Keresés

Részletes keresés

RogerWilco Creative Commons License 2005.06.13 0 0 135
Gondolom a manager magazin :-)

A lista elsö oldala itt van:

http://www.managermagazin.hu/content/feketelista.pdf
Előzmény: pannonbetyár (134)
pannonbetyár Creative Commons License 2005.06.13 0 0 134

szép kis lista!

Vajon kik és milyen szempontok alapján állították össze?

Előzmény: GATTA (133)
GATTA Creative Commons License 2005.06.09 0 0 133

itt a nyár!

ajánlom figyelmetekbe, mielőtt bárhova befizettek!

www.managermagazin.hu/content/feketelista2.pdf

shadowcruiser Creative Commons License 2005.04.30 0 0 132
visszakellett volna kérni a zsét és átszámolni elötte.
Előzmény: k.böbe (131)
k.böbe Creative Commons License 2005.04.30 0 0 131

javaslatom: a MERCATOR TRAVEL vagy GSA WORLD HUGARY, azért nem tudom, hogy melyik a kettő közül, mert előbbihez mentem be, de utóbbi neve szerepelt utazási szerződésen és számlán.

Bár a kiszolgálással semmi gondunk nem volt, telefonáltam és rövid időn belül kaptam az ügyintézőtől e-mailen választ. Ebben szerepelt repülőjegyfoglalás, több szálloda részletes leírása, képekkel és árakkal. Ami miatt fekete listára javaslom az az, ami történt mikor bementem fizetni. Egy órával előtte mentünk be a bankba pénzt felvenni, amit ott leszámoltak, mi is megszámoltunk, összesen 71 db 20.000Ft-os. (öt fő két hetes nyaralásáról volt szó). Az ügyintéző aláiratta velünk a szerződést, kiszámolta mégegyszer a teljes összeget, majd pénztárhoz mentem fizetni- (közben férjem elment, parkoló autónkhoz távozott), mikor a közösen megszámolt pénzt átnyújtottam, amelyet a pénztáros nő megszámolt és ártatlan hangon közölte, hogy "ez egyel kevesebb".

Égtem rendesen, pillanatnyi zavaromban meg voltam győződve, hogy ténylegesen kevesebb, így a hiányzó 11.400 forintot még összeszedtem és átnyújtottam, majd ugyanez a nő még elnézést is kért.

Otthon megnéztem a  banki papírunkat, melyen az összeg jól szerepelt, ergo elegendő pénzt vettünk ki a bankból.

Férjemnek persze azóta sem mertem erről szólni- még átrendezné az irodát, de sajnos egész nyaralásunk alatt csak ez tudott az agyamban járni, hogy mekkora hülye voltam, és hagytam magam becsapni.

Attól tartok, hogy ezt másokkal is megteszik; ha ez mással is előfordult, kérem jelentkezzen.

Ne essetek ilyen rabló banda hálójába!

Üdv

K.Böbe

caballo Creative Commons License 2005.04.26 0 0 130

Én nem levelezgettem volna.simán  feljelentem és kész.

Időben ugyanott lett volna.

Előzmény: mesterke10 (129)
mesterke10 Creative Commons License 2005.04.25 0 0 129
Hát sajnos Remarqur híres regénye címének megfelelően "Nyugaton a helyzet változatlan", továbbra is. Tulajdonképpen azért tettem fel ezt a rémtörténetet, hogy ha már egyszer nekünk sikerült beleesni ebbe a csapdába, mások a lehetőség szerint próbálják elkerülni íz ilyen szituációkat.
Előzmény: szépazélet (126)
chromax Creative Commons License 2005.04.22 0 0 128
és komolyan gondoltátok, hogy egy BT szervezésében utaztok Tanzániába? :o)
Előzmény: mesterke10 (123)
losonczyy Creative Commons License 2005.04.20 0 0 127

OK ! OA törölve !

 

Lassan nem marad "állva" egy sem, ahogy így olvasgatom......................

