Keresés

Részletes keresés

ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 5431

SZIA !

http://retrofoci.info/category/37/csapatok/index.html

Ebböl született a csapat.És a fenti címen találtam NAGY-NAGY SEGÍTSÉGGEL.Ha kell a csapat írj és elküldöm szívesen.

Előzmény: Adibadinho1 (5430)
Adibadinho1 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 5430
Ennél a csapatnál mi volt az alap kép ? Tök jó a minősége, pedig jó régi. Nyilván csapatkép körbefotosopolva, de úgy is nagyon fajin. Megmutatod a csapatképet ? Kiváncsi vagyok miből hoztad ki ezt a remek minőséget.
Előzmény: ARSENAL40 (5426)
Adibadinho1 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 5429
Ennél a csapatnál mi volt az alap kép ? Tök jó a minősége, pedig jó régi. Nyilván csapatkép körbefotosopolva, de úgy is nagyon fajin. Megmutatod a csapatképet ? Kiváncsi vagyok miből hoztad ki ezt a remek minőséget.
Herpy Creative Commons License 2010.03.15 0 0 5428
Sziasztok!

>>Nekem meg tudnál csinálni egy csapatot a kedvenc csapatommal:D(Arsenal!)

1-David Seaman

2-Sol Campbell
3-Tony Adams
4-Lee Dixon
5-Ray Parlour

6-Patrick Vieira
7-Marc Overmars
8-Freddie Ljungberg
9-Robert Pirès

10-Thierry Henry
11-Ian Wright

Meg még Dennis Bergkamp ...őt ciki lenne kihagyni:D

Előre is köszönöm!

Üdv:Herpy
Előzmény: ARSENAL40 (5425)
Dönödli Creative Commons License 2010.03.15 0 0 5427
Szia Chelsea rajongó!

Böngészés közben bukkantam rá. Biztos érdekel...
http://www.theleftback.co.uk/Players.html
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 5426
SZEOL-AK 1977_78
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5425

SZIA !

Vannak ám kéréseid...

Ugyhogy Rault nem is merem ide feltenni és máskülönben én is inkább a Realnak drukkolnék mint a Barcanak.JO  nagyon jo a Barca de.....És Raul szerintem sosem lenne Barcelona játékos.De megcsináltam a kérésedre...

További szép estét.

A többit mailban elküldtem.

Előzmény: chelsea rajongó (5422)
ddobos Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5424
Érdeklődnék, hogy tudna-e valaki segíteni netes címekkel, ahol jó minőségű Újpesti Dózsa csapatképeket találok, játékos nevekkel, az 1900-as évek elejétől. Előre is nagyon köszönöm. Üdv.
A-punk Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5423
RAUL!!!
Tiltakozom!
Előzmény: chelsea rajongó (5422)
chelsea rajongó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5422
tudnál csinálni egy álom csapatot Barcelona mezbe a játékosok:Valdes Imbrahimovic Messi Henry Iniesta Abidaln Etoo Figo Benzema Raúl Ferdinánd
előre is köszönöm
Előzmény: ARSENAL40 (5409)
agbala Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5421
agbala Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5420
boca
agbala Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5419
Boca Juniors 70-es évek[image1
agbala Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5418
ÜDV MINDENKINEK!!

Most regeltem be és tettem fel egy 1982-es El Salvador képsorozatot,ami x aljú gombfociba való!Nagyon nagy gombfoci rajongó vagyok én is.Gratulálok mindenkinek a képekért,a szerkesztésekért,nagyon jók!
Néhány sort én is "beszkennelek" nektek.
agbala Creative Commons License 2010.03.13 0 0 5417
salvador
Bumburnyák Creative Commons License 2010.03.12 0 0 5416

..sokfélével...

..én Photoshop CS3-al és CorelX3-al csinálom...

 

..próbaverziók..30 naposak leszedhetők a cégek honlapjáról..

Előzmény: csiksz69 (5415)
csiksz69 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 5415
Sziasztok.Én is szeretnék csapatokat készíteni.Milyen programmal lehet és le lehet tölteni valahonnan?Előre is köszi.
Dönödli Creative Commons License 2010.03.11 0 0 5414
Boyler79 és Zsoldos előre is kösz.
Előzmény: boyler79 (5388)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.03.11 0 0 5413
..küldtem egy mélt az itt megadott ládádba..
Előzmény: ARSENAL40 (5409)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.03.11 0 0 5412

 

..eldőlt..vagy ilyen, vagy kicsit szürkés háttérrel fogom megoldani..hiszen magam is ezért kardoskodtam, csak, hát mindig szeretne az ember szebbet, jobbat..

dopami Creative Commons License 2010.03.11 0 0 5411

Szevasztok!

 

Úgy látom újra előtérbe kerültek a gombfocikép készítők régi dilemmája, hogy milyen stílusú is legyen az elkészített képanyag?

 

Amint tudjátok én mindenféle stílusút készítettem már és fel is raktam egy párat közölük ide.

A 3097 hozzászólásomban egy kis közvéleménykutatásra kértem fel a fórumra látogatókat.

Az eredmény, bár csak pár reakció érkezett, elég megoszló volt.

Egyetértek sokatokkal abban, hogy a régi típusú kép az ami a legjobban mutat a legtöbb gombfociban. Bumbinak és A-punknak is teljesen igaza van ebben, sajnos a 25 mm átmérő (pláne az ettől kisebb X-es) nem igazán ad lehetőséget a színes és emblémákkal felturbózott képekre. Ezek nagyon szépek és dekoratívak, a számítógép képernyőjén jól is mutatnak. Sajnos a plexis és X-es gombfocikba rakva már nem annyira mutatósak.

A régi fekete fehér képek viszont itt is helytállnak.

