Keresés

Részletes keresés

falsch2 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32156
Ki tudja a megoldást a kérdésemre?
Xp-t használok és a munkahelyemen szeretném eltüntetni a Bitcomet folyamatot a feladatkezelőből. Az ikonját már sikerült egy programmal, de magát a folyamatot még nem. A könyvtára sem látszik csak egy felhasználói fiók alatt.
Olyan progit, megoldást keresek, ami eltávolítja a futó folyamatok közül. Segítségeteket előre is köszönöm. Véleményeteket a falsch@freemail.hu-ra is várom.
violino111 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32155
Üdv! Ezt idáig én is elzongoráztam,de semmit nemtudtam megváltoztatni! Nem tudtam felodani a ZÁROLÁST . Soha nem jelenik meg az üdvözlő képernyő, ahol  a gyors átjelentkezést  meg tudtam csinálni! Üdv: violino
Előzmény: Törölt nick (32154)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32154

Ezidáig mindig a gyors felhasználóváltási módon tudtam a két fiók között átjelentkezni. Így mindig meg maradt az előző fiókban futó program is. De ez most már teljesen eltűnt.

 

Mind a gyors felhasználóváltás, mind a zárolás rendszergazda, jól kereshető szókombinációk az XP súgójában.

 

A gyors felhasználóváltás bekapcsolása

 

A Vezérlőpulton nyissa meg a Felhasználói fiókok ablakot.
Kattintson A felhasználók be- és kijelentkezési módjának megváltoztatása hivatkozásra.

 

Tartományhoz nem tartozó számítógép zárolása

 

Ha a gyors felhasználóváltás ki van kapcsolva

 

A számítógép beállításaitól függően a Windows a Számítógép zárolásának feloldása vagy A számítógép zárolva van párbeszédpanelt jeleníti meg. A rendszer mindkét esetben zárolva van, ezt az állapotot csak Ön vagy egy rendszergazda oldhatja fel.

Előzmény: violino111 (32149)
violino111 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32153
  Üdv!  Köszi a segitséget! A  fiok zároltban eddig sem volt pipa ,de nem is lehet vele semmit sem változtatni ,mert nem lehet kipipálni! Üdv:violino!
Előzmény: Törölt nick (32150)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32152

C:windows\$NtUninstallie7beta1$

 

Ezen belül esetleg találsz egy uninstall programot. Vagy:

 

Az Internet Explorer és az Outlook Express program újratelepítése vagy javítása Windows XP rendszerben

 

http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=318378

Előzmény: oldember (32132)
RodrigeZZ Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32151
Bejelentkező képernyőnél üss 2x ctrl-alt-del -t felhasználó "rendszergazda" jelszó, vagy van, vagy nincs, <Enter>
Ha be tudsz lépni, akkor a sajátgép ikonon jobb klikk, "kezelés" , helyi felhasználók. Itt kiválasztod, hohy kicsoda, éskiveszed a pipát a "fiók le van tiltva" négyzetből.
Aztán adol meg mindenkinek rendess jelszót, min 7 karakter számmal kis és nagybetűvel, és "- _ . :"stb aztán ne feljtsd el!! (pl: irányítószám-utca-hászám)

Miért, mikor, mit csináltál, hogy kitiltott?

R.
Előzmény: violino111 (32149)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32150

Eszerint üres jelszóval be tudsz lépni a fiókba (rendszergazda joggal?).

 

Futtatáshoz vagy parancssorba:

 

compmgmt.msc

 

A megjelenő ablakban:

 

Helyi felhasználók és csoportok
Felhasználók
A felhasználóra duplaklick
Zárolás, pipa ki.

 

Automatikus bejelentkezés szintén megoldható. Parancs:

 

control userpasswords2

 

Vagy TweakUI stb.

Előzmény: violino111 (32149)
violino111 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32149

Nincs jelszó  beállitva!Csak mindig megjelenik ez bejentkezési formula. Ezidáig mindig a gyors felhasználóváltási módon tudtam a két fiók között átjelentkezni. Így mindig meg maradt az előző fiókban futó program is. De ez most már teljesen eltűnt.

Üdv.: violino

Előzmény: robicsek (32147)
yina Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32148

Igen, az egyiken nincs tűzfal azon megy, de a másikon is (kerio) kikapcsolom olyankor.

Gondoltam a sávszélesség, de akkor a másikon se menne, ráadásul a régi csak 366 Mhz-s. Lehet, hogy az XP az oka? proxit majd még leellenőrzöm, köszi!

 

Előzmény: robicsek (32137)
robicsek Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32147

nem értem most se.

ha tiéd a gép, nyilván tudod a rendszergazda jelszót.