 

Üdv: Losonczyy

Előzmény: pannonbetyár (111)
szépazélet Creative Commons License 2005.04.16 0 0 126
szia! most olvasgatom milyen rettentő rosszul jártatok, kiváncsi lennék visszakaptátok-e már a pénzt, vagy valami. irjál ha ráérsz. üdv éva
Előzmény: mesterke10 (123)
Tibbe Creative Commons License 2005.04.13 0 0 125
elképesztő!
Előzmény: eprese (124)
eprese Creative Commons License 2005.04.02 0 0 124

ahogy a nevében is benne vagyon : Bp Tourist Adventure :))  ...kaland/ kalandos módon lehet  a pénzedet visszakapni !

 

elképesztő, hogy ilyeneket (is) megenged magának némely iroda

Előzmény: mesterke10 (123)
mesterke10 Creative Commons License 2005.04.01 0 0 123
Tisztelt Sorstársak!

Az alábbiakban csatolom a

Budapest Tourist Adventure

utazási irodával folytatott levelezésemet (minden elküldött levélnek megvan a visszaigazolása is, így letagadni sem lehet). 2004, februárjában az iroda meghirdetett egy tanzánisi utazást, amire befizettük a megfelelő összeget, továbbá újabb komoly összegekért megkaptuk a szükséges védőoltásokat is. Az iroda ezután közölte, hogy az út elmarad, de a befizetett összeget visszakapjuk. Már több mint egy év telt el, és az iroda továbbra is tartozik 224 790 Ft-al számunkra.

Kérem, gondolják meg, hajlamosak lennének-e egy ilyen társasággal útra kelni, illetve pénzüket ráéju, bízni?

Mesterházy Tibor


INNENTŐL A LEVELEZÉS:



Tisztelt Cserjés Réka!

Az alább megismételt levelünkre szóban 2005. február 6-át adta meg férjemnek, hogy végre rendezi adósságát. Ez a mai napig nem történt meg. Telefonon próbáltam elérni de nem sikerült. Amennyiben hét végéig nem történik meg a rendezés az alábbiakban leírtak szerint járunk el.

Üdvözlettel Mesterházy Tiborné




----- Original Message -----
From: Mesterházy Tibor
To: Cserjés Réka
Cc: Ferenc Hartmann ; Mesterházy Erika
Sent: Tuesday, January 04, 2005 11:28 AM
Subject: TANZÁNIA



Budapest Tourist Adventure: Tisztelt Cserjés Réka!


Az alábbiakban ismertetem a tárgyban folytatott elektronikus levelezést, amelyből kihagytam az Őn és H.F. úrral kapcsolatos személyes hangvételű leveleket. Kérem, hogy komolyan vegyék figyelembe az utolsó üzenetben foglaltakat.


2003. március 31.


Kedves Réka!

Telefonon már beszéltem Hartmann Ferivel (magát sajnos nem tudtam elérni), azért biztonság kedvéért írásban is megismétlem kérdésemet.

A végül is meghiúsult afrikai útra 2004. január 22.-én befizettünk 1 538 000 forintot. Miután ismertté vált, hogy az út végkép elmarad, telefonon és e-mailben is abban állapodtunk meg, hogy a befizetett összeget visszautalják a megadott telefonszámra. Ezt követően az OTP-től 2004. március 26.-án kapott elszámoláson csodálkozva tapasztaltuk, hogy a BUDAPEST TOURIST ADV. KFT számunkra 893 210 forintot utalt vissza.

Kérem, magyarázza meg a különbség okát, illetve kérem a két összeg közti különbség mielőbbi visszautalását.

Üdvözlettel: Mesterházy Tibor


2003. március 31.


Tisztelt Mesterházy Úr!

Cserjés Réka irodavezető jelenleg Bécsben tartózkodik. Előre láthatólag ma este, vagy holnap érkezik vissza.

A tanzániai utalással kapcsolatban a következőt kérte hogy írjam meg helyette.

Az Önök teljes részvételi díja 1.538.000 Ft.
Ebből a bank által már átutal összeg: 893.210 Ft
Fennmaradó összeg: 644.790 Ft, mellyel irodánk még tartozik az Önök részére.

