem buktammár azéletben nagyobbat is, miért hagynám ezt ki?:))
Előzmény: buszjegy (200)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.24 0 0 204
Na jó, bevallom én vagyok buszjegy is, meg infantilisdilis is. Igy akarom izgalmassá tenni a topicom, nehogy befulladjon.
Előzmény: Infandilis (196)
nagyimami Creative Commons License 2004.01.24 0 0 203
Talán azzal kezdeném, hogy amikor még én voltam fiatal, szemérmességből nagy nyilvánosság előtt nem beszélgettünk sem a szexuális szokásainkról, sem a betegségeinkről. Azóta nagyot változott a világ, de a betegségeinkről még most sem szívesen beszélünk mások előtt. Talán hiba, hiszen sok súlyos eset elkerülhető lenne azáltal, hogy beszélünk róla.
A családunkban is komoly válságot okozott, amikor kiderült, hogy anyukám daganatos beteg. Meg kellett müteni, és azután még hosszú ideig járt különféle kezelésekre. A gyógyszeres és egyéb kezelés nagyon igénybe vette a szervezetét, nekünk itt nyujtott nagy segítséget a Bioptron lámpa. Nevezhetjük csodának, vagy tudományosan magyarázhatjuk, mi történt, a valóság akkor is az, hogy szemlátomást gyorsabban gyógyúlt. Ezt tapasztalhattuk a kontrollvizsgálatokon, amikor összetalálkoztunk betegtársaival. Mindenki maga dönti el, szüksége van-e a lámpára, vagy nincs. Hiába dícsérik, vagy szidják, úgy is megveszi aki akarja.
buszjegy Creative Commons License 2004.01.24 0 0 202
Aki elolvassa a hozzaszolasokat eloszor is arra jon ra hogy annacska-annyko-masikdoki-bioptronlany stb kamu sajatmagaval beszelgetve dicseri a lampa C S O D A hatasat.

Szerinted a vilag megismeresenek ez a legjobb modja szvsz egy primko hazalo undorito trukkje.

Előzmény: masikdoki (199)
Annykó Creative Commons License 2004.01.24 0 0 201
Kedves Dalai:), szívesen adok bővebb felvilágosítást, megírhatod emilben is, ha konkrét kérdésed van. Itt nem szívesen beszélek a hozzájutási lehetőségekről, már igy is megvádoltak, hogy házalok.
buszjegy Creative Commons License 2004.01.24 0 0 200
Felhuz ha egy szarrago akar ocska mesekkel lenyulni masokat.

Annyko lassan a 20dik alnicket csinalja amin dicsergeti a lampat amit itt arul. Ha valoban olyan jo a lampa akkor nem kellene alnickekel dicsergetteni.

Csogu, meseld el milyen csodalatos hatasa volt rad a lampanak...

Előzmény: csogu (176)
masikdoki Creative Commons License 2004.01.24 0 0 199
Már bocsánat, hogy a csapos közbeszól:o), de elég sok sületlenséget hordtál össze. Azért mondom, hogy sületlenség, mert nem ide kapcsolódik a tudományos eszmefuttatások.
Egyébként is, aki végigolvassa a hozzászólásokat, magától is rájön, hogy Te képviseled a Lapos Föld köröket és Anna a Föld Gömbölyű zászlóvivője. Te vagy az, aki képtelen megbékélni azzal, hogy van olyan, e kerk világon, amit még nem ismersz. Persze még pótolhatod, ha van hozzá elég eszed.
Előzmény: Infandilis (188)
Dalai Lámer Creative Commons License 2004.01.24 0 0 198
Annykó, engem lehet hogy érdekelne egy ilyen lámpa. Milyen boltban lehet megvenni és mennyibe kerül?
Előzmény: Annykó (174)
kukacka_1 Creative Commons License 2004.01.24 0 0 197
Levágásról akkor beszélünk, ha olyat igérnek, ami nem valóság. Itt egy páran már mondtak egy két dolgot. Talán kérjed kölcsön valakitől, hátha megbarátkozol vele. Persze, ha te zsigerből ellenlábas vagy, számodra nincs alternativa.
Előzmény: Infandilis (196)
Infandilis Creative Commons License 2004.01.24 0 0 196
Figyelj kukacka!