Előzmény: violino111 (32146)
violino111 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32146

Bocs! Nem tudtam pontosan, hogy melyik topichoz illik ez a téma, és azért írtam be több helyre. Köszi, hogy reagáltál rá. F-Secure vírusírtó átállította a gép felhasználó váltási módját. Azt írja ki, hogy egy rendszergazda szüntetheti meg ezt a zárolást és jelszót és nevet kér a bejelentkezéshez mindkét fiókhoz. Én ezeket a beállítási módozatokat nem állítottam be a gépen. Nem találom a megoldási pontot. A felhasználói fiókok beállításánál sem sikerült zöldágra vergődnöm.

Üdv.: violino

Előzmény: robicsek (32145)
robicsek Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32145

szoval ird le konkrétan mi a baj, mit csináltál a baj előtt.

Ja és légyszives csak egy topicba ird bele. Minél több topicba irod, annál kevesebb választ fogsz kapni.

Előzmény: robicsek (32144)
robicsek Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32144
ezt igy nem értem.
Előzmény: violino111 (32143)
violino111 Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32143

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: egy vírusírtó zárolta a számítógépet, és meg tudnátok mondani, hogyan tudom feloldani a számítógép zárolását?

Előre is köszi a segítséget!

Üdv!

oldember Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32142

Na, akkor ezt jól benyaltam!

Az a baj hogy nem nyílnak meg oldalak és ez már probléma.

Például egy tovább küldött linket, ha nem tudok megnyitni akkor az nekem akár nagy gond is lehet(tartalmától függően) persze.

Ha nem tud valaki segíteni, akkor teljesen át kell alakítani a kommunikációs szokásainkat vagy legalább is egy nagy részét.

Húúúúú, de beleszaladtam!

Már csak abban reménykedem, hogy valakinek hátha eszébe jut valami.

Köszi.

 

Előzmény: Gavriel (32141)
oldember Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32140
Akkor nem is lehet megszabadulni tőle?
oldember Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32138

Megcsináltam a rendszervisszaállítást, há'l istennek volt  korábbi időpont, csak sajnos a problémán nem segített. A netre lépve(MaxthonBrowser)az aloldalak nem jelennek meg a már korábban bemutatott üzenetet küldi.(például ha egy linket szeretnék megnyitni mondjuk erről a topikról)

Próbáltam ismét a magyar IE 6-t feltenni, gondoltam hátha átírja vagy valami történik, de még a letöltő ablak is angolul jelenik meg.

Ime: 

 

Minden magyar, ami fontos.(Windows XP Pro, Office2000, stb, stb,. 

Aztán meg eddig ez nem volt csak amióta ez a baromság az eszembe jutott és megcsináltam.

 

Előzmény: Gyedmaroz (32133)
robicsek Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32137

vodanetet nem ismerem hálistennek, de minden beállitás ugyanaz(tuzfal, proxy, stb)?

Előzmény: yina (32135)
Gorcsev Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32136
sfc.exe?
Előzmény: cxy (32134)
yina Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32135

Sziasztok! Van egy problémám, a segitségeteket szeretném kérni.

 

  Van két laptopom, egy régi toshiba portege 7020-s win 98se, van rajta MSN messenger v7. ezen tökéletesen lehet beszélgetni az USA-ba is.

A másik gép asus A6R ,XP-SP2, messenger 7.5 és ezen csak a hangklip megy , a folyamatos beszélgetés nem-- mindkettőt a  vodanettel használom. Mit kell csinálnom, hogy az új és erősebb gépen is működjön a beszélgetés rendesen? Néha csak szaggatottan és űrbőljövő hangot hallanak tőlem és én is bugyogó hangokat.( a skype-ról már nem is beszélve!) :((

Köszönöm előre is ,ha van ötletetek!

cxy Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32134
Ami a "fwdrv.sys"-t illeti ez hogy tud megsérülni?Esetleg valami or valaki megtudta sérteni ezt a szerencsétlen sys-t?Nem igazán vagyok nyugodt ebben a tekintetben mivel fogalmamsincs mi van még megsértve ebben a vindózban. Létezik olyan software ami lecsekkolja az egész vindózt és ha talál benne hibát esetleg ki is tudja javítani-tanítani?Nem reg tisztítóra gondolok.
Előzmény: Ambu-Lonci (32130)
Gyedmaroz Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32133
Próbálj egy rendszervisszaállítást. Óvatos ember ilyen próbálgatós varieté előtt szok létrehozni egy rendszervisszaállítási pontot. Ha te nem is tetted meg, attól még megpróbálhatsz egy, a telepítés előtti pontra visszamenni.
Előzmény: oldember (32132)
oldember Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32132

Helló!