Elnézését kell kérnünk, de mivel mi már átutaltuk a pénzt Tanzániába a csoport indulására, a fennmaradó részt Tanzániából kellett visszautaltatnunk devizában, különböző engedélyekkel, ami sajnos sok időt vesz igénybe a banki konvertálások és adminisztrációk miatt, melyre mi sem számítotunk.
Tehát a fennmaradó 644.790 Ft-ot azonnal utalni fogjuk, amint az a mi bankszámlánkon jeletkezik. Ez előre láthatóan 2 héten belül megtörténik.

Kérem szíves türelmét addig is! Természetesen ezt a késedelmet az őszi útnál mindenféleképpen honorálni szeretnénk.

Tisztelettel:

Balázs Ágnes
értékesítési vezető


2004. március 31.


Tisztelt Balázs Ágnes!

Köszönöm a gyors és megnyugtató választ.

Üdvözlettel: Mesterházy Tibor


2004. május 4.


Tisztelt Balázs Ágnes/Kedves Réka!

Az elmaradt tanzániai utazással kapcsolatos visszafizetésre vonatkozó 2004. március 31.-én kapott üzenet szerint a fennmaradó 644 790 Ft-ot körülbelül április közepéig vissza kellett volna utalni. Mivel most már májust írunk, érdeklődöm, mi is a helyzet ezzel kapcsolatban?

Válaszukat várva, üdvözlettel: Mesterházy Tibor



2004. május 5.


Tisztelt Mesterházy Úr!

Természetesen azonnal pótoljuk fizetési kötelezettségünket és pár napon belül az Ön számlájára kerül a fennmaradó 644.790 Ft.

Köszönettel a türelméért:

Cserjés Réka



2004. május 12.

(Személyes hangú levél, amely Cserjés Réka és Hartmann Ferenc közötti pénzügyi kérdésre vonatkozik)



2004. május 13.

(Személyes hangú levél, amely Cserjés Réka és Hartmann Ferenc közötti pénzügyi kérdésre vonatkozik)



2004. május 13.

Kedves XY!

A továbbiakban nem kívánok részt venni az Önök közti vitában, azt azonban joggal várhatom, hogy a befizetett összeg hátramaradt részét az előző üzenetemben említett két hónapon belül visszautalják, hiszen a jelen banki feltételek között a pénz kamata fél évre mintegy 37 000 Ft.

Üdvözlettel: Mesterházy Tibor



2004. július 7.


Kedves Réka!

Utolsó üzenetemben (valamikor május 12 körül) említettem, hogy a cég részéről fennálló tartozás (644 790 Ft) átutalását két hónapon belül várom. Ez az idő nemsokára letelik, kérem, intézkedését az átutalás ügyében.

Pozitív válaszát várva, üdvözlettel: Mesterházy Tibor



2004. július 20.


Tisztelt Mesterházy Úr!

Elnézését kérem késői válaszomért, de pár napig nem voltam az irodámban.

Hartmann Ferenc-cel történt megállapodásom szerint, Ő augusztus 31-ig szándékozik részemre egy nagyobb összeget visszaadni egy közös munka által, ami természetesen azonnali utalással menne az Ön bankszámlájára.

Biztosítom a felől, hogy a pénzt vissza fogjuk utalni, e felől kérem ne aggódjon.

Üdvözlettel:

Cserjés Réka


2004. szeptember 9.


Tisztelt Mesterházy Úr!

A holnapi nap folyamán 300.000 Ft érkezik a számlájára. Tehát a 644.790 Ft-ból 344.790 Ft hátralék marad.

Ez a hátralék a jövő héten fog a számlájára megérkezni.

Köszönettel:

<>Cserjés Réka


2004. november 9.


Tisztelt Mesterházy Úr!