A színes és képanyagban gazdag gombfoci képek a Fodor féle gomboknál már szépen tudnak érvényesűlni. Itt esetlegesen a brazil gombfoci mintájára is lehet készíteni pazar mintázatú csapatokat, amik az egyszerű testű gombokat is dekoratívvá teszik.

Egy másik kérdés ami nem rég felvetődött, hogy a fórum inkább a gombfocikép készítők (virtuális gyűjtők) irányába kezd eltolódni a hagyományos igazi gyűjtőket elhanyagolva.

Szerintem mind a két táborra szükség van ahhoz, hogy ez a fórum jól működjön. Az viszont igaz, hogy a kép készítők könnyebb helyzetben vannak, mert újabb és újabb képanyagok kerülnek elő, amikből szuper csapatokat lehet kreálni, míg a gyűjtők számára elég behatárolt a gyűjtési lehetőség, hiszen korlátozott az eddig legyártott csapatok száma. Ha meg a mostani csapatokat vesszük akkor már lehet kreált is a kép vagy "gyári" szerintem mindegy.

Az lenne a fontos, hogy ez a fórum ugyan olyan jól funkcionáljon, mint eddig. Virtuális és valódi gyűjtőkkel együtt. S egyszer talán a gombfoci is megéri azt, hogy újra népszerű szórakozás legyen mindenki körében.

Szép napot mindenkinek.

Dopami

 

Előzmény: A-punk (5403)
káBell Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5410
A háttérbe én az adott kupa képét raknám, a nevek pedig olvashatóbbak lennének homogén felszínen.
Előzmény: Bumburnyák (5406)
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5409

1967-es Eintracht Braunschweig Bundesliga bajnoka

 

ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5408

SZIA !

Jo mindegyik kép de ha javaslatot kérsz ( saját véleményem)talán felsö sor 3.képre raknám also sor elsö kép szövegét...Indoklás: a képen látszodna hogy kupasorozatrol van szo ( focilabda +kapu) és a játékos neve csapattal ez mindig jo összeállítás.Lehet tudni kicsoda és hol játszik.Talán évjárat kellene még de ezt nem tudom hova kellene rakni.

Ennyi lenne a véleményem....

Előzmény: Bumburnyák (5406)
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5407

SZIA !

Teljes mértékben igazat adok NEKED.Az elözö hozzászolásod nem kritikának vettem mindösszesen egy vélemény.

MÁS...Valo igaz a régi gombfocik nagyon izlésesek és a kornak nagyon megfelelöek és nem lehet összehasonlítani a maiakkal.És nem is szabad.Ma már sokkal fejlettebb a technika igy a képek is - (nem mondom,hogy szebbek mert ez igy nem igaz) sokkal "színesebbek".

Ezt szerettem volna még kiegészítésképp leírni.

Előzmény: A-punk (5403)
Bumburnyák Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5406

 

..keresem azt a megoldást, amiben aztán az összes eddigi nemzetközi kupadöntő csapatait megcsinálnám..bek..kek..vvk..uefa..bl..stb..

 

..esetleg javaslat..ötlet..?

advocado Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5405
Sziasztok!  Nem  vagyunk  egyformák , más    emlékekkel  ,  más  ízléssel  jöttünk  ide.És  ez  így  is van  jól ,   -  de  van    bennünk  egy  közös  : SZERETÜNK    GOMBFOCIZNI , és  ez  a  lényeg.
Előzmény: A-punk (5403)
advocado Creative Commons License 2010.03.10 0 0 5404
Én  élek  a felajánlásoddal  ,  köszönöm.
A-punk Creative Commons License 2010.03.09 0 0 5403
Szia!
A képeket használd egészséggel!
De megjegyzem, a képek felrakását nem én kritizáltam, de nem akarom keverni itt a dolgokat, ha érdekel nézz utána :).
Az én válaszom arra volt. Szó szerint idézem: "?".
Tőlem iderakhatsz amit akarsz, szerintem elfér, ezért van ez a fórum. Én azért csináltam külön Picasa oldalt, mert több csapatot tudtam egyszerre feltenni, és könnyebb is megtalálni,ha valakit esetleg érdekel!
Azt, hogy a csapataid milyen formátumúak? Konkrétan, olyanok, amilyet te szeretnél. Én a régi csapatokat igyekszem utánozni, Dopami, vagy te saját arculat szerint tervezitek, Adibadinho pedig a Kardosféle sablont használja. Ízlések és pofonok. Nekem tetszik mind, de legjobban, Portóöcsivel, és még pár "nagyöreggel" értek egyet, hogy a hatvanas években készült, nagy üveges csapatok voltak kialakítva a legszebben.
:)
Jó éjt!
Előzmény: ARSENAL40 (5402)
ARSENAL40 Creative Commons License 2010.03.09 0 0 5402

Volt egy régebbi hozzászolás ( A-PUNK-tol jött) a kész képek idevalo felrakásával kapcsolatban.Az én véleményem az,hogy szeretem felrakni a képeket mert a kérésekböl lehet lemérni mennyire jok a képeim és sokan irnak mellé "kritikát"(pl.háttér,név,színek stb.)amivel megint csak nyerni lehet.Szerintem igy "személyesebb" a kérés és teljesítés közti kapcsolat.Itt bevallom én is töltöttem le "A-PUNK"-tol képeket utolagos engedelmével és meglepett mennyire sok irányu a csapatok és évjáratok terjedelme.

Ma tudtam befejezni a kedvencem és pár kép belöle.Összesen 39 játékost készítettem és most is falajánlom Bárkinek elküldésre.

További szép estét MINDENKINEK.

Mégegyszer köszönöm a lehetöséget a képek hozzáférhetöségéhez A-PUNK-nak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!