 

Na, a nagy eszemmel mondom kipróbálom az Internet Explorer 7-et, hát jól befaragtam vele. Azóta minden ami internet alapú vagy letöltés ami onnan indul, ered mindenn angolul jön. Nem tudok angolul, de talán nem is ez zavar, hanem inkább az hogy máshol is bele- bele   kavar angol szavakat. Sőt, vannak oldalak amiket meg sem nyit azzal az üzenettel ami lent látható: 

Sebaj, gondoltam naivan!

Letörlöm és kész.

Na, itt jött a meglepi. €:-(  Nem lehet letörölni! Valahol benne maradt a gépben. Próbáltam a magyar IE 6-ot rátelepíteni, de azt írja ki, hogy egy újabb változat van a gépen és ezért nem lehet telepíteni.

A rendszerleíró adatbázist is próbáltam kipucolni, de nem segített. 

Van olyan  rejtett hely ahol keresni lehetne még?

Egyébbként a "jó öreg" Maxthon Browsert használom jó ideje, csak a "kisördög" buhúzott a csőbe és most nem tudok mit csinálni. 

Kérem a segítségeteket!

Köszönöm.

Gorcsev Creative Commons License 2006.02.04 0 0 32131
"A Midnight Commandernek nem ismerek PC-s változatát..."
Ajha... Ha a PC-n a vintendót érted, term. van rá.

Én eddig minden rendcerre találtam. Még SCO-ra is van!!!
Előzmény: Ambu-Lonci (32126)
Ambu-Lonci Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32130
Ne viccelj már, ez nem lámaság. A teljes működést érteni nem muszáj, anélkül is lehet kiválóan érteni hozzá. De ha programoznál, akkor már hallottál volna róla, írhatnál Te is ActiveX vezérlőt. Sajnos a vírus/spyware írók is használják...

AL
Előzmény: cxy (32128)
rali Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32129
Azaz, a Volkov.
Előzmény: Ambu-Lonci (32126)
cxy Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32128
Köszönöm.
Eddig csak éppen-hogy, de most már teljesen lamanak érzem magam.
Hiába no, aki tud az tud.
5614 darab bejegyzést talált az általad javasolt progi.Most elkezdem ténylegesen átszámolni mert olyan hiányérzetem támadt,mintha 5615-nek kéne lennie....:)

Köszi szépen
Előzmény: Ambu-Lonci (32127)
Ambu-Lonci Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32127
Nincs mit. A hiba a szkriptek futtatási környezetében volt. Ha egy szkript hozzá akar férni egy file-hoz, akkor egy olyan ActiveX controlt használ, aminek a neve Scripting.FileSystemObject.

Úgy általában az ActiveX vezérlők a HKEY_LOCAL_MACHINECLSID alatt vannak regisztrálva, az általuk nyújtott szolgáltatásokat bármely másik progam is használhatja. A file-ok DLL-ek vagy OCX-ek lehetnek. Hogy a másik program az ilyen közös modulokat megtalálja, ezeket regisztrálni kell (erre jó a regsvr32.exe progi, a /u paraméterrel visszacsinálja a regisztrációt).

Az scrrun.dll a szkript futtatásához használt ActiveX control. Benne van többek között a fenti FileSystemObject is, ezért gondoltam hogy meggyógyul ha újra regisztrálod.

A lehetséges okok, hogy nálad mi okozta: registry sérülés, valamilyen script engine frissítés ami nem futott le sikeresen - a régi regisztráció már nem él, az új meg még nem -, illetve valami hibás program hibás telepítője ezeket a bejegyzéseket törölhette. (Ezért van igaza DJG-nek abban, hogy a telepítő nagyon nagyon fontos: ha tévesen beletesznek valamit ami kell a programhoz, de egyébként is a rendszer része, a program eltávolításakor leveheti a telepítő program, magával rántva a rendszer egy fontos részét is).

Ha szeretnéd megnézni a gépeden milyen ActiveX vezérlők vannak telepítve, ezt a segédprogit ajánlom: http://www.nirsoft.net/utils/axhelper.html

Üdv:
AL
Előzmény: cxy (32124)
Ambu-Lonci Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32126
Na szóval. Én pont leírtam néhány jó dolgot, amire használható (az FTP-től az ISO, DSK, IMG, stb. nézegetésig, a LapLink, meg a többi cucc, a pluginok szerintem sokkal többet érnek mint maga a program), sőt pont én is azt írtam, hogy nekem alapállapontban, amire azt hiszem hogy a többiek használhatják, nekem nem kell, mert Ctrl-C Ctrl-V
Úgyhogy szerintem ha maradi vagy, akkor mind a ketten maradiak vagyunk...

A Midnight Commandernek nem ismerek PC-s változatát... :-))) Ha lenne, lehet hogy jobb lenne... De karakteres képernyőn jó volt a Volkov is...

AL
Előzmény: robicsek (32123)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2006.02.03 0 0 32125
Tweaki For Power Users.
Előzmény: oldember (32121)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!