Felesége üzenetét a telefonomon megkaptam. Jelenleg külföldön tartózkodom, a hét végén érkezem Budapestre. Higgyék el, én sem szívesen vagyok ebben a helyzetben, amibe Önök is belekényszerültek. Az október végi határidőt saját utazásom miatt nem tudtam betartani.
Én úgy gondolom hogy semmi értelme bármiféle komolyabb intézkedésnek, mert mire az ügyvéd lépéseket tenne, addigra mindez rendeződni fog, én is ezen vagyok hogy ezt a tartozást mielőbb a közös ismerősünktől elszedjem, és Önöknek tovább utaljam. Remélem mire hazérkezem, már a számlámon lesz a pénz amivel végleg rendezni tudjuk ezt a végtelenül kellemetlen szituációt.
Tudom hogy levelem nem teljesen kielégítő, de igyekszem a tőlem telhető legtöbbet tenni. A 2005-ös évet szeretném e nélkül a probléma nélkül indítani, és teljesen kitörölni ezt az egész cirkuszt amivel ennyi problémát okoztam Önöknek és okoztak nekem is.

Köszönettel:

Cserjés Réka



2004. december 28.

Tisztelt Résztvevők!

Az alábbi levelezésem több mint egy év termése, mindezideig igencsak részletes eredménnyel. Kérem, olvassák el, és utána döntsenek, akarnak-e részt venni a

Budapest Tourist Adventure

utazási iroda szervezte utakon.

Amint a levelezésből látható, az immár több mint egy éve befizetett utazási díjból az iroda továbbra is tartozik méh





Tisztelt Cserjés Réka!

Az évből már csak három nap van hátra, de mi még mindíg nem kaptuk vissza maradéktalanul a pénzünket.

Szeretném leszögezni, hogy mi az utazási irodának Budapest Turist Adventure Bt számlájára fizettük be 2004. január 22-én a pénzt, ezt az utalási megbízással igazolni tudjuk és ezért Öntől várjuk vissza a pénzünket. Nem tudjuk és nem is akarjuk eldönteni, hogy ki tartozik kinek, mert ehhez nekünk semmi közünk. Arra való hivatkozása, hogy akkor fizet nekünk, ha Hartmann Ferenc visszafizeti Önnek a tartozását, jogilag sem helytálló.

Próbáltuk telefonon elérni, de csak az üzenetrőgzítőt értük el.

Szeretném megismételni amit a rögzítőre is elmondtunk. Vége a türelmünknek, ezért azt a kiutat látjuk, hogy az egész levelezést feltesszük az internetre az utazás rovatba, hogy mások az irodájávakl nehogy úgy járjanak mint mi. Másik lehetséges út, hogy ügyvédhez fordulunk, mert az eljárása kimeríti a szélhámosság fogalmát.

Üdvözlettel Mesterházy Tibor és Tiborné
Kaga26 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 122

Itt azok sorát is fel lehetne tüntetni, akik iskoláknak kínálnak 7-10 napos utakat Párizsba, Londonba, egyéb helyekre és hülyére veszik a diákokat, valamint a szüleiket.

Tavaly a húgommal elmentünk egy ilyen útra, Londonba.  Az iskolájuk fűzőtt be minket, de legközelebb saját magamtól megyek bárhova Európába.

Az eredeti elképzelés szerint 7 nap London (csak London) lett volna, de a buszt nem tudtuk megtölteni, így egy másik csoporthoz kellett hozzácsapódnunk, akiknek egy "kicsit" más volt a programjuk.

Az utazási iroda (Z(s)EPPELIN) Hastings-ben szállásolt el minket Mobil Home-okban (lakókocsikban) - fűtés=0. Innen ment az út minden nap valamilyen irányba (London, Stratford-upon-Avon, Isle of Wight).

Az összes belépőt (igaz minden fakultatív volt), utazási költséget (metrojegy, kompjegy Wight-szigetre, buszjegy Wight-szigeten) nekünk kellett kifizetni, egy pohár víz nem volt benne az árba.

 

A program a következő volt:

1. és 2. nap: Folyamatosan buszozás Brüsszelig, ott kb. fél óra séta, majd tovább a  szállásra, Calais-ba egy Formula-1 szállodába (három ágyas szobák, WC és tusoló a folyosón).