Ha beteg vagy akkor feltételezem, hogy az orvoshoz mész aki 5+ évig tanulta az emberi szervezet működését és a gyógyítást (azt már persze orvosa válogatja, hogy milyen hatásfokkal).

Természetesen dönthetsz te is úgy, hogy elmész a Hiszékenység Kufáraihoz akik igaz hogy csak 2×2 óra marketinget végeztek, de azt A Manager tartotta. Ekkor legalább levesznek jól, viszont jobb esetben olyat sóznak rád, ami ártani nem használ. Persze ettől is meggyógyulsz (vagy nem), hiszen a szervezetnek általában elég jó a betegségleküzdési hatékonysága. Ha mégsem gyógyultál meg, akkor viszont biztos te vagy a hibás, mert nem tartottad be betűről betűre amit mondtak.

Előzmény: kukacka_1 (193)
hiroshi Creative Commons License 2004.01.24 0 0 194
Mindenkinek jó szívvel ajánlom az alábbi könyvet: Cenzúrázott egészség: http://www.drfit.hu/
És az alábbi oldalt: http://avs-erd.fw.hu
kukacka_1 Creative Commons License 2004.01.24 0 0 193
Figyelj okoska :)
Ha beteg vagy, és az orvosod felír egy baromi drága gyógyszert, azt azonnal kiváltod és várod a csodát! Persze, egyes orvosok teljesen önzetlenül írják fel pont azt a gyógyszert :(

Az elmúlt napokban érdeklődtem az ismerőseim között, van-e valakinek ilyen lámpája. Kiderült, hogy igazán kevesen ismerik, viszont egyik munkatársam testvére megvásárolta szülés után, és nagyon dicsérte a gátmetszését és az aranyerét is azzal gyógyitotta meg.

egyébként ajánlottam többüknek, olvasanak bele a topicba

azt hiszed, hogy jó pofa vagy :(

Előzmény: Infandilis (188)
bioptronlány Creative Commons License 2004.01.24 0 0 192
Újra itt, helló!
Amikor megismertem a Bioptron lámpát, semmi tudományos magyarázatot nem tudtam róla, csak azt tudtam, hogy a barátnőm sokat szenvedett a migrénes fejfájása miatt, és amióta használta a lámpát, semmi baja. Hát ezen beindulva én is vettem. Elmondtam már, az egész család használja, akit meg nem érdekel ez a csodálatos felfedezés, mi a rossebet keres itt.
Annykó Creative Commons License 2004.01.24 0 0 191
Örülök, hogy vetted a fáradtságot és foglalkoztál a témával, csak azt nem értem, a választ miért nem találtad meg.
A lézer fény hatását elismered? A müködését érted? Vagy azt sem ismered el, mert nem érted?

Nem kívánok tudományos vitába bocsátkozni, én tényeket közöltem, annak értelmezése már a Te gondod.

Egyébként Mari nénit és Józsi bácsit nem a tudományos fejtegetésed érdekli, hanem az, hogy a komája lába meggyógyúlt a lámpától. Ez csak EGY példa a több százezerből.

Előzmény: Infandilis (188)
nyuszitap Creative Commons License 2004.01.24 0 0 190
Kedves Anna, gyöngyöt a disznók elé?

A disznóknak, én személyesen ismerem Annát, soha nem erőszakoskodott, hogy vegyek lámpát. Nincs is szüksége rá, mert aki megismeri a Bioptron lámpát - akár tőle, akár mástól - Őt keresik meg, hogy segítsen Nekik hozzájutni a lámpához.

A rosszindulatu, gonoszkodó embereknek pedig csak azt kívánom, ha akarnak se juthassanak Bioptron lámpához.

Előzmény: Infandilis (188)
csogu Creative Commons License 2004.01.24 0 0 189
:DDDDDDDDDDDDD

Érzem, én nem fogok veled, ebben a témában vitázni:o)))))))))))))

Előzmény: Infandilis (188)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!