3. nap: Áthajózás Dover-be, Canterbury, majd Hastings-be az említett szállás.

4. nap: Windsor, London - Természettudományi Múzeum, vissza Hastings.

5. nap: Isle of Wight - a szervezés kitűnő volt (a kinti utazási iroda megszűnt, ami a szigeten körbe vitt volna minket), vissza Hastings

6. nap: Stratford-upon-Avon - Shakespeare szülőháza, stb., Oxford - itt kb. 20 perc séta, vissza Hastings.

7. ás 8. nap: London -  Madame Tussaud panoptikuma, Tower (Nagypéntek alkalmával minden brit szabadságon volt, így egyik kiállító terembe nem lehetett bejutni), Big Ben, Parlament, Csalagúton Calais-ba, majd folyamatos buszozás Budapestre.

 

Aki teheti nézze meg a távokat, szerintem kb 4,5-5 ezer km-t tettünk meg 8 nap alatt - ez kell egy diáknak, a pénzéért folyamatos buszozik és semmit sem lát, ugyanezt meg tudta volna tenni Budapesten a 7 busz vonalán egy hétig (igaz akkor nem mondhatja el magáról, hogy volt Angliában, de semmit sem látott), és került volna egy havi bérletbe, nem pedig kb. 180-190ezer Ft-ba (ez volt az egy főre jutó költség - út ára: 90.000,- Ft, fölösleges költségek (Isle of Wight, Tower): kb 15.000,- Ft., belépők: 45.000,- Ft).

 

Az utazáshoz még hozzá kell tenni, hogy az utazási iroda most már a diákokat Londonba szállásolják el - állítólag 3* szállodában.

egérút Creative Commons License 2005.03.25 0 0 121

Tavaly utazott egy kollégám velük és nagyon át lettek verve; igaz, tényleg olcsón kínálták a szállást, de az olyan lepukkant volt, olyan minősíthetetlen környezetben, hogy tönkre ment az egész nyaralásuk valahol görögországban.

Szerintem igaz a mondás: olcsó húsnak ...

Előzmény: manóóóó (120)
manóóóó Creative Commons License 2005.03.24 0 0 120

Hali

 

Ismeri valaki a németh travelt? Mik a vélemények róla, esetleg valami tapasztalat?

eprese Creative Commons License 2005.03.08 0 0 119

 

   köszi, sikerült!
Előzmény: k.valcsi (118)
k.valcsi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 118

Kipróbáltam, ezt még meg lehet nyitni.

Üdv.: Valcsi

Előzmény: eprese (116)
k.valcsi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 117

Szia eprese!

Próbáld meg ezt a lapot. http://www.gkm.gov.hu/data/7368/20040813utaz_si_irod_k.xls

 

Üdv.: Valcsi

 

 

Előzmény: eprese (116)
eprese Creative Commons License 2005.03.08 0 0 116
szia valcsi! nem lehet megnyitni az oldalt, tucc másikat?
Előzmény: k.valcsi (110)
eprese Creative Commons License 2005.03.05 0 0 115

késni a menetrendszerintiek is képesek:)))

a "fapados" nál néha szinte követelmény:))))) gáz ha csatlakozásod van vagy fontos ügyintézésed

Előzmény: Mikó (114)
Mikó Creative Commons License 2005.03.04 0 0 114

Nálam a TS a késések miatt feketelistás.

 

Kb 35-ször utaztam replülővel.

A késésben 1. és 3. helyezett a TVL109 és a TVL120-as járat.

 

Előzmény: eprese (113)
eprese Creative Commons License 2005.03.04 0 0 113

Sziasztok !

 

jó ötlet ez a topic, átböngésztem, és bizony még sok mindennek kéne itthon az utaztatás terén (is)változni. Nem csak a borzalmas  elkerülhetetlen katasztrófák esetén történő visszafizetéseknek. Eddig a motiváltság hiányára fogtak sok mindent...ez hosszú évek óta nem áll fenn, mégsincs változás a hozzáállásban.

 

Néha olyan érzésem van csak  azért veszünk valamit (szolgátatást, könyvet, cipőt stb) mert akarjuk és nem azért mert oly szívélyesen, kreatívan, igényeinket lehetőségeinket figyelembe véve kedvet csinálnak hozzá és ezért dönthetnénk úgy: igen, akarjuk!

 

A Travel S. a késések miatt listás vagy van egyéb is ?

 

 

pannonbetyár Creative Commons License 2005.03.03 0 0 112
Bajban a Jordán Tours - a konzul nem enged 2005. március 3. 07:04 A tulajdonos nem hajlandó fizetni egy másik cég hibájáért

Harmadik hónapja küzd működési engedélye megtartásáért a jordániai kiutazási piac magyarországi egyeduralkodója, a Jordán Tours. Az utazási irodákat felügyelő hivatal szabálytalanságok miatt vonta vissza a cég "jogosítványát", és bár azt most viszonylag könnyen visszaszerezhetné, úgy tűnik, a tulajdonos megmakacsolta magát, és nem enged az igazából.

A Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal azért vette vissza első fokon az engedélyt az irodától, mert az egyszerre két alapvető jogszabályt is megsértett: egyrészt hónapokig az előírt kaució nélkül működött, másrészt nem gondoskodott arról, hogy a csoportja, amely egy bedőlt utazásközvetítője, a Skylines miatt itthon maradt, eljusson a meghirdetett helyre, vagy legalább a pórul járt utasok kártérítést kapjanak. A cég mostanra a kauciót már kifizette, az elmaradt út ügyében azonban hajthatatlannak látszik a tulajdonos Zaif Naffa, akinekMagyarországon egyébként az ötmilliós jegyzett tőkéjű Jordán Tours Kft.-n kívül egy másik cége is van, a szintén ötmillióval bejegyzett Jordan-Travel Kft.

A vita vélhetően nem a pénzről folyik, hiszen az ügyet a hivatal szerint tízmilliónál kevesebbért el lehetne simítani, sokkal inkább arról van szó, hogy a Naid Zaffa, aki egyébként Jordánia tiszteletbeli magyarországi konzulja is, nem hajlandó fizetni egy másik cég, a Skylines hibájáért. A konzul megfellebbezte az első fokon meghozott ítéletet, ám jogászok szerint ezzel legfeljebb csak időt nyerhet, a kormányrendelet ugyanis egyértelműen kimondja, hogy az elmaradt túráért annak szervezője (jelen esetben a Jordan Tours) viseli a felelősséget.

Az ügy pikantériája, hogy a hamarosan nyitó, 40 országot felvonultató Utazás kiállítás díszvendége éppen Jordánia lesz

pannonbetyár Creative Commons License 2005.02.25 0 0 111

utazási irodák

1. Aeroviva

2. Neckermann

3. Best Reisen

4. Kartago Tours

 

 

 

légitársaságok

1. Travel Service

2. Olympic Airways

 

 

Losonczyy-nak: kattints az Olympic linkre

Előzmény: losonczyy (105)
k.valcsi Creative Commons License 2005.01.28 0 0 110

Sziasztok!

A 2005. évben engedéllyel rendelkező utazási irodákat megtalálhatjátok a GKM. honlapján. (gkm.hu/dokk/binary/47/00/23/Utaz_si_irod_k_20050104.xls)

Üdv.: Valcsi

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.28 0 0 109
A Vista - ha már öket pecézted ki- egy "érdekesszerü" vállalkozás.


No de kár őket piszkálni, az vesse rájuk az első követ, aki TISZTESSÉGESEN, a törvények/jogszabályok maradéktalan betartásával képes megélni ezen a piacon...

Nézd meg, amig az Eurotours elsüllyedt 300 milliós adóssággal, hány évig tette tönkre a többieket...is..


Kenessey (és azóta a fia is) 15 éve még EWTR Eurotours izraeli vegyesvállalatként bécsi bevásárló buszos utakkal kereskedtek..
Aztán beleszálltak mindenbe, repülőzésbe, buszozásba, hiteleket vettek fel, törvényszerü volt hogy elszállnak, már az is csoda hogy csak tavaly.
Ennyi irodát, személyzetet, reklámot, költséget nem bír el egy iroda, főleg ha 2-3 hónapig tart egy szezon...
Ráadául beszopták elöbb évekkel ezelőtt a Neckermann aztán a TUI ígéretét, hogy megveszik őket, így még jobban felfújták magukat, hogy vonzóbbak legyenek...

A Neckermann meg a TUI egyszerre vesz meg évente több százezer ágyat és így megengedheti magának hogy addig bírja, amig a többiek tönkremennek. Majd utána diktálnak.
Mellesleg, a legtöbb kártéritési pert Magyarországon a Neckermann kapja a nyakába, mivel a magyarokat sok esetben tölteléknek használják...

A Jorgos(is) egy megalomániás elmebeteg családé volt, aki mindenáron meg akarta mutatni hogy ő Magyarországon piacvezető lesz. Volt a családfő, két lánya és két vő. ( a másodiknak gründolták a Club Espanat). A remek Szedleczky dinasztiának
ezt volt a mániája:
"Jorgos Travel: Magyarország legnagyobb kiutaztató irodája
Tovább fényesítjük az aranyrögöt


Ami azt illeti, fényesítették rendesen...Viszont amig ők elszálltak, éveken át tették tönkre a többieket...

A West Travel például az egy jó iroda volt, pechükre belefogtak a lapkiadásuk veszteségeinek pótlására.
Buktak is menetrendszerüen, manapság örülhet valaki ha az utaztatásból meg tud élni, nemhogy még költséges passzióknak hódoljon...
Előzmény: GATTA (100)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.28 0 0 108
Kartago Tours?


Éppen Tunéziát árul, 19.900 Ft-ért...

Az ilyesmi általában az álmoskönyv szerint nem sok jót jelent...
Előzmény: pannonbetyár (107)
pannonbetyár Creative Commons License 2005.01.26 0 0 107

nem csak...

 

lassan megérik a Kartago is a listára

Előzmény: Lujza8 (106)
Lujza8 Creative Commons License 2005.01.26 0 0 106

eggen, a Kartaog Tourssal valszeg csak nekem van bajom (c:

 

Viszont eszembe jutott mégegy:

 

Personal Tours

Ül ott egy faszi, mindig ő veszi fel a telefont-nem tudom, hogy mért, mert nem ért semmihez (valami pénzügyes lehet) viszont válaszol (és ezt se lelkesen)

 

1.) Spanyol apartmant foglaltam náluk utasaim részére, főszezonban, amikor már lehetetlen találni üres helyet azon a részen. Faszikám aszondja, persze küldhetem a megrendelét, persze busszal, persze minden. Az indulás és a foglalás között volt 2 hét kb. Indulás előtt 4 nappal felhív, hogy akkor most elmondaná, hogy a busz 40 km-re áll meg a településtől, ugye ezt tudom. Háááát, mondom neki, nem tudom, mert nem mondtátok, nincs a prosiban se. És mért nem szólt, vagy kérdezett rá, amikor leküldtem a foglalást? Idióta, hozzá nem értő köchög. Ment egy darabig a huzavona, aztán szerencésre az utasok mondták le betegésg miatt...

 

2.) az utasaimnak volt repjegye Krétára, csak szállást kerestek. Senkinek nem volt már, maradt a Personal Tours. Faszi felvette a telefont, persze van, küldjem a foglalást. Küldöm. 1 hét múlva felhív az ott dolgozó egyik csaj, hogy nem tudnak csak apartmant foglalni, kell hozzá repülőt is. Hááááát, elmeséltem, hogy megbeszéltem a faszival, hogy csak apartman minden oké. Erre aszondja a csaj, hogy ne vele beszéljek, mert nem is ezzel foglalkozik. Arra viszont nem tudott magyarázatot adni, hogy a faszi mért nem hajlandó sose kapcsolni valami hozzáértő embert, mindig vele kellett beszélnem.

 

Sose többet Personal Túró

 

Lu (c:   

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!